Opinie o JBG-2 w Warszowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy JBG-2. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie JBG-2 o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń i montaż instalacji wentylacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JBG-2 w Warszowice

Malcosz

Nie polecam zakładu ????

buchmach
@Malcosz

Jo tyż ni polecom zakładu. Roz się czlowiek założył i flaszke przegrał....

Klaudia

Kris rzadzil, placil za kazde 100 urzadzen powyzej 200 tys 100 zl do premi robilismy nawet 2700 urzadzen. Blady to zabral. Teraz na dwie hale robimy ledwo 1800 urzadzen na taka sama iloscia ludzi. Po podwyzkach zarabiamu mniej niz rok temu. Wszystko zaczęło się chrzanic od kiedy zatrudniono goscia ktory chodzi i sprawdza jak ludzie robia. Stwierdził że ludzie robia na 40%. Przez niego ludzi zwalniają bo siedzi na kamerach udając ze cos robi A szuka dziury w calym jak ktoś tylko stanie się po (usunięte przez administratora) podrapac. Motywacja dla ludzi to kasa, nie masz kasy nie masz motywacji. Przy takiej organizacji i zarządzaniu biznes padnie. Ludzie odchodzą nie bez powodu. Jeśli potrafisz zadbać o pracownika nie musisz martwić się o swój biznes. Prosta sprawa. Mając porównanie, czarne na białym w (usunięte przez administratora) sie poprzewracalo i Nie potrafią logicznie myśleć. Pazerność i chciwość - tak powinien się nazywać ten zakład. Dokladaja kamer, kontroluja cie na kazdym kroku. Brakuje tylko kuli z łańcuchem przy nodze. (usunięte przez administratora) Lenarta maja wiecej placone i chodza tylko na rano więc oczywiste będzie to ze nie dadzą sobie złego slowa powiedziec i będą tylko wyzywac "chycic sie roboty nieroby" bla bla bla... tak robią slabi, przy najbliższej okazji kopna was w (usunięte przez administratora) A Ezulin to najwiekszy dupowlaz Mirka ;-) dziękuję za uwagę. Pozdrawiam

Bek
@Klaudia

Droga Klaudio , jeżeli chcesz doświadczyć takiej pracy o której piszesz to musisz zmienić zakład . Ten Pan który niby siedzi na kamerach jest od tego żeby polepszyć produkcję , zwolnili człowieka dla przykładu ? Nie sądzę ,każdy kto go znał wie dlaczego poleciał . Jest naprawdę tyle zakładów pracy i są gorsze ,jest pełny nadzór nad pracownikiem i mniejsze wypłaty ,proponuje nie wypisywać żali tylko wsiąść się za pracę i wnieść coś dla firmy . Słabi to tutaj wypisują i płaczą jak im źle ,ale dalej siedzą w firmie . Zacznijcie pracować a nie trzesiecie się ze strachu bo was kontrolują ! Mają do tego prawo ,płacą wam pieniądze za wykonaną pracę a nie stanie i pierdzielenie. Idźcie zobaczyć jak wygląda praca na prawdziwych liniach produkcyjnych np.samochodowych , sikanie zatrzymujesz całą linię i lecisz z jęzorem na szybko i masz tylko 2 min bo linia stoji , więc darujcie sobie naprawdę wypisywanie jak wam źle , zmieńcie pracę na tą wymarzoną .

Kutin
@Bek

Jesteś starym posranym komuchem i takie bajki starej w domu możesz śpiewać. Powiem tak, to co robią doprowadza do destrukcji tego zakładu. Meble robią poparancy, bo nie ma fachowców w tej firmie. Za kilka lat zacznie się to (usunięte przez administratora) na maksa i wtedy popłyną. Ciekawe czy Jacek będzie zadowolony jak mu firmę położą...bo prawda taka, że chłop uja wi, co się dzieje

