Opinie o Cristal w Polkowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Cristal. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Cristal o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cristal w Polkowice

omg

Czy prcował ktoś u Bąka w Weissenfels jakie są tam warunki mieszkalne.

bylem tam

witam pracowalem w bremen 1.5 roku i naprawde jest tam [usunięte przez moderatora].doslownie z wszystkim poczawszy od kasy do warunkow pracy spraw kadrowych i mieszkalnych skaczywszy na kapusiach!!!uwazajcie na [usunięte przez moderatora]znanym kazdemu jako [usunięte przez moderatora]sprzeda was za 5 cent.pozdrawiam

Poczytam sobie to jeszcze z Inspektorem Pracy. Skończy się wasza zachłanność i brak szacunku do pracowników. Pracodawca, czyli (usunięte przez administratora) rusek [usunięte przez moderatora]który nie zapłacił nam wypłaty za grudzień pobiera za mieszkanie itp. A więc rozłąkowe się należy bo nie jest to wyszczególnione na jego oszukanych machlojskich kwitach... Mało tego, dlaczego zwolnili tą drugą z biura? Za dużo się dowiedziała o waszych machlojkach? Co ministrant Daniel powiedział jej że może przyjechać o dzień później, a później okazuje się że dziewczyna zrobiła sobie samowolkę i należy ja zwolnić? Ludzie bieście wypowiedzi [usunięte przez moderatora] na papierze lub noście podsłuch, bo może wam grozić to samo...

www

Oj Kolego, jaki Ty mądry jesteś. Jeżeli już przesiadujesz na necie, wpisz sobie na takiej stronie jak google słówko Trennungsgeld i poczytaj troszkę.A później dopiero zaskocz nas wszystkich swoją wiedzą :) Pozdrawiam!

logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy Magazynier IT
CCC S.A.
logo firmy Spawacz/ monter rurociągów- praca w Danii
ATN Service ApS
logo firmy Pracownica sprzątająca/Pracownik sprzątający w fabryce
Polkowice
INWEMER System sp. z o.o.

WYPŁAT ZA GRUDZIEŃ CIĄGLE NIE MA. DZWONIŁEM DO INSPEKCJI PRACY I ZACZYNAJĄ DZIAŁAĆ... NIEDŁUGO ZADZWONIĘ W SPRAWIE DODATKU ZA PRACĘ W ŚWIĘTA, W NIEDZIELE, ZA NOCNE GODZINY, ROZŁĄKOWE, ODDELEGOWANIE ITP. I NA KONIEC TAKA MALA CIEKAWOSTKA. CZY WIECIE ŻE WOGLER PŁACI NAM 15-17E ZA GODZINĘ A BEST-PARTNER DAJE NAM TYLE ILE DAJĄ KAŻDEMU NA STAWCE? POGADAJMY Z WOGLEREM I OTWÓRZMY FIRMY JEDNOOSOBOWE I STAWKĘ BĘDZIEMY MIELI WIĘKSZĄ... POMYŚLCIE LUDZIE I ZJEDNOCZMY SIĘ CZY TYLKO SAME CZOPY PRACUJĄ W TEJ FIRMIE....?

vannah

;) - 2013-03-29 14:42:51 Nie moge patrzec na to co wy wypisujecie przestance wlazic butami w czyjes sprawy,szkoda tylko ze nie podajecie zadnych imion i nazwisk Hehe,, a słyszałam ze niezła afera sie zrobila z tym mięsem, sporo ludzi poleciało, wszystko sie wysypało hahahahhahahahahaa!!!!! I bardzo dobrze!!!!

;)

obserwator

no bylo juz wszystko o [usunięte przez moderatora]o zonie tesciach nawet dziecku dziwilismy sie ze o siostrze jeszcze nic ale dobrze ze ona jedna nie pozwoli sobie ublizac i zaklada sprawe o[usunięte przez moderatora][usunięte przez moderatora] razem ztoba bedziemy czekac na final w sadzie sprawa jest prosta wiec dopiero bedzie sie z czego POSMIAC tak trzymaj trzymamy kciuki moze wreszcie skoncza sie te dziecinne oszczerstwa7

tak było zawsze i bedzie!!!! nic sobie z ludzi nie robili traktuja ich jak szmaty!!! tam tylko bąbe położyć żeby (usunięte przez administratora) a księdzu to powinni (usunięte przez administratora) [usunięte przez moderatora]

