Opinie o Awbud S.A. w Fugasówka

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Awbud S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Awbud S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Awbud S.A. w Fugasówka

Kierowcy z Czeladzi

OMIJAJCIE TĄ FIRMĘ SZEROKIM ŁUKIEM!!!! Nie tak dawno mieli firmę transportową która nazywała się AW-Trans, współpracowali ze spedycją SPEDIMEX w Sosnowcu, później z firmą ROHLIG-SUUS z oddziałem w Czeladzi i we Wrocławiu, każdą z nich (usunięte przez administratora) na kase z pobrań którą otrzymywalo się od klientów, firmę z Czeladzi (usunięte przez administratora) na ponad 100000zł, swoim kierowcą wyplacali z opóźnieniem, umowa na pół etatu i 1000zl na umowie, a wypłata 2500zl na msc, wypłaty były nie w terminie, później wyplacali ratalnie, aż w końcu zaplacili pracownikom po 1000zl i się ulotnili, Andrzej pamiętaj że i tak cię dorwiemy, a jak Cię dorwiemy to zakopiemy w lesie (usunięte przez administratora) a Tobie Małgosiu zrobimy pisuar z gardła, z głębokim poważaniem wasi byli kierowcy.

Mirek

Firma płaci za fakturę 2 miesiące po terminie i nie może zapłacić. W dzisiejszych czasach takie firmy nie mają prawa bytu. Ostrzegam przed nią. Ja wrzucam do KRD

@Kasia mówienie, że została ona sprzedana nie do końca przedstawia obecnej sytuacji firmy. Jak można przeczytać na stronie internetowej AWBUD "W 2017 roku Grupa AWBUD weszła w skład Holdingu Murapol, co znacząco zwiększy potencjał realizacyjny Spółki. Holding Murapol poprzez podmioty zależne jest w posiadaniu 66% akcji Grupy Awbud." Nie została więc ona całkowicie sprzedana. Jednak jak widzę, zmiany w firmie oceniasz pozytywnie i dają Ci nadzieję na zmiany. Możesz powiedzieć, co powinno ulec zmianie? Masz jakieś konkretne zastrzeżenia?

fulok

Firma niezbyt znana, podwykonawcy nie bardzo chcą dawać oferty jak nie kojarzą firmy, dostawcy też średnio ufają. Dużo rzeczy trzeba robić samemu, wsparcia praktycznie nie ma żadnego, musisz liczyć sam na siebie. Kasa była poniżej średniej, tematy dosyć ciekawe ale małe. Jak trafisz na dobrego kierownika budowy to jest OK, jak trafisz słabo to masakra. Na plus mogę powiedzieć, że rozliczali się uczciwie tzn. jak była dodatkowa kasa to dla wszystkich, nie było kolesiostwa. Kolejny plus to dosyć dobra atmosfera. Firma raczej stoi w miejscu, nie ewoluuje. Jeśli nie ma nic ciekawszego na rynku to można się zatrudnić, lepsze to niż jakiś mały podwykonawca, czy firma rodzinna.

Kubik
@fulok

@Fulok. To jest firma rodzinna.

fulok
@Kubik

Hilton to też firma rodzinna. Awbud jest SA więc to nie jest firma rodzinna.

@Kubik

To była firma rodzinna i ale została sprzedana właścicielom MURAPOLa. Może dzięki temu coś się w niej w końcu zmieni!

logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Pracuje w Awbudzie juz ponad 7 lat. Atmosfera jest ok są lepsze i gorsze dni jak w każdej firmie. Płacą nieźle i zawsze na czas.

Stasiek

Jak jest obecnie w firmie? Czy warto podjąć tu pracę?

@WTFjeśli zniknęły jakieś wpisy, oznacza to że zostały one zarchiwizowane za naruszenie zasad regulaminu. Dlatego też przed zamieszczeniem opinii warto zapoznać się z jego treścią: http://www.gowork.pl/regulamin

WTF

Było 90 opinii i nagle jest 59. Pięknie.

Stella

Chyba przesadzacie z tym, że niewielu pracowników w firmie zostało ponieważ firma miałaby więcej ofert pracy.Chyba ktoś przesadza z tym oskarżaniem firmy.

Dzidek
@Stella

W budowlance jest tak (w tej budowlance) że zatrudnia się dopiero po wygraniu kontraktu. Ale też faktem jest, że ekipa jest tam zazwyczaj przez czas jednej budowy (lub krócej) - potem dziękuje. A jak widać po raportach - członkowie zarządu też.

Rozmyślna

Zastanawiam się dlaczego nikt z pracowników nie pisze jak się tu pracuje? A tak nawiasem mówiąc to jest forum dla pracowników. Rozliczenia między firmami to jest długi temat i z pewnością nie znając szczegółów można mieć zły osąd.

ex
@Rozmyślna

pracownicy przestali się udzielać bo już niewielu zostało :)

shaq

nie płacą kompletnie podwykonawcom, żadnego kontaktu z firmą. po prostu tragedia, już 20 tys. w plecy dobrze że ku..a nie więcej.

shaq

nie płacą kompletnie podwykonawcom, żadnego kontaktu z firmą. po prostu tragedia, już 20 tys. w plecy dobrze że (usunięte przez administratora) nie więcej.

Norbi

Jaka jest przyczyna, że tak długo nikt nic nie pisze na temat Awbud-u na tym forum? Wakacje się skończyły, sądzę, że dobrze się pracuje i nikomu nie chce sie pisać. Ponadto firma nie ma zupełnie nowych potrzeb kadrowych i wszystko jasne. A jaka jest atmosfera?

Przedsiebiorca

JEDNA WIELKA MASAKRA, JESTEM ICH PODWYKONAWCA, DRUGI RAZ.... W ZADNYM PRZYPADKU NALEZNOSC NIE ZOSTALA ZAPLACONA, SPRAWA SKIEROWANA DO KRD I PRAWDOPODOBNIE DO SADU JEZELI KTOS MA MOZLIWOSC PRACY Z TA FIRMA TO NIECH DWUKROTNIE SIE ZASTANOWI... WIEKSZOSC PODWYKONAWCOW MA TEN PROBLEM

A co możecie powiedzieć o samej pracy w AWBUD Spółka Akcyjna? Jak wygląda praca jako Inżynier budowy? Czego można spodziewać się po dołączeniu do firmy? Każda dodatkowa informacja może być cenna dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją.

Sowa

Znam branżę budowlaną i wiem, że jest trudno ocenić kto jest winny złej atmosfery w firmie. Problemy są w wielu momentach w trakcie prowadzonych prac. Wiem jednak, że praca na budowach to horror

Każdą firmę można przedstawić w złym świetle ale można również chwalić. To zależy od wielu czynników, zawsze będzie to ocena subiektywna. Niektóre wpisy to czysty hejt.

Cat

Spotkanie rekrutacyjne zależy na jakie stanowisko, ale warto spróbować pójść i się samemu przekonać. Atmosfera w porządku.

Jadwiga

Marta daj znać czy byłaś na rozmowie? Jak oceniasz?

Jadwiga

Prosimy o więcej info. Jak atmosfera w pracy? Czy to prawda że co chwile zmiana składu następuje?

Zostaw merytoryczną opinię o Awbud S.A. - Fugasówka

• Jak się pracuje w Awbud S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Awbud S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Awbud S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Awbud S.A.?

Kandydaci do pracy w Awbud S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Awbud S.A.