Work Service S.A (Volkswagen Poznań Sp Z o.o.)

Poznań

Opinie o Work Service S.A (Volkswagen Poznań Sp Z o.o.)

lewy

Witam.Poszukuję chętnych na dojazd do Wrześni od 3 kwietnia z okolic Mieleszyna,Janowca wlkp lub Gniezna. darek.lew1@wp.pl

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z Work Service S.A (Volkswagen Poznań Sp Z o.o.) solidna, profesjonalna, rozwojowa, Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobry. Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... bardzo mili i na poziomie Od jakiej stawki można negocjować pensję?od2200 brutto Najbardziej podobało mi się w Work Service S.A (Volkswagen Poznań Sp Z o.o.):atmosfera panujaca tam Najbardziej nie podobało mi się w Work Service S.A (Volkswagen Poznań Sp Z o.o.): niektore sytuacje zwiazane z kierownictwem

Zostaw opinię o Work Service S.A (Volkswagen Poznań Sp Z o.o.) - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Work Service S.A (Volkswagen Poznań Sp Z o.o.)