Opinie o Cristal w Polkowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Cristal. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Cristal o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cristal w Polkowice

jade

jade do weissenfels czy mi ktoś pomoże? wiele słyszałam czy jest coś nowego???

gosc

dobrze rze piszecie takie zeczy! jak wroce z pl to ani slowa nie zamienie z nim przy tasmie(usunięte przez administratora)

gość

Dobre sobie reksio majster który się zna na robocie pamiętam jak przyjechał i nic nie umiał robić rozrzut i nic więcej. Czy on kiedyś stał przy taśmie czy on umiał nożem robić od kiedy to z niego taki fachowiec trzeba bylo mu dać półtusze i czy umiał by on ją rozebrać mocny to on był ale w gębie

K...

Jesli ktos chce sie pozbyc zdrowia,nerwow to zapraszam do Steine. Praca po 15-16 godzin, z czego zaplaca za 10. Masakra. W internecie piekne ogloszenia ze placa po 11 euro za godzine, my nie chcemy stawki 11e tylko chcemy miec zaplacone za nasze wypracowane godziny, wyplata masakra, przepracujesz dwa miechy i dopiero kase dostajesz. Majstry inteligencja nie gszesza, wrecz przeciwnie takich (usunięte przez administratora) to ja juz dawno nie widzialam, najlepszego REKSIA trzeba bylo sie pozbyc, bo on chociaz sie znał na czyms a nie tak jak tamtych dwoch, no ale coz Reksiu zje...bał dupcie majstra D. i juz sie nie nadawal, a on jedyny na zebraniu pokazal klase, nie to co tamtych dwoch, jeden to szefowi na plecy by niedlugo nachaftał. A ksiadz to juz w ogole jest "THE BEST" . Pewnie gdyby mogl to wlasna matke by sprzedał. Olek nie ma pojecia co sie dzije w tej firmie i jakie tu sa przekrety. Co to za kierownik co sprzet firmie wyprzedaje byle miec kase dla siebie. ZAL!!!

logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy Koordynator ds. inwestycji
CCC S.A.
logo firmy Pracownica sprzątająca/Pracownik sprzątający w fabryce
Polkowice
INWEMER System sp. z o.o.
logo firmy Elektryk / Elektronik w Niemczech Okolice Lipska
Wackler Personal-Service GmbH
Piekny Roman

Czy w essen oldenburg jest jeszcze rozbiór czy majstrowie rozjebali kontrakt???

SA

wiele się dzieje i dziać bendzie. niedlogo juz nikt nie bendzie chcial pracowac dla best partner i dla firmay kasus. a wiecie dlaczego? jak nie wiecie to niedlogo sie dowiecie

gosc

od maszej wspanialej firmy i od tegoco sie dzieje na niej a to dobrestare posty widze ze poznikaly ktos pousowal czyzby administrator widze ze to co sie dzieje na steine to jest teraz TABU ha ha ha

abc

czyta,czyta.to są promocje w róznych sklepach,czyli ktos chce odwrucić uwage od...?

karol82

nie czyta:/daj linka

gosc

halo halo coz to sie dzieje ksiadz odciol internet a to dobre... nikt nic nie pisze? czyzby ksiadz postraszyl was na tasmie ze zwolni kazdego kto tu bedzie pisal... stara zagrywka tego p.a.l.a.n.t.a niech sobie wiecej osob przyjmie z okolic autostrady a4 a wy mu placcie za droge a on was bedzie ruchal hehe.

były

W Steine ponoć odcięli ludziom internet to jak mają pisać prawda była nie wygodna dla niektórych osób to też trzeba było odciąć media

ggjgygc

czy w steine juz nic sie nie dzieje?nikt nie pisze nic.a,tak gorąco było....

kokoko..i zniese jajkooo

ojjjj,powaznie i doniosle sie zrobilo... pojechalas,moja droga,pojechalas....

klohyg

nie jestem tchórzem i sie nie wymądrzam,ale jestem ciekawa co się tam dzieje.byłam tam i wiem jak było.szału tam nie ma.i nie bedzie.uważam że"nadejszła wiekopomna chwila na BEST PARTNER"pozdro dla majstrów.miało byc lepiej niz u zachara.zobaczymy zyczę powodzenia.narka

koko11
@klohyg

a kogo to obchodzi ze tu robiłas? robiłas nierobisz wiec po co sie udzielasz.....nie pasowało zjechałas temat zamkniety...! jak czytam wasze posty dodawane tu to nie moge sie nadziwic jacy polacy są! wstyd mi za nasz naród jedna podłosc zazdrosc i nic wiecej a najgorsze to jest to ze wyciagacie tu czyjes brudy z prywatnego zycia nie patrzac na siebie. pamietajcie! jedni mają wiecej drudzy mniej nigdy nie bedzie tak ze kazdy bedzie równy! takie jest zycie niema sprawiedliwosci wiec po co ta zazdrosc zyjcie swoim zyciem nie plotkami i chciwoscia, zazdroscia itd. firma jak firma kto chce pracuje kto nirchce ten nie pracuje i tyle na temat...

klohyg

widze ze gazetka sie rozwija,ale smiało redaktorze naczelny jestesmy ciekawi co dalej bedzie sie działo w STEINE.POZDRO.

zalllllllll
@klohyg

jestes smieszny masz cos do powiedzenia to powiedz to prosto w twarz a nie na forum! brak odwagi? hehe załosne jak kazdy z was ktory się tu wymądrza jest zwykłym tchórzem! mówcie w twarz co was boli bezposrednio ludziom do których cos macie !

może pracownik?

gazeta Steine otwiera kronikę towarzyską,kronikę sportową(głuwnie boks i zapasy),kacik swietego Antoniego(cos znalazl,to oddaj)oraz sekcje plotek-ze sztambucha babci Jozi.ZAPRASZAMY!

panowie co sie dzieje gdzie nowe wieści ze Steine co tam już nikt nie pracuje a może odcieli wam media. teraz chleb i woda jak w więzieniu i nic więcej tylko tyrać

nicki
@były pracownik

po co ta cała prowokacja?....niemasz co robic to sobie znajdz zajecie albo babą sie zajmij!

karol82

A kto odważny filmik do sieci wrzuci? no to czekam jutro bo dzisiaj pora spadać. miłej nocki z blondynkami;)

non

Widze że panowie poprcowali głupoty sie nie trzymały. Mało narzekania dzisiaj malutko wpisów no ale czas do pracy rodacy

no

Zostaw merytoryczną opinię o Cristal - Polkowice

• Jak się pracuje w Cristal?

Zobacz opinie na temat firmy Cristal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cristal?

Kandydaci do pracy w Cristal napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cristal