Opinie o Zakłady Azotowe Chorzów S.A. w Chorzów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Zakłady Azotowe Chorzów S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zakłady Azotowe Chorzów S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja nawozów, środków ochrony i artykułów rolniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Azotowe Chorzów S.A. w Chorzów

MASAKRA

Dlaczego poniższy komentarz został usunięty? Prawda w oczy kole Szanownego Pana? W biurach zimo po 19 stopni a Szanowny Pan zabronił ogrzewanie włączyć!!! Ludzie dogrzewają się farelkami i elektrycznymi grzejnikami bo są skostniali z zimna!! a w biurze zarządu i u kierowniczki kadrowych klimatyzacją grzeją no tak oni mogą!! Taka oszczędności....?! Żenujące Co to jest (usunięte przez administratora)? Niech wszyscy wiedzą co się w tej firmie wyprawia i jak się traktuje pracowników

zabawne
@MASAKRA

19*C to zimno a w mieszkaniu masz więcej niby?? Widocznie jest na tyle ciepło że grzać nie trzeba. centralne mamy własne, sterowane z wydziału produkcji jeśli temperatura jest wysoka zamyka się dopływ ciepłej wody. Do tego jest odpowiednia tabela, z której wynika że kiedy na zewnątrz jest ponad 10* nie dogrzewamy- tak było zawsze. Zresztą w poniedziałek zakręcono dogrzewanie bo był telefon z góry że w biurach za ciepło!

Arek
@zabawne

Ty już tu nie mydl oczu Szanowny Panie!!! Wszyscy wiedzą jak jest!!! A afera się rozkręca i teraz trzeba jakoś się tłumaczyć! WSTYD i jeszcze raz WSTYD

Chwila prawdy

oj Panie prezesie robienie porządku tylko na niskich stanowiskach zawsze sie źle kończy, to są pozorne oszczędności a teraz chwila prawdy zaczyna sie bo z biura zarządu wybrał Pan jednego kozła ofiarnego a co do reszty już odwagi brak ??

Maniek
@Chwila prawdy

A kto jest tym kozłem?

the truth

Aż jestem ciekaw ?

Obserwator

No jak to kto.... Misio z Biura Zarządu

Dick

Jak czytam te brednie o kondycji firmy to naprawdę myślę że ktoś ma ludzi za (usunięte przez administratora)

ehh

Azoty Chorzów firma z 100 letnia tradycją, przychodzi nowy prezes wybrany przez "górę" ma dobre chęci ale wiadomo czym wybrukowane są dobre chęci, pozwalniał wielu ludzi o dziwo samych młodych :) na Internetach wpływa na komentarze przypinając na sama góre no czy tak w 21 wieku ma wyglądać model zarządzania brawo dla tych co sie daja na to nabierać

sebix
@ehh

Nowy prezes nie jest zly. Szanuje pracowników i odnosi się do nich dobrze. Nie lubi leserów i mącicieli. Kultywuje pracę. Przyklasnąć.

produkcja
@sebix

Skoro tak to do roboty, bo magazyny pełne ;) a za chwilę zasypiemy się produktem.

jorg
@ehh

A jakich miał zwolnić, starszych doświadczonych?? zawsze pozbywa się najsłabszych ogniw.

solo
@jorg

tu nie chodzi o najsłabsze ogniwa...tych młodych ,nowo przyjętych ktoś musi nauczyć,ale jak niektórzy majstrowie wolą mecze i inne pierdoły ogladać na necie w mistrzówce zamiast uczyć młodych to jak mogą wymagać od innych ???po cholerę jest powieszony ten plakat na drzwiach mistrzówki ???ci starsi doswiadczeni pracownicy tez byli tepi na początku swojej pracy...

Bolo
@solo

coś w tym jest...doświadczeni pracownicy tez kiedyś byli nowymi,ale była stara szkoła mistrzów co uczyli wszystkiego od podstaw...teraz jest tylko 2 no może 3 majstrów co umieją pokazać nam młodym jak sie robi...no ale coż...trzeba robić dalej...

roke

(usunięte przez administratora) a co do roboty, pilnuj siebie, niech kazdy pilnuje swojej roboty to bedzie dobrze. A nie wiecznie patrzec co kto robi a samemu w kulki lecieć.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Zakłady Azotowe Chorzów S.A.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?

