Opinie o Diamond Module Sp. z o.o. sp.k. w Radomsko

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Diamond Module Sp. z o.o. sp.k.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Diamond Module Sp. z o.o. sp.k. o rekrutacji.


Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Diamond Module Sp. z o.o. sp.k. w Radomsko

baner wywiady
Grażyna
Inne

Cześć, widzę raczej komentarze gorzko oceniające firmę, więc trochę przystopowałam z decyzjami, czy wysłać papiery (chociaż zależy mi na pracy, nie ukrywam). Zwłaszcza, że ktoś pisze, że warunki nie pokrywają się z rzeczywistością. Co konkretnie, na co zwrócić uwagę ewentualnie?

nienie
Były pracownik
@Aneta

Nie wiem czy znam kogoś, kto teraz robi w Bytomiu, pewnie tak, bo prezesik zabrał ze sobą trochę miernych biernych i na tyle głupich, że uwierzyli, że spotkała go wielka niesprawiedliwość jak musiał zwiewać ze Skawiny. Ich opinia jest raczej średnio miarodajna.

BQ Nowy wpis
Inne

Cześć, w jakim stanie jest teraz hala? Ktoś pisał z rok temu, że by nad nią popłakał, przy czym padały stwierdzenia o ogólnym braku szacunku do pracowników, wiec chce się upewnić, bo pracy szukam a atmosfera to dla mnie priorytet. Co mimo wszystko z zarobkami? opiszecie te których się spodziewacie od stycznia?

Grażyna
Inne

Cześć, widzę raczej komentarze gorzko oceniające firmę, więc trochę przystopowałam z decyzjami, czy wysłać papiery (chociaż zależy mi na pracy, nie ukrywam). Zwłaszcza, że ktoś pisze, że warunki nie pokrywają się z rzeczywistością. Co konkretnie, na co zwrócić uwagę ewentualnie?

WW
Pracownik
@Grażyna

Wszystkie opinie tutaj wpisane dotyczą firmy Diamond MODULE Sp. z.o.o. spółka komandytowa w RADOMSKU !!! NIE DOTCZĄ DIAMOND MODULE SPZOO - Czytajmy ze zrozumieniem ..... Diamond Module sp. z.o.o. mieści się w Bytomiu , i jeżeli ktoś chce pracować i pracuje - to proszę mi wierzyć jest bardzo zadowolony.

nienie Nowy wpis
Były pracownik
@WW

Pitolisz, przecież wszyscy wiedzą, że to ta sama spółka. Prezesik najpierw naciął na grubą kasę inwestorów ze Skawiny i musiał się ewakuować w trybie bardzo pilnym do Radomska, tylko po to żeby zrobić dokładnie taki sam numer i wywiało go do Bytomia. Tam też za chwilę wykręci jakiś numer. Najwyraźniej niektórzy nie potrafią inaczej.

Aneta Nowy wpis
Inne
@nienie

O to zawsze jakaś informacja, ciekawe co Grażyna zrobi. Ale znasz może kogoś kto obecnie jest zatrudniony, żeby opowiedzieć o aktualnych warunkach jakie tu przysługują za pracę? Wyżej napisano, że jest w porządku...

nienie Nowy wpis
Były pracownik
@Aneta

Nie wiem czy znam kogoś, kto teraz robi w Bytomiu, pewnie tak, bo prezesik zabrał ze sobą trochę miernych biernych i na tyle głupich, że uwierzyli, że spotkała go wielka niesprawiedliwość jak musiał zwiewać ze Skawiny. Ich opinia jest raczej średnio miarodajna.

