Volkswagen

Polkowice

Opinie o Volkswagen

On

To najgorsza firma w jakiej pracowalem ludzie chamscy kierownik idiota. Nie polecam tego zakladu to obóz pracy i glowny dyro to szwabowska świna.

Agnieszka

@Kas, oferty pracy firmy Volkswagen możesz znaleźć na ich stronie internetowej: http://www.vwmp.com.pl/Praca/Oferty-pracy.html#cookieAgreement Będziesz aplikować?

Kas

Prosze mi odpowiedziec, Gdzie mozna zlozyc podanie? Z gory dziekuje ☺

Agnieszka

@Miro, a co najbardziej podoba Ci się w pracy?

on

hahahahahaha az tak? Co tam robiłeś ?

Zatroskany juz byly pracownik

Ludzie pracowalem tam rok. To co sie dzieje w tym [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zakladzie to patologia. Zwiazkowcy jak i prezes i dyrektorka wiedza o zachowaniach jakie panuja na zakladzie rasizm wyzwiska doprowadzanie ludzi do skrajnej nerwicy to ten zaklad oferuje a dyrekcja na to przyzwala. To niemiecki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pracy. Ludzie z pierwszej lapanki intelektualnie debile niedorozwoje. Sa i tacy normalni ale duza czesc to skonczeni kretyni. Zaklad powinien takich ludzi od razu zwolnic nie polecam tego zakladu choc kasa jest ok. Wyzwiska od [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kretynow zajebanciw ciot znecanie sie pracownikow nad pracownikiem psychicznie to norma w tym zakladzie.

także

A może wiecie czy wciąż jest poszukiwany specjalista w dziale utrzymania uchu montażu we Wrześni? Chętnie bym się załapał, bo dbają o dobre zarobki jak i niezłe warunki finansowe. Dziękuję za odpowiedź

Legniczanin

Ale ludzie klepiecie byle co konkretnie jakie zarobki sa dla pracownika produkcji jakie zmiany jaki socjal a nie piszecie byle co

MRXN

Pragnę pracować w tym koncernie czy ktoś wie coś o przyjęciach wpolkowicach ?

non

Wiadomo kiedy jakieś przyjęcia będa nawet przez worka na montaż?

Oj ludzie ludzie. Niektórzy nic o naszej firmie nie wiedzą i piszą takie bzdety. Jaskuł pracował u nas i zaoferował swoją pomoc w zdobywaniu informacji. Wystarczy zapytać. To nie boli. Kolega złych doświadczeń w pracy nie powinien mieć zbyt wielu to i nie będzie nastawiony "anty". Dla pytających.... Przyjęli kilku nowych pracowników do uzupełnienia stanów netto.... Jeśli wiecie o czym piszę. :)

xyz
@Pracownik 02.07.2016 22:45

A to są pracownicy VW czy zatrudnieni przez agencje pracy?

zawiedziona

zawsze miałam VW za dobrego pracodawce , i takie opinie raczej słyszałam od osób które pracują tam już wiele lat, niestety dzisiaj po całodziennej rekrutacji przez agencje pracy na stanowisko montera która przeszłam pozytywnie, ten czar prysł jak bańka mydlana.kwalifikacji nie mam wysokich i na cuda nie liczyłam ale jak usłyszałam 2800 brutto, to myślałam że sie przesłyszałam. pozostaje mi trzymać kciuki za resztę ludzi którzy zdecydują sie tam pracować i życzyć im powodzenia, bo z pewnością nie będą mieć tam kolorowo

xyz
@zawiedziona 28.06.2016 23:44

A od kiedy po kryzysie z silnikami diesla Volkswagen w Polkowicach rekrutuje nowych ludzi?

non
@zawiedziona 28.06.2016 23:44

Jak praca za 2800 brutto Ci nie odpowiada to chyba za dużo masz. W okolicy na strefie większość oferuje najniższą krajową a Tobie dali 1000zł więcej to nie wiem czego Ty chcesz. Ja bym się cieszył żeby mi tyle dali.

buhaha

Ja mogę potwierdzić. Jak się sprawdzisz i pokażesz swój potencjał to masz szansę ,że nie przedłużą ci umowy.