@Bek

Winni sie tumacza. Niepopelnia bledu ten co nic nie robi. A teraz Wez dwa glebokie oddechy drogi kolego I przeczytaj raz jeszcze co napisalam, ale tym razem ze zrozumieniem. To nie zale a FAKTY :-) moja opinia dotyczy zakladu JBG a nie innych firm. A skoro Mercedes jest od polepszenia produkcji, jak twierdzisz to dlaczego wciaz nic sie nie zmienia ? Nawet bym powiedziala PRZECIWNIE :-) Za co mu placa? Niech ruszy tylek do roboty I dla przykladu pokaze jak to powinno funkcjonowac, bo zbijać bąki to kazdy potrafi a on siedzi I marnuje etat na ktorym sie nie zna I marnuje pieniadze firmy :-)

@Bek

Masz mniej więcej rację. Swoją robotę każdy musi wykonać, żeby dostać kasę

Karolek
@Klaudia

ale żółć sie Klaudii ulewa.

@Karolek

Zadna zolc sloneczko, bo do tego mi daleko. Prawda zawsze bywa "nie wygodna". Krytyke trzeba tez umiec przyjac :-) Gardze obluda I lebrami a za ludzmi ktorzy ciezko (usunięte przez administratora) zawsze sie postawie. Wszystko mi jedno czy tu czy tej lebiodzie w 4 oczy. Swoje juz uslyszal kochany kierowniczek :-) bo ja starchu ani "pieniedzy" nie posiadam????????

Każdy kto co znał
@Bek

Czyli za co poleciał? Za to że normalnie pracował, nie wychylal się tak jak niektórzy bo wiedział, że w tym zakładzie inne rzeczy mają znaczenia? Znam gościa i nie powiedziałbym, że został słusznie zwolniony. Podobno też od miesiąca prosił o przeniesienie, z powodu jakiegos urazu odniesoonego w pracy, jednak taka przysługę to zbyt wiele. Znalem już kilka takich przykładów w tej firmie, ale jak nie jesteś z Pruchnej ewentualnie nie wchodzisz w D to tak jest

Wtajemniczony

(usunięte przez administratora)brakło już pomysłów, książki zdają egzamin u ludzi którzy cokolwiek potrafią z nich wyciągnąć i przenieść na inną płaszczyznę, kilka słów Zwalnianie kogoś dla przykładu jest bardzo słabe, zasłanianie się kamerami w momencie gdy do końca nawet z kamer nie jesteś e stanie ocenić czy ktoś pracuje czy nie m, stojąc przy komputerze i sprawdzając cokolwiek to też chyba praca, jeżeli nie ma Cię na stanowisku, ale jedziesz coś załatwić związanego z produkcją to też praca. To co się dzieje to cyrk, wiadomo nie od dziś że jest kolesiostwo i nepotyzm, przykłady? Brygadziscii siedzący na Youthbe i oglądający filmiki , jeden z nich wielki fan cukru pudru kolejny chętnie na nocnej zmianie utnie sobie drzemkę, nie mówiąc o załatwieniu czegokolwiek. Ludzie brygadzistow i kierowników,,ich ludzie" chętnie informujący w zamian za korzyści. (usunięte przez administratora)

dyzio
@Wtajemniczony

dokładnie tak jak piszesz,uczciwością i pracowitością w tej firmie niczego się nie dorobisz,kolesiostwo i nepotyzm na każdym kroku więc nie warto się angażować ,bo robisz na donosicieli i układy to oni zarobią nie ty,donosiciel to osoba ograniczona umysłowo ,która boi się o własną przyszłość i sama nie potrafi sobie poradzić w życiu, dlatego donosi aby coś ugrać dla siebie,choć 95% donosów to zwykłe ploty ,które nic nie wnoszą do firmy a ci odbierający donosy to zwykli nieudacznicy ,stare baby,jedni drugich warci

Jo
@Wtajemniczony

Kogo zwolnili?