Nick
Były pracownik

Najgorsza firma, w której była możliwość pracować. Hala jest w opłakanym stanie, zero szacunku dla pracowników ze strony szefostwa, atmosfera niemiła, praca niepewna a zwolnienia to norma. Rozmowa rekrutacyjna ma się nijak do rzeczywistości i warunków pracy. Benefitów nie ma ŻADNYCH. Nie polecam pracy w tym miejscu.

anonim
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

x
Były pracownik

nie

Michał
@x

Hmm, a jakieś dodatki np. opieka medyczna? I jak z socjalem to tu wygląda?

x
Były pracownik
@Michał

Nic nie ma

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Diamond Module Sp. z o.o. sp.k. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Kucharz zmianowy.
logo firmy Praca w Niemczech: Elektryk
Wrocław
Krzysztof Wróblewski Recruitment Partner
Wyślij CV
logo firmy Elektryk- pomocnik elektryka
Frechen
Work Factory GMBH Köln
(4 opinie)
Wyślij CV
logo firmy Mobilny Serwisant - Złota Rączka - ETAT
Szczecin
Fixit Polska Sp. z o.o.
(1 opinia)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
hinterDen
Pracownik

normalnie koszmar!

Edyta
Inne
@hinterDen

co jest tutaj koszmarem dla Ciebie? pracujesz tutaj?

Dawid
Kandydat

Mam pytanie bo dostałem skierowanie na badania do tej pracy kobieta mi mówiła że na początek daje 3000 ale po komentarzach co tu czytam trochę się obawiam

Rysiek
Były pracownik

Przestrzegam wszystkie osoby planujące podjąć pracę w firmie Diamond Module produkującej domy modułowe w Bytomiu. Jest to firma, która z poprzedniej lokalizacji (z Radomska) "uciekła" we wrześniu(usunięte przez administratora)Przestrzegam również przed notorycznym (usunięte przez administratora) pracowników przez właściciela firmy, który nie ma absolutnie żadnych zahamowań w słownym znęcaniu się nad swoimi pracownikami niezależnie od sprawowanej w firmie funkcji. Pracowników swojej firmy traktuje jak (usunięte przez administratora) kierownik produkcji jest gotowy sprzedać każdego pracownika w firmie aby tylko zostać poklepanym przez właściciela. Pozdrawiam i nie życzę nikomu aby ktoś nieświadomie trafił do pracy w tej firmie.

1
on
Były pracownik
 Pytanie
@Rysiek

O, R. znów to zrobił :D A. i E. poszły z nim, czy w końcu uznały, że to bez sensu?

Rysiek 2
Były pracownik
@Rysiek

Prezes Ryszard P. ma shupa Jana P.. Nadzorca Robert J. gdy otrzyma tylko prezent (tym razem Jeep Gladiator) ma w głębokim poszanowaniu pracowników. Zawsze był problem z wypłata za delegacje jak i zwykle zobowiązania. Do tej pory nie uregulowali zobowiązań w Radomsku

Czesiek
Były pracownik
@Rysiek

Bardzo ładnie to opisałeś. Szkoda, że jeśli chodziło o pracę to byłeś mniej solidny i często bywałeś na L4. Łatwo rzucać oskarżeniami i siać teorie siedząc przed komputerem. Trzeba było przyjść i normalnie pogadać.

Facet
Były pracownik
@Rysiek

Komentarze takie są na poziomie osób które najczesciej bimbały w module i się leniły na zwolnieniach a inni mieli za to przerąbane. Weźcie się za robotę i zacznijcie żyć swoim życiem.

Prac
Były pracownik
@Rysiek

Osobiscie odradzam prace w tym miejscu, wszystko stoi na głowie zero organizacji a robić trzeba wszystko czego sobie za życzą.