prawie pracownicy

... - 2013-03-24 23:43:11 "?" nie masz nawet wystarczającej odwagi aby się ujawnić, a poruszasz takie tematy, które powinny cię najmniej interesować. Twoje życie jest za mało interesujące wiec musisz zajmować się cudzym? O ile się nie mylę to forum służy do wypowiadania się na temat pracy o czym świadczy sama nazwa strony- work- pracować, ale chyba Tobie brakuje znajomości języka angielskiego, a niestety w tych czasach bez niego ani rusz. pozdrawiam :)Witam. Wspólnie z żoną mieliśmy okazję przepracować w Best-Partner w Steine w Niemczech aż kilka godzin. Przez telefon pani menadżer miła i na obiecała cuda... Stawka 7-8 E. I mieliśmy przyjechać na paczkowanie. Co się okazało wcisnęli nas za 4,5 E na mycie skrzynek. Nic nam nie objaśniono, tylko nas postawili przy maszynie i mieliśmy pracować. Wszystko było dobrze dopóki maszyna nie miała kilka awarii. Blokowały się skrzynki i tu się zaczął a masakra. Niemiec, mówili na niego [usunięte przez moderatora] zaczął wyzywać, przeklinać, rzucać skrzynkami w moją żonę... Ponadto nie umiał zawołać, tylko gwizdał na nas jak na psa.... Na hali, tam gdzie pracują inni Polacy, słyszałem jak ich majstry wyzywają od różnych wyzwisk:"ty [usunięte przez moderatora] zaraz ci [usunięte przez moderatora], [usunięte przez moderatora] tobie w ten łeb" . Brak szacunku do ludzi. Polacy są w tym obozie traktowani bardzo źle. Moim zdaniem powinni tam nagrać tych ludzi i podać do telewizji Uwaga TVN... Niech się zabierze za nich Inspekcja Pracy i TV.....

...

Wyplaty od BEST na szczescie wplynely,co prawda z tygodniowym opoznieniem,ale sa.

pan

[usunięte przez moderatora] byl jest i bedzie ciota!!!!a jaktampszczola podobno go [usunięte przez moderatora]troche za puzno bowielu dobrych fachowcow pracowaloby tam do dzisiaj zeby nie on!!!przepracowalem tam 1 rok takze wiem jaka z niego [usunięte przez moderatora].pozdro dla wytrfalych

steward

[usunięte przez moderatora] panoszyl sie do czasu jak musial [usunięte przez moderatora]z jednego mieszkania w majtkach w nocy . pozdro dla tych chlopakow co pokazali mu czym pismo pachnie !!

xxxx

halo co słuchać w bremen . slyszałem ze jakaś afera i ponoć[usunięte przez moderatora] wyleciał przyszła kryska na matyska

ja2

Podobno nawet składki na ubezp.zdrowotne nie są opłacane czego osobiście nie sprawdzałem , więc mówię tylko co słyszałem . Skoro składki nie są odprowadzane to odpowiedź jest jedna firma za chwile nie będzie istniała , z ZUSem się nie zadziera . Czekajcie na listy z Inspekcji tam jest napisane , że jeśli chcielibyśmy odsetek za nie wypłacone pensje i te diety to już wtedy sami do Sądu Pracy , bo odsetki nie są już ich sprawą , zajmują się samym zaległym wynagrodzeniem . Podali numer tel.i można dzwonić do Inspektoratu w razie pytań o i napisali , że kontrola ciągle trwa .

ja1

To sprawa wygląda nieciekawie,czyli czas najwyższy rozejrzeć się za nową praca,w innej,wypłacalnej firmie.Ma ktoś namiary na dobrą firmę?

ja1

No proszę proszę,pięknie.Czego się dowiaduję...Czyli mozna liczyć na wypłatę?

ja2

Okazuje się , że Inspekcja jest już tym zajęta , poza tym pewnie niedługo wszyscy dostaną powiadomienia co ustaliła podczas kontroli , więc jest szansa , że odzyskamy pieniądze . Ktoś złożył skargę 14 lutego . W końcu znalazł się odważny a i co ciekawego jakieś diety nam się należą które powinny być wypłacone do 12 marca .

kler

i co dostaliscie juz wyplaty za luty????

Zostaw merytoryczną opinię o Cristal - Polkowice

• Jak się pracuje w Cristal?

Zobacz opinie na temat firmy Cristal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cristal?

Kandydaci do pracy w Cristal napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cristal