Opinie o Cristal w Polkowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Cristal. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Cristal o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cristal w Polkowice

tyr

Gon jest ok? Bo padnr! Czas do pciot, idziemy na balange:-)

ogon

Egon jest ok labedz nie..........

labedz to komfitura tak jak 80% innych przydupasów taka jest prawda.........

olp

no jak to kto! wyżej napisano, długonosa ciota EGON! powiesz cokoliwek temu człowiekowi,a jusz caly zaklad wie , ciul tam z calym zakladem, cale szefostwo wie! a puziej z morda do ciebie skacza przy tasmie. labedz w poruwnaniu do DLUGONOSA jest spoko gosciu!

logo firmy Lider ds. Celnych
CCC S.A.
logo firmy Pracownica sprzątająca/Pracownik sprzątający w fabryce
Polkowice
INWEMER System sp. z o.o.
logo firmy Elektryk / Elektronik w Niemczech Okolice Lipska
Wackler Personal-Service GmbH
logo firmy Programista CNC ZA GRANICA
ATN Service ApS
Dobra praca

Praca dla rzezników i pomocników od zaraz niemieckie warunki (usunięte przez administratora)

ma ktoś namiary na niemieckie warunki

ziomek

łabedz największa konfitura zakładowa

zorro

Panie i Panowie dobra proste pytanie:Kto jest największym konfidentem lachociągiem i pedałem zakładu Vogler Fleisch?

antycela

dobrze powiedziane :D

Tajemnicza
@antycela

I dobrze Anitko napisałaś . Celina stary k u rwiszon za kazdym lata i każdemu by lache zrobiła oby tylko mogła ;) Celina to chyba zawody pomyliła ;-) w sumie po pracy w zakładzie robi nadgodziny he he he . Zero szacunku do siebie ! Stara baba powinna rodzinę założyć a nie się puszczać po kontach ;-)

xxxxxxxxxx

bu hahahahaha czyli madzia ma juz rywalke.... a pisali na poczatku ze i tak ja posci kantem.... mogla sie spodziewac zostawiajac meza dla takiego ciula i skurwy s yna :)

iza19837

Halo tu(usunięte przez administratora)jeżeli ja jestem zły to za to wy jesteście wspaniali i ambitni.Posłuchajcie jak macie jaja choć w to wątpie to nie pisz ino możesz to załatwić w cztery oczy ale oczywiście wy jesteście tylko patologiom która potrafi tylko pisać no ale cóż takich nie brakuje nigdzie pozdrawiam WREDNY(usunięte przez administratora)

jakby to był proboszcz to na pewno by pracowała jak celinka a tak na marginesie to myślałem że to Lapa z celinka i dlatego nie robi

kukuryku

a myslicie,ze czemu Lapowa juz nie pracuje? taaaaa niby przez kogo? a ja wam powiem przez kogo! sam widziałem na wlasne ooczy jak PROBOSZCZ kladł jej reke na pupie a ta sie cieszyla jak glupi do sera!

kukuryku

ja tam lubiem ploty! kto z kim, gdzie, a puzniej sie tylko patrzy,ze ta juz z innym,ten z inna, i tak sie kopuluja wszyscy wzajemnie.

o wiele lepiej jest na zakładzie jak griszki nie ma daniel jest zupełnie inny nikt nie krzyczy na ludzi a tyle ludzi przez niego zjechało szefostwo powinno się zastanowić czy on nadal powinien być majstrem

zzzz vs xxxx

To jest forum i piszemy co chcemy taka gazetka Steine a ty kolego/koleżanko dobrze ciągnij puki jest co bo to nie studnia bez dna i nastaw (usunięte przez administratora) gdzie sie da bo twoja praca to kó..a

xxxx

czytam to wszystko i śmiać mi się chce. Co niektórzy są bardzo ograniczeni. Tylko wiedzą - niby wiedzą kto z kim śpi. Na temat pracy, jak ktoś się zapyta to ciągle beznadzieja (usunięte przez administratora) itp. Nie wiem czy przyjeżdżacie do pracy aby pracować czy zajmować się opierdalaniem komu (usunięte przez administratora) Jak się nie podoba to dziękuje i do widzenia.

rubi

A co się dzieje na Weisenfels??

wacek

Witam kiedyś pracowałem w Cristalu w Bremen mam pytanie jaka obecnie jest to firma pod jaką nazwą prosze o informacje

czarny

Powiem tak sa gorsze kołchozy jak sie komu nie podoba to do polski ja tak zrobiłem i juz.Nie bede tu pisal co tam sie dzieje i jak jest wszyscy tu na forum wiedza, tylko pozdro. dla kolegów Rambo i ogoniarzy i całej reszty twardzieli z firmy Vog.... no i Daniela, cwaniaka

Zostaw merytoryczną opinię o Cristal - Polkowice

• Jak się pracuje w Cristal?

Zobacz opinie na temat firmy Cristal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cristal?

Kandydaci do pracy w Cristal napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cristal