anonim
Były pracownik

Ludzie tych waszych smętnych komentarzy nie da się czytać. Bo nie oszukujmy się są one od osób które marnie pracowały a przez co marniej od innych zarabiały. Skąd tyle jadu w was. Przypomijcie sobie ile razy firma szła wam na rękę a ile razy wy byliście w stosunku do firmy nie fair. A jak teraz słyszę ze któryś poszedł gdzieś gdzie nie mógł się nawet załatwić to zrywam boki... Bo w Diamond było i tak gorzej bo mogli chodzić do łazienki ile chcą i na jak długo chcą... Albo że ktoś nawet na zwolnienie nie może iść w innej pracy bo go zwolnia a Diamond mógł biedaczek... Mimo wszystko powodzenia ludzie bo musicie być nieszczęśliwi sami że sobą. Teraz napewno pracujecie w super firmach i macie za nic kokosy. Oj tak napewno jest. Ps. Dawniej jak byłeś głupcem wiedziała to tylko rodzina teraz w dobie internetu wie to cały świat. Ten komentarz jak wszyscy z dawnego środowiska wiemy może być od jednej osoby. Trochę żałosne i niewdzięczne pisac takie rzeczy o kimś od kogo się tyle nauczyliśmy a ta wiedzę chcemy bezczelnie spożytkować u konkurencji. Tyle mu Pan zawdzięcza... Ale nie każdy ma odrobinę ogłady i wychowania aby to zrozumieć. Oliwa nie żywa ale sprawiedliwa... Przyjdzie dzień gdzie i tam się poznają na Panu. Tylko kwestia czasu jak zacznie Pan tak w bezczelny sposób wypisac na obecnego pracodawcę. Pfe jak najdalej od takich pracowników! Jako były już pracownik powiem tak : Każdy musi zrobić sobie rachunek sumienia czy był w porządku, czy pracowal i jak, bo nie wystarczy być 8 godzin a coś do firmy wnieść. Wtedy mamy szacunek i poważanie wśród ludzi. Pracowałem z wieloma osobami w firmie i myślę że skoro ludzie wytykają błędy firmy w internecie gdzie sa anonimowi a może niekoniecznie będą bo szef mając poważanie u wielu osób może dociec kto go zniesławia winni są zacząć od siebie. Niestety mentalność niektórych już taka jest i na to się nic nie poradzi... Ja pracowałem i dobrze zarabiałem, ale nie brakowało mi chęci do pracy. Szefa wspominam dobrze i mam do niego duży szacunek.

6
Urszula
Inne
@anonim

Wiesz, w firmie są zapewne różne stanowiska i zarobki się różnią, zależą pewnie też od doświadczenia, to, że Ty zarabiałeś dobrze, nie znaczy, że wszyscy inni też. Wspominasz jednak, że już nie jesteś zatrudniony w firmie. Skoro było dobrze, to czemu Cię już tam nie ma? Jak długo jesteś poza firmą? Od tego czasu przecież wiele mogło się zmienić.

pracownik

Ludzie pracuje już jakiś czas w tej firmie i nie będę narzekał. Idealnie nie jest nigdzie, nikt nikogo nie trzyma na siłę. Nikogo nie wysyłano za granice pod grozba zwolnienia. Na obecna chwile wiekszosc firm ma trudna sytuacje wiec gdzie nie traficie to nie przestaniecie narzekac. Gdyby było tak źle już dawno wszyscy by się zwolnili a na zebraniach mówią że chcą pracować. Przestańcie się mazac i szukajcie firmy gdzie nic nie trzeba robić a da się zarobić ;)

Znajomy
@pracownik

Tu nikt nie narzeka piszemy tylko jak Pan Prezes działa żeby za chwile ktoś nie płakał ze nie na pensji lub na płacone w ratach :) każdy dziś ma wybór ale jak ktoś zna Pana prezesa to wie ile set osób zostało oszukanych przez niego i jego słupy :) miłego

Jankes
Pracownik
 Pytanie
@pracownik

Pracownik to ty chyba bardzo krótko pracujesz bo jeszcze pół roku temu ludzie wylatywali z tej firmy za odmowę wyjazdu do pracy w Niemczech. Był nawet przypadek, że chłopak musiał na własny koszt z niemieckiej wyspy do Polski wracać. Więc o czym mowa. A skoro jest tak dobrze to czemu jeszcze rok temu firma zatrudniała około 150 osób a teraz nie ma nawet 50??? Co stu osobom nie chciało się pracować a teraz to sami najlepsi zostali???