Dd

Nic nierobiący i konfidenći jeden drugiego podpierdziela donośicielstwo i kolesiostwo a ci co zadup___ą to NIK ich nie zauważa wybieram się na zebranie zarządu konfitury wasz koniec jest bliski kiedyś konfidentów. wieszano wasza rudysdykcja kończy się za bramą dotyczy to wszystkich donosicieli jaj wszystko widzę i obserwuje skończyłem kurs detektywa i wszystko ujawnie na zebraniu zarządu wasz koniec donosicielstwa się zbliża

Fff
@Dd

Sobota weszła za mocno

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Aaa

Ale tutaj jest płacz i zgrzytanie zębów.. A tak na prawdę to praca jest spoko, wypłata zawsze na czas, premia na święta, na łeb Wam nie pada a zarobki nie są takie złe w stosunku do tego jakimi nieudolnymi nierobami niektórzy w firmie są. Proste jak Ci nie pasuje to się zwolnij, albo idź sobie popłakać w kąt, jeżeli nie masz odwagi swoich żalów powiedzieć blademu albo zarządowi wprost, tylko jak ciota piszesz to tutaj. Pozdro P.O????

@Aaa

Potwierdzam praca spoko zarobki nietakie zle, ale wypisywanie takich bzdur tutaj na forum jest bez sensu, bo komu chce sie pracowac bedzie pracowal ja polecam firmę.

Xxx

Piszecie tak jakby sie ludzie nie zwalniali, zwalniaja i to calkiem dobrzy, ktos przychodzi z wypowiedzeniem i nagle siano na podwyzke jest, ale do tej pory ludzi w (usunięte przez administratora) maja haha, nikt nie mowi ze praca zla bobo praca fajna, ale ja tu przychodze po sianoto, a nie dla pasji, wiec jak mi upier.dalaja zarobki za ta sama robote, to mam prawo przestrzec ludzi, przed owa firma bo po cotym ludzie sie maja pakowac w mieliznep, a ludzie sie zealniaja, a jedni czekaja na odpowiedni ruch, wszystko pod kontrola, ludzie moze placza bo chcieliby zostac przy tej pracy i wrocic do normalnych zarobkow, ale jak blady obiecuje duzy kawalek tortu, a pozniej sie smieje z nas bo nas wykantowal, no to o tym trzeba mowic i tylko o to chodzi, a nie o to ze praca zla, bo ta jest fajna, tym wiekszy placz ludzi, bo ktos moze ma zamiar popracowac wiecej czasu w jednej firmie a nie zmieniac co chwile, bo zarzad czy pracodawca jest hiena, mam nadzieje ze wyjasnilem, ludzo spier.alac stad powaznie hah :)

Bek
@Xxx

Zwalniają się ludzie i to całkiem dobrzy? Co ty bredzisz. Nie widzę żeby starzy pracownicy się zwalniali, są cały czas ci sami żółci i robią , zwalniają się sami młodzi ,więc proszę tutaj nie wypisywać bzdur. Dobrzy pracownicy którzy robią po 6-15 lat to robią dalej , a jak ktoś co chwilę zmienia robotę to też o nim świadczy , fajna robótka była dla tych co scieme walą ,ale teraz się to skończyło i wypisujecie swoje żale. Tragedia, nie pasuje to się zwolnijcie jest to bardzo proste.

Aaa
@Xxx

Ino dej, dej, dej bo mi się należy! Piszesz jak madki na Facebooku czy olx :-D

@Bek

I to jest prawda zwalniaja sie tylko ci co najmniej wykazuja sie w swojej pracy tylko chcieliby zeby ktos na nich pracowal a oni sie beda siedziec na tel.bo ty masz stawke większa to je....aj.takie myslenie jest w tej firmie pracownikow.staraj sie to cie docenia w późniejszym czasie kazdy z nas zaczynal od najmniejszej stawki.

@Bek

A ja znam i to kilku z mojej jednej zmiany :) wiec blady/robo czy tez moze pan mercedes, skonczcie na sile wybielac sie ???? OCZYWISCIE ZE ZMIENIAMY PRACE, ALE MAMY PRAWO PRZY OKAZJI NAPISAC DLACZEGO LUDZIE SIE ZWALNIAJA, DOTARLO? Pisac i przestrzegac dalej bedziemy. premie uciac a wprowadzic takty i moze jeszcze ze stoperem stac, poje.ani ludzie ???? P.S. jak jestes czlowiekiem o malym szacunku do samego siebie, idealnie sie nadajesz do tej pracy, plus atrakcje erotyczne, bo dymaja Cie na kazdym kroku, na kazdej plaszczyznie, wy mowicie ze sie nie znamy na robocie, a wy na traktowaniu ludzi, widzialem podejscie bladego na zebraniu odnosnie taktow i tym torcie, do osoby ktora probowala cos wniesc do rozmowy, ale jest po wypadku motocyklowym i widac.uszczerbek na zdrowiu, zajmowalo troche czasu zanim zdolal cos wniesc, niestety blady twoje pogardliwe slipia i ignorancja wobec tego czlowieka pokazala wiele :)

