EGB Investments S.A.

Bydgoszcz

EGB Investments S.A.

Opinie o EGB Investments S.A.

Mietek

Czy ktoś mi powie co się tutaj za cyrk zrobił? Przychodzę w poniedziałek rano do pracy po chorobowym, a tu mnie wpuścić nie chcą, jakiś baran na dole mówi że nieczynne. Wtorek, środa i wczoraj to samo. Długo to potrwa i czy dziś będzie to samo? Uzyskam jakieś wyjaśnienie bo nie wiem czy mam się golić i iść na PKS?

Bożenka
@Mietek 05.10.2018 04:32

Mieciu! Jesteśmy w środku! Uwięzieni! Jakie to szczęście, że się odezwałeś! Musisz nas uratować!

Brak słów
@Mietek 05.10.2018 04:32

Żenada.Kiepski z Ciebie pisarz.Nie rozumiem co chcesz osiągnąć tym wpisem?Sam sobie odpowiedz na pytanie.

Jan Kowalski

I co robaczki, wywalili WAS? Dobrze Wam tak, trzeba było szukać porządnej roboty tak jak zrobiłem to ja :D

ja1234

jak myslicie na ile zostaniemy na powstancow? na stałe?

@ja1234 29.09.2018 20:57

@Adres 01.10.2018 05:51

Podaję numer dzwonić 505-795-557

Rozum
@Kierownik 03.10.2018 09:33

Koniec firmy, nie ma o co pytać. Dzisiejsze wiadomości mówią same za siebie.

Klakier

Przecież poza tymi kilkoma osobami, które się przenoszą tam nikogo nie ma więc kto siedzi w biurze? Tam już tylko hula wiatr...

obecna
@Klakier 28.09.2018 10:16

to kto pisze te komentarze-wiatr?od poniedziałku nikogo nie będzie ale do dzisiaj byli

anonymous

Piątek, piąteczek, piątunio. Jesteśmy wolni nie ma już nic, możemy iść. Została nam imprezka pożegnalna. Zabawa jak za dobrych czasów i atrakcje na boczku. Ja się zabezpieczam po ostatnim razie kiedy na firmówce trypra złapałem.

Sumienie
@anonymous 28.09.2018 01:13

Jesteś żałosny. Siedzisz w biurze, udajesz dobrego kolegę, a potem anonimowo oczerniasz innych.Jak możesz być takim człowiekiem. Sumienie Cię nie gryzie?

Bo ja tańczyć chce

To kiedy będzie to dupczenie?

Nie lubię tanczyc
@Bo ja tańczyć chce 27.09.2018 08:23

Piątek godz. 20.00

Sto lat
@Bo ja tańczyć chce 27.09.2018 08:23

Widocznie jesteś niemile widziany jak pytasz na forum. Kto na być ten wie.

Ulga

Ta ostatnia niedziela już się rozstaniemy.

@Ulga 21.09.2018 14:57

Jeszcze tylko imprezka i byebye. Może niektórym panienkom jakieś pamiątki zostaną, zapowiada się jazda jak za starych dobrych czasów więc kto wie.

panienka
@anonymous 26.09.2018 17:41

nie obiecuj,a tak prawdę mówiąc za dużo się naoglądałeś filmów i teraz piszesz że to niby ty,taki kazak-odejdż z godnością i nie zmyślaj

antywindykator

Co fajtłapy? Pogasili światło? Wynieśli wszystkie śmieci razem z Wami? I kto teraz się śmieje?

@antywindykator 20.09.2018 22:42

Na pewno nie ty, bo masz pełne usta. I dobrze. Ssij dalej.

@antywindykator 20.09.2018 22:42

jakbyś w realu dostał po ryju netowy napinaczu, to tobie by zgasło światło. wymyśl inny nick zamiast podszywać się pode mnie życiowa ofermo

@antywindykator 21.09.2018 10:58

Kto tu jest życiową ofermą? Kto w necie wymiata madrosciami a w życiu łajzą jest? Przyjdź na Pileckiego to pogadamy.

@antywindykator 21.09.2018 22:16

przyjdę, to zrobisz kleksa w rajtuzy i się popłaczesz ciapo

@antywindykator 22.09.2018 06:07

Że niby taki męski i silny i duży jesteś? *

@Pyzata facjata 22.09.2018 17:46

CV rozesłane czy kuroniówka?

@antywindykator 23.09.2018 19:13

Ja pracuje a Ty siedzisz na bezrobociu

Bye

Mam informacje dla antywindykatorow, załóżcie własne forum i tam opisujcie wasze zainteresowania i propozycje wzajemne. Pomyliły się Wam adresy. To jest forum pracowników. Jeszcze kilka dni i nie będzie pracowników byłego EGB i żadnych wpisów. Co Wy wtedy zrobicie?? jak widzę że nie macie innych zajęć? Żal mi Was. My sobie damy radę jak już zrobiła to większość.,a co do Was mam wielkie watpliwosci. Nie odpisujcie, bo to nie ma sensu a wpisem udowodnicie tylko kompletny brak zrozumienia tekstu.

Enter

Cisza tutaj. Widać wszyscy pogodzeni z losem. Jeszcze impreza i goodbye. Ja osobiście żałuję takiej decyzji zarządu.

@Enter 11.09.2018 22:00

to idź do zarządu i otwórz odział na nowo :)

@antywindykator 12.09.2018 15:29

Znowu małpa sklonowana się pode mnie podszywa

Enter
@antywindykator 12.09.2018 15:29

Przecież ja nie pytam ciebie o radę co mam zrobić, bo ja wiem a twoja radę mam w (usunięte przez administratora) Jak masz problem ze zrozumieniem to coś z tym zrób!!!!!