A ja ich lubie dobrze zarabiam i dbam o swoje

Przyjaciele
@Marta

Coś chyba dbanie o swoje ci nie wychodzi, jak dalej wyglądasz jak URSZULA z Arielki - zrób może pożytek z tych pieniędzy:-)

NSZZ Solidarność80

Szanowne Koleżanki, Szanowni Koledzy, W nawiązaniu do listu otwartego, który został przez nas wystosowany na prośbę Zarządu Zakładów Azotowych Chorzów w dniu 17.06.2019r. oraz umieszczony na portalu gowork.pl w dniu 1.07.2019r., informujemy, że naszym głównym celem jest wspieranie pracowników Spółki oraz zapobieganie działaniom mającym na celu naruszanie praw pracowniczych. W związku z sytuacjami, które mają miejsce w Zakładach Azotowych Chorzów S.A. w ciągu ostatniego półrocza, takich jak restrukturyzacja, likwidacje stanowisk, zwolnienia pracowników i inne działania godzące w pracowników, NSZZ Solidarność 80 przy Zakładach Azotowych Chorzów S.A. informuje, że wszystkie próby zastraszania i dyskryminacji ze względu na przynależność związkową, spotkają się ze zdecydowanym sprzeciwem ze strony związków zawodowych. Naszym zdaniem obecny model zarządzania, stosowany przez Zarząd ZACH S.A., jest niemoralny względem całej Spółki, jak i poszczególnych pracowników. Nie zgadzamy się, aby Pracodawca w swoich odpowiedziach na portalu gowork.pl, używał listów otwartych związków zawodowych jako „tarczy” do odpierania negatywnych opinii na temat Spółki. Nie jest tajemnicą, że komunikacja w ZACH S.A. nie jest w pełni poprawna, w związku z czym wnosimy o pełne informowanie pracowników o tym co się dzieje w Spółce, a nie odpowiadanie, że wszystko zostało omówione na spotkaniu ze stroną społeczną. Z poważaniem, NSZZ Solidarność 80 przy ZACH S.A.

Hohoho
@NSZZ Solidarność80

Na kolegów i koleżanki trzeba zasłużyć

Maniek
@Hohoho

Ciebie Hohoho to nie tyczyło bo z tobą nikt nie chce się kolegować!!!

Hohoho

To tak jak z Tobą

Sebek
@Hohoho

A ja kumpluje sie z wodzem i dlatego z wami nie musze. Mamy poparcie gory. Jestesmy mega skuteczni.

tak
@Sebek

Dobrze Sebek ludzie sie cieszą brawo wy

Gacek

Ojojojjjj a broda coraz bardziej siwieje... :-)

Obserwator
@Gacek

Nooo i widzę że naszemu Chłopkowi Roztropkowi coraz większe zakola się robią...

Wieśniak

"Szanowany Panie" Jak Sytuacja spółki masz odwagę kupować opinie na go worku, wpływać na związki zakładowe pochwali sie Pan sytuacją spółki po roku? na forum publicznym ??

@Wieśniak

Szanowny @Wieśniak, Realizowana w spółce polityka informacyjna nie opiera się na zasadzie „kupowania opinii na Gowork”. Prosimy nie publikować nieprawdziwych informacji. W dniu wczorajszym zakończyły się w spółce dwudniowe rozmowy z Zakładowymi Organizacjami Związkowymi. W trakcie spotkań, w sposób szczegółowy omówiono bieżącą sytuację spółki. Zarząd odpowiedział na wszystkie zadawane pytania i ustosunkował się do przedstawionych na spotkaniu kwestii, potwierdzając w ten sposób otwartość w relacjach z przedstawicielami pracowników. Prosimy aby osoby nie posiadające wiedzy na temat zachodzących w spółce procesów nie publikowały krzywdzących i nieprawdziwych treści.

Wiesniak
@Zakłady Azotowe Chorzów S.A.

Aha czyli przypinanie komentarzy na sama góre jest darmowe ?

Idealista
@Zakłady Azotowe Chorzów S.A.

