Opinie o Cristal w Polkowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Cristal. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Cristal o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cristal w Polkowice

byly pracownik

Nie polecam pracy w tej firmie. Jest koszmarnie!dobrze ze w pore sie ocknelem. Majstry tragedia. Daja kary za byle coTraktuja ludzi gorzej niz zwierzeta. Pracujesz 12 godz a za 8 masz zapklacone. Odradxam kazdemu. TRAGEDIA!!!!!

rubi

A jeśli można wiedzieć kto do tej pory dupczył Celinkę z byłych i terażniejszych pracowników??

nowy

Witam za parę dni dołączę do grona pracowników. poważnie jest tam tak zle ??? ile zarobię na miesiąc na czysto? przeczytaniu Waszego forum jestem przerażony ...

Nic

nic

logo firmy Technik utrzymania ruchu
CCC S.A.
logo firmy Pracownica sprzątająca/Pracownik sprzątający w fabryce
Polkowice
INWEMER System sp. z o.o.
logo firmy Programista CNC ZA GRANICA
ATN Service ApS
logo firmy Inspektor nadzoru budowlanego
Służba Cywilna
kilus

odradzam prace w tej firmie! nie wypłacają pieniedzy na czas! ja swoją wypłatę dostałem dopiero wczoraj!!! porażka! Atmosfera wsrod pracowników jest straszna ponieważ są osobniki które donoszą do szefa! jest taki jeden najgorszy! nazywa się Egon dzisiaj nawet woził się busem Proboszcza! jemu nie morzna nic mówic! co mu nie powiedziałem przy tasmie od razu widział R, lub inni majstrowie! uwazajcie na tego dwulicowego szczóra!!!!!

gosc

uratuje ta firme madzia i rafalek....;p;p ale naprawde jak patrze ile tam nerwow stracilem to az mi sie zygac chce.... takie przydupasy ja labedz i lapa czy tez [usunięte przez admina] oscypki maja lajt godziny lewe im dopisuja tolek im kase z rafalkiem ( no moze rafalek teraz nie bo ma magde na utrzymaniu a pancia potrzebuje) daja... jedna wielka [usunięte przez admina] firma naprawde uważajcie na ta firme bo oszukuja na kazdym kroku jak tylko moga.... wiem bo tam pracowalem kiedys i nie bylo kolorowo majstry pape dra na kazdego a sami nie umieja robic rafal przy tasmie by sie zaplaka gdyby stanol ([usunięte przez admina] hehe griszka tym bardziej daniel cos tam umie zrobic ale on ma leb [usunięte przez admina] y jak malo kto.... BEST - PARTNER to jest najgorsza firma w ktorej bylem i nigdy nie wroce do niej chodzbym mial biede klepac... banda cwaniakow i nic wiecej...;/

tigi

a jak tamreksio podobno sptzedal swojego frimonta i jezdzi po wystawkach zebysplacic kredyt co wziol na auto wielki majster hehe

z pewnościa odradzam prace w firmie Best_Partner. ksiadz o [usunięte przez admina] majstrowie na poczatku wszytsko ok poźniej pokazuja jacy sa. nadzieraja sie na wszystkich ! oszukuja z godzinami, wypłaty nie ma na czas. cieszy mnei to ze zrezygnowalem z pracy w tej firmie.. teraz pracuje w inne mam spokoj , majstorwie sznauja innych pracowników. firma best partner wykancza ludzi. tam mozna sie dorobic ale garba. pracuja tam sami przydupasy [usunięte przez admina]. fachowcy? malo już tam takich.! pozdrawiam! ODRADZAM !! STANOWCZO!!

obserwator
@były pracownik

pracowac pracujemy, i to jak dawny Kunta Kinte, ale fajnie posluchac o historiach milosnych i romansidlach ze Steine, ksiadz pewnie wnet slub wezmie, poraz trzeci, tolus ma kochankow w bremen, olowek do Steine do jakiejs Paniusi przyjezdza, brakuje tu tylko telewizji

sjvy

Podobno niezle trzesly sie łóżka tym co wrocili w poniedziałek z polski az spac sie nie dalo przed pracą

ghj

Jak tam ?

gg

mylisz sie,tym razem nawet czopy nie dostaly.. a "oni" juz wiedza jak sciagnac,wiedza-jeszcze jak!

gosc

a gdzie podzial sie czób...

jaja

Ale jadą po bandzie hahahaha bardzo dobrze tak trzymać oby nikt więcej tu nie przyjechał a i na mnie już czas z tąd powoli spadać LUDZIE NIE PRZYJEŻDŻAJCIE TU TO JEST (usunięte przez administratora)

vjhffcbj

Polepszylo sie cos?

waldek
@vjhffcbj

witam mam pytanie jak nazywa sie obecnie firma przez która pracujecie w Bremen dzięki za informacje też z kąd jest

fniowfen

ja mysle ze daniel maly jest największym konfidentem jakos odziwo zawsze wszystko co on wiedział wiedział tez rafal pozatym jest bardzo fałszywy chyba nahbardziej z wszystkich ludzi na tym zakładzie , pracuje tu dopiero miesiąc a zdarzylem się już o tym przekonać

wacek
@fniowfen

witam kiedys robiłem w Bremen w Cristalu mam pytanie jaka to jest to teraz firma pod jaką nazwą i skąd

gpg

kto jest najbardziej uwielbiany przez Tolka i rafala ?

kolo

co?

bolo

szkoda że niktóre panie pozjezdzaly które tu robiły kilka lat,i sie pogadalo i popilo a jak chlop usnol to do dziś nie wie co jego baba wyrabiała.Tolkowi i rzeni żadna nie odmówiła chociaż z chłopami były.

dlugo pracuje

Jest sporo osób ktore nie kablują,największe kable to ci, którzy najgorzej mówią o Panu T i R itp.i czekają aż ty coś zlego tesz o nich powiesz,zeby im to pozniej powiedziec.

tez tu pracuje

wymieniacie sobie,wymieniacie,ale krocej by było napisac kto jest "świety"i nie kabluje.gwarantuje,ze na palcach jednej reki sie policzy.a dlaczego kobiet nie wymienicie-oprocz celinki-rzecz jasna.bo dają?zdrówka rzycze ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Cristal - Polkowice

• Jak się pracuje w Cristal?

Zobacz opinie na temat firmy Cristal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cristal?

Kandydaci do pracy w Cristal napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cristal