Opinie o Euro Trade Technology Sp. z o.o. w Piła

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Euro Trade Technology Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Euro Trade Technology Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro Trade Technology Sp. z o.o. w Piła

Administrator Nowy wpis

Euro Trade Technology Sp. z o.o. ma teraz aktualne oferty pracy w Łódź. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków pracy?

Cola Nowy wpis

Więc już koniec opinii, bo Pani Prezes firmy ETT zmarła.

Zainteresowany Nowy wpis
@Cola

Niech jej ziemia lekką będzie

Poszukiwacz Nowy wpis

Jak tam w ETT się kręci? Szukają do pracy czy pełna obsada?

Fajna Firma ale dla ludzi którzy chcą pracować!!!

Dokładnie :)

Kwiatek

Wynocha Ciebie tutaj nie ma.

@Kwiatek

Udzielasz się na forum publicznym. Zachowaj należną kulturę wypowiedzi i nie zwracaj się w taki sposób do innych użytkowników forum. To już kolejny wulgarny komentarz tego typu, który nie zawiera żadnych merytorycznych treści. Komentarze niezgodne z regulaminem mogą zostać usunięte i warto o tym pamiętać. https://www.gowork.pl/regulamin

Firma Euro Trade Technology Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Przedstawiciel Handlowy Działu Artykułów Dziecięcych. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Jest ok

Praca super, właściciele to wspaniali ludzie, pracownicy zgrani, musiałem się odezwać na tym forum, bo widzę, że firma jest atakowana niesprawiedliwie.

Zenek

Jeśli jesteście dla siebie tak złośliwi jak na tym forum to współczuję atmosfery w pracy.

@Zenek

Wynocha atmosfera jest super. Ciebie tu nie ma.

Pająk

Wypisuję się z tej firmy. Pracownicy prawdę piszą a szefostwo straszy prokuratorem. Może trzeba nasłać prokuratora na tą firmę. Pamiętaj o tym prezesowo to jest broń obosieczna. Nie jesteś bez winy i też masz się czego obawiać. Nikt dla ciebie nie bedzie ryzykował.

@Pająk

Won. Nie jesteś anonimowy w Internecie. Szkodzisz ETT. A z uzależnienia lecz sie sam. Mi nic nie dolega.

ETT W D.. ie jest
@Kwiatek

Te kwiatek hehe. Co Ty gadasz? W domu wszyscy zdrowi? Tej firmie szkodzi najbardziej atmosfera pracy a nie jak ktoś coś pisze. Wnoszę o zakaz wypowiedzi na tym portalu dla właścicieli firm. Pracownik jest w gorszej sytuacji bo blokuje go admin A właściciel straszy prokuratorem.

@ETT W D.. ie jest

Nie jesteśmy na ty. (usunięte przez administratora) bo zgłoszę twoje maile jako nēkanie.

Szefostwo dno. Atmosfera w pracy przez nich promowana to obrażanie innych. Pracownicy jak pracownicy. Jedni lepsi inni gorsi. Szwed już zapomniał jak to jest i wyzyskuje tylko naszych rodaków i udaje że to wina tej jego żony. Ona czyli (usunięte przez administratora) to już bardzo wysoki poziom niekompetencji. To że jest chora to jest jej problem bo tą chorobę można wyleczyć. Mam nawet receptę.(usunięte przez administratora)

K.

Współczuję wszystkim, którzy mają w sobie tyle jadu. Życie jest takie krótkie, a ludzie zamiast cieszyć się każdym dniem, szukają sobie rozrywki w wypisywaniu jakichś opinii. Niech każdy patrzy na siebie i zajmie się swoją rodziną itd, bo tak łatwo można wszystko stracić w parę sekund. Poczytajcie trochę o tragediach, jakich doświadczają inni ludzie. Problemów jest aż nadto. Może otworzą wam się oczy i docenicie to co macie i to co dobrego przydarza wam się w życiu. I wtedy nie będzie czasu na jakiś bzdurny hejt.

