Opinie o Cristal w Polkowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Cristal. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Cristal o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cristal w Polkowice

batman

Podobno biuro cristala jest zamkniete byl tam moj kolega i wisi tylko kartka z numerem telefonu pod ktury dzwonic ale nikt nie odbiera chyba nasza kasa przepadnie cristal jest banktrutem

dragon

były pracownik niebyli tak złe ale teraz co się dzieje kasy niepowypłacane od poniedziałku do Polkowic niemorzona się dodzwonić dokumentów mi brak co się dzieje wie ktoś coś

bolek

Czy wiecie kto jet majstrem na karkówce w meat pros na drugiej zmianie??

kama

ladne ?tzn jakie?miss europy?to na takie nie liczcie hehehe...a tak poza tym chybA wcale tak zle tam u was nie ma bo piszecie tylko o jednym wiec odbieram to tak ze dziennie macie jedna wielka impre ....po zazdroscic tylko ....pozdrawiam wszystkich (usunięte przez moderatora) na tym forum...

logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy STAŻYSTA W DZIALE JAKOŚCI PRODUKTU
CCC S.A.
logo firmy Pracownica sprzątająca/Pracownik sprzątający w fabryce
Polkowice
INWEMER System sp. z o.o.
kama

moze Ty Pracownik bys opisal cos co moze sie faktycznie przydac przyszlym pracownika???

kama

sluchajcie no ludzie....ja wlasnie dostalam propozycje pracy w stein... i tak szczerze to nie intresuje mnie kto z kim sypia(usunięte przez moderatora)!!! mentalnosc polakow wszyscy sa przescieradlami:))) czy sa na tym forum jakies kobiety??czemu nie napiszecie o warunkach pracy ,o placach, o zakwaterowaniu, o godzinach przepracowanych???????

stein - 2013-06-21 18:24:18 ha,ha..pomocnik rzeznika,kilka lat temu podobno było w czym wybierac a teraz co?ostanio przyjezdzaja same ciotki,siostry,kuzynki w dodatku same (usunięte przez moderatora).ani do roboty ani do(usunięte przez moderatora).. wescie podniescie wyzej popszeczke bo te ładne tez szukaja pracy...Kolego,kiedyś to bylo mniej ludzi atmosfera inna a na hotelu balety do bialego rana.Teraz kazdy patrzy kto z kim spi albo komu(usunięte przez moderatora)

roksana

no jak te ladne maja przyjechac jak pozniej kasy im nie chca zaplacic....to ja wole w domu siedziec niz za darmo za iwaniac...

rafal

a co robi pomocnik rzeznika?....to co jak to jest z ta wyplata jak laska da to dostanie ?to co facet ma zrobic?wziasc (usunięte przez administratora) ze soba do roboty zeby kase odzyskiwala?

mnb

Napiszcie jak tam jest na tym (usunięte przez moderatora) kobiety mieszkają z facetami?

roksana

boze....mialam isc jako pomocnik rzeznika z best partner do stein..i chyba nie pojde bo sie wystraszylam czy to wszystko prawda moge jakies info na meila?prosze zyczliwych ta praca miala mi pomoc sie odbic piszcie prosze na koszatniczka2@amorki.pl dziekuje ipozdr

i jak z tym strajkiem? jest czy ludzie stchorzyli?pozdrawiam oczekujacych na wyplaty

dzieki za odpowiedz bo mialam 28 wyjezdzac do was do pracy dokladniej mowiac z best partner z glogowa. wiec wielkie dzieki teraz to warto sie ponownie nad tym zastanowic....a do pipu dawliscie sprawe?bo to jest nienormalne pracowac albo i (usunięte przez moderatora).i nic z tego nie miec jeszcze w obcym kraju i z czego zyc? oni sa jacys (usunięte przez administratora) pozdrawiam

oszukany

wyplat nie ma ale to nic z tego co wiem na steine szykuje sie strajk w bremen to samo , ludzie maja dosc w poniedzialek pare osob dostalo wyplate a reszta nic a jak sie ludzie pytaja kiedy bedzie to mowia tylko jutro bedzie , i co sie okazalo ze wyplat do dzis nie ma , teraz my pracownicy pokazemy co mozna zrobic z takim fantem czerwone czepki szykujcie noze bo tasmy beda stac

czy warto jechac do stein? do pracy?jak to z tymi wyplatami?

piernik

A ja wam powiem tak.pracowalem kiedyś w tej firmie.niepodobalo mi się i zucilem nozami , powiedziałem czesc, nara i tyle, spakowałem się i pojechałem .nienarzekalem jak Wy. niepodoba się to jedz do domu jeden z drugim i tyle.przeciez tyle jest zakładów, i krai.

prawda o best partner

w tym tygodniu powinny byc wyplaty ale pewnie ich nie bedzie po pan kochany szef co mu obietnice wychodza najlepiej ma w (usunięte przez administratora) ze ludzie choc raz by chcieli raz dostac kase na czas , na czas kase to maja (usunięte przez moderatora) bo jezdza busami ksiedza do domu ,a jak wyplaty wplyna na konto to zawsze kasa siee nie zgadza zawsze cos brakuje wstyd dla firmy ale przeciesz oni wstydu nie maja wiec kolejny tydzien na oczekiwanie wyplat z best partner

bob

Kto jest majstrem w met pros na 2 zmianie na łopatce?

olo270777

ktory z brygadzistow w tej firmie jest normalny?kazdy tylko dba o swoje 4litery

on

nygusem jest każdy kto nie robi 300 godzin w miesiącu i niema mu z czego [usunięte przez admina] .każdy ma tylko swoje pieć minut ty tez.

Zostaw merytoryczną opinię o Cristal - Polkowice

• Jak się pracuje w Cristal?

Zobacz opinie na temat firmy Cristal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cristal?

Kandydaci do pracy w Cristal napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cristal