Opinie o EGB Investments S.A. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy EGB Investments S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie EGB Investments S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EGB Investments S.A. w Bydgoszcz

zaskoczony

ja nie rozumiem tych waszych opinii. pracuje w egb jakiś czas, jest ostro ostatnio ale nie uważam żeby była taka tragedia jak tutaj to przedstawiacie. 1. nikogo nie zwalniają 2. poszli na rękę ze zmianami umów 3. jest pełno pracy - więc nikt się nie nudzi 4. dotrudniają ludzi do róznych działow nie tylko call center 5. wreszcie po 20 latach dali nam kawe i herbate hahah - jest plus moze nie będzie podbierania sobie moze zamiast siac paniki pomyslimy co my mozemy zrobić i jak wpłynąć na zarządzających, zeby było lepiej.

Aaa
@zaskoczony

Smiech na sali....niby do jakich dzialow zatrudniaja?????? Kawa. Herbara no tak po 15 latach pracy to rzeczywiscie sukces.

Szczery
@zaskoczony

To My mamy wpłynąć na zarządzających, żeby było lepiej???? Chyba sam zarządzający to napisał...

karma_wraca
@Szczery

Wpłynąć na atmosferę w pracy. A szukają i do CC i do prawnego i do HR i IT - no nie udajcie że nie widzicie rekrutacji. Bądźmy trochę obiektywni. Nie zganiajmy winy na wszystkich wokół, popatrzmy może na siebie co?

@karma_wraca

Naiwny.

Lila
@karma_wraca

Za 2 dni idę na rozmowę kwalifikacyjną do działu CC. Proszę napiszcie ile zarabia osoba początkująca, jak wygląda praca w Waszym CC.

CC
@Lila

podstawa wynagrodzenia dla młodszego to 2300 zł brutto to masz pewne. umowa o pracę. wyrabiając założone plany dostajesz premie do wynagrodzenia. Jeżeli wyrobisz plan w 100% twoje wynagrodzenie będzie wynosić 3 500 zł brutto.

wyżej

czas się zbierać bo wszyscy to już wiedzą i nie tylko windykatorzy

Zawiedziony

Co w tej firmie sie wogole wyprawia. Czy rzadzacy wogole to widza. Jak I w jaki sposob sa przekazywane zadania. Jeden wielki chaos, balagan kto tu wogole jest wiarygodny. Gdzie zespol ludzi ktorzy graja do tej samej bramki.

wind

jest żle a będzie gorzej, szykujcie się

logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Bydgoszcz
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
lalalali

dla takiej spółki to upadlające za jakie pieniądze pracownicy muszą pracować. ja nie żyje ponad stan, nawet o tym nie marzę ale chcę godne wynagrodzenie za pracę którą sumiennie wykonuję tylko tyle a nie żeby trzeba było pożyczać bo nie starcza do 10 naprawdę w unilleverze na produkcji, bez wiedzy zarabia się wiecej niż u nas

Maja

@zapomniane rozumiem, że w firmie były niedawno podwyżki, ale część pracowników została pominięta? Jak dużej liczby pracowników to dotyczy? Czy chodzi o konkretny dział EGB Investments S.A.?

zzz
@Maja

Dostali tylko niektorzy z CC. A co z dzialami ktore moze nie dzwonia na CC ale tez daja z siebie wszystko. Takie dzialy nie dostaly podwyzek od okolo 6 lat.

zapomniane

strajk reszty pracowników którzy nie dostali podwyżki ? 07.07.2017 r.? nie wykonujmy swoich obowiązków !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 widać POLUBOWNIE nic nie da się załatwić !!! Podwyżki na dzisiaj !!!!!

też zasługuję

równe szanse? no way !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

wuj_Albert

uuf... już po bólu, praca zmieniona - zachęcam do tego samego

wyluzujcie

No tak wywalą dyscyplinarnie wszystkich za pierdzielenie na swoich przełożonych przy obiadkach... Ludzie nie ma żadnych czystek, ani zmian. Jest dużo roboty i muszą zatrudnić nowe osoby, bo jest masa spraw do obrobienia.

@wyluzujcie

Zenujacy wpis. Tak tak nie bedzie czystek.....

Maja

@Adm mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat zmian jakie są w firmie zapowiadane? Czym są one spowodowane?

A co powiecie o pracy jako specjalista od korespondencji masowej? Wybieram sie na rozmowe, ale widzac takie opinie, chyba sie zastanowie jeszcze nad tym tematem. Polecacie? Odradzacie? Bede wdzieczna za opinie ;)

Adm
@Anna

Śmiało przychodź! Pracy na pewno nie zabraknie - w końcu zapowiada się wielkie wietrzenie w administracji :)

@Adm

Co to znaczy wymiana pracownikow czy wogole likwidacja stanowisk?

strajk 13.06.2017

możecie narzekać sobie tutaj ale jeśli nic z tym nie zrobicie to tak będzie a nawet jeszcze gorzej, ja szukam już innej. nawet nie potrafimy się zgrać. co się z nami stało? korpo......... chcecie tego?