Pomocna

Czy biedrona to ja? Dupku jest prawie 11 w nocy, ja ci odpisuje a ty mnie posądzasz o alkoholizm? Lecz sie z hejtu albo ja naśle na ciebie prokuratora.

@Pomocna

Dupku? Gdzie kultura wyniesiona z domu? Witamy prezesową jak Zdrowie? Wątroba nie boli? Jest prawie 21-sza a ja ci odpisuję hehe. Dobre nie.

Sweden gey

Atmosfera zła. Pracodawca zły. Nie polecam miejsca pracy bo właściciele wykańczają psychicznie.

#
@Sweden gey

Sama prawda

Głupoty piszą
@#

Sama prawda o bylych pracownikach.

@Głupoty piszą

Właściciele nie mają prawa głosu

#

Właśnie

Ma rację
@Głupoty piszą

Właśnie

Popieram to
@Ma rację

Właśnie! Brawo! Jestem za tym kimś kto napisał, że byli pracownicy głupoty piszą.

@Popieram to

Biedrona nie pisz na tym forum. Bo właściciele nie mają prawa głosu. Weź helikopter tego swojego pilota i frrrrrrrrrrr odleciała.

Znowu bzdury piszą
@Zawsze Ja

To co robią byli pracownicy na tym portalu staje się powoli żenujące i żałosne i bezsensowne. Szkoda czytać nawet bo nie wiadomo czy śmiać sie czy płakać, nie wiadomo po co ta bezsensowna pisanina.

@Znowu bzdury piszą

To co robi pracodawca na tym portalu też pozostawia dużo do życzenia. Hahahaha

Przypadkiwy gość
@Pracowałem

Hej jestem tu przypadkiem bo szukam pracy i widzę tu jakiś młyn. Ale jak to czytam to faktycznie pracodawca wydaje sie bez zarzutów, bo obraźliwe rzeczy wypisują jacyś inni ludzie... Ja spróbuje tu się dostać do pracy. Arek.

@Przypadkiwy gość

Idź i zobacz. Potem dodaj opinię. Gratuluję wyboru hahaha.

***

????

@***

Firma garażową. Źle zarządzana. Obraża się tam pracowników. Atmosfera podła. Totalne dno. No ale helikopter jest. Prezesowa A kto ķredyt na niego załatwił bo Ty nie byłaś w stanie słowa powiedzieć. Hehe

Junior
@Sweden gey

Bzdury piszesz. Prezesowa od roku uruchamia nowy biznes i nie ma jej w biurze. Wiceprezes nie mówi po polsku, więc jak może robić zła atmosferę. Garażowa fima? Matołku siedziba mieści sie w budynku o powierzchni 500 mkw.

@Junior

W takim razie wnioskuję że nie znasz angielskiego. Cały budynek to może ma 500 m2 tylko w nim są dwie firmy. Prezesowa nowy biznes chyba laPatic hehe. Jej nie ma bo pije A nie bo uruchamia biznes.

Junior
@Pracowałem

Zdecyduj się: właściciele stwarzają złą atmosferę, czy są nieobecni w firmie? Nie pracujesz tu, więc nie masz pojęcia co się dzieje. Dwie firmy w budynku? Głupku przeczytaj dane rejestrowe, są ogólnie dostępne., a znajdziesz że na 500 mkw. jest tylko jedna firma. Wymyślasz bzdury obrażając ludzi. Helikopter kupił wiceprezes i ciebie przy nim nie było. Nie masz wizy amerykańskiej. Kredyt załatwiałeś? Ha, ha a kto go nam udzielił? Pracował u nas Grzegorz - pijak i łapówkaż, wydalony z policji, zwolniony przez prezeskę, która wygrała z nim w sądzie. To chyba ty. Odczep się od nas.

