Opinie o EGB Investments S.A. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy EGB Investments S.A.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie EGB Investments S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EGB Investments S.A. w Bydgoszcz

bydgoszcz - the end

kolejne wypowiedzenia............. koordynator, administracja, windykacja, normalizacja, informatyk już nas nie ma

@bydgoszcz - the end

Są ogłoszenia o pracę w Getback, wystarczy złożyć CV, z takim doświadczeniem na pewno przyjmą do dynamicznie (ro)zwijającej się firmy.

Rip

Antywindykator gej wącha klej, żyje w swoim świecie.

Eaty

Antywindykator Ty masz chorobę dwubiegunową, sam ze sobą rozmawiasz na forum?

Bomby

antywindykator robisz tego loda czy nie?

@Bomby

ciebie chyba jakiś wujek po rajtuzach za bardzo macał jak byłeś w gimnazjum

logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
antywindykator

uwaga getbackowe cioty, mam ważny komunikat! jak wy znów prześlicznie ujadacie, jak cudnie odszczekujecie się w obronie swego getbackowego pana. dokładnie tak jak tresowano was na szkoleniach, niedorobione szympanse eksperymenty genetyczne. tylko co z tego macie? getbackowy pan odstrzelił bydgoszcz. to początek. nie wierzycie? OK, nie przynudzam. i tak rozum wam nie wróci więc na siłę przekonywał nie będę. do rzeczy. znów wyjecie getbackowe w jaja kopane kundle, bredzicie coś o palma de tworki, urlopie zdrowotnym i inne duperele. w związku z zaistniałą sytuacją zapytuję zatem: na jaki adres pan antywindykator ma wam wysłać pocztówkę z pozdrowieniami z majorki, abyście wyleniałe szczerbate burki zobaczyły i zamknęły pyski? :) aloha!

Ssij :)

Kutas

Rozmarzyles się widzę, więc ssij dalej :)

Rozmazyla się Twoja stara

@antywindykator

Ssij dalej to nauczę Cię ortografii :)

@Kutas

(usunięte przez administratora) z Getback w akcji. Dołączycie do Konrada to lepiej się po mydło pod prysznicem nie schylajcie.

@anonymous

Schylaleś się już i wiesz czym to poskutkowało widzę. Ty również ssij :)

Antywindykator chce Ci pociągnąć

antywindykator

do wszystkich tych getbackowych ciot, co to podszywają się pod mój nick. nie wiem czy wiecie ale psychiatria zna taką chorobę jak wasza, co to swoje cechy (jak długi na przykład) przypisuje się innym. a teraz do roboty leniwe gnoje, zamiast klikać w neta i grzebać sobie w rajtuzach - dług 3,5 mld zł sam się nie spłaci, (usunięte przez administratora) pan antywindykator pozdrawia was z magaluf i na koniec krótka, celna fraszka jako riposta dla przeszłych i przyszłych waszych idiotycznych postów, wy sklonowane niedorobione szympanse modyfikowane genetycznie: próżnoś repliki się spodziewał nie dam ci prztyczka ani klapsa. nie powiem nawet "pies cię (usunięte przez administratora) bo to mezalians byłby dla psa. -by tadeusz boy-żeleński

@antywindykator

Już było, Bo Ci żyłka pęknie... I też było że ten podrabiany tylko bluzgać potrafi

@antywindykator

Synku, zanim zaczniesz cytować to sprawdź najpierw autora cytatu :) A teraz wyłącz komputer zanim mam Cię przyłapie i pędź do książek bo od poniedziałku idziesz do trzeciej klasy. Pozdro :P

Mateusz
@anonymous

Może idzie do trzeciej klasy, tylko liceum. To właśnie czas na takich twórców jak Boy-Żeleński czy Tuwim. Antywindykator pomylił autora i żadna to ważna pomyłka. Ja pamiętam jak zarząd Getback się pomylił w raportach. W lutym zapewniano że zyski za 2017 rok będą rekordowe, a skończyło się na 1,3mld zł straty. To dopiero jest mega pomyłka.

@antywindykator

Ty nieuku do OHPu wróć bałwanie

Antek
@anonymous

Ojjj kolejny z małym przyrodzeniem? Był już taki jeden z czerwonym Ferrari co kupował pompkę do powiększania. Może warro zainwestować i samemu się podbudować?

