Opinie o Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o w Poznań

Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o
3 2254 11127 5 1
BLB Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Czy wie ktoś coś więcej na temat nowych pracowników nowej APT? Dlaczego są wgl przyjmowani na jakich warunkach i czy mają jakiś cień szansy na dalszą umowę po 08.2020?

Ziomek Nowy wpis
@BLB

Oczywiście ze maja zawsze jest nadzieja z resztą tyle sie o oszczędnościach słyszy to czemu by na załodze nie oszczędzić ?

Nazwa działu: Produkcja

Czy zrobienie wszystkich badań i powiedzenie że będzie się pracować zaraz po zrobieniu badań to obietnica pracy? Bo już czekam ponad miesiąc a mam koszty życia i muszę z czegoś żyć. No i nie wiem czy nie rozpocząć pracy gdzie indziej a volkswagen pozwać. Pozdrawiam

Tak4Nie
ktoś
@Praca

Obietnica nie jest prawnie zobowiązująca. Obietnice są dla naiwnych ;) umowa zobowiązuje.

@Praca

Chłopie na co Ty chcesz czekac na umowe do lipca 2020? i dalej lipa?

Tak7Nie
Armani
@Praca

przecież to umowa jest wiążąca więc trochę dziwne myślenie. Ja czekałem półtora miesiąca na pracę. Ogólnie wiedziałem że może to trochę potrwać, ale wiedziałem że warto więc...

@abc

Co dalej to Ty się nie martw. Bo prace załatwiona mam już na tamten okres. Tylko teraz polecieli trochę (usunięte przez administratora) tyle.

Balwid
@Praca

No dopóki umowy nie podisałeś to nie ma co mieć pretensji tak naprawde

no future
@Praca

A dlaczego nie pozwiesz tych drugich?

Kiler
@ktoś

Ale jesteś glupi. Co ty widzisz w tej firmie ze tak do niej ciągniesz? Jesteś niepełnosprawny czy tępy?

Tak6Nie
Miła
@Kiler

A Ty jaki kulturalny! Klasa Panie Ktoś, czapki z głów :-)

@Kiler

A ciebie co do niej ciągło?

to nie jest obietnica pracy a czasami trzeba poczekać dłużej. IZI

to nie jest obietnica pracy a czasami trzeba poczekać dłużej. IZI

WS10519
@Kiler

Też byłem głupi, zatrudniłem się i po pół roku uciekałem do normalnego życia, zarabiam 300zł brutto mniej niż w VW a pracuje 7-15 i mam święty spokój.

Tak8Nie
Jqn
Nazwa działu: Handlowy
@WS10519

Bravo TY!!!!!!!!!!

czterdzieści i cztery
@WS10519

a ja prace tutaj bardzo lubie i uważam że traktuje pracownika dobrze. Jest dobry socjal, zarabia się ok, są podwyżki

Tak3Nie3
@ktos

Glupi i tepy. a co?

@Kiler

Bo już robiłem na odlewni w vw i było (usunięte przez administratora) ze wszystkim. To, że Ty masz ból (usunięte przez administratora) że musisz trochę ciężko popracować żeby zarobić to nie moja wina. Ja byłem i wszystko mi się podobało, od kumpli na zmianie i od lidera aż do majstra.

Dunno
@Praca

tutaj jest duzo narzekaczy niestety a prawda jest taka ze praca jest w porzadku i ludzie tez w wiekszosci sa fajni

Tak2Nie2
zainteresowany
@Dunno

tak zgadzam sie z Toba. ale jaki jest sens starać sie o prace skoro mają zwalniać ???

Tak1Nie4
Waldek
@Praca

Ty tak na powaznie. Czekasz naiwnie az ktos do ciebie zadzwoni i nie podejmujesz innej pracy bo czekasz na telefon i chcesz w dodatku isc do sadu ich pozwac? Dobrze zrozumialem.Skad ty czlowieku jestes?

@Waldek

Waldus, prace to ja mam - ale jestem na umówię tymczasowej z krótkimi terminami wiec zmiana pracy do volksa by nie stanowiła problemu. A nawet jeśli bym nie miał pracy to co Cię to obchodzi XD

Mareczek
@Waldek

Najwidoczniej chce grać fair .