Jaskuł

A może szukają nowych sprzedawców bo inni odchodzą nie wzięłaś tego po uwagę ?

XCV

Nie wszystko złoto co się świeci.

@Jaskuł 02.02.2016 21:33
Nie prawda skoro nie chcesz pracować w KGHM to polecam Ci strefę legnicką poza stałą pracą są tez bezpłatne dowozy do pracy. Sp...

O czym ty człowieku token..?

@XCV 04.02.2016 22:16
O czym ty człowieku token..?

Ooooooo jakiś sprzedawca miło mi he.

Jaskuł

Doświadczenie jakie trzeba tam mieć hahahahaha żenada na lince , pytajcie po trzech latach po odejściu z tej firmy odpowiem na kazde pytanie a pracowałem tam 15 lat i znam struktury od podszewki

@Jaskuł 01.02.2016 22:17
w tedy kiedy się przyjmowałem starczyło wykształcenie mechaniczne , później było inaczej a odeszłem bo ktoś podstawił mi nogę i...

Jeśli chodzi o pracę za biurkiem , obawiam się że już brak biurek wolnych

fox
@Jaskuł 01.02.2016 22:19
Jeśli chodzi o pracę za biurkiem , obawiam się że już brak biurek wolnych

A to wielka szkoda. Do firmy się dostać wielkie wyzwanie, tym bardziej że nigdy nie rekrutują, jak sie ktoś zwolni to leci od razu ktoś polecony. Oczywiście mowie o produkcji. A przez afere spalinowa nie będzie chyba żadnych przyjęć długo. Szkoda bo w rejonie jedyny pracodawca konkurujący z KGHM, a tam nie każdy chce pracować. Tylko jedno ich łączy, brak możliwości bez znajomości.

xcv

Co do tej upadłości to nie byłbym taki pewien...

XCV

Trzeba dobrze ściemniać to zatrudnią.

xcv

Buhahaha Ale się uśmiałem. Normalnie jaja sobie robisz chyba. Ludzie zakład ten jest po to aby przynosił zyski dla VW w WOLFSBURGU!! A zyski będą wtedy jak będą sprzedawana silniki i koszty produkcji będą najmniejsze. Tak się składa, że aby zrobić coś dobrze to trzeba mieć dwie rzeczy: wiedzę i doświadczenie. Jest to towar deficytowy w VW i trzeba za to zapłacić. Oczywiście VW ma dużo kasy ale nie liczyłbym na to że ją dostaniecie, wolą użerać się z problemami niż gasić je w zarodku. Powodzenia.

XCV

Na pewno nie wymyslili tego kierownicy vwmp. Poziom intelektualny co niektórych, jest stanowczo nie miarodajny do ich stanowisk i zarobków. Co prawda na falszowaniu się znają ale łatwo to wychwycić.

On.

Polskie Kierownictwo VW Motor Polska jest odpowiedzialne za fałszowanie wyników spalin w silnikach na VW. Polak wymyślił to fałszowanie !!!

l-a

Nie masz znajomości, nie masz szans:)

swen

witam, kto pomoże i powie jak można dostać pracę w VW

arto

Oszczędzają na czym się da od lat a wy macie prace czy tak jak w poznaniu?jedzie bo jedzie i milczą jak zakleci .Ile w końcu tych silników wywalili? 1.6 i 2.0to wiemy cos jeszcze? I w ilu odmianach ten pachnący wynalazek byl?

znawca

w folcwagienie idą wielkie oszczędności, a bedzie sie teraz oszczedzać na wszystkim, żeby za afere zapłacić!!

