Opinie o Mm Group Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Mm Group Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mm Group Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mm Group Sp. z o.o. w Bydgoszcz

bob

dlatego tez pozostaje tylko sąd. oni ich muszą znaleźć. ja też chcę dolączyć do pozwu zbiorowego. tylko gdzie?

bob
@bob

ja jestem w takiej samej sytuacji jak Ty. w urzędzie pracy mnie zarejestrowali ( zgłosili do ubezpieczenia zdrowotnego).

Czy Ci co nie dostali wypłaty w piątek, dostali ją dzisiaj? Na jaki adres wysyłać wypowiedzenie?

@ja

Ja już drugi miesiąc nie dostałem, składek zus nie płacą, a wypowiedzenia leżą na poczcie i nikt nie odbiera. Na adresy agencji pracy, z którymi maszumowy podpisane.

skład w Rykach (lubelskie)

kelow proszę o kontakt w sprawie pozwu zbiorowego. RYKI

ksiadz

No raczej po Twoich postach bym obstawiał, że masz podstawowe wykształcenie. Czytałeś to co piszesz? heh... takim debilom nie powinni nawet wyrażać zgody na otwarcie działalności... ma firme, a dorabia bo "niszę" składki płaci... po co firma jak trzeba dorabiać bo na składki nie starcza??? Powodzenia.

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bamboo Card
logo firmy Specjalista ds. Elektryki/Elektroniki w Dziale Jakości
Bydgoszcz
Kolejowe Zakłady Łączności Sp. z o.o.
kelow

uwaga bedzie ruszal pozew zbiorowy przeciwko firmie tym ktorzy nie dostali wyplat, bede was informowal na biezaco

hhhh

Panowie Wypłata była co jeszcze trzeba? A może złożycie skargi że siedzicie na składach bolą wam tyłki i kręgosłupy od siedzenia, no i jeszcze jedna sprawa zapomniałem o bólu żołądka od wypitych kaw na składzie. Na tym czacie większość pisze nie udaczników których wyrzucono za przekręty albo walił w Hu.... bo mają dwie lewe ręce. No i teraz to się posypią kurw. ... Pozdrawiam normalnych na składach.

@hhhh

Każdy kto jest mądry to się zwalnia z tej firmy krzak. Zostają tylko właśnie tacy nieudacznicy jak Ty, którzy się nie potrafią dobrze wysłowić, a o gramatyce jak i ortografi nigdy nie słyszeli. Zobaczymy za 2 miesiące jak będziesz płakał na tym forum, że firma Tobie nie zapłaciła. Pozdrowienia dla wszystkich normalnych.

myślący

Miejsce na centrale to nie problem. Za parę milionów napewno mogli by kupić plac z bocznicą w lepszej lokalizacji bez upierdliwego sąsiedztwa domów jednorodzinnych.

nie podszywac sie pod laptopa bo laptop jest tylko

Ludzie nic nie mowie bo jest 8 a wyplaty do 10 czyli do niedzieli ja poczekam do 11 dzien mnie nie zbawi ale czuje ze z wyplatami nie bedzie problemow po co ta panika i konkurencja na tym forum nie powinna pisac jeszcze im oczy zbieleja pozdrawiam wszystkich ktorzy pracuja na sw to pisal prawdziwy lapto a nie podrobka i bez komentarzy dzieciaki ;)

i co?

Powtórka programu

kierowca

kierowca z kujawskiego wszystko oki wypłaty na wszystkie konta i banki wpłyneły. pozdrawiam p.s KONKURENCJA NIECH PRZESTANIE WYPISYWAĆ GŁÓPOTY NA TEJ STRONIE O NASZEJ FIRMIE SKŁADYWĘGLA.PL JEST OKEJ.

benio

Brak wyplaty na koncie Bank bzwbk

Kierowcabombowca

Ciekawi mnie dlaczego Ci co są na L4 nie dostają kasy? Przecież im ZUS daje hajs. Dziwne...

sks

z wielkopolskiego kazdy :) pozdrawiam nicnie mam do zarzucenia firmie przelewy na czas i nie pierd....odkad pracuje ani razu sie nie spoznili z kasa

nnnnnn
@sks

Za nadgodziny też ci pewnie zapłacili....

mmm

Czy dzis tez ktos dostal wyplate?

lucjan

rawicz już nie istnieje

Bienio

Czy jak ktos byl na.l4 w lipcu to dostanie wyplate? Ja mialem operacje a nie jakies lapowki dla lekarza i wyplaty nie mam. A jak tam u was jest?

kiero:)

Tak jest odczepcie się od tej Firmy,nie pasuje to wypad do pracy w kamieniołomach wielcy pracownicy z l4.Dobrze darmozjadom też bym im nie zapłacił.Proponuję skasować tą stronę bo siedzą na niej debile od pługa oderwani i oczerniają naszą firmę:SKŁADYWĘGLA>PL. Pozdrawiam uczciwych pracowników......

bruno
@kiero:)

zgadzam sie

lucjan
@kiero:)

kiero wpadamy do rawicza?

Kier wielkopolska

haaaaa wypłata jest dajcie sobie luzu juz ci co krytykuja to pewnie ci co na i4 i nie dostaja wyplat hahha , ja dostalem i nie mam nic zlego do zażucenia firmie , pozdro l4owcy

ggg

(usunięte przez administratora) nikt nikomu nie placi. Kasa na koncie. A za l4 nikt kasy nie dostanie

dd

wbk wypłaty są

Zostaw merytoryczną opinię o Mm Group Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mm Group Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Mm Group Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mm Group Sp. z o.o.