Volkswagen Motor Polska Sp.z.o.o
counter
3 2420 15747 5 1

Popularne opinie

Krewny

To prawda, że w zakładzie we wrześni jakaś ukrainka zaraziła ponad 90 osób chorobą weneryczną? Takie chodzą słuchy...

Tak141Nie3
R20

Nazwalismy się Grupa R20. Reprezentujemy grupę mistrzów i liderów. Póki co jest nas garstke. Liczymy że więcej osób się przyłączy. Chcemy zwórić uwagę, że w zakładzie jest z roku na rok i z miesiąca na miesiąc coraz gorsza atmosfera co ma przekład na pracę. Mamy dwa związki zawodowe, które udają, że cokolwiek w zakresie harmonogramów pracy robią. Wprowadzenie 17 a i także niebawem 18 zmiany, obniżenie przeszerogowań czy niejasne zasady waloryzowania tabeli płac to tylko niektóre problemy zakładu. Trzymanie pracowników w niepewności w sprawie umow czy premie dla pracujących najdłużej. Teraz sprawa agencji pracy i historii o zwolnieniach. NIKT Z TYM NIC NIE ROBI. Zasady wynagradzania i zatrudnienia są rok na rok niekorzystniejsze dla pracowników. Nasza pani PREZES się o tym dotkliwie przekonała podczas spotkania z załogą jeszcze jakiś czas temu. Piękne slajdy z prezentacji są dla załogi czymś innym, bo to oni widzą jakie przelewy dostają. My musimy sprzątać!!!!!!! Załoga nas obwinia o wszystko. Jak mamy wytłumaczyć 21 letniemu pracownikowi z dwójką małych dzieci, że musi pracować po 7 dni z rzędu? Jak mamy wytłumaczyć zasade wypłat za nadgodziny? Ludzie przychodzą i się zwalniają tak nie było od lat. Zakład rośnie a my nie dostajemy żadnego wsparcia na zarządzanie większą liczbą pracowników. Niemieckie podejście do zarządzania jest wprowadzane wybiórczo. Nasi ludzie pracują więcej szybciej niż ich pracownicy z niemiec, czech i Słowacji!! Postanawiamy to zmienić. Na razie jest nas kilku ale będzie więcej! Już dziś namawiamy każdego kto nas rozumie do przyłączenia się do nas. Będziemy tu pisać i informować. Planujemy także pikiety jak będzie nas więcej NAWET W MARCU JEŚLI BĘDZIE TAKA KONIECZNOSC. Nie będziemy związkiem zawodowym. Będziemy pisać prawdę tu i ją mówić. CHCEMY ROZMOW O NOWYM POROZUMIENIU PŁACOWYM NA NASTEPNE TRZY LATA (OD 2020) od TEGO ROKU!

Tak87Nie4
kos

Olo napisał: //Ludzie! zastanówcie się 2 razy zanim zechcecie tu pracować (września) praca ciężka ponad siły na linii ludzie pracują jak mrówki kręgosłup wysiada po kilku dniach. Płaca 2366 do ręki później trochę więcej ale bez ''szału,, za taką pracę.// Ja dzisiaj, nie zastanawiałbym się wcale, ta firma to jeden wielki wyzysk, bazujący na znajomościach i wcale nie jest tak że bardzo dobrze płaci! Na terenie Wrześni są firmy które dużej lepiej płacą i nie trzeba zabierać zdjęć rodziny by ich widzieć! Volkswagen to praca na okrągło i jeśli zachorujesz to nikt tobie ręki nie poda! Dobrze się zastanówcie zanim w ten niemiecki kierat pójdziecie!

Tak56Nie1
Stały ze spawalni

No i jak lipcowi? Jak pierwszy dzień na bezrobociu? Ach, sorry, za jakiś czas zapytam sierpniowych jak to jest cisnąć socjal z urzędu pracy.(usunięte przez administratora)

Tak3Nie48

Wszystkie opinie

góral Nowy wpis

Jeśli się nudzicie to weźcie się do pracy a nie wciąż tu siedzicie i wpisujecie pierdoły, nic nie zmienią te wasze gadania

Tak7Nie1
KSIONC Nowy wpis
@góral

GÓRAL JESTEŚ NOWYM BOGIEM FORUM

Tak5Nie
Ha ha Nowy wpis
@góral

Góral jebni z Giewontu na główkę bo naprawdę głupi jesteś

Tak3Nie1

Tak87Nie4
kali

DOBRZE MÓWI!

Tak14Nie
@R20

2020 pewnie znowu przed swietami popisza i beda sie bradzlowac sukcesem wtedy kiedy przychodza najwieksze przelewy robia nas w bamkuko od lat

Tak12Nie

Jack
@R20

Jak przyłączyć sie do grupy?

Tak7Nie

@Jack

Prosimy czytać nasze komunikaty na gowork narazie. Prosimy uważać na podszywających się. Grupa ma na razie anonimowy charakter. Nie chcemy narażać chłopaków. Wszyscy wiemy co spotyka tych co mieli odwagę zaprotestować. Otworzymy niedługo skrzynkę kontaktową Bdziemy informować. Nie interesują nasz poglądy stanowiska czy ktoś jest członkiem związku czy nie.

Tak18Nie

Arkadiusz
@R20

Nie sądziłem że doczekam aż pracownicy wezmą sprawe w swoje ręce! Brawo Panowie!

Tak15Nie

Odlewnia
@R20

Popieram! Dodalbym przestrzeganie bhp!!!!!!!

Tak11Nie

zdrowynaumyśle
@R20

Czytam i przecieram oczy ze zdumienia. Jak niby chcecie przeprowadzić swoją "akcję". Jak w zakładzie o tej randze chcecie nieoficjalnymi kanałami działać? Skrytobójczo? To jest śmieszne po prostu. Tym bardziej jest to śmieszne, że jako majstrowie i liderzy jesteście w dużej mierze sami odpowiedzialni za sytuację w zakładzie. Wystarczy, że będziecie dobrze wykonywać swoją pracę zgodnie z zasadami i regulaminami. To na Was jest najwięcej narzekania na tym forum. Jeśli chcecie zacząć 'sprzątać" zacznijcie od swoich głów.