Opinie o Gamix S.C. w Cekanowo

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Gamix S.C.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Gamix S.C. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gamix S.C. w Cekanowo

Czy w Gamix S.C. są szkolenia zewnętrzne?

Pozytyw Nowy wpis

Żadnych szkoleń, żadnego bhp, o wodzie dla pracowników tez zapomnij ;)

Olek Nowy wpis

Jakie są zarobki w tej firmie

były operator Nowy wpis

Zatrudnijcie się tam na jeden miesiąc wtedy sami się przekonacie jak neokapitalista z Głąbina traktuje pracowników

Monika Nowy wpis
@były operator

A napiszesz szczegóły? Syn myśli o pracy w firmie, ale nie chciałabym żeby musiał pracowac miesiac w złych warunkach

Jaki dress code obowiązuje w Gamix S.C.?

Oo

Nie polecam tej firmy stary ma więcej do powiedzenia niż młody w lato ciepło tam bardzo jest a nawet wody nie kupią każą pic z dozowników w których filtry nie były wymieniane wcale od kiedy zostały zakupione.NIE POLECAM TAM PRACOWAC.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Gamix S.C. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
brygadzista

Premii nie będzie!!! Mercedes za bańkę w remoncie. A produkcja musi iść...

Ciekawy
@brygadzista

Co Cie chłopie obchodzi że Mercedes za banke??? (usunięte przez administratora) jesteś to załóż firne, rozkręc i kup se a nie plujesz żółcią. Jak taki z ciebie asceta to pod most idź i żyw się korą z drzewa. Może maja ci premie płacić nierobie i kredensem zapier... Bo jaśnie Pan skrzywdzony przez los. Zawistne cebulaki, stać go to kupił i tyle.

@Ciekawy

Chyba nie warto wdawać się w tego typu dyskusje. I pamiętaj, że obrażanie innych na forum jest po prostu słabe. Zapewne pracujesz w Gamixie. Powiedz mi wobec tego, czy pracodawca zapewnia Wam podstawowy pakiet socjalny czy też niekoniecznie?

@Paulina

Jaki socjal? W pakiecie to jedynie ubrania i obuwie mozna dostac raz na dwa lata

romek

To kto z obecnych pracowników ma teraz najbardziej brązowy palec ufajdany w wazelinie? Głosujemy.

Romek
@romek

Pewnie ten co teścia i teściowa do pracy nagonil z pacanowa

Paulina

@Nick Musisz mieć świadomość tego, że jeśli słowo, które zostało usunięte, musiało w jakiś sposób naruszać regulamin serwisu Gowork. I odpowiadam na Twoje pytanie - tak, mnie też obowiązują te zasady. Czy chciałbyś wyrazić swoją opinię na temat warunków pracy w firmie Gamix S.C.? Jeśli wiesz coś konkretnego o tym pracodawcy, to śmiało się tym z nami podziel.

@byly@

Nie polecam tej firmy oni jeszcze są w PRL i to się nazywa zaklady chemiczne chyba ZAKLADZIK z przewagą UKRAINY BIALYCH MURZYNÓW potrzebują . NIE POLECAM

@@byly@

Mentalnie to jeszcze PRL z domieszką kapitalizmu, jednym słowem demokratura, czyli założenia zgodne z linią PiS. Aż się zdziwi właściciel, jak wychoduje sobie jakiegoś sygnalistę.

Paulina

@@byly@ Rozumiem, że musisz być rozczarowany pracą w firmie Gamix S.C. Pamiętaj jednak, żeby nikogo tutaj nie obrażać i wyzywać. Z Twojego wpisu nie wynika jednoznacznie, jakie masz zarzuty względem tego pracodawcy. Mógłbyś to zatem doprecyzować? A wszystkim użytkownikom forum przypominam o regulaminie Gowork, którego należy przestrzegać https://www.gowork.pl/regulamin

@Paulina

Jedno małe pytanko. Czy Ciebie regulamin nie obowiązuje? Usuwanie słów cenzuralnych jest zgodne z regulaminem? Czy może według własnego widzimisie?

