Opinie o Gamix S.C. w Cekanowo

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Gamix S.C.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Gamix S.C. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gamix S.C. w Cekanowo

Paulo

Do Kuby: Weź Panie Szanowny były pracowniku Gamix S.C. przestań mi ubliżać, bo to, jakich słów używasz i jaka jest Twoja pisownia to świadczy tylko o Twoim prostactwie. Idź się może doszkól. To co o mnie sądzisz to mi lata koło Wacka. Ważne że jestem zadowolony z mojej pracy, która daje mi ogromną satysfakcję i że mój szef od początku (bagatela 7 lat) też jest ze mnie zadowolony. Z obecnym i dwoma z poprzednich szefów nawet lubimy sobie wyskoczyć na browarka. Jeśli zaś chodzi o szefa Gamixu? Nie wiem czy chciałbym z nim muchę w kiblu ubić. Powiedz mi, jak już podniosłeś tą konwersację, w którym momencie skłamałem wyrażając swoje opinie o Gamixie. Nie wiem jak inni, ale ja nie chcę nic nikomu zabierać. To czego sam się dorobiłem, to dorobiłem się bez niczyjej pomocy. I to mi daje satysfakcję. Nie kradłem. Jeśli zaś mógłbyś mnie kupić to do dzieła. Przecież wiesz o kogo chodzi. Ja się przed tobą nie ukrywam i podejrzewam że wiesz kim jestem. Bo większość byłych pracowników z którymi miałem przyjemność tam pracować wie. Z kilkoma się czasem spotykamy i rozmawiamy na temat tego forum i znam ich zdanie jeśli o Gamix chodzi. Ale to już ich sprawa, jak chcą to niech piszą, jak nie to nie. Za to ja bardzo poważnie podejrzewam że jesteś właścicielem. Wystarczy przeczytać Twoje posty. Nie mylę się?

kuba

Wyślijcie najlepiej amerykańskich Marines debile. Jak czytam opinie takich kretynów to naprawdę jestem za aborcją. Co Ci jeden z drugim do tego-znam ludzi którzy tam pracują (A-NIE JESTEM WŁAŚCICIELEM!!!)i są zadowoleni a tacy jak wy najlepiej by im to zabrali. Dla informacji Paulo-nie pracuję na zmywaku i podejrzewam że takiego "technika serwisu" jak ty kupiłbym razem z jego dobytkiem w jeden dzień także oszczędź sobie.

Joseph

Ja tam bym od razu PIP wysłał i CBŚ. Ja się pytam co robi PIP, bo wejście na portal tego typu nic nie kosztuje, a wiele do myślenia daje.

ale jaja

FIRMA Z ZEWNĄTRZ PORŻADNA ŁADNE BUDYNKI GORZEJ Z PRACĄ U NICH ROTACJA NIESAMOWITA WŁASCICIELI TEJ FIRMY JAK BYM POSTAWIŁ DO OBSŁUGI MASZYN NIE UMIELI BY NAWET USTAWIC FOLII BANDA KRETYNÓW DNO PONIŻANIE PRACOWNIKÓW NIEDŁUGO TAM WAS ODWIEDZĄ ODPOWIEDNIE SŁUŻBY BO NIE MOŻE TAK BYC ŻE DOCHODZI DO PATOLOGII ZE STRONY PRACODAWCY NAJPIERW SANEPID PROPONUJĘ POTEM ZOBACZĘ JAK POSZŁO

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Gamix S.C. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
john polack

IDEALNA FIRMA BRAWO DLA PANÓW MOTYLEWSKICH ŻE UMIECIE TAK GOLIĆ TYCH GŁUPKÓW WIOSKOWYCH PRZECIEŻ ONI WCHODZĄ WAM W D... TAK TRZYMAC NIECH ARTUR KUPI TERAZ PANAMERĘ NIECH ŻYJE WIOCHA NIGDY NIE ZGINIE BO DEBILÓW NIGDY DOŚĆ SĄ NIEMAL PORŻĄDANI HA HA HA

ho ho

Nie wiem kto teraz jest tam właścicielem, nadal Grzegorz czy już Artur. To tak z ciekawości. Pracowałem tam bardzo krótko ale mogę powiedzieć że jak produkcja się nie udawała i zabrakło czegoś co można było zawieźć do odbiorców, to stary potrafił przy ludziach bluzgać i w rolki kopać. A wszystko dlatego że nawiózł jakiegoś syfiastego regranulatu z którego produkcja nie szła. Od pracowników oczekiwało się cudów. Dałem sobie spokój i dobrze.