Ball Nowy wpis

Też się zastanawiam właśnie :P No cóż haha

TakNie
apt nie jest złe Nowy wpis
@Praca

przepraszam Cie bardzo naprawdę. albo jesteś głupi albo tak naiwny może zrobili tobie taką wodę z mózgu podczas rekrutacji co ma za sens zabieganie o prace która potrwa na maxa 9 miesięcy?

Euro

Cześć wszystkim. Czy może któż z was orientuje się na jakich stawkach pracują majstrowie?

Tak się zastanawiam.
Nazwa działu: Produkcja

Ciekawy jestem ile z tych wszystkich zwolnień, redukcji i przesunięć będzie dotyczyło mistrzów i liderów...? Już wiadomo, że również lecą leserzy i wywijasy na nieokreślonym i bardzo dobrze. Nie chce się robić to wypad. Ale liderów też by mogli zwolnić kilku bo się należy i był by to świetny przykład dla innych, że może czas się wziąć do pracy a nie tylko kawy pić i jedno wielkie kolesiostwo. Bo prawda jest taka, że to nie kierownik cię zwolni tylko mistrz, który zapyta lidera o opinie. I kogo lider wytypuje... dobrego pracownika tylko może nie na tyle komunikatywnego i wygadanego co inni czy swojego kolegę obiboka od lat no ale razem jeżdżą, jedzą i piją 10 kaw dziennie...

Tak27Nie2
Hmmm
@Tak się zastanawiam.

Szkoda że na barometrze nie szło nic od siebie napisać

Tak5Nie2
@Hmmm

ja w barometrze napisałem prawde. nikt mi przez ramie nie zaglondał

Emil
@Tak się zastanawiam.

Liderzy to nie wszędzie leserzy nie stety też mam teraz takiego kiedyś robiłem na 1 to miałem spoko liderów wszystko pomagał teraz mam takiego co nic nie pomoże. Leser jakiego Swiat nie widział.Tylko kawki i czas ci mierzy co do minuty w przerwy ale niedługo się biorę za niego idę do związków może coś pomogą.

Tak8Nie2
Koleszka
@Emil

Może zależy jak trafisz ale ja na przykład zawsze dobrze trafiałem akurat i z tego co kojarze to znajomi też. Nigdy nie narzekali

Robol
@Hmmm

Bo ten cały śmieszny barometr to jest propaganda gorsza niż za komuny niech zrobią anonimowy wtedy każdy napisze od siebie

Kiki_B
@Robol

a ja sie zastanawiam daczego? ja napsiałem prawde i nikt nic mi ne powiedziel. co innego mowic krytycznie ale z klaasa a co ninengo obsmarowac kogos......

Ranking
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
VW ml4
Nazwa działu: Produkcja montaż

Po 5 latach pracy wypłata 3700 :Dbrawo vw

Tak2Nie3
@VW ml4

To nie wiem co Ty robisz, ja miałem 4400 a jestem na 3g.

@Pracownik

Widocznie chodzisz na nadgodziny. Kazdy w wolnym czasie robi co uwaza. 3g masz z premia i nockami ok. 5100 czyli do ręki jakies 3700

@Monter

3g bez nadgodzin 4050 na odlewni

Un
@Odlewnik

Napisz lepiej że z dodatkiem zmianowym bo nie wszędzie taki jest

dos
@Un

Dokładnie. Września, spawalnia - 3g to średnio 3600 bez nadgodzin.

@Un

715 zł dodatków plus podstawa i nocne

Młody
@VW ml4

Chyba ze masz nieskończone 26lat wtedy 3800 masz na 2G :-)

mickey

Ponoć umiesz liczyć.

Kiki_B
@Pracownik

Dokładnie to samo. U mnie podobnie, czasami nadgodziny biorę ale bez przesady. Premie wjeżdżają, to jest najlepsze ;)

Marek

Koledzy jak z zamówieniami?czy to prawda ze pd Nowego Roku znowu w szare bedzie mozna chodzic i zamowien od groma jest?

Mareczek
@Marek

Sylwester i Nowy Rok już za nami, to bawimy się w Wielkanoc 2020 r. czy 2019 roku . Bo święta spędzam w Berlinie.