JASKUŁ

Pozdrawiam Jaskuł czekam na pytania, odpowiem w miarę możliwości minął trzy letni okres nie wypowiadania się na temat firmy po odejściu z niej z dniem 21.10.2012 .Pytania proszę od pracujących w tej firmie i za razem odważnych . P.s. pozdrawiam byłego przewodniczącego . he

arto

Panny co tam tam u was się dzieje?u nas w poznaniu blokada informacji i cisza przed burza

sprawiedliwość
@arto 23.10.2015 14:34

Cóż nie ma innego wyjścia za błędy świadome czy nie świadome trzeba pochylić głowę i z kruchą zapłacić za błędy , taka jest kolej rzeczy .

ciekwaski

Jak tam sytuacja po rewelacjach amerykańskich? Słyszałem, że nie ciekawie się to zapowiada...

xcv

Dokładnie. Dobrze, że napisałeś: Firma na pewno jest dobra dla osób, które jeszcze nigdy nie pracowały i dopiero zaczynają samodzielne życie. Osoby, które już pracowały w różnych firmach (mówię tu o specjalistach), na pewno tam się nie zatrudnią. Mówiąc o najwyższej półce, miałeś chyba na myśli najwyższy wyzysk i ściemę. Jak dla mnie firma z zerowym potencjałem. Przerost formy nad treścią.

Kor

Cześć! Dostałem się na praktyki w VW Polkowice, stąd moje pytanie.. Czy ktoś orientuje się jak z dojazdami z Głogowa do VW jesli chodzi o busy? Ponoć są takie, prawdopodobnie odjeżdżają z Buczka, moze ktoś wie coś więcej? Pracuje w godz 6-14

LILI

cześć, jestem zainteresowana pracą w tej firmie mogłabym liczyć na konkretne info czy łatwo się dostać, zarobki początkowe, atmosfera z góry dziękuję

big
@LILI 02.09.2015 11:31

To zależy na jakie stanowisko się starasz dostać, na jaki dział i kto będzie twoim szefem. Zarobki słabe, za to nadrabiane jest to dodatkami itp. Generalnie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie urywa.

xcv

Odradzam pracę w tej firmie, chyba że chcecie dociągnąć do emerytury. Kultura organizacyjna na bardzo niskim poziomie, nie przystoi firmie w koncernie VW. Na produkcji rządzi despota, który ma we wszystkim rację (przynajmniej tak uważa). Niektórzy specjaliści na wysokim poziomie, jednak ich opinia rzadko się liczy.

Work
@xcv 28.06.2015 16:53

CZY WYWALILI JUŻ TEGO POLAKA KTÓRY FAŁSZOWAŁ WYNIKI SPALIN ??

@Work 08.01.2017 18:01
CZY WYWALILI JUŻ TEGO POLAKA KTÓRY FAŁSZOWAŁ WYNIKI SPALIN ??

Tak wywalili. I całe szczęście, bo od razu widać że koncern nabiera rozpędu. Szczególnie ten w Polkowicach.:)))

pk

ŚWIATOWY DZIEŃ PAMIĘCI OFIAR WYPADKÓW PRZY PRACY I CHORÓB ZAWODOWYCH 27.04.2015 co tam robili ludzie z polkowickiego volkswagena ? Wstyd !! Dzięki tej firmie kilka osób ma chorobe zawodową przez zatrucie i problemy ze zdrowiem .........

toledo

I co z tymi stażami????????????? serialnie nic nie wiecie????????//

dor

Dzięki bardzo za odpowiedż-PracownikVW-auto mam -z chęcią bym poznała osoby zLegnicy-jedyne co to czekam na jakiś odzew z zakładu.Złożyłam CV i z nadzieją czekam na odpowiedż.Praca w systemie 3 zm czy na 1 zm.-jest mi to obojętne,dostosuję się-najważniejsze aby pracować.Dzięki i pozdrawiam

Ona23

Siemka Gdzie najlepiej skladac podania, dzwonic aby cv nie wyladowaly w koszu bo na bramie pewnie tak się to robi.. Dzieki z gory

Miro
@Ona23 14.04.2015 11:14
Siemka Gdzie najlepiej skladac podania, dzwonic aby cv nie wyladowaly w koszu bo na bramie pewnie tak się to robi.. Dzieki z go...

