Opinie o Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o w Polkowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o o rekrutacji.

Branże: Produkcja silników samochodowych

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o w Polkowice

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
kos

Olo napisał: //Ludzie! zastanówcie się 2 razy zanim zechcecie tu pracować (września) praca ciężka ponad siły na linii ludzie pracują jak mrówki kręgosłup wysiada po kilku dniach. Płaca 2366 do ręki później trochę więcej ale bez ''szału,, za taką pracę.// Ja dzisiaj, nie zastanawiałbym się wcale, ta firma to jeden wielki wyzysk, bazujący na znajomościach i wcale nie jest tak że bardzo dobrze płaci! Na terenie Wrześni są firmy które dużej lepiej płacą i nie trzeba zabierać zdjęć rodziny by ich widzieć! Volkswagen to praca na okrągło i jeśli zachorujesz to nikt tobie ręki nie poda! Dobrze się zastanówcie zanim w ten niemiecki kierat pójdziecie!

Uzi

Mieszkam w Koninie.. PAK Górnictwo praca za 1600zł. Wszyscy tu szukają pracowników ale wszyscy szukają frajerów za najniższą krajową... Więc kto młody ucieka do VW do Wrześni i opłaca im się dojeżdżać. Zapraszam tych panów do Konina :-)

Bolek

Jakiś postój?

Stały ze spawalni

No i jak lipcowi? Jak pierwszy dzień na bezrobociu? Ach, sorry, za jakiś czas zapytam sierpniowych jak to jest cisnąć socjal z urzędu pracy.(usunięte przez administratora)

Szansa

Chodzi mi po głowie pomysł na utworzenie grupy osób zainteresowanych dialogiem w firmie. Będziemy rozmawiać o naszych problemach, wątpliwościach, o rozwoju zawodowym i szansach na pozytywne zmiany. Może z tego wyrośnie coś większego? Zainteresowani klikają "uśmiechnięte buźki". Wkrótce więcej szczegółów. Pozdrawiam.

Działacz
@Szansa

Przecież jest coś większego i lepszego niz jakaś grupa, to nasza zakładowa Solidarność, prowadzą dialog gdzie i z kim sie da, spotkania, zoomy teamsy, czego jeszcze potrzeba?

@Działacz

Cześć Działaczu, widzisz, takie jest Wasze podejście, pierwsze zdanie i już atak. Może lepsza "jakaś" grupa niż podporzadkowany firmie związek? Czegoś się boisz? My tylko chcemy rozmawiać, oczywiście także na tematy trudne i niewygodne. Skoro tacy chętni do dialogu jesteście to czemu nie chcielibyście z naszą grupą porozmawiać, kiedy ta się utworzy. Naszym celem będzie przede wszystkim rozwiązywanie problemów i realny rozwój pracowników. Nie warto z nami porozmawiać? Dlaczego to zawsze Wy stawiacie opór? My nie będziemy mieć niczego do ukrycia a Wy?

Działacz
@Szansa

Co Solidarność wg ciebie ma dom ukrycia? Skąd wniosek o podporządkowaniu pracodawcy? A w ogóle jaka grupa? Żeby było z kim rozmawiać to trzeba chociaż wiedzieć z kim? Proszę sie przedstawić, przedstawicieli Solidarności znamy z imienia i nazwiska, przewodniczący i inni działacze ciagle kręcą jakieś filmy, chodzą po produkcji, zadzwonić, przyjść do ich biura, można z nimi otwarcie rozmawiać, a ty piszesz na anonimowym forum o jakiejś wyimaginowanej grupie? Jak masz problem to idź do nich albo do zarządu firmy i to powiedz otwarcie. No chyba ze strach nie pozwala i trzeba na gowork jątrzyć? Na szczęście wszyscy normalni pracownicy mają takich jak ty głęboko ….