Cali

Czy california będzie miała postój od 20 grudnia ???zadnych informacji .nigdy nic nie wiadomo ..dajcie wkoncu jakies info

Albi
Nazwa działu: Produkcja

Nie którzy majstrowie to są najprościej mówiąc gam..onie. i nie potrafię pojąć kto jak to się stało że są majstrami. Dla przykladu - P. Saw....ki. udaje że jest fotoreporterem ,chodzi i zdjęcia robi....

XD
@Albi

haha gdzie? XD ja nie wiem skad wy bierzecie te historie, u mnie jest dobrze i na luzie XDDDD

Jqn
Nazwa działu: Produkcja

Gdzie ten kryzys????Bo ciągle jedzie:)

Kisiel
@Jqn

Nie kryzys a ploteczki ;)

seba
@Kisiel

podobno doszły zamówinia i zaraz po nowym roku do pracy

last_man_standing
Nazwa działu: Produkcja montaż

Taki straszny skowyt i nieopisane jęki towarzyszą zwolnieniom. Ja powiem tylko krótko. Jestem zadowolony. Jak to już ktoś tu pisał to zakład się przewietrzył. Powiem coś co będzie za chwile wywołaniem gównoburzy w komentarzach. Wywalili ślizgaczy i leniuchów. Tak i nie mówie tu o tych co poszli na L4 tylko chodzili moncili i zwalali robotę na innych a pozniej biegali do majstów z (usunięte przez administratora) że coś to nie ich tylko innych wina. Teraz widzę u mnie że ich już zaczyna być coraz mniej. I TO JEST DOBRE. oczywiście możecie mówić że i mnei mogą skreślić. trudno. jak tak ma być to będzie ale jest jakaś tam sprawiedliwość

Tak10Nie3
Przemooo
@last_man_standing

Ja się z tym nie zgodzę bo u mnie na z2 z końcem listopada polecą 2 osoby i to są bardzo dobrzy pracownicy żadnych L 4. Zadnych błędów czy wpadek w pracy a największe lasery i obiboki z umowami na stałe zostają. Majster mówi że to nie jego wybór bo niby dostał wytyczne z personalnego kto ma wylecieć ale u nas nikt w to nie wierzy po prostu stare nygusy i majster to jedna wielka klika znają się jak łyse konie i nikt ich nie ruszy a dobrych młodych pracownikow się po byli.

Tak9Nie1
meksykanin
@last_man_standing

u mnie też dwóch slizgaczy poszlo na zwal

hue

święta racja!

Bibi

Nadal produkujecie te auta z kulawą emsją spalin. Kto to kupuje, te drogowe truciciele

Kollegen

Na spawalni ziomeczek dziś w nocy też dowiedział się od swojego maestro że nie dostanie nowej umowy. Miał umowę roczną która kończy się z końcem listopada. Dzieje się. Dodam tylko że to spoko ziom żadnych wpadek.

długi
@Kollegen

no i co jednym przedłużąją innym nie...

ni
@długi

z tego co rozmawiamy ze sobą to większości nie przedłużają. wielu jeszcze czeka na informacje co z nimi bo mają umowe do końca listopada. niby miesiąc wcześniej informuja czyli już powinny pojawiać się informcje. najgorsze jest to, że wśród tych osób co nie dostało umowy lub nie dostanie jest wielu co chcą pracować i robią to dużo lepiej i z większym zaangażowaniem niż co niektórzy z kilku lub kilkunasto letnim stażem.

@Kollegen

Ale oczywiście wszyscy super wypisują barometr nastrojów. Sam widziałem jak ludzie ode mnie z linki wszystko na najwyższym poziomie oceniają. Może by tak pójść po rozum do głowy i choć tam się wykazać normalnością a nie polityczną poprawnością? Potem będzie, że wszystko cacy i super. Ja poczekam do ostatniej chwili i wypiszę zgodnie z własnym sumieniem a nie tym, że ktoś mi przez ramię patrzy.

Tak10Nie1
Balwid
@monter crafterów

Kto niby przez ramie patrzy?

@Balwid

Lider i podpierdalacze lidera. Nazwisk tu nie wolno podawać, ale trzy mógłbym podać od razu. W ogóle to lidera nie powinno interesować, czy już wszyscy wypełnili barometr a takie pytania padają. Bo niby majster naciska.