Złoto
@Enter 13.09.2018 11:09

NIE dyskutuj z nim, bo to nie jest partner do rozmowy, a na temat firmy to już w ogóle.

Klakier

Jaka impreza?

Sowa
@Klakier 13.09.2018 16:32

Kto pracuje ten wie.

@Enter 11.09.2018 22:00

To taka bardziej stypa. Może będzie jakieś ostatnie tradycyjne służbowe bzykanie, jak przystało na te imprezy firmowe.

Ciekawa
@anonymous 14.09.2018 00:52

Hehehe. Dowcipny! Byłeś /byłaś materacem czy uczestnikiem że tak oceniasz ludzi?

Kiero
@Ciekawa 14.09.2018 06:49

Ja byłem uczestnikiem takich imprez, szkoleń i integracji. Trafiały się niezłe towary w tej firmie, kilka sztuk zaliczyłem ale tylko jedna zasługiwała na awans i się doczekała

Były
@Kiero 14.09.2018 13:38

????? Też tu pracowałem i nie widziałem ani fajnego towaru ani takich imprez.

Zaciekawiona
@Były 14.09.2018 14:42

Ja również nic nie zauważyłam, może ktoś ma za bujną wyobraźnię albo za dużo czasu na plotach spędził?

Agentka CC
@Były 14.09.2018 14:42

Fajnych dziewczyn tu w firmie nie widziałeś (usunięte przez administratora) Nie dziwne skoro za chłopcami się rozglądasz

Asia
@Sowa 13.09.2018 16:35

I tu Ciebie zadziwię pracuję jeszcze i nie wiem;-(((

Sowa
@Asia 18.09.2018 19:32

Widocznie nie chcą Twojej obecności jak nie dochodzi nic do Ciebie. Wiem że osoby które odeszły też dostały info to dziwne?????? Wnioskuj sama.

Chmurka

Koniec zbliża się nieubłaganie!!!!Żegnam wszystkich forumowiczów i zyczę wszystkiego najlepszego,dobrej pracy oraz fajnych współpracowników.Nie wszystko było takie złe jak tu opisywano,było dobrze.Cześć!

Deszcz
@Chmurka 16.09.2018 11:00

Też tak myślę. Było fajnie. Nie ma co wdawać się w dyskusje z antywindykatorem, bo my wiemy jak tu bylo. Szkoda, ale może w nowej pracy też będzie dobrze. Życzę też wszystkim jak najlepiej.

do antywindykatora

Sam jesteś darmozjadem... pajacu. Szampana otwórz i wypij ale za swoją głupotę. Nie masz pojęcia o tym co piszesz.

@do antywindykatora 11.09.2018 19:45

posłuchaj tępy (usunięte przez administratora) nie ja to pisałem lecz jakaś zawszona (usunięte przez administratora) podszywająca się pod mój nick. wróciłem właśnie z wakacji, myślisz że na urlopie i wypoczynku na plaży miałbym czas i ochotę wypisywać takie pierdoły? gdybyś dokładniej poczytał forum, to wiedziałbys że taki pożałowania godzien proceder ma miejsce, nad czym pozostaje jedynie ubolewać.

@antywindykator 12.09.2018 15:28

Od kiedy w Tworkach jest plaża???

@antywindykator 13.09.2018 22:23

Od wtedy co twoja stara klatke zaczęła golić

@anonymous 14.09.2018 00:48

Gimbazą zajechało ;)

antywindykator

Ogłaszam iż nie warto tu wchodzić bo ścierają się tu frakcje antywindykatorów i innych mu podobnych, którzy z forum zrobili wychodek

antywindykator

I co darmozjady? Łyso wam? Bo ja otwieram szampana bo ponoć jakieś maile o zamknięciu Białegostoku i Bydgoszczy poszły od zarządu? Jeszcze trochę i kolej na Lublin

@antywindykator 06.09.2018 21:56

Nie wysilaj się łajdaku, Antywindyktora nie podrobisz. On chyba jest jeszcze na wakacjach i wyraźnie głęboko w (usunięte przez administratora) ma wasze komentarze.

@anonymous 07.09.2018 00:46

A może to Ty antywindykator pod innym nickiem

Były DT
@Pyzata facjata 07.09.2018 07:30

Kiedyś czytałem post Antywindykatora, w którym pisał że nie potrzebuje klonowanych nicków aby zamieszczać posty. Jest wprawdzie bardzo kontrowersyjny, zarazem jego informacje o tragicznej sytuacji firmy potwierdzają się. Mi nick Pyzata facjata kojarzy się z jedną pulchną laską, której na pewnych szkoleniach nogi się nocami bardzo rozjeżdżały, powiedzmy tak na za dziesięć druga, po czym awansowała. Czy to ty, dobrze dedukuję?

Muł
@Były DT 07.09.2018 18:24

Bingo!!!

Ja
@Były DT 07.09.2018 18:24

Pulchna laska? Hmm ciekawe kto to... jakaś pospowiedź?

@Ja 07.09.2018 21:04

J. Z.

Przerażona

Zostało tylko kilkanaście osób, dziś zwolnili kolejna grupę... A była to taka fajna firma

Szkoda
@Przerażona 05.09.2018 15:39

Szczególnie zanim getback nas przejął...

pogodzona
@Przerażona 05.09.2018 15:39

przecież wypowiedzenia rozdane i nie ma nas 1.10.2018-czas się pogodzić,aaaaaa firma była fajna

Żal
@pogodzona 05.09.2018 18:38

Do nowej siedziby te kilka osób ma przecież iść... Myślę, że Max do końca grudnia i zamkną oddział B-szcz...