@anonymous

Masz rację ten Antywindykator to kłamca. Jak on mógł pojechać na dwutygodniowe wakacje skoro wakacje właśnie się kończą dzisiaj? Od nas z firmy ludzie biorą urlopy takie żeby wyrobić się do końca wakacji.

GetWro
@antywindykator

Chyba urlop zdrowotny musiałeś wziąść po tym jak się dowiedziałeś, że Getback będzie spokojnie sobie działał dalej wbrew Twojemu ujadaniu:)? Dług Getback nie będzie spłacony w tej wysokości i wszyscy to doskonale już wiedzą łącznie z wierzycielami. Mimo to o dziwo wygląda na to, że wierzyciele chcą się dogadać i dodatkowo przejąć przy okazji Getback. Co z tego wyniknie zobaczymy.

OB
@GetWro

Przepiękną filozofię prezentujesz zlodzieju! Getback ukradł 2,5 mld złotych na obligacjach i zamierza sobie działać dalej i korzystać z ukradzionych i nieoddanych pieniędzy. Dla okradzionych ludzi rzuci jakieś ochłapy 20 procent żeby mordy uciszyć. Ciebie bandyto powinni zamknąć w (usunięte przez administratora) oszuście! A żeby ci mordę wykrzywiło za te słowa kryminalisto!

@OB

Nie trzeba było inwestować i liczyć na łatwy pieniądz naiwniaku

@OB

Pomyliłeś portale.Wszyscy wiemy co sie stało,ale pracownicy nie sa niczemu winni,a to forum pracowników,a nie obligatariuszy.

OB
@pracownik

Pracownicy niewinni? To te (usunięte przez administratora) piepzrą tu non stop że pożyczone pieniądze trzeba oddawać, mimo że zdaniem prawników się im nie należą, to sami co robią? Popierają zlodziejstwo! Nakradzione nieoddane. Jeszcze się cieszą że nie oddadzą ukradzionych pieniędzy i dalej będą działać i okradać. Ludzie mieli nie inwestować w obligacje, to wam nie trzeba było kupować długów wymyślonych teraz dzwonicie do ludzi i ich oszukujecie że zapłacić mają, ja takiego oszusta od was to pałą bym przez łeb i patrzył czy oddycha wy zlodzieje o moralności kryminalistów recydywy.

@OB

Dziwne czy nie?ja czytam umowy,nie miałam nigdy zadnego spóżnienia w zapłacie rat lub rachunków i nigdy nie trafiłam do windykacji,a ludzie skoro tam sa to musi być coś na rzeczy.Nie chce mi sie tłumaczyc,ale co lepsze-nie płacic i czekać na przedawnienie?Pozycz mi i tez tak zrobię i co?Siebie będziesz paŁą w łeb walił?

@Nauczka

Pracujesz w windykcji i nie znasz branży jakie numery się rozgrywa? Też pracuję i doskonale wiem co i jak. Żeby było wesoło to sam dostałem z Alektum list że jakieś encyklopedie miałem zamawiać 19 lat temu. Fajnie, ale ja wtedy miałem 10 lat i niczego nikt w domu nie zamawiał. Jeśli branża sama nie oczyści się z oszustw, to będzie postrzegana negatywnie ze szkodą dla jej samej.

@Marek

Znam branżę, znam.Trudno,ale mam prawo nie wierzyć w to co piszesz.

@Nauczka

widać że móżdżek ci wyprali na szkoleniach, jak jest nazwisko w tabelce to na pewno musi być dług. ach, tylko te "bandyckie" sądy coś kłody rzucają getbackowi pod nogi i psują biznes, oddalając przytłaczającą większość powództw - jeśli tylko pozwany podejmie właściwą obronę

@antywindykator

Jakie tabelki? Ty masz zakodowane coś co sobie wymyśliłes.Dlugi się spłaca. Nikt nie trafia do windykacji przypadkowo. Na szkoleniach uczyli mnie jak ludzie zadluzaja się potęgę i liczą na cud. Szkoda słów. Myśl sobie co chcesz, ale nie obrażaj innych forumowiczów,nas nie szkolili z kultury bo mamy ja wrodzona.