Tak4Nie1
Wardy
@monter crafterów

U mnie nic takiego miejsca nie miało

Plum
@monter crafterów

Uważaj na plotkarzy w zakładzie. Mnie kumpel poprosił na przerwie żebym mu pomógł się zalogować do barometru i pokazał jak się wypełnia. Spytałem mu się czy mam stać z boku czy mam odejść i usłyszałem żebym stał to mu pomoge w razie co (nie miał problemu że widze jak wypełnia). Niestety jedna z osób u mnie na linii uznała że robie to celowo i rozgadała w całęj majsterni że patrzę co ludzie wypełniają i donosze to do majstra. Tacy koledzy ;)

@Plum

Zgadzam się, tak jak napisałeś też ma prawo być. W końcu nie wszyscy są (usunięte przez administratora) w tej firmie bo też super kumpli mam. Ale na pewno nie zaliczam do nich podpierdalaczy, ani samego lidera.

Wl

Czy ktoś już wie jaki termin jest urlopu letniego,bo umowy 8 m-cy to wakacje można planować hihi?

Ziomek
@Wl

Wakacje albo szukanie nowej roboty ????????

Zim
@Ziomek

Zdecydowanie szukanie pracy. To, że teraz tyłu osobom przedłużają na 8 czy 9 miesięcy to tylko dlatego, że jeszcze jakieś zamówienia są i ktoś to musi zrobić. Ale w lipcu to już poleca wszyscy. Nowy model, mniejsze zamówienia. Po to są te umowy kilkumiesięczne, żeby w lipcu bez problemu zrobić trzystke.

M 93
@Zim

@Zim za tą TRZYSTKĘ Ciebie zwolnił bym pierwszego :D

Tak16Nie
Kiki
@Zim

Trzystka? A co to? Trzystka co to moze byc? Ciekawe co autor mial na mysli :)

Jimii

Dziś ma się odbyć spotkanie komu w listopadzie nie przedłużyć a komu przedłużyć , będzie odstrzał ostry

Tty
@Jimii

A zatrudnienia kiedy?

TakNie2
Jimy
@Tty

Chachacha jakie zatrudnienia żartujesz chyba sobie

Kamil
@Jimii

Jak przebiegło spotkanie? Ustaliliście coś na nim, czy nie? Chciałbym wiedzieć, jak ono przebiegło. Fajnie jakbyś podzielił się tym, co na nim było.

Ziomek
@Kamil

Jakie spotkanie ?

TakNie

Co myślicie odnosnie PPK ?

Ty
@Pracownik

(usunięte przez administratora) , nie dostaniesz tego a przynajmniej państwo ma z czego finansować 500+ taki „ haczyk” taki „ inny „ podatek w końcu(usunięte przez administratora) cię zapisują a jak się wypiszesz to o tak cię zapiszą hahap

Tak1Nie2
Adam12344566
Użytkownicy czekają na odpowiedź 9 dni.

I co dzisiaj jakieś informacje dostaliscie od mistrzow? Ci co maja umowe do konca listopada.

Obsraniec

Trzeba do solidarności się zapisać!!! Ona nas uchroni od wszystkiego! Ja nie mogę bo mnie zwolnili bo mnie nie było na rybach :(

Tak4Nie3
Spawacz

Kiedy ruszają zatrudnienia?

Marcin
Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 dni.
Nazwa działu: Produkcja

Witam, szukam osobe na wspólny dojazd do VW Września z okolic Jarocina, Nowego Miasta nad Wartą itp. Druga zmiana. Kontakt 788 835 872.

zgrzewaczz4
Nazwa działu: Produkcja

I jak sytuacja z tymi c sie konczy umowa w listopadzie? Ktoś juz cos wie?

czekając na wypowiedzenie
@zgrzewaczz4

człowieku masz urlop?? to wypoczywaj a co ma być to będzie

@zgrzewaczz4

Umowę mam do końca listopada, wczoraj dostałem nową umowę tym razem do końca lipca. Z tego co wiem 2 osobą z naszego działu podziękowali.

ja
Nazwa działu: IT

Na jakim jesteś dziale?

co tu sie dzieje
@Pracownik

jak 30.10 mogłes dostać umowe jak ostatni raz byliśmy 28 w pracy ????

Wolf
@co tu sie dzieje

Podobno do 5 listopada musza poinformować czy tak czy nie

@co tu sie dzieje

Na odlewni robimy cały czas.

@Pracownik

Byłeś już wcześniej zatrudniony przez VW czy APT i została Tobie przedłużona umowa?