@Junior

Wow. Jaki pies obronny haha. Tak trzymaj. Jak się tobą obudzą to zwolnią jak darka Flitta. No a pojęcie głupki pewnie nie jest ci obce. Ujadaj ujadaj kundle tak mają. Pozdrowienia dla ciebie i twoich właścicieli

@Pracowałem

Bye bye. Stalkingerze. To co robisz, że się tak nas Wszystkich i naszej firmy doczepiłeś to świadczyć może o jakiejś Twojej chorobie psychicznej i na szczęście każdy kto tu wchodzi zauważa, że jest z Tobą coś nie tak.

@Psycholog

Prezesowa twój styl wypowiedzi poznam wszędzie hehe. Tylko ty bronisz swojego garażu. Tam nie ma was tam jesteś ty z tym pilotem i jak to mówiłaś reszta głupków. Tak nazywasz swoich pracowników (pamiętam to z rozmów w twoim biurze)

@Pracowałem

Czy czujesz się uzależniony od pisania tutaj? Czy myślisz tylko o tym by sprawdzic tu wpis? Czy życie Twoje skupia się tylko wokół jednej osoby, którą wybrałeś by ją prześladować. Jeśli na którekolwiek pytanie odpowiedziałeś sobie twierdząco, może to oznaczać, że potrzebujesz fachowej pomocy psychologa.

Lekarzu lecz się sam

@Pracowałem

Ja nie potrzebuje tego. Na każde z pytań, które zostały przeze mnie zadane odpowiadam "nie". Nie chce mi się Ciebie obrażać. Stalking to choroba sprawcy. Rozumiem, że to choroba wiec nie jesteś świadom tego co robisz. A nad chorymi trzeba mieć litość.

Lituję się nad tobą.

@Pracowałem

Papuga. Dopóki nie zdasz sobie sprawy z tego, że jesteś chory nie będziesz potrafił zdystansować się od tego co robisz. A to co robisz- stalking, to jest złe. Jeśli potrzebujesz pomocy w leczeniu, były "zły" pracodawca poszuka Ci dobrego specjalisty.

@Psycholog

Ty jako prezesowa wiesz najlepiej. Takie ciekawe słowa używasz bo ma mam kazała się uczyć i teraz coś wiesz ale ludzi nie szanujesz. Nawet tych oddanych jak Andrzej i Michał.

@Pracowałem

Patrzysz teraz oczami nienawiści bo się uwziąłeś i sfiksowałeś na jednym punkcie, na naszej firmie. Dlatego oceniasz wszystko z błędnej perspektywy. W naszej firmie szanuje się każdego człowieka. A w każdej firmie zatrudnia się kogoś i zwalnia. Na całym świecie tak jest. Przyczyny zatrudnienia pracownika, jak i jego zwolnienia mogą być tak różne, jak różne są sytuacje i jak różni są ludzie. Jedni sprawdzają się lepiej w pracy, inni gorzej, jeszcze inni w ogóle się nie sprawdzają. Dla dobra firmy i reszty pracowników pracodawca musi tak dobrać skład, by było jak najlepiej. Imiona, które wskazałeś to nasi wieloletni pracownicy. Nie można zatem snuć tak dalece posuniętych negatywnych wniosków w tym temacie.

@Psycholog

No to prezesowa nawet psychologiem jesteś. Doskonale wiem że pracują tam długo co nie zmienia tego że ich nie szanujesz. Co mówiłaś o Michale, pamiętasz? To przypomnę. "No gdzie on pójdzie? Co więcej potrafi?" Mówisz szanuje się? Co z innymi pracownikami i to dobrymi? Zwolniłaś bo mieli swoje zdanie A nie tak jak ww.