Były DT
@Nauczka

Wrodzone to ty masz porażenie umysłowe i kupę debilizmu w DNA a nie kulturę. Takie szkolenia to prowadzą nierozumni degeneraci dla jeszcze głupszych od siebie. Ja się na to nie dałem nabrać, mimo pracy tutaj. W Getback mi wmawiali że jak jest człowiek na liście to jest dług a to g...o prawda o czym miałem się okazję przekonać. Żyj sobie dalej w tym urojonym świecie długów dokoła. Wkrótce obudzisz się na bezrobociu to w PUP będziesz im wmawiać że też długi mają, zrobisz im szkolenie jak w Getback i zwindykujesz.

@Były DT

Nie pojawię się w PUP i nie spełnie Twego pobożnego życzenia. Pewnie Ty podpisujesz tam gotowość do podjęcia pracy,która jest dla Ciebie poza zasięgiem. Ja mam już inna prace wybrana spośród wielu ofert ku Twojemu zdziwieniu.. Ci co tutaj zaglądają czego innym życzą, niechaj sami maja. Kończę z Tobą bezsensowna rozmowę.

@Nauczka

Ty miałaś wiele ofert? Pewnie na wykopki. Po tych szkoleniach w Getback to się nawet do agencji towarzyskiej nie nadajesz, głupia i bezrozumna oszustko. Nie nawijaj tu makaronu na uszy, nikt ci nie uwierzy.

@anonymous

Oczywiście,wszyscy szybko znajdują pracę i właśnie dlatego bo jesteśmy wyjątkowi.Piszesz bo zazdrość Cię zżera,że biegasz co miesiąc do PUP.Nie odpisuj gdyż tylko wystawiasz sobie świadectwo!!!!!!

@Nauczka

Wyjątkowi jesteście, nie rozśmieszaj mnie. Wyjątkowi (usunięte przez administratora) Wyżej (usunięte przez administratora) niż (usunięte przez administratora) masz.

GetBdg
@Nauczka

Przestaniesz śmieszkować jak CBA wpadnie tam do was z rana i pozamyka wszystkich (usunięte przez administratora) Należy się to wam i nie podskakuj życiowa przegrywo.

@GetBdg

Żal mi CIEBIE

Żal i smutek

Wypowiedzenia rozdane. Koniec września iiiii nie ma nas, nie ma nas. Szkoda. Za błędy ludzi płacą inni, tak to już jest.

Łezka
@Żal i smutek

Tez mi szkoda.Byłam zaangazowana i w ogóle było fajnie.Czy EGB czy GB ja będę miała miłe wspomnienia.

@Łezka

Teraz dwa oddziały, eksperci z rynku uważają że do końca roku identycznie zakończy reszta firmy.

real
@Marek

Też tak uważam.Nie widzę szans .

antywindykator

Do roboty gnoje a nie użalać się pracować, dla swoich mocodawców nieroby

U schylku sil

Siedziała jedna z druga na L4 odprawe przytulily, a my pracujemy i nawet premii nie chca dac w terminie. Czy to jest fair?

Odprawa
@U schylku sil

Tu już nic nie jest fair. Kto jest na L4 lepiej ma niż ten co pracuje. Moja podstawa minus koszty dojazdu...... aż nie chce mi się gadać. Jeszcze trochę to wszyscy dostaniemy odprawy i heja.

EATY
@Odprawa

Jaka odprawe, dostalas maila?

@U schylku sil

jakie premie, za co?

Bombi
@antywindykator

Za to bys spokojnie nie spal

Odprawa
@EATY

Odprawa się należy przy upadłości a przecież tak się stanie

Guru
@Odprawa

Odprawa przy upadlosci tak ale wyplacona z opóźnieniem przez fundusz świadczeń pracowniczych...a Tu trzeba zyc

pomidor
@Guru

Zyć z odprawy? dobre....Trzeba szukac pracy ,a nie czekać.Przeciez to koniec.

Guru
@pomidor

Mialem na mysli, ze fundusz wypłaci kiedys tam odprawe, a przeciez trzeba z miesiaca na miesiac, z dnia na dzien zyc i na bierzaco sa potrzebne pieniądze.

Mario
@Guru

jak brakuje siana to dzwoń do Bociana.

Zyczliwa
@Mario

Żebyś potem miał kogo windykowac? Super..... A.... to Ty tak szukasz pracy?! Nie życzę nikomu zapozyczen i to jeszcze w instytucjach pozabankowych. Żebyś też tam nie składał wniosku. Życzę wszystkim jak najlepiej i szybkiego znalezienia pracy w stabilnej firmie.