S
@Szansa

Jak moze pisać ktos anonimowy ze nie ma nic do ukrycia? Masz wszystko do ukrycia, nawet swoje prawdziwe nazwisko i to gdzie pracujesz. Przedstaw sie tutaj, napisz nr kontrolny i telefonu,

@Szansa

Widzisz oni takie inicjatywy traktują jak zagrożenie dla ich pseudo działalności, każda taka inicjatywa oddolna udowadnia ich niekompetencję i brak realnych działań, w dodatku biorą kasę ze składek i to olbrzymie pieniądze no i są finansowani przez pracodawcę wypłaty, służbowe auta, biura, laptopy itp no i pasuje, w zamian nie wtrącają się pracodawcy i od czasu do czasu pokrzyczą sobie że niby coś robią dlatego tak wielu ludzi odchodzi ale jakoś brak jest informacji o ilości aktualnych członków a kiedyś się tym tak karali, Twoja inicjatywa będzie zatem wydeptana w ziemię bo oni utną każda rękę która podnosi się na ten układ i to przy samej ... Już by chcieli znać twoje imię nazwisko a nawet numer kontrolny, już by się tobą wtedy szczególnie zajęli, mnie też tak kiedyś próbowali atakować, pamietaj to jest układ który jest ok brania kasy a nie pomagania

waśny
@Działacz

pytanko, dlaczego kazdy związkowiec jest pracownikiem Vw, w Niemczech takie jsytuacji nie ma miejsca to dlaczego jest tak tutaj w Polsce>? przpisy?

Cziller
@Szansa

Uważam, że to dobry pomysł. Nigdy za wiele okazi do dialogu. Oby tylko udalo się prowadzić dyskusję w cywilizowany sposób. Bo tutaj to różnie bywa

@waśny

Jak widać zainteresowanie tematem jest ale ja się boje ze zaraz związkowcy wytoczą działa, oni się nie podziela wpływami, ani nie chcą dialogu, zniszczą każdego kto spróbuje ten układ ruszyć nawet jeśli celem jest wyłącznie dialog i chęć pomocy pracownikom, oni każdego kto nie jest z nimi traktują jak wroga

czesio
@Działacz

kolego solidarność w vwp :-) ha ha ha jest to grupa ludzi trzymająca palec w tylniej części zarządu.

Marek

Zbyt dużo

@Szansa

Nigdy podziały w załodze nie skutkowały niczym pozytywnym dla pracowników. Obsmarować łatwo.

@Ja

Teraz nie ma podziału i jak jest? No wiec właśnie…

@Wierentelny

No jak. Nigdzie nie ma możliwości, żeby wszyscy byli specjalistami, majstrami czy kierownikami. Nie ma takiej możliwości. Jeżeli ktoś myśli że wszyscy będą się rozwijać to się myli. Mimo to są wewnętrzne przeniesienia. Że nie wszystko pyka jakbyśmy chcieli? No takie jest życie. Jak słyszę że wszędzie układy lub rodzina to mnie strzyka. W moim przypadku ani jedno ani drugie nie ma miejsca i jakoś daje radę.

@Ja

Akurat wy związkowcy w podziałach to macie bogate doświadczenie, widzę że już weszycie i pilnujcie aby jakaś konkurencja nie wyrosla

@Ja

Tu nikt nie mówi o byciu majstrem, kierownikiem, tu chodzi o to żeby chociaż co roku lub max dwa lata dostać ta podwyżka 120’zl podgrupę, to jest 30 euro, to nie są wielkie cuda, a nie ludziea maja po 10 latach 3b 3a …

Gracjan
@Wierentelny

Jak ktoś ma 3a, 3b przez tyle lat to oznacza ze nie jest pracownikiem dobrym. Tak, wi wyleje się jest, ze nie dostaje podwyżki bo nie wchodzi majstrowi… No ale proszę was. Takie są realia, czasem musisz być miły, ale pracować tez musis dobrze. Za nugusywo grup nie dają

@Gracjan

Tradycyjna odpowiedz, która nijak ma się do rzeczywistości, skoro umie się cała linie, robi po 200 h nadgodizn w roku, brak l4, brak chamstwa, a podwyżki dostaje człowiek który pracuje o wiele krócej i na dodatek umie jedno stanowisko, ale wozi majstra do pracy, drugi jajka przynosi, na pytanie co robię zle, brak odpowiedzi, ze bez zastrzeżeń, tylko ze jest ciezka sytuacja itd, takich ludzi są tu setki, ale wierz dalej w te bajki ze ktoś sobie nie zasłużył, ale jesteś kolego w błędzie, jak trafisz na majstra, który jest jaki jest, to później jest jak jest

Gracjan
@Wierentelny

To mało działasz w tym teścia. Masz przedstawicieli do których zawsze można się zwrócić

Poz
@Wierentelny

Tak to prawda, teraz już rekrutację są już w języku ukraińskim, ta firma już przybiła przyjmowanie Ukraińców.