Kolejna umowa na 8 miesięcy

Tak4Nie

Dokładnie kolejna selekcja

kon
@Odlewnik

no właśnie te umowy. jakiś czas temu było info, że po APT miały byc umowy pierwsza na 12miesięcy druga 22 czy jakoś tak. (nie pamiętam dokładnie). Ale później pojawiło się pismo, że umowy będą w następującym terminarzu: pierwsza na 12m-cy, druga na 12 m-cy a trzecia na 9 m-cy i dopiero na stałe. niby większa elastyczność. ciekawe dla kogo. a teraz po rocznych umowach okazuje się że zamiast 12m-cy ludzie dostają tylko na 8 czy 9 m-cy. tej drugiej rocznej juz nie ma.

@kon

Na antoniku takie umowy? Czy na wrzesni rownierz?

Marcin
Nazwa działu: Handlowy

Ja se polecę niewiem jak ty sorry ta robitta to jedyna cudna co może przeczytać. (usunięte przez administratora)

ja
Użytkownicy czekają na odpowiedź 13 dni.
Nazwa działu: IT

Na jakim jesteś dziale?

zulus

Zapewne będą zwalniać tych którzy głosowali na PIS! Volkswagen to zakład który źle patrzy na politykę Pis-u. Tak, wypełniajcie na zielono , wypełniajcie, a Niemcy się cieszą z tej waszej głupoty!

Tak8Nie7
Plum

Co? Haha jaki troll

Trollik
@zulus

Boże co się dzieje hahahaha niezle niezle. Tutaj pelno takich trollikow ;)

Zmora
@Trollik

Niestety, zmora VW to trolle właśnie

sarkazm
@zulus

Zapewne będą zwalniać tych co jeżdżą innymi autami poza VW... Człowieku ogarnij się. Kto miał się dowiedzieć dowiedział się, dowie się.. miesiąc przed. Biznes to biznes, żyje się dalej.

Genon

Jak się sytuacja rozwija? Zwalniają?

Kfc
@Genon

Zatrudniaja?

fju

no i GUZIEC poleciał po bandzie

TakNie4
Mont

Pierwsze osoby już lecą 3 z worka na spawalni 4 z montaz , głównie osoby co im się kończy w paź umowa. W listopadzie będzie ładnie dużo osób leciało, majstrowie powoli informują o zwolnieniach. Ale będzie płacz w ciągu 2 miesięcy , każdy siedzi cicho bo myśli ze „ mu się uda „ haha

Majkel

A ja po paru latach uczciwej pracy dostałem wreszcie umowę na czas nieokreślony!!! ;) nieokreślony, bo nikt nie potrafi określić ile kilkumiesięcznych umów jeszcze podpiszę w tej firmie:)

Tak4Nie1
Waldek
Nazwa działu: Produkcja

starych pracownikow pozwalniac polowa to lewusy

Tak30Nie7
supervisor

szczegolnie tych na californi

Tak12Nie1
stary
@Waldek

Dlatego dobrze się stało. zakład się przewietrzy. Z mojej ekipy też już jednemu podziękowali. Wiem, ze nie można zle rzyczyc innym. Ale ten naupuszaczał dobrej krwi wielu chłopakom.

Tak14Nie
Eliot
@stary

Wiesz co masz rację. U mnie było podobnie. W końcu przyszedł czas na "nietykalnych".

Tak13Nie1
Vw
@Waldek

Historia lubi się powtarzać także Ciebie kiedyś też to może spotkać

Tak7Nie1
Ołjeaa
@supervisor

Koleszce chyba żyłka pęka z zazdrości że się nie dostał albo może po sortowanie tych co się nadają i zostaną na 2 zmiany odpadles bo masz dwie lewe ręce i giry

Fun
@Waldek

W pierwszej kolejności liderów i majstrów którzy są największą bandą degeneratów w tym zakładzie w większości i kierowników. Ryba gnije zawsze od głowy

Tak7Nie
Nowy

Siemka, dziś mija tydzien od zrobienia wszystkich badań, mieli dzwonić i cisza, wiecie coś czy w ogóle się odezwa? Bo słyszałem, ze robia badania i maja później gdzieś i nieoddzwaniaja

Kamiss
@Nowy

może mają jakąś obsuwe, ale raczej skoro badania zrobione to sie odezwa, nie zakladabym ze tak zostawia kogos. Luzik, cierpliwosci :PP

Radek
@Nowy

Ja czekałem 7 miesięcy na telefon także spokojnie.