@Bombi

a co ma wspólnego mój sen z premią której nie ma?

Pyzata facjata
@antywindykator

Nie udawaj glubszego niz jestes patolu...

ortografia
@Pyzata facjata

kto to jest głubi?głubszy?

@Pyzata facjata

oddaj lepiej pożyczone pieniądze patologio. i wróć się do podstawówki tępaku

Pyzata facjata
@antywindykator

Antywindykator tępy młotek, ktory zna kilka sentencji z podręcznika dla akwizytorow, wielkiego znawce prawa udaje impotent zyciowy...

@Pyzata facjata

uważaj żeby ci ktoś kiedyś tej twojej pyzatej facjaty tępym młotkiem nie przemodelował :)

L4

A kto zabronił iść na l4 i przetrwać burzę

zwolnienie
@L4

Jak przetrwać burzę?Przecież teraz jest jasna sprawa zamknięcia oddziału i nie ma zadnej burzy .Każdy robi co chce.jak sie nie ma juz motywacji do pracy to tak jest.Idż też na L4 i nie obserwuj ibbych.Ja też juz nie chce tu wrócic przed wreczeniem wypowiedzenia i zrobię to co inni.

kalkulator

Stało się tak jak ktoś przewidzia.że odejdzie E. i po nas.Ciekawe jaka będzie absencja przy kompletnym braku motywacji?

Była

Dla mnie byłą fajna.Nigdy nie miałam zadnego spięcia.Może masz inne zdanie.ale moje jest takie.

Antek

Eliza Królowa życia ;)

@kalkulator

odejście E. nie miało żadnego znaczenia dla likwidacji oddziału. odwrotnie - cały ten bałagan i decyzja o zakopaniu bydgoszczy było powodem odejścia E. wiedziała więcej to i się szybciej ewakuowała. wy też CV slijcie, abyście się nie obudzili z ręką w nocniku

loteria
@antywindykator

coś dużo wiesz,ale nie do końca wszystko

@antywindykator

Coś próbujesz wydedukować udajesz inteligentnego, ale tak naprawde guzik Wiesz. Spłać swoje długi weź się do roboty, a nie żyjesz na koszt państwa, Ciekawe jak Ci się zasiłek skończy? Dalej będziesz siedzieć na forum? Dłużniku????

Iwona
@antywindykator

Który Antywindykator jest właściwy? Mi się wydaje że ten piszący o tym jak wygrywa z Getback. Pracowałam i swoje wiem, dużo widziałam, on rzeczywiście może mówić prawdę. Koledzy z kancelarii mieli problemy z kilkoma radcami i powództwa niestety były oddalane, dłużnicy się cieszyli. Jeśli te inne Antywindykatory chcą być poważne to może niech przestaną w kółko pleść o tym jakimś dłużniku i wezmą się ostro do roboty w terenie i na sluchawce. Sami nie potraficie pracować żeby spółka spłaciła swój dług i odbudowała zaufanie. Może dacie przykład zanim zamkną kolejne oddziały? Chyba nie chcecie żeby Antywindykator miał ubaw po pachy z was, kiedy tutaj plujecie jadem, a do was przyjedzie HR i wręczy wypowiedzenia? Jeśli jesteście z Bydgoszczy to już macie za swoje. I po co to było? Trzeba było dobrze pracować zamiast przesiadywać w pracy na internecie

@Iwona

Wiele każdemu można coś zarzucić.,ale nie zgodzę się z tym że my w Bydgoszczy nic nie robiliśmy. Realizowalisy plany i byliśmy preznym oddziałem. To nie nasza wina ze takie sprawy nam dawano po przejęciu spółki. Obrażasz pracowników i jeszcze cieszysz się że mamy za swoje. Jakie swoje? Jaki internet? Widocznie nie wiesz co to dialer i śmiem twierdzić że tu nie pracowałas.Teraz nas likwidują. Kwestia dni, ale nie przez nas tylko przez to co opisują media.