Paulo

Po wpisie Kuby widać że to chyba sam właściciel pisał. Skoro uważa że pracując nie powinno się mieć czasu na przeglądanie internetu czy wypowiadanie swoich opinii. Otóż praca to coś, co ma przynieść dochód pozwalający na jakąś egzystencję i pozwolić na relaks. Skoro tak dobrze ci było w Gamixie to czemu wyjechałeś za granicę? Pewnie zasuwasz na zmywaku za 2000 więcej, za to po 16 godz. I dobrze ci z tym. A jeśli chodzi o moją pracę, to niech cię głowa nie boli. Mam bardzo dobrą pensję, nie muszę się prosić o podwyżkę (sama przychodzi), i przede wszystkim 8 godz. dziennie, soboty i niedziele wolne i w tej pracy jestem szanowanym kimś (technik serwisu w największej firmie w Polsce branży sprzętu AGD. Na palcach dwóch rąk można nas policzyć), a nie zwykłym śmieciem jak traktuje i traktował was właściciel Gamixu. Co zresztą widać po samochodach zaparkowanych pod Waszym zakładem.

Kuba

Widać że kolega taki jak Paulo ma sporo do powiedzenia bo pewnie czas na to pozwala skoro się zmienia tak pracodawców. Jedno wielkie lenistwo . Najlepiej usiąść przed kompem i popisać jaki to jrden czy drugi pracodawca jest zły. Robić trzeba wszędzie.Ja pracowałem w Gamix niecaly rok i złego slowa nie powiem a odszedłem tylko dlatego że brat załatwił mi robotę za granicą.

Paulo

W czasach kiedy ja tam pracowałem, faktycznie był taki zakaz. Nawet mam jeszcze fotkę tej kartki która wisiała na prysznicu. Ha, Ha, "KATEGORYCZNY ZAKAZ KORZYSTANIA Z PRYSZNICA" prosto spod ręki Artura. Szkoda że nie można tu wstawiać fotek. A uwierzcie mi, byłoby się z czego pośmiać. Pomysły obecny właściciel miał nieziemskie. Nie wiem jak tam jest teraz, ale te 10 lat temu PIP miałaby tam co robić. Szkoda czasu i zdrowia wtedy było.

Romek

Co prawda to prawda. A nadal obowiązuje tam zakaz korzystania z prysznica?

Paulo

Sporo czasu minęło ale widzę że 2 strony prawdziwych opinii zostało usuniętych. Niestety cenzura rządzi a szkoda. Pracowałem w tym bagnie i nigdy nie kryłem przed nikim swojego niezadowolenia. Uprzejmi koledzy donosili szefostwu że szukam nowej pracy. I zanim znalazłem nową pracę to już nie pracowałem. Nigdy nie zostawiłem żadnego szefa na lodzie. Zawsze było wypowiedzenie i czas na znalezienie nowego pracownika. Wykręcono mi aferę że niby produkcja z mojej zmiany była zepsuta. W obliczu pozwu do sądu pracy podparli się nawet swoimi odbiorcami towaru, którzy byli gotowi świadczyć przeciwko mnie w zamian za lepszą cenę folii. Pieniądz czyni cuda. Przerabiałem 8 zakładów pracy i dziś jeśli o pracę chodzi to Gamix był tym najgorszym. Nie wiem jak jest teraz, ale większość porządnych ludzi już tam nie pracuje, nawet tych którzy donosili szefostwu.

Pinki

Hmm, pieniądz jak na taką prace marny, system pracy 21/7 porażka, zamiast przyjęć do pracy ( chociaż gdy kandydaci orientują się jaka praca i za jakie pieniądze to na wstępie rezygnują)pupilki Gamixu tyrają po 16 godz, więc na co komu podwyżka, pracownicy - jeden wart drugiego a za złotówkę premii robią z siebie kapusi. Właściciele myślą że są jedyną firmą w regionie i należy ich po rękach całować za pracę, lecz gdy rynek pracy się odwróci zaczną doceniać i wkońcu szanować pracowników bo póki co nikt tam ani kariery ani pieniedzy się nie dorobił.

Paulo

Trudno mi powiedzieć, już kilka ładnych latek minęło jak zostałem zwolniony. Jeśli tam pracowałeś to powiem tylko tyle, że nawet taki lider jak Becmer odszedł.

Zostaw merytoryczną opinię o Gamix S.C. - Cekanowo

• Jak się pracuje w Gamix S.C.?

Zobacz opinie na temat firmy Gamix S.C. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gamix S.C.?

Gamix S.C.
1.4/5 Na podstawie 76 ocen.
  • ul. Północna 1
    09-472 Cekanowo