Ból
@Żal 05.09.2018 22:18

Doradcy i koordynatorzy i trenerka czyli całe cc do likwidacji a te parę osob z poza cc do nowego biura. Też myślę że nie będą potrzebni. Niby zdalnie można wszystko ale wątpię. A czytałam że ktoś z zarządu mówił że obyło się bez zwolnień grupowych. A i tak to wszystko runie. Wczorajsze info o Altusie i Trigon ie potwierdza wszystko. Szkoda, ale myślę że wszyscy znajdziemy pracę, z której będziemy zadowoleni. Życzę każdemu jak najlepiej.

Zła
@Przerażona 05.09.2018 15:39

Masz rację! Była. A ci którzy wydawali się fajni, na sam koniec pokazują inne oblicze. Szkoda, że muszę zmienić o nich zdanie, ale widać każdy jeszcze walczy o siebie tylko nie wiem w jakim celu ta lojalce wobec firmy z wypowiedzeniem w ręce.

antywindykator

i co jest z wami getbackowe wieśniaki, sklonowane małpy z przetrąconym kręgosłupem moralnym? dalej tu siedzicie w godzinach pracy i wypisujecie swoje idiotyczne mądrości, podszywając się pod mój nick - zamiast zapieprzać w robocie żeby oddać ukradzione 3,5 mld złotych. OK do rzeczy. dajecie ten adres do wysyłki pocztówki czy nie? jeśli nie chcecie potwierdzenia mojego urlopu to wiooo poszły do budy i zamknąć pasztetne pyski getbackowe wyleniałe szczerbate korpokundle! do roboty odzyski robić, bo normy nie wyrobicie i z podkulonymi ogonami polecicie na dywanik do dyrekcji i bedziecie skamleć aby kierownictwo pokryło was bez wazelinki. zresztą normy i tak nie wyrobicie. zatem pytam po raz ostatni: gdzie mam wam pocztówkę wysłać, ofiary eksperymentów genetycznych z czarnobylskim DNA? aloha!

@antywindykator 04.09.2018 14:14

Weź się uderz drewnianym kamieniem w pusty łeb Ty psi wytrysku

@antywindykator 04.09.2018 14:38

Co z lodem?

@antywindykator 04.09.2018 14:39

W gimnazjum to Ciebie zrobili

W gimnazjum to Ciebie zrobili

@antywindykator 04.09.2018 14:14

Słyszałem taką historię i myślałem, że to dowcip. Koleś w barze słomkę do drinka z butów sobie wyciągał. Czyżby to Ty?

@Antek 05.09.2018 16:18

Napiszcie mu ten adres, niech wyśle tą kartkę i poczytamy czy naprawdę był, bo w te podrabiane posty nikt normalny nie wierzy, robicie z siebie na zamówienie większych idiotów niż jesteście.

bydgoszcz - the end

kolejne wypowiedzenia............. koordynator, administracja, windykacja, normalizacja, informatyk już nas nie ma

@bydgoszcz - the end 05.09.2018 21:04

Są ogłoszenia o pracę w Getback, wystarczy złożyć CV, z takim doświadczeniem na pewno przyjmą do dynamicznie (ro)zwijającej się firmy.

Rip

Antywindykator gej wącha klej, żyje w swoim świecie.

Eaty

Antywindykator Ty masz chorobę dwubiegunową, sam ze sobą rozmawiasz na forum?

Bomby

antywindykator robisz tego loda czy nie?

@Bomby 04.09.2018 13:53

ciebie chyba jakiś wujek po rajtuzach za bardzo macał jak byłeś w gimnazjum

antywindykator

uwaga getbackowe cioty, mam ważny komunikat! jak wy znów prześlicznie ujadacie, jak cudnie odszczekujecie się w obronie swego getbackowego pana. dokładnie tak jak tresowano was na szkoleniach, niedorobione szympanse eksperymenty genetyczne. tylko co z tego macie? getbackowy pan odstrzelił bydgoszcz. to początek. nie wierzycie? OK, nie przynudzam. i tak rozum wam nie wróci więc na siłę przekonywał nie będę. do rzeczy. znów wyjecie getbackowe w jaja kopane kundle, bredzicie coś o palma de tworki, urlopie zdrowotnym i inne duperele. w związku z zaistniałą sytuacją zapytuję zatem: na jaki adres pan antywindykator ma wam wysłać pocztówkę z pozdrowieniami z majorki, abyście wyleniałe szczerbate burki zobaczyły i zamknęły pyski? :) aloha!

@antywindykator 01.09.2018 22:42

Ssij :)

Kutas

Rozmarzyles się widzę, więc ssij dalej :)

@Kutas 02.09.2018 22:40

Rozmazyla się Twoja stara

@antywindykator 02.09.2018 23:30

Ssij dalej to nauczę Cię ortografii :)

@Kutas 02.09.2018 23:37

(usunięte przez administratora) z Getback w akcji. Dołączycie do Konrada to lepiej się po mydło pod prysznicem nie schylajcie.