Długoletni
@Iwona

Czy myślisz kochana, że przez to jak ktoś się obija lub nie? Zostaliśmy zamknięci? To właściciel zadecydował o tym gdy z przeszło 50 windykatorów zostało kilkunastu i utrzymywanie oddziału jest nieopłacalne, a odeszli oni z pracy bo mają rodziny rachunki i muszą sobie radzić. Zaraz odpowiesz, że trzeba było lepiej pracować, ale jak można pracować gdy ze spraw można ujechać, 20 % planu, dostaniesz 3x z rzędu taka pensje zamiast 2600 to 1800 na rękę i motywacja spada. Wtedy odchodzisz do innej firmy , która płaci normalnie

Racja
@Długoletni

Święta prawda. Tylko że niektórzy mieli mniej niż 1800 i oni odeszli już pół roku temu. Gdyby było jak w ub. roku nikt by nie odszedł i byłoby super. Teraz już nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. W innej pracy też się odnajdziemy.

@Racja

Weź się do roboty popaprańcu dojadę Was wszystkich nieroby

Racja
@antywindykator

Ja właśnie pracuję i nam w sobie kulturę osobista i szanuję poglądy innych bez wyzwiska. Widocznie Ty masz problem. Firmy nie na ale dług jest. Nic się nie wyzeruje samo.

Wolnościowiec!
@kalkulator

Przede wszystkim to rządy POPisPSL was okradają z ciężko zarobionych pieniędzy (1/3 ZUS, podatek od dochodu) a następnie w podatku VAT i innych danin/podatków. Chcesz zarabiać więcej? Prosta sprawa zacznij głosować na partię która chce uszczuplić / zlikwidować do minimum koryto przy który passą się świnie. Tj likwidacja bezsennsownych ministerstw, likwidacja podatku dochodowego (czyli +19% więcej do Twojej wypłaty) zmniejszenie VAT z 23 na 15% (15% to minimum jakie wymagane jest na członkach UE). Wybierz partię WOLNOŚĆ !

@Wolnościowiec!

No i co jeszcze popaprańcy?

@Racja

najmocniej przepraszam kolego szanowny ale tego posta nie pisałem ja - jedyny prawdziwy pan antywindykator. ponownie jakaś dymana w kakao ciota podszywała się pod mój nick. sorry... i parę słów do tresowanych, niedorobionych i ujadających szympansów getbackowych. pan antywindykator właśnie wylądował w palma de mallorca i spędzi tu na urlopie najbliższe dwa fajne tygodnie. a wszystkie getbackowe korpokundle niech szczekają chórem żebym długi oddał, zasiłek przedłużył i tym podobne brednie wytrenowane na szkoleniach. wiecie gdzie wasze poszczekiwania mam? kozaki w necie, (usunięte przez administratora) w świecie, zobaczymy jakie będzie u was wycie i kwik jak pajace na zbity pysk wylecicie po redukcji etatów albo i upadłości tego oszustwa. ja wypoczywam, a wy do roboty zapieprzać jak z turbo w tyłkach i odzyski robić! dług 3,5 mld zł sam się przecież nie odda :) aloha!

@antywindykator

Palma de Tworki chyba, czy ktokolwiek będąc na urlopie jeszcze nie wiadomo gdzie zajmowałby się jakimś forum panie znawco i wyrocznio?

@antywindykator

Ty za pieniądze biednych poszkodowanych ludzi przez GB bujasz się po świecie? Gdzie Twoja wrażliwość takie bzdury to w Pup możesz wciskać

wiciu

400 i stolyca

Zalamana

Coś nie mogę się pogodzić z likwidacja naszego oddziału. Jestem nerwowa i nic mi się nie chce. Mialam też cicha nadzieję, że zostaniemy i wszystko w czasie się ułoży. Nie mówię trudno stało się, bo długo długo nie zapomnę.

@Zalamana

jedź do wrocławia, ogłoś bezterminowy protest głodowy przeciwko likwidacji. głodówka w godzinach 8-13, po obiedzie 15-21 :)

klasa
@antywindykator

Twój cynizm nie zna granic.Cieszysz się,że ktoś stracił pracę?Karma wraca,pamiętaj.