Gość@

Mam pytanie czy ta śmieszna brygadzistka Kasia jeszcze donosi na wszystkich ta kobieta to kultury nie ma Ukraińców wyzywa no i z ucha no ale tak to jest jak słoma z buta wystaje . Napewno trafi na swego Życzę tego jej ŻENADA.......

Sasza
@Gość@

Mąż, syn, szwagier i reszta rodziny w zakładzie ją obroni

@Gość@

A Ty masz kulturę? Po co piszesz jak ktoś ma na imię? Bo swojego imienia oczywiście nie masz odwagi podać! Jak masz do kogoś jakieś pretensje to dorośli ludzie wyjaśniają to w cztery oczy a nie na forum. To Ty jesteś żenujący.

@Gość@

To aż tak nisko firma upadła, że ukraińców zatrudniają?

Solomon
@Gość@

Mylisz się, tam p.Kasia z ucha nie strzela, od tego jest szwagierka kierownika.

hyzio

Śledzę to forum od długiego czasu, tym bardziej że jestem byłym pracownikiem, ale od pewnego czasu widzę, że to co się tu wyrabia to pojęcie ludzkie przechodzi. Ta cała paulina i administrator niczego tu nie wnoszą, a już poziom inteligencji administratora bije wszystkie rekordy. Widziałem to słowo o które chodzi anonymous i nie widzę w nim żadnych wulgaryzmów. Poza tym administrator jest na tyle spostrzegawczy, że nie usunął tego samego słowa w środku posta, co świadczy tylko o nim i jego poziomie. Jeśli o gamix chodzi to przychylam się do większości postów tutaj. Pozdrawiam byłych pracowników.

(usunięte przez administratora) lub dół chambeau[2] (rzekomo[3] od fr. nazwiska Chambeau[4][5]) – podziemny zbiornik, zazwyczaj bezodpływowy, wykonany np. z betonu, do którego odprowadzane są ścieki z domowych urządzeń kanalizacyjnych. Szamba mogą być podłączone do systemu kanalizacji miejskiej, gdzie stanowią rodzaj zbiornika retencyjnego zapobiegającego zatykaniu się uzbrojenia podziemnego. W przypadku braku takiego połączenia budowane są pojemniejsze szamba bezodpływowe, z których nieczystości są wywożone przez tabor asenizacyjny bezpośrednio do punktów zlewnych. Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z 12 kwietnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie, zbiorniki bezodpływowe mogą być stosowane tylko na działkach budowlanych niemających możliwości przyłączenia do sieci kanalizacyjnej[6]. Jeśli i to zostanie usunięte to wikipedię powinni zamknąć

@anonymous

Ponoć to wulgaryzm

Paulino, mam jeszcze do ciebie ostatnie resztki szacunku dlatego zapytam: od kiedy słowo (usunięte przez administratora) zalicza się do wulgaryzmów? Może skonsultuj się z dr Miodkiem albo innym autorytetem w zakresie słownictwa polskiego.

@anonymous

I znów usunięte. Jest printscreen, można obejrzeć u mnie na fb. Czas zacząć pokazywać jak działa w gowork pisowska cenzura.

Paulina

@Gość@ Muszę Ci przypomnieć, że na forum publicznym nie wolno używać danych personalnych konkretnych osób, dotyczy to także samych imion. Na pewno jesteś pracownikiem w Gamix S.C.. Może zatem napisałbyś nam coś o samej specyfice pracy w tej firmie? @Witek Nie da się wszystkim dogodzić. A jakie Ty masz doświadczenia z wyżej wymienionym pracodawcą? Warto tam aplikować?

Witek

Idealnie nie jest nigdzie ale jak komuś jest źle to może zmienić pracę i po co to marudzenie?

Paulina

@Nick Jeszcze raz Cię upominam, że na forum należy się wypowiadać w sposób kulturalny. Proszę, żebyś się zatem do tego stosował. Jeśli ktoś jeszcze chciałby wypowiedzieć się na temat pracodawcy, jakim jest firma Gamix, to bardzo zachęcam. Pamiętajcie, że podane przez Was informację mogą okazać się przydatne dla niektórych użytkowników tego forum.