@anonymous 02.09.2018 23:56

Schylaleś się już i wiesz czym to poskutkowało widzę. Ty również ssij :)

@Kutas 03.09.2018 10:35

Antywindykator chce Ci pociągnąć

antywindykator

do wszystkich tych getbackowych ciot, co to podszywają się pod mój nick. nie wiem czy wiecie ale psychiatria zna taką chorobę jak wasza, co to swoje cechy (jak długi na przykład) przypisuje się innym. a teraz do roboty leniwe gnoje, zamiast klikać w neta i grzebać sobie w rajtuzach - dług 3,5 mld zł sam się nie spłaci, (usunięte przez administratora) pan antywindykator pozdrawia was z magaluf i na koniec krótka, celna fraszka jako riposta dla przeszłych i przyszłych waszych idiotycznych postów, wy sklonowane niedorobione szympanse modyfikowane genetycznie: próżnoś repliki się spodziewał nie dam ci prztyczka ani klapsa. nie powiem nawet "pies cię (usunięte przez administratora) bo to mezalians byłby dla psa. -by tadeusz boy-żeleński

@antywindykator 29.08.2018 10:23

Już było, Bo Ci żyłka pęknie... I też było że ten podrabiany tylko bluzgać potrafi

@antywindykator 29.08.2018 10:23

Synku, zanim zaczniesz cytować to sprawdź najpierw autora cytatu :) A teraz wyłącz komputer zanim mam Cię przyłapie i pędź do książek bo od poniedziałku idziesz do trzeciej klasy. Pozdro :P

Mateusz
@anonymous 29.08.2018 15:32

Może idzie do trzeciej klasy, tylko liceum. To właśnie czas na takich twórców jak Boy-Żeleński czy Tuwim. Antywindykator pomylił autora i żadna to ważna pomyłka. Ja pamiętam jak zarząd Getback się pomylił w raportach. W lutym zapewniano że zyski za 2017 rok będą rekordowe, a skończyło się na 1,3mld zł straty. To dopiero jest mega pomyłka.

@antywindykator 29.08.2018 10:23

Ty nieuku do OHPu wróć bałwanie

@anonymous 29.08.2018 15:32

Ojjj kolejny z małym przyrodzeniem? Był już taki jeden z czerwonym Ferrari co kupował pompkę do powiększania. Może warro zainwestować i samemu się podbudować?

@anonymous 29.08.2018 15:32

Masz rację ten Antywindykator to kłamca. Jak on mógł pojechać na dwutygodniowe wakacje skoro wakacje właśnie się kończą dzisiaj? Od nas z firmy ludzie biorą urlopy takie żeby wyrobić się do końca wakacji.

GetWro
@antywindykator 29.08.2018 10:23

Chyba urlop zdrowotny musiałeś wziąść po tym jak się dowiedziałeś, że Getback będzie spokojnie sobie działał dalej wbrew Twojemu ujadaniu:)? Dług Getback nie będzie spłacony w tej wysokości i wszyscy to doskonale już wiedzą łącznie z wierzycielami. Mimo to o dziwo wygląda na to, że wierzyciele chcą się dogadać i dodatkowo przejąć przy okazji Getback. Co z tego wyniknie zobaczymy.

OB
@GetWro 31.08.2018 09:45

Przepiękną filozofię prezentujesz zlodzieju! Getback ukradł 2,5 mld złotych na obligacjach i zamierza sobie działać dalej i korzystać z ukradzionych i nieoddanych pieniędzy. Dla okradzionych ludzi rzuci jakieś ochłapy 20 procent żeby mordy uciszyć. Ciebie bandyto powinni zamknąć w (usunięte przez administratora) oszuście! A żeby ci mordę wykrzywiło za te słowa kryminalisto!

@OB 31.08.2018 13:03

Nie trzeba było inwestować i liczyć na łatwy pieniądz naiwniaku

@OB 31.08.2018 13:03

Pomyliłeś portale.Wszyscy wiemy co sie stało,ale pracownicy nie sa niczemu winni,a to forum pracowników,a nie obligatariuszy.

OB
@pracownik 31.08.2018 15:28

Pracownicy niewinni? To te (usunięte przez administratora) piepzrą tu non stop że pożyczone pieniądze trzeba oddawać, mimo że zdaniem prawników się im nie należą, to sami co robią? Popierają zlodziejstwo! Nakradzione nieoddane. Jeszcze się cieszą że nie oddadzą ukradzionych pieniędzy i dalej będą działać i okradać. Ludzie mieli nie inwestować w obligacje, to wam nie trzeba było kupować długów wymyślonych teraz dzwonicie do ludzi i ich oszukujecie że zapłacić mają, ja takiego oszusta od was to pałą bym przez łeb i patrzył czy oddycha wy zlodzieje o moralności kryminalistów recydywy.

@OB 31.08.2018 19:27

Dziwne czy nie?ja czytam umowy,nie miałam nigdy zadnego spóżnienia w zapłacie rat lub rachunków i nigdy nie trafiłam do windykacji,a ludzie skoro tam sa to musi być coś na rzeczy.Nie chce mi sie tłumaczyc,ale co lepsze-nie płacic i czekać na przedawnienie?Pozycz mi i tez tak zrobię i co?Siebie będziesz paŁą w łeb walił?

Marek
@Nauczka 31.08.2018 20:27

Pracujesz w windykcji i nie znasz branży jakie numery się rozgrywa? Też pracuję i doskonale wiem co i jak. Żeby było wesoło to sam dostałem z Alektum list że jakieś encyklopedie miałem zamawiać 19 lat temu. Fajnie, ale ja wtedy miałem 10 lat i niczego nikt w domu nie zamawiał. Jeśli branża sama nie oczyści się z oszustw, to będzie postrzegana negatywnie ze szkodą dla jej samej.

