Opinie o Cristal w Polkowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Cristal. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Cristal o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cristal w Polkowice

starszy

powiedźcie co wam daje to że usuwacie wpisy czyżby było tak że prawda w oczy kole. ludzie omijajcie tą firme jak najszerszym łukiem

Tak wszyscy narzekacie,a może znajdźcie w necie inne propozycje.To jedna z nich. Kategoria: Praca fizyczna Forma zatrudnienia:Umowa o pracę Rodzaj pracy:Stała Data publikacji oferty:2014-03-03 Praca w Niemczech dla rzeźników Miejsce pracy: Biała Podlaska Region: Lubelskie Praca w Niemczech dla rzeźników Niemiecka firmazatrudni na umowę o pracę rzeźników do pracy w Niemczech. Stawka od 7 euro do11 euro netto za godzinę. Zapewniamy mieszkaniei niemieckie świadczenia wynikające z umowy o pracę ( ubezpieczenie,dodatek na dzieci, składki na emeryturę itd. ) Proszę zadzwonić na: Tel. 530 356 784 lub +4915171638200

pan

pomoze mi ktos mam pytanie jak ma ta (usunięte przez administratora) Kawiorskiego na imie i nazwisko... ta stara... ona chyba nie nazywa sie bozena tylko tak na nia mowia... na imie i nazwisko ma innaczej... ktos wie to napiszcie dzieki

inny

Wypłata była Panowie?

logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy Stażysta w kancelarii
CCC S.A.
logo firmy Pracownica sprzątająca/Pracownik sprzątający w fabryce
Polkowice
INWEMER System sp. z o.o.
logo firmy monter ślusarz
Polkowice
CDMD Investments Sp. z o.o.
MICXXX

ciekawe co nA TO WSZYSTKO BOZENKA

stary

Księdza żona przecież on jej taką bajkę wciska a ona wszystko łyka. Szkoda mi tylko ołówka tak dał się wy....ać bez mydła. A jak po zebraniu dalej chłoniecie te obiecanki jak to było 100euro dołoży Olek tak tak cały czas obietnice, teraz sobie policzcie 200 osób razy 100 euro daje 20 tysięcy (20 000) euro czy wy myślicie że oni zrezygnują z takiej kasy i wam rozdają. BUJAĆ TO LAS A NIE NAS

starszy

ooo to juz sie nie ukrywaja...?? razem nawet na zakupy chodza...?? ale sie porobilo z nimi... teraz olowka nie ma to nie trzeba sie ukrywac... hehehe... no to ladnie poszli w tany ciekaw jestem co na to ksiedza zona...??

kolo
@starszy

Na madzie nie musi smarów kupować na fujare,bo przy bożence mu nie stawał.żonie kase zawiezie ktorą ukradł ludziom a tłumoki i tak pożyczają na procent bo małe wypłaty i kółko się zamyka.Bez ludzi będzie koniec kasy,ale może chcecie robić za 500euro by ksiedzu i tolkom olkom żyło się lepiej.

mulek

Ekipy z biura? Madzia rządzi z Księdzem, na prawo i lewo, jak ich widziałem w sklepie to aż rzygać sie chce!!!

starszy

ale jesteście cienkie bolki.... nigdy sie w tym kurwidołku nic nie zmieni vogler i olek tolek to tam reke reka myje... jebiecie na nich jak beduini a tu nawet wyplaty nie ma... wiecie co jest najlepsze w tym wszystkim...;] pierwszy kto idzie siedzieć to prezes...;] wkońcu hehe pozdrowienia dla calej ekipy z biura w de w steine

stary

tak wszyscy piszą jak im źle a może tak byście się zorganizowali i postawili zatrzymajcie taśmy i dopóki nie będzie pieniędzy nie zaczynajcie pracy, my kiedyś tak zrobiliśmy na innym zakładzie i zainteresował się niemiecki szef czemu polacy nie chcą pracować jak się dowiedział o co chodzi to szybko wszystko się znalazło może Vogler zrobi podobnie i ustawi "złodziei i spółkę" powodzenia.

Lapa

a jak wam się podobam JA?? uważajxcie na mnie bo ni ebede miał litości.

Miki

Szukajcie sobie innej pracy i to jak najszybciej!dobrze wam radze! jest wiele firm na niemieckim rynku, które traktują polaka na równi z niemcem!

gosc

tak tak Tolek o wszystkim wie ale jeszcze troche to bedzie jak z innymi firmami tego typu wejdzie konkurencja do Voglera i koniec kontraktu ale im nie zalezy dzisia 18-ty a pieniedzy jak nie bylo tak niema... Czy wy ludzie chcecie robic dalej w tej dziadowskiej firmie zastanowcie sie za wszystko chca pieniadze nawet hotel kosztuje juz przeszlo 110euro i za co za zimna wode i zimne pokoje bo piec nie daje rady

ciekawski

jak tam na weissenfels? slyszalem ze firma zmienila nazwe... aborygen dalej rzadzi? dalej szmaci ludzi i siebie??

gdhxdfj

witam ma ktos jakies namiary na firme cristal? chodzi o numer tel, potrzebuje cos załatwic

truskaweczka

Praca kristal uuu powodzenia .warunki mieszkalne sa wspaniale .wyremontowane normalnie nóweczki....W biurze porzadek jak niewiem co .stawki sa rewelacyjne.hm na umowie.nie w realu.za mieszkanie placimy skromne grosze .

TAK

NIE TO POMYLKA

basia
@TAK

gdzie sie miesci cristal czy warto tam pracowac i za jakie pieniadze

HHAA

czy cichodajka pracuje cristalu (usunięte przez administratora)

?

istnieje

magda

witam czy aspekt czy tez crista to jeszcze jstnieje

Zostaw merytoryczną opinię o Cristal - Polkowice

• Jak się pracuje w Cristal?

Zobacz opinie na temat firmy Cristal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cristal?

Kandydaci do pracy w Cristal napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cristal