Bardzo ładna odpowiedz, spotkanie z którego związki wracają ze spuszczoną głową i brakiem jakiejkolwiek wizji lepszego jutra dla pracowników, zarząd jak zwykle ustosunkował się brakami kasy, nie biorąc pod uwagę wcześniejszych obietnic i nie patrząc ile pracownicy (przy tak okrojonej liczbie na zmianach ) wkładają zaangażowania w utrzymanie całej tej produkcji. Praca dla ludzi z pasja, bez podwyżek i premii .......

hero
@Idealista

byle jest hajs na pierdoły jak sprawdzenie ile czasu się robi na danym stanowisku. czyli na takie rzeczy jest ale do ludzi nie.

Wynik

Wynik spolki nie mydlenie oczu

ole ole
@Wynik

To właściciel decyduje czy ocenia zarząd za wyniki czy sztuczny tlok szans na sukces.

W sieci krążą różne historie na temat Zakładów Azotowych Chorzów S.A. – dawnego Adipolu. Niestety większość z nich nie przedstawia w sposób transparentny tego co tak naprawdę ma miejsce, oraz tego co dzieje się w życiu Spółki. Wiele z historii przedstawionych na tym portalu to nic innego jak przysłowiowa „diagnoza” ludzi, którzy tak naprawdę mają pretensje do życia o to, że muszą pracować, że ktoś od nich czegoś wymaga po to by zakład, który przetrwał już ponad 100 lat przetrwał kolejne 100. Osobiście uważam, że praca w Spółce o tak długiej tradycji to już pewnego rodzaju swoiste wyróżnienie ponieważ kontynuujemy to co zaczęło się ponad 100 lat temu – narodziny Polskiej Chemii we wsi o nazwie Chorzów. Oczywiście jak w każdej większej czy mniejszej rodzinie bywają dobre i złe chwile lecz moim zdaniem ilość tych dobrych w przyszłości zależy tyko i wyłącznie od pracowników – od ich ciężkiej pracy i zaangażowanie tego obecnego, i tego w przyszłości.

Dziękujemy za opinie. Cieszymy się, że ma Pan pozytywną opinię na temat pracy w spółce. Przykładamy wszelkich starań, by praca była dla wszystkich satysfakcjonująca a jednocześnie nobiltująca. Zobowiązuje nas do tego nasza historia, którą wspólnie tworzymy. Kontynuujemy budowanie dobrej opinii o spółce i będzie nam w tym potrzebna wsparcie Naszych pracowników, dlatego bardzo dziękujemy za głos. Pozdrawiamy, Zakłady Azotowe Chorzów S.A.

Były-ale-zyczliwy

Łubudubu, łubudubu, niech żyje nam prezes naszego klubu....., żałosne. Pracowałem, szczęśliwy, że już nie. Może są gorsi pracodawcy ale tam satysfakcji z pracy nie znajdziecie. Ja w każdym razie sobie tego nie wyobrażam. Zarobki marne, wszystko stare i niedoinwestowane, BHP leży, a kierownictwo wydziału (usunięte przez administratora) Prezes jaki jest nie wiem. Może fachowiec, a może nie. Restrukturyzacja wygląda niekonsekwentnie - pracowników nieprodukcyjnych multum, a produkcyjnych brak więc mam wrażenie, że pracują desperaci i Ci co myślą już o emeryturze. Sorry jeśli kogoś uraziłem ale mam takie subiektywne odczucia. Puławy już najpewniej nie wspomogą, a wręcz przeciwnie jak uruchomią instalację saletry to ciekawe gdzie Chorzów sprzeda te marne kilka palet, które obecnie produkuje.

@Były-ale-zyczliwy

Szanowny @Były-ale-zyczliwy, dziękujemy za opinię. Restrukturyzacja Spółki przebiega w sposób zaplanowany. Unowocześniamy park maszyn i podpisujemy strategiczne kontrakty z partnerami zagranicznymi. Sukcesywnie poszerzamy asortyment produktów oraz budujemy wizerunek spółki na rynku sprzedaży. Zdecydowanie przestrzegamy przepisów BHP, które w naszej branży są podstawową sprawą. Kadra pracowników wciąż jest powiększana o osoby z pożądanymi kompetencjami. Po raz kolejny prosimy o przemyślane zamieszczanie wpisów. Nie godzi się obrażać swoich byłych kolegów z pracy. Jeśli był Pan świadkiem naruszeń prosimy o kontakt mailowy: gowork@azotychorzow.pl. Na każdy wpis odpowiemy. Będziemy bacznie zwracać uwagę na wpisy, które mają znamiona pomówień i wyjaśniać je. Prosimy o kontakt pod wskazanym wyżej adresem. Zakłady Azotowe Chorzów S.A.

