Opinie o Cristal w Polkowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Cristal. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Cristal o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cristal w Polkowice

diablo...........

nie rozumiem co was wszystkich obchodzi czyjes zycie prywattne?... szkoda słów na to wszystko mało ci? idz na bok nie interesuj sie kims! po co tu wyciągacie jakies brudy? pomijając fakt ze połowe bajek zmyslacie i dodajecie smiechu warte! czego mozna sie spodziewc po polskich papugach?.........brak słów poprostu na to wszystko wasza głupota przewyższa wszystko!

m.

Nudzicie tymi opowiadaniami jak wam źle i nie dobrze, Nie pasuje wam, to miejcie odwage powiedzieć to osobą które są za to odpowiedzialne.( fakt, czasami cieżko zastać te osoby,ale dla chcącego nic trudnego ) Nic wam to nie da,że sobie tutaj bedziecie pisać, tylko się wzajemnie nakręcacie! Nikt nie ma prawa wam zabronic wyjazdu do PL. przysługuje wam co druga sobota wolna, wiec zgłaszajcie to wcześniej i tyle. Jak was zwolnią to trudno - w co wątpie bo i tak mało ludzi jest! (usunięte przez administratora)

fghj

E zonk a ty co tak bronisz ze niby ile tu można zarobić czy ty wiesz jakie ludzie mają stawki widać do której grupy należysz czyli czopów a gdzie wypłaty na czas ludzie mogą pracować ale wypłaty do 15-tego też powinny być każdy ma opłaty i rodziny. Przyjechaliśmy pracować a nie siedzieć na hotelu. Wyjazdy do polski wstrzymane każdy ma rodziny swoje sprawy a tu co odwołaj wszystko bo firma zawiodła

nick

To samo jest w mileksie w weisenfelsie,ludzie nie wiedzą nawet ile pieniedzy jest przelewane na ich premie i zaliczki które podobno dostają co miesiąc.karapu..da śle kase ale trafia ona do kieszonki grzybka,to jest wałek,nie licząc lewych rachunków które grzybek śle do biura a kaske do kieszonki

logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy STAŻYSTA W DZIALE JAKOŚCI PRODUKTU
CCC S.A.
logo firmy Pracownica sprzątająca/Pracownik sprzątający w fabryce
Polkowice
INWEMER System sp. z o.o.
logo firmy Programista CNC ZA GRANICA
ATN Service ApS
była

starzy pracownicy zjeżdżają to już jest nie dobrze kiedyś tam pracowałam i było ok ale, że oni zjechali ciekawe jak ich potraktowali... Nie dawno zjechał rolnik szefostwo pojechało po nim nie źle pojechali mu po stawce i po godzinach ciekawe jak potraktowali tych co ostatnio zjechali też myślę że szefostwo nie wie co się dzieję na zakładzie, bo przez jakiś czas ich nie było, a Tolek to już wgl na zakład nie przyjeżdża. Może się im w końcu oczy otworzą bo już czas najwyższy. P.S Ale gazetka jest ok piszcie dalej bo jestem ciekawa co się tam dzieję Pozdrawiam

steine

a powiedz jak jest w weisenfels są wypłaty na czas jak majstrowie mam już dość tych rafałów griszkłów i innych

Pewnie że mógłbym dać namiar na dobrą firmę ale nie tak na forum jak zjadą się tacy ludzie jak u was to na pewno będzie taki sam gnój jak w Steine. A swoją drogą coraz weselej u was. Słyszałem ponoć dzisiaj zjechał (usunięte przez administratora)gratuluje panowie odwagi a reszcie życzę by mieli jaja i postąpili jak starzy którzy tyle lat tu przepracowali.

antyczop

A tolek i oleg nic nie wie ze ksiadz sie potajemnie z Zacharem dogaduje i ze ich wyrucha

mikikieie

Ksiądz i busy może i pojechały do Pl bo to zarobek dla ksiedza wiec on sobie nie odpuści, gazeta steine dawaj nowości!!! a może ktoś się uda gdzieś i coś w koncu coś zrobi! no ale kto jak wy matoły po niemiecku nie potraficie gadać@

rgthyhhgfdffsdvfd

sorki ale razem to już nie. bedzie sie działo ale w pl,milej pracy do emerytury i pozdrowionka kiedys znowó sie odezwie