@klasa

wolny rynek. traci pracę, to czas poszukać innej. było mnie słuchać - to już minimum pół roku temu miałaby lepszą posadę. przecież pisałem dawno temu że to dupnie z hukiem i kurz będzie opadał. ale nie, korpokundle się odszczekiwały że ja się nie znam i w ogóle żebym spłacił swoje długi ha ha ha. wyjaśniałem że nie mam dlugów, reprezentuję pozwanych i ich sprawy wygrywam - to nie, getback na pewno mnie dojechal i mam komornika ha ha ha. przecież nie będę się tłumaczył w nieskończoność i wdawał się w idiotyczne dyskusje z tymi ćwierćinteligentymi korposzurkami sklonowanymi pomyłkami genetycznymi. do baraniego łba nie dotrzesz, a ja mam ciekawsze zajęcia niż durne gadki z getbackowymi oszołomami przyznam że mam mieszane uczucia co do tej rychłej upadłości. z jednej strony widziałem już tyle spraw, które mogły się skończyć ludzkimi krzywdami, łzami (na szczęście w porę trafili do mnie), niestety wielu ludziom krzywda została wyrządzona tymi oszustwami i wyłudzeniami - że pogrzeb tego truchła to taka lekka ulga. z drugiej jednak - trochę mimo wszystko tych przelewów przyszło za zwrot kosztów zastępstwa zasądzony od powoda, że troszeczkę jednak szkoda tracić takiego płatnika :) aloha!

@antywindykator

I wtedy się obudziłeś z mokrą ręką w gaciach

Iwona
@antywindykator

Pracowałam w Getback i sporo się naoglądałam takich cwanych szczyli jak ty. Cwanych dopóki ich dyrektor nie wydymał i dał wypowiedzenie. Podpisałbyś się może nazwiskiem albo chociaż własną ksywką, spocony walikoniu

ciekawy
@Iwona

Cnotliwa Zuzanko działająca na zlecenie antywindykatora, Ciebie tak właśnie przełożony potraktował, dając wypowiedzenie? A Może byłaś za słaba i Twój oddział przez Ciebie padł?

Bydzia
@Zalamana

Raz dwa trzy Lublin teraz Wy oba na be już zakończyły działalność strzelajcie sobie korkami i na kasę do bierdy

Elizka

Ale wy jestescie zalosni. Myślący, dawno odeszli. Za nim egb zostalo przejete było już źle .Chyba tylko desperaci zostali. Nawet Elizka uciekla? Ojej, wzruszajace. A z ta atmosfera, że niby taka super to też grubo przesadzacie.

Hola
@Elizka

Nie zgodzę się z Tobą. Było super w EGB a i do zasad GB można się dostosować. Praca w miłej atmosferze. Świetni ludzie. Odeszli ci co chcieli zarabiać jak kiedyś. Ja też odeszłam, mam inną pracę, niby ludzie mili, ale to nie to.

Figa
@Elizka

Pójdziesz do innej pracy to za tęsknisz za atmosfera tutaj. Zobaczysz.

nadzieja

A ja się łudziłam.Może nie dawałąm poznać,ale do wczoraj byłam optymistką mimo tych wszystkich negatywnych komentarzy.Czar prysł.Szkoda

@nadzieja

nie byłaś optymistką, tylko wyjątkowo naiwną. wierzyłaś w to co przełożeni wam gadali, że jest OK, że to tylko chwilowo, że to przejściowe problemy? to masz od życia lekcję. ich zadaniem było ściemniać i kłamać, dzień bez ściemy i steku kłamstw to dla nich dzień stracony

nadzieja
@antywindykator

Racja.Za bardzo wierzyłam.Ale w EGB było super.Tam nie było sciemy.Same jasne zasady.No cóż.przeboleję i ruszam szukać pracy.

Aldona z pękniętego kondoma
@antywindykator

Odezwał się wielki pocieszyciel, spadaj porąbie

***
@antywindykator

No jakie forum się wbijesz jak nie będzie GB? Co Ty będziesz robił, przecież poświęcasz sporo czasu na zbieraniu informacji o firmie itd. To dla Ciebie też koniec zajęcia.

@***

a może wyjdź z innego założenia, mianowicie takiego że nie potrzebuję zbierać informacji o firmie jako że takowe informacje zwyczajnie posiadam? nie bój żaby, getback to dla mnie jeden z wielu płatników aczkolwiek będzie mi trochę smutno po tej upadłości. no i nie przeczytam już "odlotowych" pisemek sądowych... ehhh fajne czasy były, czlowiek tyle pośmiał się z wypocin stażystów z parafką brysika :) a ty co będziesz robić? na zieloną trawkę i co dalej, jak dalsza kariera? raczej nie wspominaj o getback w CV... ;)