@Poz

Jelsi to prawda to koniec tej firmy i trzeba odpuścić

Pracownikopracowity

Ukraincy to też ludzie

@Pracownikopracowity

Skończą się nadgodziny dla Polaków:)

@Pracownikopracowity

Tak, oczywiście nie neguje tego, po prostu skończą się jakiekolwiek możliwości większego zarobku, nic nie mam do Ukraińców

@Pracownikopracowity

Dokładnie skończy się już dobry zarobek.....

Wierentelny

Nie ma co się (usunięte przez administratora) nie jest dobrze, gdyby było, nie byłoby masowych zwolnień, ludzie sami odchodzą i to w dużych ilościach, jest brak ludzi bo nawet ciężko zwolnień się za porozumieniem tylko 3 miesiące wypowiedzenia a nigdy z tym problemów raczej nie było, na dodatek świeże ogłoszenia o prace na pracuj.pl wszystkie działy lakiernia montaż spawalni, kto zatrudnia w kryzysie? To tylko kryzys w teorii i każdy chodź trochę się orientuje dobrze wie, ze tak jest, jak to już ktoś powiedział, dobrze już w tej firmie było, wakacyjne i świąteczne to ostatnie plusy tej firmy, gdyby nie to, to już normalna zwykła praca jak prawie wszędzie za przeciętne pieniądze, na dodatek za chwile ruszają soboty…

@Wierentelny

Dokładnie tak jest dziś na jedną zmianę tę kasę się zarobi.....może różnica jest 300czy 500zl ale policzyć dojazdy na na to samo wyjdzie...... Volkswagen już się kończy dobra firma pozabierali wszystko....

Andrzej
@Szansa

Szczegół będzie taki że VW cię pozamiata :)

ws10519

największym problemem jesteś TY

jop
@Szansa

Ale jaka grupa , przecież zęby zaistnieć to trzeba mieć jakiś fundament , chcieć albo coś .....pisać na massangerze i co dalej kto to załatwi ?

@Andrzej

Ja myślę że to związki zawodowe, przerażone o swoją pozycję będą robiły wszystko aby zbojkotować jakiekolwiek nowe inicjatywy

@Boleś

Z tego co wiem to inicjatywa już była. Ba, może jeszcze jest. Chociaż nie. Narobili bałaganu i zniknęli. Ciemno i głucho tylko jakiś taki dziwny zapach pozostał.

Monte
@Szansa

I co z tymi szczegółami? Ciężko wyrazić zainteresowanie czymś tak oszczędnie opisanym? Jestem za dialogiem ale przemyślanym. Nie popełniajmy błędów wcześniejszych inicjatyw

Monter
@Monte

Przemyślany dialog to wlasnie prowadzi w Volkswagenie Solidarnosc, a takie oszołomy jak inicjatywa nigdy tam nie będą miały żadnej racji bytu!

@Monte

Proszę jeszcze o cierpliwość. Trzeba działać mądrze. Pamiętajcie, że wielu ludziom z pewnej organizacji bardzo nie podobają się jakiekolwiek próby dialogu (chcą mieć wyłączność a to nie jest dobre, choć będą wmawiać mniej inteligentnym, że tak musi być i koniec).

Wark
@Monter

Współczuje Ci w jakim kłamstwie a co najgorsze przekonaniu fałszywym żyjesz, ale każdy ma prawo swojego wyboru, wiec siedź w tym, twój wybór, ale uszanuj ze inni widza coś więcej i chcą załatać dziurę w tym zalewającym się statku z solidarnością za sterem, gdzie każdy związkowiec jest jednocześnie pracownikiem Vw, zapytaj się kolegów z Niemiec, czy tam związkowcy są na umówię Vw, ale tak jak wspomniałem twój wybór i ja to szanuje, ale pozwól działać swoje innym, dzięki, ze związkowym pozdrowieniem ….