Jankes
Pracownik
 Pytanie
@pracownik

Pracownik to ty chyba bardzo krótko pracujesz bo jeszcze pół roku temu za odmowę wyjazdu do Niemiec wylatywał każdy kto nie chciał jechać. Znam nawet chłopaka, który z niemieckiej wyspy na własny koszt do kraju musiał wracać. A skoro jest tak dobrze to czemu jeszcze rok temu pracowało tu około 150 osób a teraz nawet 50 nie ma ??? Co teraz to już sami najlepsi pracusie zostali a ta setka to dwie lewe ręce do pracy miała???

oli
Były pracownik
@pracownik

Wypowiedź została napisana z ramienia szefa

Piotr
Były pracownik

Ja współpracowałem z tą firmą w Skawinie i powiem szczerze że jest to bardzo ciekawa firma lecz dla ludzi chcących coś więcej dać z siebie niż tylko 8 godzin chowania się po kątach. Pan prezes jest osobą bardzo kreatywną i nie lubi tracić czasu puste rozmowy które nic nie wnoszą. Bardzo żałuję że firma przeniosła się z Skawiny do Radomska ponieważ zapewne dalej bym z nimi współpracował. Osoby które nie znają prawdziwych powodów przeniesienia produkcji z Skawiny raczej nie powinny się tutaj wypowiadać choć osobiście uważam że są to ludzie podstawieni przez "znaną" firmę meblową. Sam szukałem nowej lokalizacji dla tej firmy lecz znalezienie obiektu o określonych wymogami produkcyjnymi parametrami było w Krakowie bardzo ograniczone.

2
Andrzej
Inne

@Jankes Gdyby tak było to z pewnością firma nie miałaby opinii dobrego pracodawcy, którego warto polecać

2
Jankes
Pracownik
@Andrzej

Andrzej dobrze napisałeś albo raczej powinienem powiedzieć napisałaś: " Nie miałaby opinii dobrego pracodawcy" Bo na pewno dobrej nie ma. Ale ty wzięłaś ślub z tą firmą, wędrujesz z nią od Skawiny przez Radomsko i pewnie niebawem przeniesiesz się w następne miejsce

Pytanie
 Pytanie

Jak szefostwo w Diamond Module Sp. z o.o. sp.k.? Spoko traktują ludzi?

Jankes
Pracownik
@Pytanie

Szkoda gadać na temat szefostwa tej firmy. Jest to chyba najgorzej zarządzana firma w mieście a sposób odnoszenia się prezesa w stosunku do pracowników można określić jako kompletne (usunięte przez administratora) Powiem krótko zwykły kloszard ma więcej kultury

znajomy

Moi drodzy , uważajcie , uważajcie - proszę nie pracujcie w tej firmie . to jedna z wielu Firm Pana prezesa . poszukajcie w internecie miejscowosc Zembrzyce Ten Pan prowadził tam z 6-7 działalności większość dostawców , pracowników nie dostała do dziś pieniędzy . System Pracy tego Pana jest prosty ma znajomości na zachodzie szuka inwestora ze ma niezły biznes - inwestor wykłada kase prezes ją kasuje i nim minie rok - dwa inwestor nie ma kasy a pan Prezes znika i otwiera kolejną działalnosc na słupa :) Oj naprawde proszę nie dajcie sie zwieść !

znajomyznajomego
@znajomy

A jak było w 2016 w Skawinie. Ciekawe czy jak się będzie musiał zwijać z Radomska, to pretorianki A. i E. zabierze ze sobą, czy porzuci na pastwę wierzycieli.

Znajomy
@znajomyznajomego

A faktycznie przeciesz była historia po zembrzycach w Skawinie :) no tak :) oj były budowany modułu biura architekci Helikopterem latał i tu inwestor do dziś płacze :) znany na rynku producent mebli :)

Omg

Ciekawe jak ta super firma zadbała i zadba o pracowników wracających z delegacji z Niemiec ,chyba zdają sobie sprawę że każdy z pracowników musi przez 14 dni siedzieć w domu.Każdy z nich wyjechał pod presją zwolnienia z pracy jak nie pojedzie .wysyłacie pracowników do Niemiec do strefy zagrożenia i co teraz po powrocie?Wszyscy powinni być pod nadzorem epidemiologicznym i zgłoszeni do sanepidu po powrocie.