Arek
@Zakłady Azotowe Chorzów S.A.

Co za bzdury, naprawdę myślicie że ktoś uwierzy w te klamstwa!!! Jesteście żałośni z tym swoim tekstem o pisaniu na e-maila. Chcecie blokować swobodę wypowiedzi.... obawiacie się czegoś?

@Arek

Szanowny @Arek, Nie blokujemy swobody wypowiedzi, wręcz przeciwnie, pokazujemy wiele opcji komunikacji. Serwis GoWork w swym zamyśle nie jest forum dyskusyjnym ani komunikatorem, co po raz kolejny podkreślamy. Naszą obecność ma zagwarantować rzetelność opinii, z uwagi na pojawiające nieprawdziwe informacje nt. Spółki. Pozdrawiamy, Zakłady Azotowe Chorzów S.A.

RACJA
@Zakłady Azotowe Chorzów S.A.

A kim wy jesteście żeby mówić ludziom czym jest gowork i do czego ma służyć???!!! Jest to portal na którym ludzie mają prawo wylać swoje żale oraz napisać swoją opinię aby przestrzec innych a Prezes próbuje tego zabronić karząc usuwać komentarze które nie są po waszej myśli. Naprawdę widać że macie mało pracy w tej dyrekcji zajmując się takimi rzeczami! nie wspomnę już o pieniądzach które są na to wydawana a mogłyby zostać przeznaczone na inne rzeczy bardziej potrzebne w tak ciężkiej sytuacji firmy.

Wyjdzie
@Arek

Arek blokuja bo sie prezes trzesie spodniami ale jego czas rozliczenia hest bliski

Sebastian
@Wyjdzie

Proszę wyjść ze strefy komfortu i zacząć wreszcie dawać coś od siebie.

Sarzyniak
@Sebastian

@Sebastian Seba Ty nasz sympatyczny analfabeto jakże się cieszymy, że razem z Twoim protektorem opuściłeś Sarzynę razem ze swoimi chorymi pomysłami i pensją niewspółmierną do kompetencji. Szkoda tylko, że za Twoje pomysły będziemy płacić jeszcze lata i nikt nie odważył się Was zaskarżyć o działanie na szkodę Spółki, bo wtedy być może czekałby Was los podobny do innego "geniusza" Misiewicza.

fasola
@Sarzyniak

Opętał szefa. Mówi mu jak jest. Codziennie czekają na sukces.

Aktualność
Szanowni Państwo,
Dziękujemy za liczne opinie.
Widząc Państwa zainteresowanie postanowiliśmy zaznaczyć swoja obecność w serwisie GoWork. Chcemy być wszędzie tam, gdzie pojawiają się informację na temat spółki, by budować jej dobre imię.

Bardzo cenimy każdy merytoryczny wpis i konstruktywną krytykę. Nie o wszystkich sprawach możemy jednak rozmawiać na forum. Jeśli pojawiają się sytuacje problematyczne bądź niezgodne z zasadami pracy w spółce, wówczas zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod adresem:
gowork@azotychorzow.pl.

Jesteśmy przekonani, że działając wspólnie na rzecz budowania dobrej opinii i przyjaznej atmosfery pracy przyczynimy się wspólnie do stabilnego wzrostu i rozwoju naszej Spółki.

Pozdrawiamy serdecznie

Pulan

Macie kase żeby placic na go work? i przypinać komentarze na samą góre? taka jest kondycja swietna spółki? macie czas żeby odpisywać na każdy komentarz? gratuluje roboty oby jak najdłużej !!!

