Opinie o Cristal w Polkowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Cristal. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Cristal o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cristal w Polkowice

kkzkz

oscypki ? czyli?

za długo już tu pracuję

świete słowa kolego to prawie pełna ale oni są najlepsi TO JEST CZOŁÓWKA

dlugo pracuje

i celinka dopisala sie do tego grona.

dzidzia
@dlugo pracuje

czyli do grona kobiet z fraszki Sztaudyngera...bo ich droga do kariery ma cztery litery, prawda Biedronciu?

gjgh

Na kogo trzeva jeszcze uwazac piszcie

logo firmy Technik utrzymania ruchu
CCC S.A.
logo firmy Pracownica sprzątająca/Pracownik sprzątający w fabryce
Polkowice
INWEMER System sp. z o.o.
logo firmy Programista CNC ZA GRANICA
ATN Service ApS
logo firmy Inspektor nadzoru budowlanego
Służba Cywilna
de

Masz problem z firmą Best-partner lub Casus??? Napisz meila a postaramy ci się pomóc xxx-de@o2.pl

tokolotop

Nie polecam prac y w tej firmie, stawki ucinają, piniędzy na czas nie wypłacają, jakieś chore kary,aby tylko zaoszczędzić kase. a jak już pojedzie się tam do pracy , to trzymać się jak najdalej Egona (usunięte przez administratora)

gosc

taaaa.... tyle sie zmienilo ze o kase dalej trzeba sie prosic.... czynsz za pokoje do gory... a i dalej sie wszyscy ruchaja na kupie...

kggfg

No pewnie tak.tez tak myślę

vbuibjk

egon, jarosz, hmmm... oscypki tez sa dobre... pomysle kto tam jeszcze jest.... a lapa zapomnialem... (usunięte przez administratora)

jjj
@vbuibjk

ale cyrk,w steine to jest agencja towarzyska czy zakład mięsny?bo widać tam każdy z każdym.

Pytanie podstawowe za 100 pkt.Kto jest największym konfidentem na całym zakładzie?Piszcie :)

(usunięte przez administratora) zwolnilem sie 3 miesiace temu a dzis dostalem dopiero swiadectwo pracy! porazka w tef firmie tak samo jak w de jak i w pl !! (usunięte przez administratora)

były

obiecali ze bedzie lepiej,to tylko słowa.robią tak CAŁYczas.za ZACHARA BYŁO LEPIEJ.NIE JEDZCIE TAM.tam ksiadz rzadzi.

:):):)

Widze ze jak co miesiac znow problem z kasa, godzinami i wyplata, a tak w ogole po ile godzin teraz robicie?

były

ale jaja ,alllee jaajaa.co tam sie dzieje.ciekawe czy ich zony to czytają.

weź

wez sie czopie ogarnij bo cie tu wszyscy wysmieja,kiedy ty widziales ksiedza auto pod biurem? tylko w godzinach pracy....ha ha...jezdza z nia razem audica

gosciu

no pała, dałeś czadu zarywajonc do blondyny. twoja brzydulka w domuciu siedzi a ty w pracy rozrywek szukasz. a Refałek to lubi raz ta, raz tą. jeszcze troche a wszysyc razem zamieszkajom. i bendzie harem proboszcza.

JJJJJJJJJJJJ
@gosciu

NAJPIERW NAUCZ SIE ORTOGRAFII PALANCIE A PÓZNIEJ DO LUDZI..... OŚMIESZASZ SIE PISZĄC TU TAKIE BZDETY WIDAC ZE NIEMASZ CO ROBIĆ ZAJMIJ SIE SWOIM ZYCIEM JAK MASZ MAŁO

ujmuj

ale ujebaliscie się Krzycha i rafala ja bym raczej popatrzyl na inne ciekawsze strony np. takie jak celinka daniel griszka magda az piszczy to dopiero przypal hehehe

yokolo

która to ta anetka ?

gosc

(usunięte przez administratora)obrotny a tej z biura to odpowiada?? w sumie co by jej nie odpowiadalo skoro rucha obie to wszyscy zadowoleni. szybko czarnulka zrobila sie jako ta druga hehe

yyy

czarnulka nadal jest,ale w przerwach on testuje nowe Anetki hi,hi

gosc

no tak ksiadz nie nadaje sie do (usunięte przez administratora) przy tasmie jest za gruby za oblesny i do tego w "biurze "pracuje"" hehehe znow anetka bedzie sie chciala wieszac.... listy pozegnalne pisac... heheheeee ale zenada.... napisz kolego co tam pisales rano nie zdazylem przeczytac;/

Zostaw merytoryczną opinię o Cristal - Polkowice

• Jak się pracuje w Cristal?

Zobacz opinie na temat firmy Cristal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cristal?

Kandydaci do pracy w Cristal napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cristal