Diamond Module
@Omg

Na przyszłość uprzejmie proszę zorientować się w 100 procentach w sytuacji zanim Pan wprowadzi kogokolwiek w błąd i pomówi kogokolwiek o nieprawdę.Tak postępują ludzie mądrzy. Firma w kontakcie z Sanepidem zapewniła wobec powracających pracowników wszelkie środki bezpieczeństwa jakie były wymagane. Na przyszłość proszę nie świadczyć nieprawdy.

Ricki Santos

To co się dzieje obecnie w tej pożal się Boże firmie przechodzi ludzkie pojęcie. Pracownicy na chwilę obecną nie widzieli wypłaty za styczeń. Tłumaczę zarządu - komornik zablokował konta- Ja się pytam Was, co kogo to obchodzi, pracownicy wykonywali pracę, mają zobowiązania wobec banków, chcą utrzymać rodzinę i co teraz mają mówić swoim dzieciom - spokojnie to minie , to tylko komornik bo szanowna firma narobiła długów. A co w sytuacji gdy komornik zapuka do nich ? Ryszard czyli prezes tego całego cyrku ma kasę, komornik siedzi tylko na aktywach firmy , a pracownicy jak mają się bronić ? Kiedyś firma działała w miarę stabilnie, raz było lepiej, raz gorzej ale do przodu, ale nie tym razem. Dla tych , którzy kiedykolwiek zechcieliby pracować w tej firmie ostrzegam - nie warto- !!!! Szkoda waszych nerwów i zdrowia.

2
PREZES
@Ricki Santos

Widzę, że opinia pojawiła się zapewne znowu od osoby ostatnio zwolnionej ........Może to powinno dać do myślenia ? Pana opis o komorniku , który zablokował konta niby za długi jest mega naciągany. Prawda jest zdeczko inna : NIE ZA DŁUGI FIRMY , po prostu jest to zabezpieczenie na poczet sporu pomiędzy wspólnikami. Niestety jak to na wojnie zdarzają się i ofiary ( a w tym przypadku ofiarami są najsłabsi pracownicy - bez chęci do pracy). A na STABILNOŚĆ oraz FINANSE firmy wpływ ma również podejście do swojej pracy zatrudnionych pracowników produkcji oraz ich kompetencje - no a z tym bywa różnie - ba można wręcz i dodać , że CIĘŻKO !!!.

2
Seba
@PREZES

A gdzie jest moja odpowiedź na tak zacne słowa Prezesa? Cały dzień wpis był, aż tu nagle zniknął. Czyżby kogoś prawda zabolała zbyt mocno?

Ricki Santos
@Seba

Seba, wyglada na to, że wolność słowa to tylko fikcja w odniesieniu do opinii o firmie Diamond.

BIG Lebowsky
@Ricki Santos

Nie polecam, 25.02.2020 a wypłaty nie ma za styczeń!!!!! Komornik nie ma prawa zająć wypłat pracowników. Kto zarządza tym cyrkiem? Przedszkolaki? Jaki gimnazjalista musi uważać ze sytuacja ekonomiczna przedsiębiorstwa zależy od pracowników fizycznych? Efektywnisc była jak była praca np. W październiku l. To teraz pracownicy na produkcji mają pozyskiwać nowe kontrakty i utrzymywać ciągłość pracy? Od czego jest zarząd? Kierownictwo? Czemu nie ma nikt odwagi zejść do pracowników i powiedzieć jak jest? Ciągle mydlenie oczu, że praca się zacznie od (tutaj wstaw sobie jaki kolwiek poniedziałek jakiegokolwiek miesiąca) również że wypłata za styczeń będzie za 2 max 3 dni po niedzieli. Chyba handlowej w kwietniu... Dajcie wypłaty i ciągłość pracy. Przykład płynie z góry.

Lord vader
@PREZES

Halo panie Prezes a co to obchodzi pracownika jakie interesy Prezes prowadzi jeżeli zatrudnia pracownika i pospisuje z nim umowę to niech się z niej wywiąże, a nie pierdzielisz o jakiejś wojnie za dużo filmów, ofiarami są najsłabsi pracownicy najprościej nie zapłacić i wyjeb.. ć może reszta się wystraszy i będzie siedzieć cicho. Zamiast wypisywać pierdoły na swoją obronę podaj fakty jakie jest socjalne w firmie, premie lub odwołana impreza i słowa że Nierobom imprezy nie będę robił, możemy iść na udry i popisać jeszcze jaka to dobra firma tylko ludzie w niej niedobrzy, już nie długo 10 marzec a za luty jeszcze nie wyrównane.

lord vader

To nie jest diamond tylko DRAMAT MODULE , nie polecam pracy w tym cyrku , brak kasy za styczeń do tego zwolnienia grupowe, brak szacunku kadry kierowniczej do pracownika , ta pseudo firma to jeden wielki bałagan.

4
PREZES
@lord vader

Sugestia zmiany nazwy jest do rozważenia.......... :-) A Biorąc pod uwagę Pana opis wnioskuję, że nie pracuje Pan już w tej firmie ( można by się zastanowić dlaczego to Pana spotkało ?). Może brak zaangażowania, może więcej NIEOBECNOŚCI niż Pana prawdziwej pracy, może ktoś wolał leniuchować niż pracować itp ????? Jeśli Pan uważa to za zwolnienie grupowe to gratuluję naciąganej interpretacji.

1
Tytus
Inne

Żeby mieć dobra opinię o firmie trzeba być do tego dobrym pracownikiem, a z tym są problemy!

2
Klawy

Ludzie naprawdę nie wiem dlaczego narzekacie . Mozna w Diamond dobrze zarobić sa wypłacane delegacje w euro a za prace dodatkowo dostaliśmy bonusowa premie od szefostwa . Ja jestem zadowolony i nie narzekam . Spójrzcie na rynek wokół wszędzie szara strefa i minimalna na papierze a tu takich rzeczy nie ma !

3
Gall
@Klawy

Firma jest niegodna polecenia .Może i była premia ale za to po kilku dniach wysłali kilka osób na bezpłatny urlop więc wyszło na to jakby pracowali bez tej premi jak dla mnie chore .W tej firmie nigdy nie wiadomo co przyniesie kolejny dzień.(usunięte przez administratora)

9
Lewy
@Gall

GALL niewiem jak ty ale z tego co było widać to w ostatnim miesiącu nikt nie chodził na bezpłatne urlopy bo pracy było bardzo dużo, co za tym idzie bylamozliwosc jeszcze dorobienia lepszej kasy na nadgodzinach oraz premi wyprodukowane moduły. Mi ta sytuacja odpowiadała bo zarobiłem lepsza kasę

1
Adam
Inne

@pracownik Dziwię się, że jeszcze tu pracujesz skoro jest tak źle. Dobra firma pod wieloma względami ale ma również maruderów!

Przemysław
Inne
@Adam

Napisz pod jakimi względami uważasz, ze firma jest dobrym pracodawcą. Takie informacje bardzo przydadzą się na forum, więc liczę na Twój komentarz odnośnie wynagrodzenia i ewentualnych finansowych dodatków.

pracownik

wypłaty się czasem opoźniają, brak obiecanych premii, szefostwo ma cie za nic!!!!!! jeden wielki bałagan. nikt tam juz nie chce isc do pracy przychodzic i slusznie. Zrzucanie obowiazkow jeden na drugiego. Oszusci i mobbing !!!! Nie polecam!!!!! Zresztą jak ktos pojdzie to przekona sie sam.

5

Zostaw merytoryczną opinię o Diamond Module Sp. z o.o. sp.k. - Radomsko

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Diamond Module Sp. z o.o. sp.k.?

  Zobacz opinie na temat firmy Diamond Module Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Diamond Module Sp. z o.o. sp.k.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 2 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Diamond Module Sp. z o.o. sp.k.
1.9/5 Na podstawie 16 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Sucharskiego 49
  97-500 Radomsko
 • NIP: 7272808079 REGON: 366094173 KRS: 0000652958
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w lipcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 684 366
 2. pracuj.pl 3 489 318
 3. olx.pl - praca 2 904 336
 4. Jooble 1 942 704
Diamond Module Sp. z o.o. sp.k.
Przejdź do nowych opinii