@Pracowałem

Aby zrozumieć życie musisz zdać sobie sprawę z tego, że takie same sytuacje występują w Twoim życiu, bądź występowały. Czy np. nigdy nie powiedziała tak do Ciebie matka, czy ojciec, a w głębi duszy miała Twoje dobro, czy uważasz że nie szanuje Cię kolega, brat, który zwraca Ci uwagę, że zrobiłeś coś źle? Życie jest życiem. Są między ludźmi lepsze lub gorsze relacje, lepsze czy gorsze dni. Czy możesz uznać siebie samego za dobrego pracownika? Czy darzysz pracodawcę szacunkiem? Czy jesteś zawsze względem niego miły i dobry? Ile razy mówiłeś coś złego o nim za jego plecami? Aby być dobrym człowiekiem, który ma prawo oceniać innych, musisz spojrzeć na samego siebie w sposób krytyczny. Nie ma prawa oceniać innych ludzi ktoś kto sam nie jest wzorem.

@Psycholog

Brawo prezesowa haha. Czyli to wszystko cię gryzie. Chcesz o tym pogadać haha

Nie. Ja tylko próbuję Ci pomóc

@Psycholog

Pomóż sobie. Pamiętaj o córce którą się od ciebie odwróciła. To może ci pomóc. Dogadaj się z nią A potem wróć ma to forum to pogadamy o mnie.

@Pracowałem

Ja mam dwie córki. Jestem psychologiem.

@Psycholog

Nuda nuda nuda. Psycholog? Co ty tu robisz? Tak sobie wchodzisz przypadkiem i chcesz komuś pomóc? Haha daj sobie na luz. Z twojego bełkotu nic nie wynika.

@Pewien

Piszę pracę naukową o stalkingu. Znalazłam na tej stronie idealny przykład, ponieważ wszystko się zgazda. Objawy, nienawiść, agresja, publiczne przytaczanie informacji o ofierze stalkingu lub wymyślanie nieprawdy celem jej dręczenia. Ciężko jest leczyć sprawców stalkingu, to jest bardzo trudne zagadnienie.

@Psycholog

A jeżeli to prawda? To i twoja teoria zostanie obalony.

@Psycholog

Psychologu nie jesteś obiektywną osobą do wydawania takich opinii. Piszesz że to wasi wieloletni pracownicy. Czyli? Jesteś związana z tą firmą co dyskryminuje cię jako osobę która chciałaby pomóc. Mój teza "prezesowa daj sobie na wstrzymanie " to ty wprowadzasz taką atmosferę i ten drugi.

@Pracowałem

Nie jest się trudno domyśleć, że pisząc słowo "oddani" oznacza długoletnią relację. Jestem psychologiem i dla mnie jest to oczywiste. Pamiętaj, że w dzisiejszych czasach korzystanie z pomocy psychologa nie jest wstydem. Potrzebujesz pomocy.

@Psycholog

Napisałaś NASZEJ czyli jesteś tą niekompetętną szefową. Biedronka weź już nie pij.

@Pracowałem

Nie chcę wzbudzać Twej agresji. Bo to jest niewskazane w Twoim stanie. Internet daje mi wiele możliwości by zyskać materiał do mej pracy naukowej. Tym bardziej, że to co jest publicznie dostępne mogę wykorzystywać bez ograniczeń. Nie mogę jednak pozwolić sobie na to, by pogłębić jeszcze bardziej Pana/Pani stan psychiczny w złą stronę. Pomoc na odległość to nie to samo co wizyta w gabinecie.

@Psycholog

Była była była hehe. Bełkot bełkot bełkot

@Pracowałem

Dokładnie. Ta cała (usunięte przez administratora) to arogancka bezczelna krowa. Pracowników ma za nic a zwłaszcza tych zwolnionych lub tych ktorzy sami przez nią odeszli. Uważajcie na nią nie idźcie tam pracować,nie warto.

@Pracowałem

Odradzam tą firme. Uważajcie na(usunięte przez administratora) , o nikim głupszym bardziej aroganckim dawno nie słyszałam.

@Jowita

No brawo brawo. Dobra opinia.

Dariusz

Czy firma ma jakieś oferty pracy? Warto szukać tu szczęścia?

abc
@Dariusz

Odradzam.