BDT

Faktycznie jest ciężko robol robi na dwa stanowiska o jednej wypłacie gdzie premie??? Jedni mają temperature 40 stopni A inni klimatyzacje może coś w tym kierunku można coś zrobić. Proponuje żeby Państwo z Dyrekcji przeszło choć na jeden dzień w takich temperaturach jak teraz na stanowiska produkcji być może odczuja co to jest praca pozdrawiam

@BDT

Szanowny @BDT W związku z panującymi wysokimi temperaturami na zewnątrz znacząco wzrosła temperatura na wydziale produkcji. Dyrekcja nieustannie monitoruje sytuację na produkcji. W związku z tym Zarząd podjął działania mające na celu jej obniżenie. W miejscach o największej ekspozycji na słońce został zamontowany klimatyzator oraz wentylatory. Zaplanowane są kolejne remonty i udogodnienia, które zapewnią bardziej komfortowe warunki pracy. Pracownikom produkcji zostały także dostarczone większe ilości wody, zgodnie z kodeksem pracy. Odnosząc się do kwestii Pana pracy na dwóch stanowiskach pracy prosimy o pilny kontakt pod adresem gowork@azotychorzow.pl, w celu wyjaśnienia opisanej przez Pana sytuacji. Odnosząc się do pytania o premie chcemy powiedzieć, że do momentu stabilizacji finansowej zostają one zawieszone. Jeszcze raz apelujemy do naszych pracowników, bardzo prosimy o kontakt pod wskazanym wyżej adresem. Ta platforma nie jest komunikatorem. Odpowiemy na każde pojawiające się zapytanie. Pozdrawiamy, Zakłady Azotowe Chorzów S.A.

byle do przodu
@Zakłady Azotowe Chorzów S.A.

Prawdę pisze kolega BDT, wystarczy sprawdzić raporty stanowiskowe, te same osoby podpisane na 2 stanowiskach, a dlaczego? bo inaczej produkcja by spadła lub byłyby dniówki w których by jej nie było wcale. Za wodę w butelkach plus bo nie trzeba o nią walczyć jak kiedyś , podobnie za wentylatory zawsze jakaś ulga choć i tak człowiek spieszy się jak może i ucieka na dół bo ciężko 8h wytrzymać w temp. ponad 40*. Oby zamierzone pomysły się udały i nasz wydział się rozwinął. 3mamy kciuki.

Jesttttt
@BDT

Pamiętając o temperaturach miejcie na uwadze to że pracują tam kobiety w różnym wieku to tez daje do myślenia!!!!

joke
@Jesttttt

a co płeć ma do tego? facet lepiej upał znosi? zresztą na wyparkach i tak się siedzi żadnego wysiłku nie trzeba wkładać więc siedzeniem na stołku się nie zmęczy, akurat z tego stanowiska osoby nie mogą narzekać na " ciężką prace". Chyba że Twój post to sarkazm i ma na celu pokazanie że faceci narzekają a kobiety dają rade.

brak słów

"Szanowany Panie " Pierwsze Twoje spotkanie to było kłamstwo przyszedłeś do działu Handlowego i okłamałeś ze nikogo nie chcesz zwolnić minął kilka dni i zwalniasz hurtowo nie kłam !!!

Robol
@Zakłady Azotowe Chorzów S.A.

Ha, ha, wentylator... Próbowałeś schłodzić się przy 40°C dmuchając na siebie powietrzem o temp.40°C?? Powodzenia!

Zal

Gdzie tu wolnosc wypowiedzi? Ile zaklady azotowe w Chorzowie płaca na Go Work zeby przypinać komentarze na sama góre na to kasa jest ale na premie dla pracownikow nie ma. pewnie inicjatywa prezesa czyms sie trzeba wykazac!!! Jak nie ma wynikow a zrobilo sie trzesienie ziemi to prosimy tez o wynik finansowy spółki

@Zal

Szanowny @ZAL, Zachęcamy do zapoznania się z opinią naszych Związków Zawodowych, które w Spółce dbają o prawa pracownicze. Wypowiedziały się one wprost na temat wpisów mających znamiona pomówień i uderzające w dobre imię Zakładów Azotowych. Poniżej odnośnik do wspomnianych listów. https://www.gowork.pl/zaklady-azotowe-chorzow-s.a.,80615/aktualnosci W przypadku pytań związanych ze Spółką zachęcamy wszystkich pracowników do kontaktu na adres gowork@azotychorzow.pl. Pozdrawiamy, Zakłady Azotowe Chorzów S.A.

Zal
@Zakłady Azotowe Chorzów S.A.