@Szansa

Działaj ale uważaj, związki zrobią wszystko by cię wykonczyc

@Boleś

Mam już swoje lata i dzięki pomocy Solidarności pracuje na lżejszym stanowisku wielkie dzięki

@Janusz

Nie ma za co, nie musisz mi dziękować, nic takiego nie zrobiłem Być może jesteś tym wybrańcem, mnie nie pomogli, może za mało płaciłem może o kilka lat za krótko, nie miałem zioma tam w biurze, no są lepsi i gorsi, tobie życzę wszystkiego dobrego

@Boleś

Tobie nie dziękuję tylko chłopakom z biura Solidarności nie znałem ich osobiście dopiero jak przyszedłem do nich powiedziałem o co chodzi faktycznie zajęli się tematem i pomogli

@Janusz

Z cala pewnością tak bylo

@Janusz

Chciałbym serdecznie wszystkich przeprosić za Janusza, inflacja, kredyt, ogólny stres mu namieszał w głowie i teraz tak chodzi i gada głupoty że widział ufo, że wie gdzie jest bursztynowa komnata, że mu związki pomogły itp, proszę na Janusza nie zwracać uwagi. A Ty Janusz koniec z tą gorzałka i za robotę się weź bo linka jedzie!!!

@Kolega janusza

Żal ci ze nie masz do kogo iść po pomoc zapisz się do Solidarności na chłopaków zawsze można liczyć

@Janusz

Mnie nie pomogli i mogę Ci przyprowadzić jeszcze setkę którzy powiedzą ci to samo, w czym byliśmy gorsi od ciebie?

@Janusz

Już ci mówiłem skończ z tą gorzała!!!

Twój stary
@Janusz

Ach te januszowe opowieści z krypty...

@Boleś

Tobie nie pomogli a widzę że ciągle tęsknisz za VW ja nie muszę bo dziękuję Solidarności nadal pracuje

@Janusz

Mnie nikt nie zwolnił, dalej tu jestem Januszku, radzę sobie świetnie bez (usunięte przez administratora) ze związku

@Janusz

Pogadamy jak wytrzeźwiejesz bo zionie od ciebie jadem i gorzałka

@Kolega janusza

Przyjacielu czytając twoje wywody dochodzę do wniosku że albo ćpasz albo stałe popijasz bo nic sensownego nie wnosisz do dyskusji

@Janusz

Teraz to jesteśmy przyjaciółmi? Przy bzdurach jakie wypisujesz jasno wynika kto ma tu problem z używkami, ale nie poddawaj się z tego można wyjść, trochę wiary w siebie

@Kolega janusza

Kolego bo tak o mnie pisałeś zmień lekarza bo cie (usunięte przez administratora)

Kolega janusza Nowy wpis
@Janusz

Odstaw gorzałkę, wróć do pracy na linkę i skończ z tymi głupotami

Janusz Nowy wpis
@Kolega janusza

Twoje wypowiedzi,i są tak elokwentne jak to co sobą reprezentujesz

Kolega janusza Nowy wpis
@Janusz

Dostosowuje wypowiedź do poziomu rozmówcy

Stara Janusza Nowy wpis
@Janusz

Ty pijaku wstrętny, do roboty się weź!!!