@Marek 01.09.2018 19:21

Znam branżę, znam.Trudno,ale mam prawo nie wierzyć w to co piszesz.

@Nauczka 01.09.2018 21:48

widać że móżdżek ci wyprali na szkoleniach, jak jest nazwisko w tabelce to na pewno musi być dług. ach, tylko te "bandyckie" sądy coś kłody rzucają getbackowi pod nogi i psują biznes, oddalając przytłaczającą większość powództw - jeśli tylko pozwany podejmie właściwą obronę

@antywindykator 01.09.2018 22:30

Jakie tabelki? Ty masz zakodowane coś co sobie wymyśliłes.Dlugi się spłaca. Nikt nie trafia do windykacji przypadkowo. Na szkoleniach uczyli mnie jak ludzie zadluzaja się potęgę i liczą na cud. Szkoda słów. Myśl sobie co chcesz, ale nie obrażaj innych forumowiczów,nas nie szkolili z kultury bo mamy ja wrodzona.

Były DT
@Nauczka 02.09.2018 06:56

Wrodzone to ty masz porażenie umysłowe i kupę debilizmu w DNA a nie kulturę. Takie szkolenia to prowadzą nierozumni degeneraci dla jeszcze głupszych od siebie. Ja się na to nie dałem nabrać, mimo pracy tutaj. W Getback mi wmawiali że jak jest człowiek na liście to jest dług a to g...o prawda o czym miałem się okazję przekonać. Żyj sobie dalej w tym urojonym świecie długów dokoła. Wkrótce obudzisz się na bezrobociu to w PUP będziesz im wmawiać że też długi mają, zrobisz im szkolenie jak w Getback i zwindykujesz.

@Były DT 02.09.2018 10:53

Nie pojawię się w PUP i nie spełnie Twego pobożnego życzenia. Pewnie Ty podpisujesz tam gotowość do podjęcia pracy,która jest dla Ciebie poza zasięgiem. Ja mam już inna prace wybrana spośród wielu ofert ku Twojemu zdziwieniu.. Ci co tutaj zaglądają czego innym życzą, niechaj sami maja. Kończę z Tobą bezsensowna rozmowę.

@Nauczka 02.09.2018 13:57

Ty miałaś wiele ofert? Pewnie na wykopki. Po tych szkoleniach w Getback to się nawet do agencji towarzyskiej nie nadajesz, głupia i bezrozumna oszustko. Nie nawijaj tu makaronu na uszy, nikt ci nie uwierzy.

@anonymous 02.09.2018 18:43

Oczywiście,wszyscy szybko znajdują pracę i właśnie dlatego bo jesteśmy wyjątkowi.Piszesz bo zazdrość Cię zżera,że biegasz co miesiąc do PUP.Nie odpisuj gdyż tylko wystawiasz sobie świadectwo!!!!!!

@Nauczka 02.09.2018 20:04

Wyjątkowi jesteście, nie rozśmieszaj mnie. Wyjątkowi (usunięte przez administratora) Wyżej (usunięte przez administratora) niż (usunięte przez administratora) masz.

GetBdg
@Nauczka 02.09.2018 20:04

Przestaniesz śmieszkować jak CBA wpadnie tam do was z rana i pozamyka wszystkich (usunięte przez administratora) Należy się to wam i nie podskakuj życiowa przegrywo.

@GetBdg 02.09.2018 23:47

Żal mi CIEBIE

Żal i smutek

Wypowiedzenia rozdane. Koniec września iiiii nie ma nas, nie ma nas. Szkoda. Za błędy ludzi płacą inni, tak to już jest.

Łezka
@Żal i smutek 31.08.2018 21:55

Tez mi szkoda.Byłam zaangazowana i w ogóle było fajnie.Czy EGB czy GB ja będę miała miłe wspomnienia.

Marek
@Łezka 01.09.2018 12:49

Teraz dwa oddziały, eksperci z rynku uważają że do końca roku identycznie zakończy reszta firmy.

real
@Marek 01.09.2018 19:23

Też tak uważam.Nie widzę szans .

antywindykator

Do roboty gnoje a nie użalać się pracować, dla swoich mocodawców nieroby

U schylku sil

Siedziała jedna z druga na L4 odprawe przytulily, a my pracujemy i nawet premii nie chca dac w terminie. Czy to jest fair?

Odprawa
@U schylku sil 02.08.2018 06:57

Tu już nic nie jest fair. Kto jest na L4 lepiej ma niż ten co pracuje. Moja podstawa minus koszty dojazdu...... aż nie chce mi się gadać. Jeszcze trochę to wszyscy dostaniemy odprawy i heja.

EATY
@Odprawa 02.08.2018 08:00

Jaka odprawe, dostalas maila?

@U schylku sil 02.08.2018 06:57

jakie premie, za co?

Bombi
@antywindykator 02.08.2018 14:09

Za to bys spokojnie nie spal

Odprawa
@EATY 02.08.2018 12:38

Odprawa się należy przy upadłości a przecież tak się stanie

Guru
@Odprawa 02.08.2018 15:51

Odprawa przy upadlosci tak ale wyplacona z opóźnieniem przez fundusz świadczeń pracowniczych...a Tu trzeba zyc

pomidor
@Guru 02.08.2018 17:00

Zyć z odprawy? dobre....Trzeba szukac pracy ,a nie czekać.Przeciez to koniec.

Guru
@pomidor 02.08.2018 21:03

Mialem na mysli, ze fundusz wypłaci kiedys tam odprawe, a przeciez trzeba z miesiaca na miesiac, z dnia na dzien zyc i na bierzaco sa potrzebne pieniądze.