Dbaja tylko o swoje cztery litery logiczne.bo z tego co wiadomo jeszcze nikogo nie wybronili.

Wiesniak

Szanowany Pan Prezez moze zastraszac kobiety ktore glownie pracowaly w ZACh. Boja sie to normalne przy tego typy kontroli a ja wprost Szanownego Pana Zapytam ile sprzedales nowego NPK

Szanowany Pan

Szanowany Panie jak wynik nowego NPK opinia publiczna czeka ???

ciekawy

Co sie dzieje z instalacja stearyny?

joke
@ciekawy

a robisz w azotach ? jak nie to co cie to obchodzi.

Azotek

Witam wszystkich, Zmiany zachodzące w ostatnim czasie w Zakładach Azotowych są niewątpliwie stresujące. To naturalne, że każdy boi się nieznanego. Musimy wyjść ze strefy komfortu. Jedno jest pewne to co było nie było dobre i bez zmian po prostu się nie uda. Nowy zarząd Zakładów Azotowych Chorzowie działa probiznesowo. Taka postawa powinna być również wspierana przez wszystkich pracowników, jesteśmy jedną drużyną, a tylko zgrana drużyna jest w stanie wygrać.

Pobudkla

Przychodząc do pracy i witając sie z Prezesem myśle sobie no fajny gość wreszcie zrobi porządek, a co on robi zwalnia ludzi których może zwolnić, bo umowa mu pozwala to to robić:) a de facto nic nie zmienia, na go worku robi rzeczy smieszną w dzisiejszych czasach czyli pilar rodem z PRL :) Kompletny brak zaufania do ludzi , jeżeli ktoś ma brak zaufania to może zarządzać Nie !!Mamy 21 wiek Ludzie pobudka!!!

ciekawy
@Pobudkla

co masz na myśli pisząc o braku zaufania?? jakiś przykład konkretny?

hans

Praca nie jest zła, choć przez wakaty człowiek musi robić za dwóch co jest niebezpieczne na dłuższą metę wszakże to chemia i praca z niebezpiecznymi substancjami w specyficznym środowisku. Warunki różne na różnych stanowiskach, problem to bardzo wysoka temperatura sięgająca ponad 40* na górnych kondygnacjach. Ogólnie ludzie zgrani choć powinni zająć się SWOIMI OBOWIAZKAMI A NIE INTERESOWAC SIE CO ROBIA A CZEGO NIE INNE ZMIANY. Mam nadzieję że sytuacja ze spółką rozwinie się w dobrym dla pracowników kierunku aby wszyscy byli zadowoleni szczególnie finansowo bo PRESTIŻEM się nie najemy. Pozytywne strony to w końcu jakieś remonty i przydałyby się inwestycje w sprzęt. Powinno się też docenić pracowników bo ludzi brak a produkcja utrzymana na wysokim poziomie tylko dzięki doświadczeniu zaangażowaniu i poświęceniu ludzi którzy godzą się na pracę na kilku stanowiskach jednocześnie a ani słowa podziękowania za to z góry.

@hans

Szanowny @Hans, Dziękujemy za tę opinię. Szanujemy i dostrzegamy zaangażowanie każdego pracownika. Dążymy do stabilizacji w pracy i poczucia bezpieczeństwa i jesteśmy przekonani, że możemy osiągnąć to dzięki takim pracownikom jak Pan - zaangażowanym i otwarcie komunikującym swoje potrzeby. Jesteśmy przekonani, że w ślad za tą stabilizacją pójdą tak ważne dla każdego pracownika benefity. Pozdrawiamy, Zakłady Azotowe Chorzów S.A.

dość Cyrku

Miało nie być komuny a wróciła ze zdwojoną siła w postaci komentarzy na stronie Azotów co za Cyrk

J.Urban

Nie do wiary ! (usunięte przez administratora)Brawo Propaganda na najwyższym poziomie

@J.Urban

Szanowny @J.Urban bardzo prosimy nie publikować na profilu Zakładów Azotowych Chorzów S.A. pomówień i nieprawdziwych opinii. Wszystkie one będą usuwane zgodnie z regulaminem serwisu. Pozdrawiamy, Zakłady Azotowe Chorzów S.A.

lojalny
@Zakłady Azotowe Chorzów S.A.