Zielony Czepek

Ej Ty "gazeta Steine", widze ze wiadomosci z pierwszej reki :) Jak sa wstrzymane skoro sam "KSIADZ" pojechał do PL. Busy tez pewnie pojada. A dzis wieczorem o 21.00 Bedzie zabawa, bedzi esie dzialo, i znowu ludzi bedzie mało. Bedzie radosnie znow przejebiemy razem cała noc :):):)

ffgfhyj8ujhtyyhtt

siemanko.to znowu ja.gazeta stejne codzienne nowe wiadomosci.dzisiaj (usunięte przez administratora)powiedzial ludziom że wstszymane so wyiazdy na wekend do polski.tym słowem pozbył sie kilka osób,napewno nie jest to jemu na rękę,widziałam że mileks sie pcha na siłe,mysle ąe napewno to przejmom,ksiedzu broda zesiwieie a puzniej odpadnie,bo wszyscy wylondujom na bruku

rubi

A co się dzieje na Weisenfels,coś nowego kto z kim się grucha ;-)

co wy wszyscy myślicie że te wpisy coś zmienią konfidenci byli i będą w tej firmie można policzyć na palcach osoby które nie donoszą, a ci co donoszą to siebie nie widzą tylko porządnych ludzi się czepiają. Ludzie szukajcie pracy w normalnych firmach a gwarantuje wam że takie istnieją ja właśnie w takiej pracuje. Zostawcie tych złodziei i idźcie pracować jak ludzie bez wyzwisk i żeby nowi majstrowie was szanowali

@były pracownik

daj namiary na tak dobrą pracę

Wiecie czemu u nas pracują tylko okolice Miechowa nie ważne że ci ludzie nic nie potrafią robić ważne że Rafał będzie miał komplet w busach a bus zawsze musi jechać i tak się trzepie kase ale trzeba sobie radzić trzeba utrzymać żone dzieci zapłacić alimenty a i jeszcze utrzymać Zakonnice. A zakonnicy się należy żeby dobrze się wyginała

byc może pracownik?
@pracownik

...przy biurku,w tańcu przy rozańcu.w tańcu-wyginancu

k,ttyju7ik886uyghykiol.
@byc może pracownik?

dzis 3 osoby odeszły od tasmy bo niema kasy nna koncie,griszka zaraz dzwonil po ksiedza ten napewno był zły że musial zejsc z dupy zakonicy,jeszcze byl obśliniony na brodzie,napewno po minecie sie nieumył,ale ludzie czekaiom za nim w polsce

też pracownik
@k,ttyju7ik886uyghykiol.

co wy od tej Madzi chcecie?Kobieta dowozi na zakład papiery,załatwia zaświadczenia,wydaje "godziny",jest dla was zawsze życzliwa i pomaga każdemu w waszych różnych sprawach.Więc może zostawcie ją w spokoju.Każdy ma swoje życie prywatne i nie powinno się tego tutaj wywlekać.

denzel

niebawem podam wam liste nawiekszych konfidentów na rozbiorze ludzi podajacych informacje majstrom szefom i cos więcej niebawem

zonk123
@k,ttyju7ik886uyghykiol.

Co wy marudzicie wiecznie wam nie pauje tu jest ok pracowaliscie w tunisie tam zarobisz 1200 i sie nie odzywja a wy co jal male dzieci.jedz do tunisu i bbedziesz plakac

zonk 12345
@też pracownik

Narzekacie jak male dzieci tu da sie zarobic a jak nie to do plski sprzatac ulice normalnie idioci jedzcie do tunisu to nic nie bedziecie mieli

gość

Tak ludzie nie potrzebują kasy mają robić i o pieniądze nie pytać bo po co komu kasa. Każdy przyjechał tu dla przyjemności a nie po to żeby zarobić pieniądze i utrzymać rodzinę. Może i tolki olki i reszta mają kase ale ludzie potrzebują też kasy a to że sobie wypiją niech nikogo nie obchodzi może jak by firma była w pożądku to i ludzie byli by inni

Tolek

Paciemu Wy nie chceta rabotac? O kasu sie nie martwcie, my mamy mnogo, Wy nie musita miec, bo pozniej chlejeta. I nie chceta rabotac!!!

miki

a swoją drogą coraz więcej cpunków mamy na firmie. panie E,P, A, D i innie,jedziecie ostro z feta. nara lece do robo!

Miki

Madziu madziu, jak ci się zyje z księdzem>

nie pracujący już

Chciałbym wam powiedzieć tak, jeżeli chcecie być oszukiwani, poniżani, obrażani, karani za nie swoje błędy to praca w BEST PARNTER jest dla was. Ale jeśli masz człowieku chociaż troszkę własnej godności i szacunku dla siebie to poszukaj pracy gdzie indziej. pracowałem tam 5 lat! przeszedłem już przez cristal, aspekt, perfekt i best partner! to co oni robią jest kary godne! no coż, ja już miałem dosyc i odszedłem~~~ wam radze to samo! NAprawde można znaleźc dobrą prace!! powodzenia tym którzy zostali i chcą być dalej poniżani! K

Zostaw merytoryczną opinię o Cristal - Polkowice

• Jak się pracuje w Cristal?

Zobacz opinie na temat firmy Cristal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cristal?

Kandydaci do pracy w Cristal napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cristal