@Dariusz

Bardzo odradzam.

M.
@Pracowałem

Oj dariusz, dariusz.. teraz Ci lepiej kanarku? Jakbyś był normalnym człowiekiem, to miałbyś lepsze życie kawalerze.

@M.

O ile się orientuję, to ta osoba, z która mylicie Dariusza który umieścił wpis to ktoś inny o tym samym imieniu. Jak widać jesteście tak ciemni, że myśleć już nie potraficie. Żenada... Kuzynka mówiła ktora tam pracowała, że nikomu nie poleca pracy w tej firmie u tej chlorki. Wykańcza ludzi psychicznie, nie szanuje nikogo i ma pracowników za głupich.

Irek

Idealnych firm nie ma ale wystarczy dobrze pracować i z całą pewnością nie trzeba będzie narzekać!!

@
@Irek

Yyyyyyyyyrek no co ty? Poważnie? Co jednak jak się mylisz?

Julita

@abc, @Pracowałem - a możecie rozwinąć swoją opinię? Czy coś było nie tak podczas Waszej pracy dla Euro Trade Technology Sp. z o.o.? Zachęcam do szczegółowego opisania swoich doświadczeń z tym pracodawcą, dzięki temu będziemy mogli pomóc innym użytkownikom zaglądającym tutaj w poszukiwaniu pracy.

Jacek

Czy tak dobrze pracuje się i szkoda czasu na pisanie?

Bartek

Czy macie jakiś powód, że rzadko tu zaglądacie?

@
@Bartek

A po co tu zaglądać?

Ewelina

Idealnych firm nie ma, tak jak i pracowników.

Twórca
@Ewelina

Pamiętaj że to pracownicy tworzą firmę A nie prezesowa i siedem gey

Sama prawda

To ta firma krzak jeszcze działa. Pełen szacun hehe. Ciekawe czy lepiej działa po procentach czy przed.

@@@@
@Sama prawda

Cała prawda. W punkt.

Julita

@Tomcio, @Zawsze Ja chciałabym przypomnieć o kulturze wypowiedzi na forum. Nie używajcie obraźliwych słów odnośnie pracowników firmy. Rozwińcie jednocześnie, jaki jest problem z pracownikami w Euro Trade Technology? Czy obecni pracownicy tej firmy, również mogą się wypowiedzieć na temat atmosfery pracy w tej firmie, a także relacji między szefem a pracownikami? Każda opinia jest wartościowa dla potencjalnych, przyszłych pracowników. A możecie wiecie czy Euro Trade Technology prowadzi obecnie proces rekrutacyjny?

Tomcio

Dziś pracownicy to lewusy i nieroby.! Taka prawda - Nic dziwnego że Ukraiński rynek podbija nasze rynki pracy. Dziś każdy pracownik to tylko zwolnienia od psychiatry ale po komentarzach tutaj wcale się nie dziwie.

@Tomcio

Hmm. Czyli jesteś lewusem. Ja uważam, że w tej firmie nie szanuje się pracownika i dlatego jestem lewusem?

Pewien

Nigdy tam nie pracujecie. To co tam się dzieje jest straszne. Brak szacunku dla człowieka. Wszyscy to głupki tylko ona bieda jest najlepsza.

K.
@Pewien

Info do wszystkich komentujących: W firmie ETT nic strasznego się nie dzieje. Ludzie się szanują. Po prostu solidnie pracujemy, a to przecież normalne w każdej pracy. I nie, nie jesteśmy głupkami, a kontakt z prezesami jest bez zastrzeżeń. Proponuję skupić się na własnym życiu. Każdy ma swoje i niech o swoje dba.

@K.

Witamy prezesów hehe. Jak tam wygląda świat bez %%%

Hahah!
@Pewien

ŚWIAT JEST PIĘKNIEJSZY :-) BEZ WAS. Zajmijcie sie w końcu swoim życiem i nie wracajcie do przeszłości.