Xxx

To jest prawda, ale nawet Ci wyjadacze w (usunięte przez administratora) wala i na fonach siedza, najsmutniejsze jest toto, ze sa rowni i rowniejsi, kolesiostwo, nie wchodzisz w (usunięte przez administratora) nic nie masz, jedni za telefon maja zjebie drudzy, ej wez schowaj i gdzie tu sorawiedliwosc, to samo nadgodziny, nieee maaa braaak, a chodza jedni i ci sami po 4, wiec o co tutaj chodzi, zaczniecie ludzi jednakowo TRAKTOWAC a z osobna nagradzac stawkami (na podstawie zaangazowania) to zmienia sie wpisy :) albo wszyscy sie maja tak samo, albo faworyzujemy kogokolwiek, juz nie wspomne o tym ze musimy tyczec do 6 na linii, gdzie w szatni magazyn juz wlosy uklada po goracej kapieli, wiec jest to jedna i ta sama firma czy 5 w jednej?parodia

Kropki
@Xxx

Jak Tobie duma nie pozwala ,żeby zadzwonić do brygadzisty czy możesz przyjść na nadgodziny to twój problem ,tam gdzie są nadgodziny wymagane to są i zapierdzielaja. Teksty od ludzi na pytanie czemu nie robisz nadgodzin " bo mam wyje*ane " i mi się nie chce , no to sorry .. jeszcze macie czelność pisać pierdoły . Wszyscy powtarzają tutaj , nie pasuje to się zwolnij , dlaczego jesteście takimi matołami i tego nie rozumiecie , macie odwagę powiedzieć coś na temat firmy to zróbcie spotkanie na hali buntowników i tyle. Sobota zapisy to problem , nadgodziny na telefon problem , jest nad tym kontrola to problem , skończyły się czasy sciemniania !! Bardzo dobrze popieram zmiany Bo są dobre i nie wstydzę się tego żeby zadzwonić o nadgodziny ,ponieważ wiem co będę robił a nie chowal się po kątach.

@Kropki

Tu sie z toba niezgadzam pracuje juz dosc troche w tej firmie i widze co sie dzieje na nadgodzinach.bo jak mozna przyjsc na nadgodziny i idziesz Na inny dzial i jak ta robota wyglada tam bajery bajery bajery to tyle.

Benz

Teraz to ja sie wezme za nierobow z magazynu z pewnej zmiany.Dobrej zmiany.

Witkowskidamian1992onet.pl

Witaj serdecznie ja jestem osoby niesłyszących chciałem iść w pracy frima jbg2 team prokukcja ludzi też niesłyszących pozdrawia serdecznie

Zadowolony

Stabilna praca , wynagrodzenie zawsze na czas bez żadnych opóźnień. Atmosfera w pracy jest bardzo dobra, pracownicy są pomocni i przyjaźni. Dla ambitnych dużo dróg rozwoju , możliwość awansów ???? Polecam firmę wszystkim ????

Ziemniak

Hahahahahahaha. Ładna Ściema.