Mario
@Guru 02.08.2018 21:28

jak brakuje siana to dzwoń do Bociana.

Zyczliwa
@Mario 03.08.2018 02:48

Żebyś potem miał kogo windykowac? Super..... A.... to Ty tak szukasz pracy?! Nie życzę nikomu zapozyczen i to jeszcze w instytucjach pozabankowych. Żebyś też tam nie składał wniosku. Życzę wszystkim jak najlepiej i szybkiego znalezienia pracy w stabilnej firmie.

@Bombi 02.08.2018 14:53

a co ma wspólnego mój sen z premią której nie ma?

@antywindykator 03.08.2018 12:00

Nie udawaj glubszego niz jestes patolu...

ortografia
@Pyzata facjata 03.08.2018 20:56

kto to jest głubi?głubszy?

@Pyzata facjata 03.08.2018 20:56

oddaj lepiej pożyczone pieniądze patologio. i wróć się do podstawówki tępaku

@antywindykator 04.08.2018 14:52

Antywindykator tępy młotek, ktory zna kilka sentencji z podręcznika dla akwizytorow, wielkiego znawce prawa udaje impotent zyciowy...

@Pyzata facjata 04.08.2018 22:02

uważaj żeby ci ktoś kiedyś tej twojej pyzatej facjaty tępym młotkiem nie przemodelował :)

L4
@Odprawa 02.08.2018 08:00

A kto zabronił iść na l4 i przetrwać burzę

zwolnienie
@L4 31.08.2018 10:53

Jak przetrwać burzę?Przecież teraz jest jasna sprawa zamknięcia oddziału i nie ma zadnej burzy .Każdy robi co chce.jak sie nie ma juz motywacji do pracy to tak jest.Idż też na L4 i nie obserwuj ibbych.Ja też juz nie chce tu wrócic przed wreczeniem wypowiedzenia i zrobię to co inni.

kalkulator

Stało się tak jak ktoś przewidzia.że odejdzie E. i po nas.Ciekawe jaka będzie absencja przy kompletnym braku motywacji?

Była

Dla mnie byłą fajna.Nigdy nie miałam zadnego spięcia.Może masz inne zdanie.ale moje jest takie.

Eliza Królowa życia ;)

@kalkulator 26.08.2018 07:15

odejście E. nie miało żadnego znaczenia dla likwidacji oddziału. odwrotnie - cały ten bałagan i decyzja o zakopaniu bydgoszczy było powodem odejścia E. wiedziała więcej to i się szybciej ewakuowała. wy też CV slijcie, abyście się nie obudzili z ręką w nocniku

loteria
@antywindykator 26.08.2018 15:38

coś dużo wiesz,ale nie do końca wszystko

@antywindykator 26.08.2018 15:38

Coś próbujesz wydedukować udajesz inteligentnego, ale tak naprawde guzik Wiesz. Spłać swoje długi weź się do roboty, a nie żyjesz na koszt państwa, Ciekawe jak Ci się zasiłek skończy? Dalej będziesz siedzieć na forum? Dłużniku????

Iwona
@antywindykator 27.08.2018 08:06

Który Antywindykator jest właściwy? Mi się wydaje że ten piszący o tym jak wygrywa z Getback. Pracowałam i swoje wiem, dużo widziałam, on rzeczywiście może mówić prawdę. Koledzy z kancelarii mieli problemy z kilkoma radcami i powództwa niestety były oddalane, dłużnicy się cieszyli. Jeśli te inne Antywindykatory chcą być poważne to może niech przestaną w kółko pleść o tym jakimś dłużniku i wezmą się ostro do roboty w terenie i na sluchawce. Sami nie potraficie pracować żeby spółka spłaciła swój dług i odbudowała zaufanie. Może dacie przykład zanim zamkną kolejne oddziały? Chyba nie chcecie żeby Antywindykator miał ubaw po pachy z was, kiedy tutaj plujecie jadem, a do was przyjedzie HR i wręczy wypowiedzenia? Jeśli jesteście z Bydgoszczy to już macie za swoje. I po co to było? Trzeba było dobrze pracować zamiast przesiadywać w pracy na internecie

@Iwona 27.08.2018 22:29

Wiele każdemu można coś zarzucić.,ale nie zgodzę się z tym że my w Bydgoszczy nic nie robiliśmy. Realizowalisy plany i byliśmy preznym oddziałem. To nie nasza wina ze takie sprawy nam dawano po przejęciu spółki. Obrażasz pracowników i jeszcze cieszysz się że mamy za swoje. Jakie swoje? Jaki internet? Widocznie nie wiesz co to dialer i śmiem twierdzić że tu nie pracowałas.Teraz nas likwidują. Kwestia dni, ale nie przez nas tylko przez to co opisują media.

Długoletni
@Iwona 27.08.2018 22:29

Czy myślisz kochana, że przez to jak ktoś się obija lub nie? Zostaliśmy zamknięci? To właściciel zadecydował o tym gdy z przeszło 50 windykatorów zostało kilkunastu i utrzymywanie oddziału jest nieopłacalne, a odeszli oni z pracy bo mają rodziny rachunki i muszą sobie radzić. Zaraz odpowiesz, że trzeba było lepiej pracować, ale jak można pracować gdy ze spraw można ujechać, 20 % planu, dostaniesz 3x z rzędu taka pensje zamiast 2600 to 1800 na rękę i motywacja spada. Wtedy odchodzisz do innej firmy , która płaci normalnie

Racja
@Długoletni 28.08.2018 07:26

Święta prawda. Tylko że niektórzy mieli mniej niż 1800 i oni odeszli już pół roku temu. Gdyby było jak w ub. roku nikt by nie odszedł i byłoby super. Teraz już nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. W innej pracy też się odnajdziemy.