Dramat
@strajk 13.06.2017

Ja tez szukam...bo jest fatalnie...a bedzie jeszcze gorzej. Mozemy tylko narzekac. Gdybysmy byli wszyscy zgrani jak jeden zespol nie pracowalo by sie lepiej? ale jacy dyryktorzy, zastepcy i kierownicy takie rzadzenie. Tylko szybko szybko wszystko na juz teraz w tej chwili albo zle niedobrze bzdura katastrofa. Czasami pracownikow nalezy tez motywowac wiecie dyrektorzy wogole co to znaczy. Nawet slowem.

zzz
@Dramat

Dlaczego wszyscy nie dostana podwyzki I awansu rozumiem ze jesli pracuje w dziale nie produktywnym 15 lat to nie robie nic dla tej firmy.

Rozżalony
@zzz

Nie przynosisz kasy wprost jak WCC to nie masz podwyżki. Proste. Jak zwykle działy nieproduktywne sa na samym końcu albo wcale nie zostaną zauważone. Norma. A szkoda, bo bez nas cala reszta by nie istniała....

strajk 13.06.2017

ogłaszam strajk na 13.06.2017 r. ! albo podwyżki albo sami niech dzwonią. od rana nie wykonujmy swoich obowiązków w każdym dziale! podwyżki mają być dla wszystkich!

Super pomysl
@strajk 13.06.2017

Jestem za...ciekawe co zrobią...chociaz wolalbym dostac podwyzke za to ze mi sie należy bez wymuszania...chociaż mi by wystarczylo traktowanie z szacunkiem.

Niech mierzą, jak muszą, do swoich celów a nie po to by ciągle się czepiać.. Rozmowy windykacyjne są trudne i stresujące a tu "pika czas" , że "za długo gadasz" nikt przecież o pogodzie nie rozmawia, każdemu zależy na ustaleniu wpłaty bo ma za to placone

Sssss

@poszukujący w egb masz czas przerw prywatnych do wykorzystania 40 min na 8 h pracy. Zasadniczo korzystasz dowolnie chyba że coś się dzieje ale to mówią koordynatorzy.

Szczery

Dramat, dramat, dramat.. premie nie do wyrobienia( chyba że codziennie robisz nadgodziny), kontrola i pretensje na każdym kroku, praca na akord dosłownie, nie liczy się już jakość rozmów tylko ilość, ciągły stres, przyjmuja same niedorajdy bo nikt inny nie wierzy w ich obiecanki cacanki.. Pora spadać stamtąd..

@Szczery

Zastępcy bw może troche milej i szacunkiem do drugiego..bo pracujemy tam w tym samym celu. Fochy i miny zostawcie w domu.

Aaa
@ppp

Mam dosyc tam pracy. Szaracy robia od kilku lat bez podwyzki a ci na stanowiskach tylko wykorzystuja i cisna I ze wszystkim poganiaja. A za co oni dostaja kase za robienie tabelek I za spotkania ktore I tak nic nie wnosza.

Całość na dziś

Niestety od jakiegoś czasu (usunięte przez administratora) Premii praktycznie nie da się już wyrobić. Atmosfera fatalna. Każda sekunda twojej pracy liczona: czas wpisywania notatki, przerwy, rozmowy. Koszmar za wszystko trzeba się tłumaczyć za każdą sekundę , minutę. Straszenie ciągle. Kadra beznadziejna, nieprofesjonalna. Brak wsparcia jakiegokolwiek. Zastępca dyrektora przerost firmy nad treścią . Brak umiejętności interpersonalnych to jej GŁÓWNA cecha. Ten ton mimika -kobieto spójrz w lustro .

Abc
@Całość na dziś

Miejmy nadzieje ze nowy wlasciciel zobaczy w czym jest problem. A problem jest w niewyspecjalizowanej przypadkowej grupie dyrektorow i ich zastepcow.

@Całość na dziś

Jeżeli dziwisz się ze w CC mierzą Ci czas rozmowy, przerwy i notatki, to sam jesteś niewykwalifikowany

Poszukujacy
@22223

ja gdy musze na przerwę podnoszę czerwoną chorągiewkę i czekam czy przełożony da mi zgodę czy u was też tak jest limitują wc i fajki rozglądam się właśnie za inną sluchawką i pytam

nudziarz

dobre sobie, od września zamykają. wrzucić na luz trzeba nie zwolnią ponad 150 osób, nie prowadziliby rekrutacji i nie będą nikogo przenosić do wrocka. chociaż i tak widzę że tu większość pracowników jest niezadowolonych i skarży się na wyzysk to będzie okazja do znalezienia nowej pracy - zrobia to za was.

hi hi

to kiedy zamykają egb? :) wroclaw wita

@hi hi

Od wrzesnia czystki. Ciekawe od jakich wydzialow lub stanowisk zaczna.

hi hi
@11111

skąd wiesz że od września?

@hi hi

Plotki

Zostaw merytoryczną opinię o EGB Investments S.A. - Bydgoszcz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EGB Investments S.A.?

Kandydaci do pracy w EGB Investments S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EGB Investments S.A.
1.9/5 Na podstawie 263 ocen.

EGB Investments S.A.