Pogromca mitów
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.
Kandydat

Witam wszystkich zainteresowanych pracą w VW, jako weteran tej firmy z blisko 6 letnim stażem śmiało mogę stwierdzić,że czas świetności tej korporacji mamy dawno za sobą.Po blisko 6-ciu latach pracy w 2020r moja umowa nie została przedłużona i trafiłem na bruk,oczywiście były zapewnienia nie tylko od przełożonych ale również tzw "Solidarnośći " że wrazie ewentualnych wolnych wakatow będą nas ściągać na preferencyjnych warunkach.Teraz do sedna: złożyłem Cv,telefon po kilku dniach,pytam o warunki i umowę,pani z HR informuje mnie,że praca ma charakter tymczasowy przez APT na max 18mcy!!!,a stawka to grupa 1G i około 4tys.brutto.Więc pytam ową panią gdzie te preferencyjne warunki?? w odpowiedzi usłyszałem,że nic jej na ten temat nie wiadomo.Podziękowałem,mam już pełen obraz tej firmy, jeden wielki wyzysk za marne 4tys brutto,cwaniatstwo,kombinacje z umowami,nic nie znaczące obiecanki.W ogłoszeniu powinno być praca sezonowa przez pośrednika bez możliwości stałego zatrudnienia,odnośnie tych 5tys.brutto o których jest mowa podczas rozmowy telefonicznej,taka stawka jest po 9miesiącach(pod warunkiem że mistrz was polubi) a przypomniam,że to praca sezonowa na max 18mcy, dodatki adekwatnie do przepracowanych miesięcy.Jednym słowem: Bagno,bez persperyw za słabe wynagrodzenie,tyle to można zarobić zbierając truskawki a nie zasuwając jak robot na trzy zmiany gdzie temperatura w ciągu lata odbiera chęć do czegokolwiek..Nie wiem na jaką jakość oni liczą bo nikt normalny nie będzie się przykładał do pracy sezonowej ale widać że utrata reputacji nie jest już istotna dla VW.Ludzie nie zgadzajcie się na żadne umowy przez pośrednika,strata czasu,a jeśli już to w kulki lecieć,sumienność i dokładność nic wam nie pomoże wywalą was bez mrugnięcia okiem jak tylko skończy się możliwość przeciągania umów tymczasowych.ELO !!!

Kuraś

Myśle, ze komentarze na aplikacji firmowej pod postem w temacie by polecać pracowników do pracy, najlepiej świadczą o tym, jak tamfiemamupadla na przestrzeni paru lat wizerunkowo… a z ciekawości? Zatrudniać w „wielkim kryzysie” „ledwie utrzymane miejsca pracy dzięki S” … ehhh , To już jest przykre

@Kuraś

Widać obłudę związków no ale oni są od koszenia składek i podpisywania wszystkiego co im podsunie zarząd, po raz kolejny mówię że ich zakłamywanie rzeczywistości ma krótkie nóżki... Niby jest tak dobrze, tak fajnie wogole wszystkiego jest grubo, ryby i grzyby, cuda na kiju a jak piszą ile na start to aż się sami jaraja jacy są szczodrzy i to wszystko tylko dzięki nim a jednak ludzie uciekają z tego raju...

Kandydat

Idź dalej zaklinać rzeczywistość że swoimi kumplami ze związków

Maja
@Boleś

To ile na start mówią? Zaciekawiłeś mnie.

@Maja

Już to przerabialiśmy, znowu to samo pytanie, znowu zadane dokładnie tak samo no kropka w kropkę i znowu jakaś halyna że związków, a zaraz przyleci na ratunek "JA" który napisze cały podniecony ileż to hajsu i na pewno nie pracujesz w VW jak nie wiesz, myślałem że was na więcej stać a tu ta sama marna prowokacja, no masakra i to rozumiem coś zmieni? Ludzie zaczną się rzucać na te bramę żebyście ich tylko wpuścili na te linkę bo normalnie już się trzęsą żeby trzepać te nadgodziny i nocki i może jakoś uciulaja te 5 koła brutto ale to chyba po roku jak ich w międzyczasie nie kopnięcie w czterylitery

Naprawdę jesteś twardogłowy

@Boleś

To jak to jest. Pracujesz czy nie w VW? ????

@Ja

Co się stało, plan Ci się rypnał, hahah

@Ja

Jeszcze nie tak dawno mi zarzucałes że w kadrach siedzę bo tak dużo wiem albo jakimś kierownikiem jestem a teraz pytasz czy pracuje, oj pogubiło się biedactwo, pogubiło...

@Boleś

Nie do tej osoby pijesz. Zreszta czy to ważne. Widać ze jesteś pieniaczem, który nie ma pojęcia o czym pisze i jeszcze innym w brzuch coś wciska. Nie znasz stawek, regulacji, myśle ze nawet zakładu nie znasz a robisz się na dyrektora, prawnika, obrońcę narodu. Jesteś twardogłowy.