Ja pracuję tam od samego początku i jest wszystko w porządku jeżeli zobaczyli że jesteś słaby psychicznie to to niektuźi wykorzystują i mają zgrywe z kogoś takiego . Masz problem z koleśem to po pracy daj mu w łeb pare razy i się odp ie rdo li od ciebie. Zawsze znajdzie się w pracy jaka [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

On
@Miro 23.02.2017 09:48

Co ty gadasz tam pracuja ludzie z jezykiem z rynsztoka.k.... h.... to slowa padajace co 5 sekund wyzwiska ponizanie to codziennosc nikt nie zwraca uwagi na tego typu zachowania a to wsyd szanujacy sie zaklad nie pozwoli na tego typu slownictwo i gnebienie innych. Pani dyrektor personalna i kadrowa , kobieta a zimna [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pozeala na tego typu zagrywkiniemcy tak sie nie zachowujaw swoim kracju to tylko durni polacy i tyle w temacie

dor

Jestem z Legnicy -bardzo zależy mi na pracy w POLKOWICACH-proszę mi powiedzieć czy istnieje możliwość dojazdu?czy pracują osoby z Legnicy?

Pracownik VW
@dor 06.04.2015 10:05

Pracują osoby z Legnicy (np: Ja ), organizują się i dojeżdżają własnymi autami, transportu zbiorowego z Legnicy do Polkowic na strefę brak. zależy jeszcze czy masz na myśli pracę w systemie 3-zmianowym czy tylko na 1 zmianę.

fewf

byliście już na rozmowie o te staże? jak to wyglądało?

rrr

nikt nic nie powie? czyli staż jest za free? czy 1000zł brutto lub 1600 zł netto?

rrr

A jak wygląda pensja na takim stażu?

holy

akurat Volkswagen wydaje mi się takim miejscem że warto się pomęczyć na tym stażu, bo perspektywy później na ewentualnym zatrudnieniu możesz mieć wprost nieograniczone. To może nie być tylko praca w Polskim dziale IT VW , ale mogą Cię wysłać gdziekolwiek indziej na świecie jeśli będziesz się sprawdzał

yakuza
@holy 04.03.2015 03:22

buhaha ale się uśmiałem.

papyk

witam czy ktoś może jezdzi do volkswagena z lubina i ma wolne miejsce w aucie dzieki i pozdrawiam :)

marcin

Witam mam pytanie czy w waszej fabryce mozliw jest regenercja silnikow mam 2,0 cda bedze wydzieczne za wszelkie informacje .moze kupno samego słupka ?? pozdrawiam

pinio

Panowie z VW pewnie biegniecie w święto 11-go lipca do pracy za dodatkowy grosik uczcić Narodowe Święto - nie zapomnijcie zabrać ze sobą niemieckiej flagi! Szacunek dla Ojczyzny, a co silniki muszą schodzić, Pozdrawiam

rozbawiony
@pinio 05.11.2014 22:34

11 lipca jest swieto niepodleglosci w Mongolii

Arszawin

Kolego jak cchesz byc fizjoterapeuta to wyslij cv do ciechocinka ;)

Górol z Zakopca

Witojcie Panocki! Jeste górol z Zakopca. Był u mnie Panocek z Polko i zajumal mi sandolki :( Nie wieta KURCZOK kto to? Biegol po hali i pozalewoł wszystkie łowiecki. Poradziły się kurowce, ni chcą jeść ani spać ino wisą na drążku. Pomóżta!

Witam wszystkich :) Mam pytanko: Na ktoś może aktualny numer na bramę bo KURCZAK nie mogę się dodzwonić? Pomóżcie! ;)

kolporter sa

Czy taki ktoś jak mr. Artur CZ. miał coś kiedykolwiek wspólnego ze stanowiskiem kierownika produkcji w tej fabryce.

pk3

W vw można dostać brudną ścierą w twarz od pseudo kierownika , tak się dzieje w vw..

produkcyjny

Jak wyglada praca w vw? jak sa zamownia to non stop lacznie z niedzialami. Dlugi weekend mamy konczac w sob pierwsza zmiane a w niedziele na nocke! Czasu dla siebie ,rodziny tyle co kot naplakał.

atoris
@produkcyjny 01.05.2014 11:50

Idż do kopalni, a się bardzo zdziwisz. (usunięte przez administratora) A dla nowo przyjetych kasy ile kot napłakał.

errors

na jaki adres e-mail wysyla sie podania do VW ?

Zostaw opinię o Volkswagen - Polkowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Volkswagen