Paulina

@Nick Rozumiem, że miałeś przykre doświadczenia z tym pracodawcą, ale po pierwsze, bardzo proszę, abyś wypowiadał się tutaj w sposób kulturalny, pozbawiony wulgaryzmów. Po drugie, nie wolno również posługiwać się danymi personalnymi swoich współpracowników. Jeśli jeszcze ktoś z Was chciałby coś dodać o miejscu pracy, jakim jest firma Gamix S.C., to bardzo serdeczne do tego zachęcam.

@Paulina

Jeśli w moich wypowiedziach widzisz wulgaryzmy to proszę prześledź wszystkie posty. Słowo (usunięte przez administratora) to wulgaryzm? Wybacz, twój mąż serwuje ci ich znacznie więcej. Pozdrawiam.

Paulina, nie wiem czemu próbujesz, jak to mówisz pomóc osobom poszukującym zatrudnienia wpędzając je w (usunięte przez administratora) W tym zakładzie nie da się normalnie pracować bez nerwów i jakichś zgrzytów. Masz tu tyle niepochlebnych opinii o tym pracodawcy, że nie wiem czego tu jeszcze szukać. Wypowiadają się byli pracownicy i obecni. Jakaś cisza się zrobiła i pewnie Artur straszy ludzi że dowie się po IP kto tutaj pisze i wyciągnie konsekwencje. Artur proszę namierz mnie i zakończmy ten impas. I co mi zrobisz jak mnie namierzysz? Piszę tylko jak jest i co? Chcesz prawdę jak PiS zakłamywać? to do dzieła.

Paulina

@Adam, czy jesteś lub byłeś pracownikiem Gamix? Opowiedz proszę, jaki jest Twój punkt widzenia. Czy jesteś zadowolony z oferowanych warunków? @Nie zainteresowany dyskusją, możesz powiedzieć, jak długo pracujesz w firmie i na jakim stanowisku? Rozumiem, że jesteś zatrudniony w oparciu o umowę o pracę? Jak często można liczyć na premie uznaniowe? Czy są przydzielane co miesiąc?

@Paulina

A kim ty jesteś Paulina że tak się angażujesz? Masz coś wspólnego z tą firmą? Czy inne firmy też cię interesują? Wstaw linki jeśli tak. Artur jest ciężko chory coś mi się wydaje. Pomroczność jasna go dopadła. Wszyscy tu wiedzą że jakiekolwiek pozytywne wypowiedzi na temat gamix to ręka Artura.

Nie zainteresowany dyskusją

Szczerze? Prawie wszystkie wpisy są byłych pracowników. Okey nie jest tu różowo, ale ludzie gdzie niby jest ta super praca? SAM odpowiedz sobie na pytanie czy jak się zwolniłeś to faktycznie poszedłeś do jakiejś super firmy i zarabiasz dużo więcej? Każdy z Nas ma rodziny i takie wywody są nie potrzebne. Praca jest ciężka, ale zarabiam uczciwie i mam umowę NORMALNĄ umowę. Premia też jest - wtedy kiedy nie udajesz pawiana przy maszynach, tylko wtedy kiedy na prawdę pracujesz. Wszystkie te komentarze są żenujące.

zainteresowany dyskusją
@Nie zainteresowany dyskusją

Żenujący to ty jesteś. Tak jestem byłym pracownikiem. Poszedłem do innej pracy, z której jestem zadowolony, zarabiam dużo więcej. Czy jeśli mam lepiej to pracuję nieuczciwie? Mam normalną umowę, bo ta z gamixu akurat była nic nie warta i nieistotna. W żaden sposób nie pomogła mi, ani nie wpłynęła na to co teraz robię. To żadna firma, tylko burdelik na kółkach. Słusznie ktoś wcześniej ujął, że stanęli w epoce kamienia łupanego, jeśli o technologię produkcji chodzi. Oby tak dalej i będą zatrudniać Ukraińców.

Zostaw merytoryczną opinię o Gamix S.C. - Cekanowo

• Jak się pracuje w Gamix S.C.?

Zobacz opinie na temat firmy Gamix S.C. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gamix S.C.?

Gamix S.C.
1.4/5 Na podstawie 76 ocen.
  • ul. Północna 1
    09-472 Cekanowo