Kamil
@Radek

Dlaczego, aż tak długo czekałeś na telefon zwrotny po zrobieniu badań od firmy Volkswagen Motor Polska? Daj znać, czy to standardowy czas oczekiwania, ponieważ Twój wpis mnie zaniepokoił.

Radek
@Kamil

Nie wiem wiele czynników na to wpływa no ale kogos muszą zwolnić lub musi iść na emeryturę żebyś ty mógł przyjść. Zależy od działu od stanowiska. VW zawsze ma dużo ludzi w zanadrzu po rekrutacji i badaniach więc się czeka na swoją kolejkę. Może to byc dzień tydzień miesiąc rok. A co Ci powiedzieli na rekrutacji/badaniach?

Mlody
@Radek

żeby czekać...

Kornaly

ja czekałem około 3 tygodni. Ogólnie na luzie, odezwą się pewnie niedługo

Frank
@Kornaly

A kiedy zrobiłeś wszystkie badania?

Mlody
Nazwa działu: Produkcja montaż

To prawda że od stycznia jakieś soboty i niedziele wracają? Takie słuchy mnie doszły....

Xxxx
@Mlody

Śmierdzi mi to informacją z palarni

@Mlody

Myśle, że są to informacje wyssane z palca... dlaczego? Dlatego, że wszystkie osoby APT idą do zwolnienia, a patrząc na to co się dzieje nic nie zapowiada na jakaś poprawę. Także takie informacje można sobie wsadzić między książki :)

Tak1Nie2
@Prawda

To sie zdziwisz bo ATP dostają umowy do końca lipca 2020 a w njagorszej sytuacji są osoby które mają dostać umowę na stałe z VW

@abc

W takim razie dlaczego pracownicy APT dostają informacje, że umowy nie zostaną przedłużone? Nie są to pojedyncze przypadki... jakiś możesz to racjonalnie wyjaśnić?

Dd

Pojedyncze przejścia ATP są

@Dd

Pojedynczymi bym tego nie nazwał,większości umowy kończą się listopad/grudzin

BLB
@Dd

Zależy od zakładu i działu. W najgorszej sytuacji są worki na spawalni bo tam głównie są cięcia. Ale pojedyncze osoby APT są przemycane.

@Dd

Zacznijmy od tego, że ludzie już zaczynaja się sami tez zwalniać i nie czekają do końca w nadziei, a może się uda... majstrowie teraz będą tez wmawiać osobom z APT, że jest szansa i dostaną prawdopodobnie przedłużona umowę bo zaczyna się im grunt pod nogami walić, a za chwile nie będzie rąk do pracy bo ludzie zaczną w końcu myśleć o swojej przyszłości. Przykro jest to stwierdzać, ale nie ma co żyć w przekonaniu, że ktoś zostanie oszczędzony. Fakt! Pewnie będą jakieś odosobnione przypadki w których ktoś zostanie, ale to jest loteria i może to być 1 na 10 osób w co i tak szczerze wątpię.

Tak6Nie
pan gąbka
@Prawda

oj zostaną nie poto majstrowie załatwiali prace dziecią i rodzinie zeby ich teraz zwalniać

Tak8Nie
Michał
@Prawda

Tak samo jak twoja informacja ze wszystkie osoby z ATP idą do zwolnienia. Jak masz pisać bzdury lepiej nie pisz w ogóle.

znowu
@Mlody

plotki ploteczki plotunie czyli dzien jak codzien w vw ;) bez oficjalnych informacji nie siejcie fermentu pls

stary
@Mlody

tak to prawa ba w czerwcu co niektórzy co teraz sieją ferment i panikę twierdzili i że od stycznia 2020 r 18 zmiana wchodzi.

@Prawda

Pracownicy ATP zostaną, przynajmniej narazie. Przyszly rok jest pod znakiem zapytania więc lepiej kiedy beda pracownicy ATP ktorych mozna sie pozbyć, niz pracownik VW z umowa. Do tego dochodzi ekonomia lepiej nie przedłużyć umowy z VW i wziąść nowego ATP

Zostaw opinię o Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o - Poznań

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie