Opinie o Adatex Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników na temat pracodawcy Adatex Sp. z o.o., a także Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Adatex Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adatex Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

M Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.
Klient

Już drugi rok razem z chłopakiem mieszkamy na tym osiedlu i widząc bilboardy głoszące hasła typu "Adatex - najlepszy deweloper na Śląsku" - to totalnie śmiechu warte. Na całe szczęście tylko wynajmujemy tu mieszkanie, bo kupując - popełnilibyśmy ogromny błąd. Naszym zdaniem jest to tylko kolejny deweloper, który naszym zdaniem chciał najmniejszym kosztem i wysiłkiem "nachapać" jak najwięcej pieniążków. Winda psuje po kilka razy w miesiącu, wiata do parkingu podziemnego - również - przez co często bywa otwarta, a do bloku o każdej porze dnia i nocy może bez problemu dostać się każda niepowołana osoba. Szlaban? Już drugi miesiąc jest zdemontowany. Ile sobie tam pobył? Pół roku? Całe osiedle istnieje jakieś dwa lata. Non stop coś się psuje, a proszenie zarządcy o reakcję kończy się olewką. Bardzo uprzejma pani na słuchawce zawsze wciska kity, że "tak, oczywiście, zajmujemy się tą sprawą" i ... miesiącami jest cisza. Od miesięcy próbujemy także doprosić się zwykłego, prostego stojaka na rowery, ponieważ balkony nie mieszczą zbyt wiele - to jak się okazuje także przerasta możliwości "przedsiębiorcy". Do osiedla nie można dojść chodnikiem, bo takiego nie ma. Nie ma wyznaczonego żadnego pasa dla pieszych. A naprzeciw osiedla stoi prywatny szpital, którego pacjenci niejednokrotnie jadą z zawrotną szybkością, olewając to że poboczem próbują przejść dorośli z małymi dziećmi, ze zwierzętami. Pani, która raz prawie mnie potrąciła tłumaczyła się "spóźnieniem na wizytę". Ci ludzie jeżdżą sobie gdzie chcą i jak chcą. Trzeba mieć oczy dookoła głowy. Kolejna kwestia - hałasy. Jedynym spokojnym dniem jest tutaj niedziela. W pozostałe dni od wczesnych godzin porannych hałasują trąbiący, wydzierający się pacjenci, pracownicy szpitala, którzy akurat od białego rana muszą kosić trawę (która rośnie w takich miejscach, że spokojnie można by to było zrobić po południu), skrobać asfalt i robić masę bezsensownych rzeczy mając po prostu w (usunięte przez administratora) że obok mieszkają ludzie. Oprócz szpitala mamy też tutaj dwie firmy - budowlaną i wulkanizacyjną. Od rana do (prawie codziennie) nawet 24 w nocy jeżdżą wózki widłowe, słychać szlifierki i pierdyliard innych urządzeń i maszyn. Także, nawet wieczorem nie ma co liczyć na spokój po ciężkim dniu pracy. Dodajmy do tego również fakt, że z kratek wentylacyjnych wiecznie słychać rozmowy i hałasy innych mieszkańców, że sąsiad stojąc na balkonie zagląda ci do salonu i ani ty, ani on nie macie jakiejkolwiek intymności we własnym domu. Olewactwo, tanim kosztem, minimum zainteresowania i wysiłku, słaba jakość. Adatex - moim zdaniem jeden wielki dramat.

Urszula Nowy wpis

Widzę, że firma ma pozytywną opinie. To bardzo mnie cieszy to znaczy, że są ludzie którzy doceniają pracę tej firmy! A ja bym chciała zapytać o doświadczenia pracowników. Co sądzą o tej firmie czy jest dobrym pracodawcą. Jak traktują ludzi, czy są jakieś szkolenia czy wymagają doświadczenia?

Katarzyna G. Nowy wpis

Naprawdę solidny developer, profesjonalna firma - szczerze polecam.

Paweł Nowy wpis
@Katarzyna G.

Twoja pozytywna opinia na pewno przysporzy firmie nowych klientów i pracowników zainteresowanych zatrudnieniem. Adatex buduje nie tylko osiedla ale także apartamenty, a na swojej stronie zaprasza do pracy wykonawców robót ogólnobudowlanych. Czy mógłbyś dodać więcej szczegółów na temat Twojej współpracy z firmą?

Czy według ciebie firma Adatex Sp. z o.o. w miejscowości Dąbrowa Górnicza zasługuje na miano super pracodawcy? Wypowiedz się. Rynek pracy czeka na twoją opinię.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zostaw merytoryczną opinię o Adatex Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Adatex Sp. z o.o.
3.8/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Graniczna 34 lok. 10