@Ja

Hahah zabolało ? Bo Cię przycialem na prowokacji, no świat widziany waszymi oczami jest inny niż rzeczywistość już ci to pisałem, ruchy wewnątrz zakładu mówią same za siebie i wasze nerwowe ruchy bo tracicie członków

Niebywałe
@Boleś

Zastanawiam się co oni musieli zrobić tym pracownikom, aby wystąpić w ofercie pracy w mediach ogólnopolskich.

@Niebywałe

Myślisz że oni się tymi Ukraińcami przejmują? Oni wiedzą doskonale że w okolicy są skończeni po tym co zrobili, nikt nie uwierzy już wizję super pracy do emki w tej firmie, więc próbują zwerbować neutralnych ludzi którzy nie są świadomi że po roku kopną ich w (usunięte przez administratora) a związki powiedzą że walczyły choć poległy jak zwykle... Związki jadą na tym samym wózku, ludzie im nie wierzą i się wypisują a nowy nieświadomy elektorat to zawsze swiezutkie pieniążki ze składek, myślałeś że te happeningi to były po co?

Bez umowy 2020
@Boleś

Dzwonili do mnie z ofertą przez WORK serwis. Jakie to było piękne uczucie im podziękować za taką ofertę. :)))

Kandydat

Ile ze to tych członków zawiązku jest? Ile żeś się tam ostatnio chwalił że ponad 6000 a na biegu może 100 i to tych majacych największe zyski z bycia członkami, od razu widać jak was ludzie mają gdzieś i te wasze pseudo akcje hahaha

S

Jakim biegu?

@S

No widzisz zainteresowanych tak nie wielu że mogłeś nie wiedzieć że takowy był ale spoko nic nie straciłeś

Klucha
@Boleś

co wy wszyscy z tymi ukraincami ostatnio? ktos w ogole jakiegos widzial na zakladzie?

Monter
@Boleś

Przecież 100 osob co przyjechało po sobotnim meczu i jeszcze w maju jak sa (usunięte przez administratora) i inne imprezy i jeszcze przebiegli 10 kilometrów to bardzo dużo, znowu Brawo Solidarnosc? A ty Bolesiu coś kiedys, komuś zorganizowałeś ze tak to co oni robiła krytykujesz?

@Monter

Faktycznie na firmę która, ma tak wielkie uzwiazkowienia a przynajmniej tak się chwala związki to jakiś śmieszny odsetek

Lipcowy 2020
@Bez umowy 2020

Niech tylko zadzwonią do mnie ludzi wyrąbali w kosmos a teraz szukają frajerów za najniższą nie polecam tego (usunięte przez administratora) nawet największemu wrogowi

Upadek

Zapomnijcie o fajnej pracy Polacy. Już szukają ludzi z językiem ukraińskim https://vwpoznan.traffit.com/public/an/enBJNWtBPT0=

@Upadek

Co z tego ze zatrudnią kogoś z Ukrainy? W Poznaniu jest 1,6% bezrobocia. Do tej pory pracowało 2 miliony ludzi z Ukrainy w Polsce i problemu z pracą nie było. Wiec nie podjudzaj, nie strasz. Dobrze, że chcą pracować.

Afryka
@Upadek

Hej, chodzą słuchy ze rodzinna firma znowu poszukuje frajerów za najniższa stawkę do roboty w spółce rodzinnej zarządzanej przez rodzine w której kluczowe stanowiska zajmuje rodzina, czyżby wszyscy w rodzinie pozatrudniani w firmie ze brakuje ludzi?!

????
@Afryka

Masz rację, złóż ISA za każdym razem dziękujemy to jest żart!!!Tego nikt nie kontroluje tylko układ. Jak złożyć poza firmą masz odzew, dziwne prawda.

@Ja

To teraz wiadomo po co te happeningi ze strony związkow, biegi, koszulki itp, trzeba się przypodobać nowym potencjalnym płatnikom comiesięcznych składek, generalnie nic nie mam do pracowników z Ukrainy ale mam nadzieję że ktoś ich przed wami uchroni

Rekruter
@????