Zniesmaczony
@Zadowolony

Kolejna osoba decyzyjna, ktora probuje wybielic firme, zatem czas sprostowac, Atmosfera? Nie przychodzi sie tu dla atmosfery, sa dzbany i sa wporzo ludzie, ale tonie wszedzie tak jest, a teraz najwazniejsze, bylo wporzo byly zarobki, elegancko zarobiles to zasuwales, a zasuwales bo zarobiles, nikt z batem nie stal to fakt, normalne odruchy czlowieczenstwa, teraz? Wiecej decyzyjnych, brygadzisci nowi to jakies nieporozumienie, faworyzowanie dupolizow, ludzie sie zwalniaja to i mieknie gadka do ludzi ktorych mieli w zici hah, uciete premie (nowy przelicznik premii) dla przykladu w tamtym roku we wakacje ponizej 1000 nie spadala = MOTYWACJA! Teraz jakies smieszne 400 za ta sama robote, inwigilacja totalna, po podwyzce zarabiami mniej niz przed, FENOMEN, do tego wprowadzaja kulture aushwitz czyli kazdy moze sie domyslec o co chodzi, ludzi nie ma bo sie pozwalniali, teraz dla przykladu wyrzucili chlopaka, zeby pokazac kto tu rzadzi hah, nie omieszkam wychodzic z zalozenia ze niebawem powstana czytniki przy kiblach, zostaja tutaj ludzie ktorzy samych siebie nie szanuja, boja sie albo jeszcze niczego nie znalezli, nikomu zle nie zycze, ale wam robo i blady zycze jak najgorzej, ludzie kto mysli o przyjeciu sie tutaj, niech to lepiej oleje powaznie :)

Prawie sie wkopalem
@Zadowolony

Jakis miesiac temu czytalem goworka kazdy wyzywal ze zle itd, a tu widze po kilku tyg znajduja sie komentarze pozytywne i nawet oceniane pozytywne przez 90% ludzi mimo, gadalem z 3 znajomymi ktorzy tam jeszcze robia, pensje po podwyzkach sa mniejsze, ludzie z 1 lini tylko stoja, oczywiscie pracuja jak sie super lysy zbliza a tak to gadulec w 4 zoltych przez 1h+ (czemu ich nie zwolnicie?), wprowadzaja rygor jak w auschwiz, podwyzki w maju/czerwcu mialy byc nagle firma nie ma pieniedzy ale na kamery zeby ludziom na rece patrzyc i poganiac hajs jest

xDDDd
@Zadowolony

No chyba w biurze wam tak dobrze bo na chali jest chvjnia jakich malo, skad ty masz tyle pozytywow jak kazdy kto robi na chali od x miesiecy nie powiedzial dobrego slowa na ta firme

Hahaha
@Zadowolony

Ludzie poszli na l4 i sie pozwalniali bo traktujecie ich jak smieci to trzeba jakos nowych naiwniakow sprowadzic :D Kazdy kto chce sie przyjac, radze nie wierzyc w te "pozytywne komentarze" pisane i plusowane przez gore

@Zniesmaczony

Ja niemusze wybielac tej firmy bo tej firmy nietrzeba wybielac bo niejest tak jak tutaj wypisuja te lebry lenie obiboki.Firme polecam dla osob ktorzy chca pracowac to beda pracowac.firma placi nam pensje na czas niektore firmy tego nie maja a co do atmosfery powiem tak nigdy ja niebedzie jak jeden bedzie pracowal a drugi bedzie nonstop na telefonie to mnie h.j. bierze i po atmosferze.tak to wygląda panowie i panie.

Stary

Powiem tak. (usunięte przez administratora) zaczyna się od góry. Jakich sobie "wykfalifikowanych" kierowników, brygadzistów wybraliście-taką robotę macie zrobioną. Większość pracowników nie da nic więcej od siebie np do jakości urządzeń, skoro przykład szedł z góry "ilość, nie jakość" i tego ich nauczyliście. Również dział "koństrukcyjny" pozostawia wiele do życzenia, olewając prośby z produkcji, bo mu na kompie pasowało.. Teraz wielce patrzycie na kamery, a może by tak zajrzeć i zastanowić się dlaczego są braki w boxach, błędy na wykazach i niepasujace elementy?? Plus dla Was za zamówienia tylko w IFS, ponieważ była to patola co handlowy odwalał z korektami.. Są na hali ludzie, którym zależy na pracy jako zarobkach i jako dobrze wykonanej pracy dla Was ale Ci są w większości niedoceniani - bardziej liczą się dupowłazy-nieroby, których zamiast zwolnić, to nawet awansują. Chore..

Blee
@Stary

Ja tam nie słyszałem żeby kogoś awansowali , a już tym bardziej za to że jest nierobem. Bardzo dobrze że zaglądają w kamery , w końcu widzą jak to wygląda :)

@Blee

Jednego przerzucali z działu na dział aż trafił na kj. Drugiego lebra też A teraz jest żółtym na 1 linii i nie wspomnę słów roba o pewnym człowieku z kj..