@Racja 28.08.2018 09:55

Weź się do roboty popaprańcu dojadę Was wszystkich nieroby

Racja
@antywindykator 28.08.2018 13:48

Ja właśnie pracuję i nam w sobie kulturę osobista i szanuję poglądy innych bez wyzwiska. Widocznie Ty masz problem. Firmy nie na ale dług jest. Nic się nie wyzeruje samo.

Wolnościowiec!
@kalkulator 26.08.2018 07:15

Przede wszystkim to rządy POPisPSL was okradają z ciężko zarobionych pieniędzy (1/3 ZUS, podatek od dochodu) a następnie w podatku VAT i innych danin/podatków. Chcesz zarabiać więcej? Prosta sprawa zacznij głosować na partię która chce uszczuplić / zlikwidować do minimum koryto przy który passą się świnie. Tj likwidacja bezsennsownych ministerstw, likwidacja podatku dochodowego (czyli +19% więcej do Twojej wypłaty) zmniejszenie VAT z 23 na 15% (15% to minimum jakie wymagane jest na członkach UE). Wybierz partię WOLNOŚĆ !

@Wolnościowiec! 28.08.2018 14:22

No i co jeszcze popaprańcy?

@Racja 28.08.2018 14:19

najmocniej przepraszam kolego szanowny ale tego posta nie pisałem ja - jedyny prawdziwy pan antywindykator. ponownie jakaś dymana w kakao ciota podszywała się pod mój nick. sorry... i parę słów do tresowanych, niedorobionych i ujadających szympansów getbackowych. pan antywindykator właśnie wylądował w palma de mallorca i spędzi tu na urlopie najbliższe dwa fajne tygodnie. a wszystkie getbackowe korpokundle niech szczekają chórem żebym długi oddał, zasiłek przedłużył i tym podobne brednie wytrenowane na szkoleniach. wiecie gdzie wasze poszczekiwania mam? kozaki w necie, (usunięte przez administratora) w świecie, zobaczymy jakie będzie u was wycie i kwik jak pajace na zbity pysk wylecicie po redukcji etatów albo i upadłości tego oszustwa. ja wypoczywam, a wy do roboty zapieprzać jak z turbo w tyłkach i odzyski robić! dług 3,5 mld zł sam się przecież nie odda :) aloha!

@antywindykator 28.08.2018 23:56

Palma de Tworki chyba, czy ktokolwiek będąc na urlopie jeszcze nie wiadomo gdzie zajmowałby się jakimś forum panie znawco i wyrocznio?

@antywindykator 28.08.2018 23:56

Ty za pieniądze biednych poszkodowanych ludzi przez GB bujasz się po świecie? Gdzie Twoja wrażliwość takie bzdury to w Pup możesz wciskać

wiciu

400 i stolyca

Zalamana

Coś nie mogę się pogodzić z likwidacja naszego oddziału. Jestem nerwowa i nic mi się nie chce. Mialam też cicha nadzieję, że zostaniemy i wszystko w czasie się ułoży. Nie mówię trudno stało się, bo długo długo nie zapomnę.

@Zalamana 25.08.2018 06:51

jedź do wrocławia, ogłoś bezterminowy protest głodowy przeciwko likwidacji. głodówka w godzinach 8-13, po obiedzie 15-21 :)

klasa
@antywindykator 25.08.2018 13:07

Twój cynizm nie zna granic.Cieszysz się,że ktoś stracił pracę?Karma wraca,pamiętaj.

@klasa 25.08.2018 20:36

wolny rynek. traci pracę, to czas poszukać innej. było mnie słuchać - to już minimum pół roku temu miałaby lepszą posadę. przecież pisałem dawno temu że to dupnie z hukiem i kurz będzie opadał. ale nie, korpokundle się odszczekiwały że ja się nie znam i w ogóle żebym spłacił swoje długi ha ha ha. wyjaśniałem że nie mam dlugów, reprezentuję pozwanych i ich sprawy wygrywam - to nie, getback na pewno mnie dojechal i mam komornika ha ha ha. przecież nie będę się tłumaczył w nieskończoność i wdawał się w idiotyczne dyskusje z tymi ćwierćinteligentymi korposzurkami sklonowanymi pomyłkami genetycznymi. do baraniego łba nie dotrzesz, a ja mam ciekawsze zajęcia niż durne gadki z getbackowymi oszołomami przyznam że mam mieszane uczucia co do tej rychłej upadłości. z jednej strony widziałem już tyle spraw, które mogły się skończyć ludzkimi krzywdami, łzami (na szczęście w porę trafili do mnie), niestety wielu ludziom krzywda została wyrządzona tymi oszustwami i wyłudzeniami - że pogrzeb tego truchła to taka lekka ulga. z drugiej jednak - trochę mimo wszystko tych przelewów przyszło za zwrot kosztów zastępstwa zasądzony od powoda, że troszeczkę jednak szkoda tracić takiego płatnika :) aloha!