W firmie oficjalnie funkcjonuje tzw opcja nominacji, co oznacza że kierownik ma prawo wybrać dowolną osobę z pośród kandydatów bez znaczenia czy był to kandydat o najlepszych kompetencjach, ISA to tylko przykrywka mająca wmawiać wszystkim jak to każdy jest równo traktowany a w rzeczywistości kierownik wybiera ze 2-3 osoby dla spełnienia wymogu formalnego (wiadomo ludzie z linki odgórnie lądują w koszu) potem kierownik wysłuchuje na rozmowie twoich wypocin już tylko dla zabawy i na końcu akcja nominacja!!! Zadzwoń zapytaj dział rekrutacji o te nominacje

$
@Rekruter

"kandydaci"są już wybrani przed ISA zdaję sobie z tego sobie sprawę.

Olek
@Upadek

Rynek się zmienia w całym kraju. Ale wiadomo że zatrudnią może parę osób z Ukrainy a reszta Polacy. Poza tym skąd brać tych Ukraińców jak mężczyźni nie mogą stamtąd wyjechać. Kobiety z dziećmi to raczej nie jest wielka konkurencja

logo firmy Doradca Handlowy ds. Klientów Biznesowych
Strefa Energii
(333 opinii)
logo firmy Właściciel Punktu Kurierskiego
Pakersi Kamil Kik
(33 opinii)
Wyślij CV
logo firmy SPAWACZ MAG branża budowlana, praca blisko granicy!
Agencja Pracy Koncepcja
(364 opinii)
logo firmy Starszy referent
Służba Cywilna
(127 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Potencjalny nowy pracownik
Kandydat

Witam odezwali się kilka dni temu z rekrutacji na Antoninek. Moje pytanie brzmi do obecnych pracowników czy jest warto tam iść do pracy i czego mogę się spodziewać zaczynając pracę w tym zakładzie?

Maupa
@Potencjalny nowy pracownik

Moim zdaniem warto. Pieniądze są na czas, są benefity, warunki pracy jasne, firma stabilna. Wiadomo że robota ciężka ale tak to już jest w tej branży

Pracownik 8lat.
@Potencjalny nowy pracownik

Praca na 3 zmiany.Liderzy zmuszają na nadgodziny.ciezka praca.Ja mam po 8 latach pracy 5500brutto jakieś 3700na rękę plus dodatki razem wyjdzie ok 4000na rękę mówię tu o 8 latach pracy.Szukalbym czegoś na jedną zmianę.

Abazur
@Pracownik 8lat.

To i tak to się ciesz ze tylko po8 latach wiara ora i ma po 15 latach żenada nie warto podwyżki to dostają (usunięte przez administratora) mistrzów i liderów i kapusie

Ty

Tylko narzekasz. Dlaczego nie zmienisz pracy skoro tak zle?

obiektywnie
@Maupa

Zgadzam się z Tobą . Ale mam jedno ale firma stabilna? co zrobili dwa lata temy całą APT wywalili na bruk tak na bruk. a w lipcy ilu ludzi zwolnili? przepraszam nie zwolnili nie przedłuzyli umów. czy to jest praca stablina??? No i jeszcze uściślij mi benefity jakie ?

BLB
@obiektywnie

Potwierdzam. Jestem Workiem z 2020 który poleciał... Dzwonili do mnie z miesiąc temu czy jestem zainteresowany ponownym zatrudnieniem. Nie sądziłem że kiedyś to zrobię ale odmówiłem. Mam teraz inną pracy niewiele mniej płatną i perspektywę na stałe zatrudnienie. Powiem tak, firma, warunki, płaca dobre, praca w pocie czoła na lince to nie szczyt marzeń ale da się żyć. Najgorzej wypada właśnie stabilność i prawdopodobieństwo stałej umowy. 18 miesięcy bujania się na agencji, potem (jeśli w międzyczasie nie zwolnią agencji) umowy czasowe z VW przy których nadal jest spora szansa na wylot... Tak więc jeśli nie masz zobowiązań i możesz sobie pozwolić na to ryzyko to próbuj. Dla mnie to było 17 miesięcy zmarnowanego czasu karierze zawodowej, obyś nie skoczył tak samo