Ocb

Jak mozna napisac cos dobrego na temat tej firmy, skoro na przestrzeni kilku miesiecy, zarobki spadaja, na premiach nas kantuja, po podwyzce zarobki coraz mniejsze, nawet mamy zakladowy zarcik uwaga bo pierdoln....e: -ty i jak zadowolony z podwyzki?? -kur.. jeszcze jedna i sie zwalniam ???? Teraz jeszcze jakies wymysly typu zero spozywania jedzenia, no tak niby logiczne, ale nie w momencie w ktorym pierwsza przerwe masz po 4 czy tam 5 godzinach, gdzie robo sobie zapier.... przez srodek hali, z buleczka, ksieciunio pier.. a blady sie naczytal jakis japonskich ksiazek i struga bohatera, czlowieku przeczytaj moze jakasjest ksiazke odnosnie traktowania ludzi chory osobniku, to tyle tak po krotce, ludzie uciekac z tego aushwitz a wam nowi radze sie zastanowic, po prostu szkoda marnowac czas na taka bude.

Olo

I zaś piszą. Blady dołóż im roboty bo widzę że im się nudzi i piszą ż telefonu pierdoły. Nie pasuje robota to wypad na parapety albo mokate. Pozdrawiam

Git
@Olo

Mam znajomego w mokate i wyplata ponizej 2700 nie schodzi i przynajmniej mozna stanac i odsapnac bez strachu ze cie wyje bia

Olo dupowłazie z 1 lini
@Olo

(usunięte przez administratora) Nie odzywaj się... Bo za 1 linie też się wezmą... (usunięte przez administratora) Mamy teraz taką przewagę , że większość ludzi ma złożone papiery .Od Kopalń po lepsze zakłady pracy w Rybniku itp. Tego co zwolnili i tak się miał zwolnić ...:) Szanujcie Pracowników bo już nie ma z kim robić a kopalnie znowu będą werbować

Rozbawiony
@Olo dupowłazie z 1 lini

Ja np czekam, trzeba byc cierpliwym, papiery poskladane, we wrzesniu max pazdzierniku z tego co wiem sie mocno zdziwia ???????????????? ale ja siejak ciesze, z usmiechem na twarzy Ci mowia ze zaklad stac na Twoje zwolnienie bo za duzo ludzi, totalna arogancja, ignorancja i (usunięte przez administratora) przyjdzie czas ze beda prosic o jakas przysluge :D a te pisanie ze i tak sie zarabia dobrze, haha wybrane osoby i to nieliczni, pierwsza linia to juz zapomniala co oznacza slowo czesc, nie oderwa (usunięte przez administratora) z krzesla, inni ludzie, kracza juz jak te hieny i osobniki doprowadzajace do frustracji ludzi, czyli robo i blady, wlasciciel to powinien wytargac jednego i drugiego za ucho jak w podstawowce, otworzyc hale i dac wybor, wypier.. w trybie natychmiastowymbezprzetargowym, albo zapraszamy na linie :D JE*AC !!!!!

Klaudia

Kris rzadzil, placil za kazde 100 urzadzen powyzej 200 tys 100 zl do premi robilismy nawet 2700 urzadzen. Blady to zabral. Teraz na dwie hale robimy ledwo 1800 urzadzen na taka sama iloscia ludzi. Motywacja dla ludzi to kasa, nie masz kasy nie masz motywacji. Przy takiej organizacji i zarządzaniu biznes padnie. Ludzie odchodzą nie bez powodu. Jeśli potrafisz zadbać o pracownika nie musisz martwić się o swój biznes. Prosta sprawa. Mając porównanie, czarne na białym w (usunięte przez administratora) sie poprzewracalo i Nie potrafią logicznie myśleć. Pazerność i chciwość - tak powinien się nazywać ten zakład. Dokladaja kamer, kontroluja cie na kazdym kroku. Brakuje tylko kuli z łańcuchem przy nodze. (usunięte przez administratora) Lenarta maja wiecej placone i chodza tylko na rano więc oczywiste będzie to ze nie dadzą sobie złego slowa powiedziec i będą tylko wyzywac "chycic sie roboty nieroby" bla bla bla... tak robią slabi, przy najbliższej okazji kopna was w (usunięte przez administratora) A Ezulin to najwiekszy dupowlaz Mirka ;-) dziękuję za uwagę. Pozdrawiam

Olo

Roboty dołożyć i przestaną pisać pierdoły. Nie pasuje robota to wypad na parapety albo na rynny albo hu. Wie co.

