Opinie o Cristal w Polkowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Cristal. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Cristal o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cristal w Polkowice

gość

panowie a gdzie obiecana wypłata ponoć przelewy poszły i gdzie są. A jadę do polski mijałem przy granicy żółwia ponoć niesie przelewy do Bergen

gfgdd

Ogolnie to na wszystkich najbardziej na danielu podobno

ciekawy

A ta Celinka to którym z majstrów lachy ciągnęła bo przecież wszyscy tacy święci i wierni żonkom.

fiuty

fiuty napiszcie coś o swoich kobietach co tam robią w polsce jak wam rogi dorabiajom a wy z nerwów takie smutki piszecie nudni jesteście no ale to tylko rzezniki tak potrafiom fiuty ze steine

logo firmy Koordynator ds. inwestycji
CCC S.A.
logo firmy Spedytor HANDLOWANIE ŁADUNKAMI home office lub biuro
Profesjonalny kierowca
logo firmy monter ślusarz
Polkowice
CDMD Investments Sp. z o.o.
logo firmy Elektryk / Elektronik w Niemczech Okolice Lipska
Wackler Personal-Service GmbH
gosc

po zebraniu nuda, działamy nie spomy!

prawdziwy

Tak z ciekawości haha a jak tam dużo daja i lachociag Celineczka to jedyna osoba która z majsterkow zrobiła wielką rodzinę bo każdy jej (usunięte przez administratora) moczyl tylko biedny Reksio został z boku i nie może bo układy się skończyły :-)

ktoś

widać swój swojego zawsze pozna skoro tak piszesz to jesteś z nami równy i mamy takie same pochodzenie pedale adoptowany nie obrażaj biednych sierot one nic ci nie zrobiły

web

Mój mąż miał jechać do tej firmy. Po przeczytaniu forum zrezygnował . Ludzie aż tak źle tam jest ??

jak zwykle piekne bajki ale jak by nie bylo to i tak dni naszej firmy sa policzone

haha

jak koledzy wrażenia po zebraniu cisz spokój nikt nic nie ma przeciw

kala

Ma ktoś może kontakt z osobami z Uboju z Tunisu ? nie ukrywam że bardzo by mi zależało na tym . Pozdrawiam

uhuhu

Chyba ktos sie czegos boji,ze ssakasowane komentarze , Egon konfidencie jeden, jeszcze raz nakapujesz na mnie, a wyspiwam jak to zdradzales swoja zonke.

aha
@uhuhu

nie trudno sie domysleć kto pisze te chore bzdety jestescie żałosni.... po niektórych słowach wiem kto to pisze.tak podłych ludzi jeszcze nie miałem okazji poznac! zycie jest długie z czasem wszystkie krzywdy i kłamstwa sie odwrócą podwójnie(usunięte przez administratora)

maciek

Witam mam wyjechac na kontrakt do Bremen czy do Olka czy ktos mi napisze jak tam teraz jest i czy zadzi tam jeszcze Pszczola

grudzień 2013

Ja powiem jedno pracowałem tam i wszystko było by ok gdyby nie te majstry traktują człowieka jak dno nawet gorzej mówię o małym i griszka ale spokojnie ja też jestem pamietliwy i daleko do nich nie mam zresztą już jest coś zamówione więc panowie zapraszam do Polski haha żarty się skończyły przykro mi ale za błędy się płaci a ja wam nie odpuszcze

nieznamy sie

wiecie co zgadzam sie z tym wszystkim co tu pisza istna patologia a ksiadz to rucha wszystko co sie rusz

nick

zollamt w braunschweig juz wszystko wie, koniec waszej przygody

nick
@nick

ja tez juz bylam w zus-ie i pip-ie w polsce tak ze juz zglosilam jak wysyskuja w niemczech

hmmmmmm

skoro mam byc jakis olowek niech bedzie :)

hmmmm

na urlop, do jakiego domu,smieszne, zollamt sie nim juz zainteresowal,byl dzisiaj w steine, busy jezdza do polski na czarno, a on nie ma firmy na to przewoznictwo, wiec wnet sie znajdzie w kiblu, wraz z jego piekna...a pania anie to juz tez sie poinformowalo, wy prostaki

plisss
@hmmmm

o czym ty mozesz poinformowac p.(usunięte przez administratora)co?no i przede wszystkim co tym uzyskasz?to ze sobie z nia pogadasz przez telefon?rozesmieje ci sie w nos glupku

plisss

pojechali do domu,głupku.Siejesz ploty,sam nie wiesz juz co napisać.

hmmmmmm

ksiadz wczoraj (usunięte przez administratora)z mieszkania z clenze od pani M hahaha czyzby czegos sie bal albo odwiedzin kogos sie bal oj co za peszek ale jeszcze tam wroci napewno :)

Zostaw merytoryczną opinię o Cristal - Polkowice

• Jak się pracuje w Cristal?

Zobacz opinie na temat firmy Cristal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cristal?

Kandydaci do pracy w Cristal napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cristal