***
@antywindykator

Nie idę na zieloną trawke. Dzisiaj załatwilam sobie inną pracę i to że byłam doradca w G B właśnie mi pomogło ku pewnie Twojemu zdziwieniu. Praca tutaj była ok. Długi trzeba spłacać i większość klientów nie miała problemu ze zrozumieniem i płaciła. Przyznawali się do zaległych faktur, że czegoś nie doczytali itd.... Twoje rację nie do końca są prawdziwe, ale po co się śpiewać kto ma rację. Oddziału nie ma, doradców nie będzie i czas zakończyć polemizowanie

@antywindykator

Oj oj, mokro masz,? Ty niby wygrałeś jakieś procesy? I odszkodowanie Ci GB płaci? I wtedy się obudziłeś ekspercie?

@antywindykator

Przecież Tobie od tej Amfy czy trawy mózg wypaliło, spłać długi mitomanie, albo skończ gimnazjum, dobrze że rok szkolny się zacznie w końcu za naukę się szczytu wezmiesz

Były GB
@antywindykator

Dyrektor Muł się odezwał? Nikt z szeregowych pracowników nie ma dostępu do neta w tych godzinach. Bruździsz na GoWork pod wieloma nickami zapijaczony schizofreniku. Zapamiętaj gnido, pracownicy jeszcze się z tobą rozliczą w sądzie za krzywdy jakie im wyrządziłeś i ładnie przeprosisz publicznie.

the end

Mimo wszystko szkoda.

Pustka
@the end

Oczywiście.Szkoda EGB.Mysleliśmy ,że w GB bedzie tak samo,a finansowo co nam naobiecywali!!!!!! a tu takie przysłowiowe jaja wyszły i koniec.Zal.Może jakas firma windykacyjna zadziała w Bydgoszczy i zasilimy jej szeregi zgranym teamem.Zycze wszystkim super pracy i miłej atmosfery.Jak juz ktoś pisał powtórze też-wszyscy byliście super i tego mi żal.

Smutas

Ludzie! Po co te komentarze. My o tym wiedzieliśmy od marca. Czekalismy na odprawy i kazdy z nas gdzieś ma nagrana pracę. Czekalismy na koniec. Przecież i tak nic już się nie działo. Brak deklaracji a rozmowy pożal się Boże. Kiedyś było fajnie, ale jak mówią to co dobre szybko się kończy. Życzę wszystkim dobrej pracy no i chociaż atmosfery takiej samej, bo byliśmy fajna ekipa pracowników i za tym pewnie zatesknie. Powodzenia.

Lublin

Jednak wystrzelą korki szampana

Haha
@Lublin

Ten sie smieje kto się śmieje ostatni.My tez wystrzelimy z radości,ze w końcu sie wszystko wyjasniło,a Ty tkwij tam dalej.

wacek
@Lublin

Przecież Wy będziecie następni...

Bydg.
@wacek

U nich jest jeszcze przekonanie że będą. Ale z czego się cieszyć że zamykają oddział.Wiem tylko, że są inne powody do radości a nie taka wiadomość.

Rozum
@Bydg.

My sobie bez GB damy radę. Niech się cieszy. Powodzenia

kosa

juz likwidacja?

riposta
@kosa

Jak pracujesz to juz wiesz,a jak nie to niech cie ciekawość zzera hahaha

Danuta Holecka

Jak tam praca w Bydzi? We Wrocławiu ćwierkają, że macie jakiś problem z systemami do dzwonienia i Wrocław przejmuje Wasz ruch CC? Czy to prawda?

Bydzia
@Danuta Holecka

Przecież my jesteśmy i tak na wylocie

@Danuta Holecka

Nie ma żadnego problemu. Po prostu dla nas pracy nie ma zatem przenoszą ruch połączeń do Wrocławia. Ten "problem" to tylko zasłona dymna.

The end

Też tak myślę. Obdzwonilismy pdw i już nie jesteśmy potrzebni. I tak w ogłoszeń rekrutacyjnych przyjmują pracowników do innych oddziałów tylko nie Bydgoszcz. THE END

Nadzieja

Na pracuj pl są ogłoszenia o rekrutacji do oddziałów Warszawa, Wrocław i Białystok. Na różne stanowiska i na cc też. To tylko utwierdza w przekonaniu że my i Białystok do likwidacji. A ja jeszcze się ludzilam. To że nie przedłużyli umow tłumaczyłam sobie restrukturyzacja, a tu widzę że mimo tego zatrudniają. No cóż nadzieja umiera ostatnia. Wiem już teraz to kwestia dni i nie ma nas.

baja
@Nadzieja

Ze Ty się jeszcze łudziłaś?Chyba jedyna.Przecież to logiczne.ze nas zlikwidują nawet jak się dogadają z wierzycielami.Nas ten układ nie dotyczy bo my jesteśmy kulą u nogi.