Xd
@Olo

Dokładnie dołożyć roboty . Na przygotowaniu produkcji widać że pracują i nie narzekają , a z tego co widzę to zmiany są tam duże i dzieje się.

Aha
@Xd

Co ty anonimie z gory wypisujesz za pierdoly nasz dzial obciazyli robota od innych i prawie kazdy narzeka, wyrobic sie musimy bo produkcja czeka a jak nie to jestesmy je*ani, znow zakala tej firmy (wegorz) powstal przewrqcajac pol firmy do gory nogami, gdzie sa czasy gdzie sie nikt do niczego nie(usunięte przez administratora) ludziom chcialo sie pracowac premia byla po 1k+. (usunięte przez administratora)

Ojoj
@Aha

Jak sama nazwa wskazuje ," pracownik przygotowania produkcji" czyli, musisz wszystko przygotować pod produkcję ,żeby chłopcy na linii mieli jak najmniej roboty i mogli się skupić na swojej pracy którą ty dla nich wykonujesz ,jeżeli nie rozumiesz tego pojęcia i ta praca jest dla ciebie za ciężka ,to zmień ją idź na kopalnie i zobaczysz jak wygląda prawdziwa praca . A narzekają ci co najmniej robią i ciekawy jest twój wpis że jesteście "je**ni"? masz tam brygadzistów którzy mają to ogarniać i pomóc w jakichkolwiek problemach , jeżeli nie dajesz rady to zgłoś to któremuś na pewno znajdzie jakieś rozwiązanie dla ciebie , pamiętaj nikt cię nie trzyma na siłę ,zawsze możesz zmienić pracę na lepszą i wymarzoną o której zawsze śnisz

To jakiś żart

Chciałbym serdecznie Pozdrowić kontrolę jakości bez dwóch zdań najlepsza ekipa , mistrzowie w kręceniu się na krzesłach obrotowych wiedza również na wysokim poziomie . Cieszę się że wam się kasa zgadza przy zerowym zaangażowaniu jeszcze raz pozdrawiam

Dobre
@To jakiś żart

Zróbcie jeszcze tak z dziesięciu zielonych i zrobimy zawody

Jozin
@Dobre

Ból (usunięte przez administratora) bo mają etaty widze.

Pokręćmy się razem
@To jakiś żart

No właśnie co to ma być z tą całą kontrolą ?roboty się chyć jeden z drugim bo te krzesła zajedziecie. Tu się zgodzę dajcie jeszcze z 20 zielonych.

obiektywny
@Jozin

A powiedz mi gościu co ty tam kontrolujesz jak urządzenie przyjeżdza do ciebie poskładane ,zaglądasz do środka ?,znasz się na chłodnictwie? znasz się na elektryce? ,przeszłeś te działy że sasługujesz na etat?.Mebli spakowanych średnio 20 szt.na zmiane a tam po trzech kontrolerów do sprawdzania chyba koloru mebla.Tymczasem w koszach na lini brakuje połowa rzeczy,ludzi na działach po dwóch ,trzech .

Jozin
@obiektywny

Ja akurat nie wiem co kontrolują na wykończeniu pracuje i nie mam bólu o to że mają etat. Uważam po prostu że produkcja powinna nie (usunięte przez administratora) do własnego gniazda. Pracowałem jeszcze przed czasami kontroli i pamiętam że były czasy że urządzenie wyjeżdżało w złym kolorze dlatego lepiej że ktoś to jednak czyta. Druga sprawa to od kontroli elektrycznej mamy pomiarowcow