Super !!! Więc wszystkie negatywne usuńcie to może ktoś do pracy przyjedzie, skoro tu taki miód;) A pan Prezes o wszystkich się troszczy.

lojalny
@Zakłady Azotowe Chorzów S.A.

Super !!!! Usuńcie wszystkie negatywne to może ktoś przyjdzie do pracy skoro tu taki miód. A pan Prezes to taki troskliwy człowiek ;)

@lojalny

Szanowny @Lojalny, jesteśmy przekonani, że właśnie taką firmę budujemy. Życzymy tego Panu, jak i sobie. Jeśli jest Pan świadkiem nieprawidłowości prosimy o mail pod adresem gowork@azotychorzow.pl. Nie pozostaniemy na niego obojętni i zweryfikujemy każdą sytuację. Jesteśmy także otwarci na sugestie i wszelkie innowacje. Prosimy o kontakt. Pozdrawiamy Zakłady Azotowe Chorzów S.A.

@Zakłady Azotowe Chorzów S.A.

Żenujące!!! (usunięte przez administratora) Żeby już nie można było człowiekowi się wypowiedzieć!!!! (usunięte przez administratora)

dzień dobry, Zachęcamy do wypowiadania się na platformie GoWork. Każda opinia jest dla nas ważna. W sytuacji, gdy ma Pan zastrzeżenia, lub był świadkiem zaniedbań bardzo prosimy o kontakt pod adresem gowork@azotychorzow.pl. Pozdrawiamy, Zakłady Azotowe Chorzów S.A.

@lojalny

Co chcesz DOBRA ZMIANA !!! Jest od kogo się uczyć

@J.Urban

Dziękujemy, że zauważył Pan dobrą zmianę. Każdy może mieć w niej swój udział. Zachęcamy do tego. A co do nauki, to nigdy nie jest za późno. Cieszymy się, że możemy dać dobry wzór do naśladowania. Dziękujemy za docenienie naszych starań. Każdy pozytywny komentarz mobilizuje nas jeszcze bardziej do działania. Także życzymy wytrwałości i dziękujemy, że razem możemy budować lepszą przyszłość naszej Spółki. Pozdrawiamy, Zakłady Azotowe Chorzów S.A.

Ernest
@Zakłady Azotowe Chorzów S.A.

Boże ale pijar rodem z PRL(usunięte przez administratora)???

Produkcja
@Ernest

Widać ze zatrudniono chyba tego samego specjalistę co jest od pasków na TVP Info .PR na najwyższym poziomie !!! Jeszcze nie było tak żeby usuwano komentarze nawet neutralne !!! Tak płytkiego poziomu jeszcze nie widziałam .Takich ludzi powinno się zwalniać dyscyplinarnie za pracę na szkodę FIRMY !!!Radziłabym się zastanowić nad wizerunkiem jaki wystawia firmie ten pseudo fachowiec Dziękuję i pozdrawiam

@Zakłady Azotowe Chorzów S.A.

Boże nawet sarkazmu nie umiecie wyczuć ,tylko płakać

@Produkcja

Szanowna @Produkcja, działanie na szkodę Spółki jest bardzo poważnym zarzutem. Jeśli była Pani świadkiem takiego zdarzenia, jest Pani zobowiązana do zgłoszenia tego faktu. Prosimy rozpocząć od kontaktu pod adresem gowork@azotychorzow.pl, lub powiadomić stosowne służby. Jeżeli jednak jest to Pani opinia, i nie jest uzasadniona, to jest ona swego rodzaju działaniem na szkodę dobrego imienia komentującego (Spółki). Nie jest to bynajmniej komentarz neutralny, posiada znamiona szkalowania. Bardzo prosimy o przemyślane komentarze na platformie. Jeszcze raz chcemy podkreślić, że jesteśmy otwarci na rozmowy. Ta platforma nie jest komunikatorem, więc prosimy o kontakt pod wskazanym powyżej adresem. Pozdrawiamy, Zakłady Azotowe Chorzów S.A.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Azotowe Chorzów S.A. - Chorzów

• Jak się pracuje w Zakłady Azotowe Chorzów S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Azotowe Chorzów S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Azotowe Chorzów S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 1 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zakłady Azotowe Chorzów S.A.
1.5/5 Na podstawie 178 ocen.