Pl
@baja

Podobno likwidacja Bydgoszczy--grudzień 2018.

Frezja
@Pl

Też tak słyszałam. Jedno jest pewne że to już koniec tylko kwestia czasu.

@Nadzieja

wszystko to pic na wodę fotomontaż. ogłoszenia idą dla zmyłki, aby publika była mamiona że zarząd cokolwiek robi i próbuje ratować spółkę. a za te próby zarząd i rada nadzorcza doją kasę i doić będą dopóki będzie to możliwe. niestety trzeba spojrzeć prawdzie w oczy, a wszelkie ekonomiczne prawidła mówią jasno: przy tym zadłużeniu i tym majątku, biorąc pod uwagę otoczenie prawne i to co realnie siedzi w portfelach czyli gnój, niedoróbki bądź roszczenia przedawnione - nie ma szans wyjść na prostą. jedyna nadzieja byłaby wówczas, jeśli obligatariusze - oraz wierzyciele ZABEZPIECZENI - zgodziliby się na zrzeczenie się roszczenia na poziomie 90% i to najlepiej bez konwersji na akcje (a jeśli już to po przeliczniku 100-500 zł za akcję aby nowych były tysiące, a nie miliardy). a teraz weź pomyśl czy o takie porozumienie i zgodę będzie łatwo, zwłaszcza jak chodzi o wierzycieli zabezpieczonych. wniosek? scenariusz już został napisany dawno temu czyli upadłość, zaś obecnie trwa dojenie. tylko naiwni się łudzą

@antywindykator

No kolega wymóżdżył i nawet chyba nikogo nie obraził...wygrał Pan talon na qurwe i balon....

Słuchawka
@antywindykator

Ja mam inne zdanie. Ty ciągle czarno widzisz a jakoś ludzie pracują. Wiemy że nas zlikwiduja i tyle. Po co te wywody. Każdy umie czytać co się dzieje w firmie i nie ma problemów ze zrozumieniem tak, że nie musisz ciągle tłumaczyć. My wszystko wiemy bo tu jesteśmy.

@Słuchawka

jakie czarno widzę - patrzę realnie. wszystko wiecie? a to dziwne, pełno tutaj "korpokundli - obrońców getbackowego pana" którzy was zakrzykują

Słuchawka
@antywindykator

Ja swoimi wypowiedziami cię nie obrażam i życzę sobie tego samego. Wiemy ci się dzieje i nie potrzebujemy twoich rad.

MB
@antywindykator

co ty gosciu robisz w ogole na tym forum? wiem, ze z natury forum sluzy do wypowiadania swojej opini, ale wchodzisz tu, obrazasz, wymadrzasz ale wciaz nie wiem po co ;) jakis uraz? wylecz go, wyjdz na dwor, na kazdy post odpisujesz w takim czasie, ze zaczynam podejrzewac, ze zwyczajnie nie masz zycia i sie tu probujesz jakos podbudowac ;)

@antywindykator

O Koledze znow sie agresja właczyła

Spokojna
@Słuchawka

Nie dajmy się zwariować. Już dosyć nerwów jest w pracy i jeszcze czytanie tych bzdur mnie dobija. Co ma być to będzie. Każdy ma przeczucia. Każdy szuka pracy. Wszyscy wiemy że to koniec i czas się pogodzić.

serdeczna
@Spokojna

Prawda, niektóre wpisy wołają o pomste do nieba.Ci ,którzy pracują jeszcze,wszystko wiedzą .Można podzielać się refleksjami.wtedy jest trochę lżej na duszy.Praca jest i kazdy sobie coś poszuka jak większość która odeszla.Powodzenia

Bolec

awa
@Bolec

???

Zostaw merytoryczną opinię o EGB Investments S.A. - Bydgoszcz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EGB Investments S.A.?

Kandydaci do pracy w EGB Investments S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

EGB Investments S.A.
1.9/5 Na podstawie 263 ocen.

EGB Investments S.A.