@antywindykator 26.08.2018 16:03

I wtedy się obudziłeś z mokrą ręką w gaciach

Iwona
@antywindykator 27.08.2018 19:08

Pracowałam w Getback i sporo się naoglądałam takich cwanych szczyli jak ty. Cwanych dopóki ich dyrektor nie wydymał i dał wypowiedzenie. Podpisałbyś się może nazwiskiem albo chociaż własną ksywką, spocony walikoniu

ciekawy
@Iwona 27.08.2018 22:14

Cnotliwa Zuzanko działająca na zlecenie antywindykatora, Ciebie tak właśnie przełożony potraktował, dając wypowiedzenie? A Może byłaś za słaba i Twój oddział przez Ciebie padł?

Bydzia
@Zalamana 25.08.2018 06:51

Raz dwa trzy Lublin teraz Wy oba na be już zakończyły działalność strzelajcie sobie korkami i na kasę do bierdy

Elizka

Ale wy jestescie zalosni. Myślący, dawno odeszli. Za nim egb zostalo przejete było już źle .Chyba tylko desperaci zostali. Nawet Elizka uciekla? Ojej, wzruszajace. A z ta atmosfera, że niby taka super to też grubo przesadzacie.

Hola
@Elizka 28.08.2018 23:54

Nie zgodzę się z Tobą. Było super w EGB a i do zasad GB można się dostosować. Praca w miłej atmosferze. Świetni ludzie. Odeszli ci co chcieli zarabiać jak kiedyś. Ja też odeszłam, mam inną pracę, niby ludzie mili, ale to nie to.

Figa
@Elizka 28.08.2018 23:54

Pójdziesz do innej pracy to za tęsknisz za atmosfera tutaj. Zobaczysz.

nadzieja

A ja się łudziłam.Może nie dawałąm poznać,ale do wczoraj byłam optymistką mimo tych wszystkich negatywnych komentarzy.Czar prysł.Szkoda

@nadzieja 23.08.2018 15:34

nie byłaś optymistką, tylko wyjątkowo naiwną. wierzyłaś w to co przełożeni wam gadali, że jest OK, że to tylko chwilowo, że to przejściowe problemy? to masz od życia lekcję. ich zadaniem było ściemniać i kłamać, dzień bez ściemy i steku kłamstw to dla nich dzień stracony

nadzieja
@antywindykator 23.08.2018 16:13

Racja.Za bardzo wierzyłam.Ale w EGB było super.Tam nie było sciemy.Same jasne zasady.No cóż.przeboleję i ruszam szukać pracy.

Aldona z pękniętego kondoma
@antywindykator 23.08.2018 16:13

Odezwał się wielki pocieszyciel, spadaj porąbie

***
@antywindykator 23.08.2018 16:13

No jakie forum się wbijesz jak nie będzie GB? Co Ty będziesz robił, przecież poświęcasz sporo czasu na zbieraniu informacji o firmie itd. To dla Ciebie też koniec zajęcia.

@*** 24.08.2018 06:44

a może wyjdź z innego założenia, mianowicie takiego że nie potrzebuję zbierać informacji o firmie jako że takowe informacje zwyczajnie posiadam? nie bój żaby, getback to dla mnie jeden z wielu płatników aczkolwiek będzie mi trochę smutno po tej upadłości. no i nie przeczytam już "odlotowych" pisemek sądowych... ehhh fajne czasy były, czlowiek tyle pośmiał się z wypocin stażystów z parafką brysika :) a ty co będziesz robić? na zieloną trawkę i co dalej, jak dalsza kariera? raczej nie wspominaj o getback w CV... ;)

***
@antywindykator 24.08.2018 11:16

Nie idę na zieloną trawke. Dzisiaj załatwilam sobie inną pracę i to że byłam doradca w G B właśnie mi pomogło ku pewnie Twojemu zdziwieniu. Praca tutaj była ok. Długi trzeba spłacać i większość klientów nie miała problemu ze zrozumieniem i płaciła. Przyznawali się do zaległych faktur, że czegoś nie doczytali itd.... Twoje rację nie do końca są prawdziwe, ale po co się śpiewać kto ma rację. Oddziału nie ma, doradców nie będzie i czas zakończyć polemizowanie

@antywindykator 24.08.2018 11:16

Oj oj, mokro masz,? Ty niby wygrałeś jakieś procesy? I odszkodowanie Ci GB płaci? I wtedy się obudziłeś ekspercie?

@antywindykator 24.08.2018 13:38

Przecież Tobie od tej Amfy czy trawy mózg wypaliło, spłać długi mitomanie, albo skończ gimnazjum, dobrze że rok szkolny się zacznie w końcu za naukę się szczytu wezmiesz

Były GB
@antywindykator 24.08.2018 13:42

Dyrektor Muł się odezwał? Nikt z szeregowych pracowników nie ma dostępu do neta w tych godzinach. Bruździsz na GoWork pod wieloma nickami zapijaczony schizofreniku. Zapamiętaj gnido, pracownicy jeszcze się z tobą rozliczą w sądzie za krzywdy jakie im wyrządziłeś i ładnie przeprosisz publicznie.

the end

Mimo wszystko szkoda.

Pustka
@the end 23.08.2018 09:14

Oczywiście.Szkoda EGB.Mysleliśmy ,że w GB bedzie tak samo,a finansowo co nam naobiecywali!!!!!! a tu takie przysłowiowe jaja wyszły i koniec.Zal.Może jakas firma windykacyjna zadziała w Bydgoszczy i zasilimy jej szeregi zgranym teamem.Zycze wszystkim super pracy i miłej atmosfery.Jak juz ktoś pisał powtórze też-wszyscy byliście super i tego mi żal.

Zostaw opinię o EGB Investments S.A. - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EGB Investments S.A.