Hahah!
@Pewien

A KONKRETNUE PIĘKNIEJSZY BEZ WASZYCH HEJTÓW.

@Hahah!

Za prawdę nie ma co się gniewać. Jak tam helikopter lata? Michał już zrobił uchwyt do ciągnięcia?

@Hahah!

Zasłużyłaś sobie na takie opinie. Nie polecam pracy w tym garażu.

Jest naprawde normalna praca!
@Zawsze Ja

Głupota w glowie ii tyle zeby takie glupoty pisac, nie wiadomo czy smiac sie czy plakac jak to sie czyta. LUDZISKA!!!!! NIE WIERZCIE W HEJTY !!! Tu jest aktywne dwie lub jedna osoba ktore caly czas hejtuja!

Zawsze Ja
@Jest naprawde normalna praca!

Pani Prezes trzeba zmienić podejście do ludzi i zacząć ich szanować bo to też od nich zależy Pani biznes. No a Pani co robi? Wszystkich traktuje jak szmaty. Nawet swoich pupilków Michała i Andrzeja. No ale cóż %%% zjadają podstawy dobrego zachowania. BMW i helikopter do podróży na golfa lepszej z Ciebie szefowej nie zrobią.

...@

Brawo. W sam punkt. ????

Zawsze Ja
@Jest naprawde normalna praca!

Wiem, że to pisze właścicielka bo nie używa polskich znaków. Dokonaj Pani Prezes zmian w telefonie bądź czymś innym. Hehe.

,,,,

Brawo Ty.

Darek Flitta

Jak widać komentarze umieszczane są w większości przez byłych pracowników... i to dodatkowo tchórze, którzy ukrywają się pod pseudonimami. Nie chcieliście pracować, to nikt trzymać na siłę nie będzie. Nierobów żaden pracodawca nie będzie tolerował. Ci, którzy chcą pracować, to pracują, a nie jak wy obijać się i ciągle jątrzyć i narzekać, że psychicznie nie wytrzymują, bo za dużo pracy, bo nie dają rady i (usunięte przez administratora) obrabiać innym pracownikom i obmawiać szefostwo oraz przynosić "lewe" zwolnienia lekarskie od psychiatry, jak ostatnio jeden główny podżegacz - to świadczy o was barany, a nie o firmie. Proponuję pracę w marketach i innych firmach na dwie lub trzy zmiany i nie wymądrzać się. Najpierw popatrzcie na siebie, potem oceniajcie innych.

Nie pracowałem
@Darek Flitta

Widzę że mamy lekarza wśród opiniodawców. Mo brawo. Ja nigdy nie byłem pracownikiem tej firmy ale takiego czegoś jak ty to bym nie napisał.

Doradca
@Darek Flitta

Nie wiem czy ten kto ci kazał lub namówił do napisania tego tekstu powiedział Ci że pomówienia są karane. No chyba że jesteś biegły w tych dziedzinach. No i w godzinach pracy ci pozwolili to napisać no no.

Lekarz
@Nie pracowałem

Ojojoj, lekarza chyba potrzebuje ten, który nie pracował a tu wchodzi i komentarze jakieś zamieszcza ;) hm....... bo po co to robić jak się tutaj nie pracowało?

@Doradca

a może to był urlop? skąd taka pewność siebie?

Zawsze Ja

Tak jak mówisz. Też nie polecam pracy w tej firmie i to że względu na właścicieli. No a Flitta hmm jak wyleciał to widzi sam jak traktują swoich hehe. Taki był oddany A potraktowali go jak szmatę tzn jak wszystkich. No ciekawe co mówią Ci z pasów hehe.

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Trade Technology Sp. z o.o. - Piła

Euro Trade Technology Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 67 ocen.
  • Mjr. Siemiradzkiego 19
    64-920 Piła

Euro Trade Technology Sp. z o.o.