@Jozin

Dlatego pomiarowiec też powinien mieć etat bo to odpowiedzialne stanowisko

zabłądziłem na hali
@Jozin

Ty Jozin ale kontrola jakosci to juz nie produkcja tylko nowy dział którym kieruje nowy człowiek pewnie wiesz o kogo chodzi

Neutralny
@Jozin

Panie obiektywny zastanów się Pan trochę bo w interesie zielonego nie jest to żeby sprawdzić jak najwięcej mebli oni są inaczej rozliczani . Ty zapiepszasz na wskaźnik łudząc się że premia na koniec miesiąca będzie ciut wyższa a taki zielony wymyśla pierdoły jakieś ryski szparki plamki itp bo nie chce ryzykować utraty swojej premi. jak zwykle coś zostało wprowadzone i nie do końca przemyślane zobacz ile mebli teraz produkujemy moim zdaniem jest to przesada bo zostali tam wydelegowani w większości ludzie którzy nie mają pojęcia co robią , ludzie którzy mieli znikomy kontakt z budową mebla ,ludzie którzy niepoznali nawet poszczególnych procesów produkcji takiego urządzenia przez co robią takie koszty i straty materiałowe o czasie nie wspominając że się w głowie nie mieści. nie ma co się zbytnio czepiać chłopaki robią co im kazano to wina przełożonych to tak jak byś baletnicy kazał dom budować.

handl.
@Neutralny

'' zobacz ile teraz mebli produkujemy? "a niby gdzie te meble? Ludzie, to i tak będzie spakowane. Nie ważne na której zmianie to będzie. Ważne żeby było zrobione dobrze i nie było z tego reklamacji. I skończcie z tymi wyscigami która zmiana będzie miała więcej wpisane bo to nikomu dobrze nie robi.

Neutralny
@handl.

O widzę że gościu z kontroli się odezwał . Teraz widać wasze podejście do tematu pewnie że będzie spakowane jak nie dziś to jutro ,jak nie jutro to za tydzień pewnie przecież mamy czas to nie nad Tobą biały czy pomarańczowy stoi i Cię pogania bo auto stoi i termin niezostał dotrzymany a z tego co widać teraz produkujemy mało , marnujemy czas i materiał a reklamacje dalej są i zarabiamy dużo mniej . Wolał bym mieć kasę za ilość wyprodukowanych mebli a za pieniądze które dzięki wam lądują w kontenerach opłacić serwis i lepiej wszyscy na tym wychodzą pozdrawiam

ty
@obiektywny

I na kolorach trzeba sie znac dobrze ze maja ralownik.

Baloo
@Dobre

No i bajera z pakowaczami, bo co tu robić jak produkcja spadła a cztery litery bolą od siedzenia:)

Maszynistka
@Baloo

Powiedzcie mi proszę jak się dostać na dział pakowania? Słyszałam że jak się tam jest w czwórkę to nuda i tylko nogi bolą od stania. Pytam bo podobno na jednej czy dwóch zmianach brakuje tam ludzi.

XD
@Pokręćmy się razem

XDddddddddddddddXDXD

Sisi
@Maszynistka

Dobre.....ale Ku..a prawdziwe.

Już nie długo

Dla chcących pracować w jbg to robota spoko kasa też nie jest zla jak za ta robotę ale kierownictwo i klimat niesamowicie (usunięte przez administratora) jak nie jesteś kolega, kuzynem itd Roba lub brygadzisty to na niewiele możesz liczyć. Nie licz że Cię ktoś doceni. A i kierownictwo nie lubi ludzi którzy mają swoje zdanie

Uzdrowiciel

Jak już macie sobie tutaj skakać do gardeł to proszę by się to odbywało w jak najwyższej jakości. Najlepiej żeby te wypowiedzi analizował kontroler jakości , zanim coś napiszecie to dajcie zielonemu do sprawdzenia.

Dyzio
@Uzdrowiciel

Haha chłop dał radę przenieść zakład o 10 lat do tyłu i to bez Deloriana .

Olo

No i dalej pisza pierdoły. Roboty dołożyć powtarzam!! I się odechce pisania i narzekania. A jak nie pasuje to na zachód na zmywak(usunięte przez administratora)! Pozdrawiam.

DD

Czysty Sajgon sodoma i gommora

Gyt

Masz szansę możesz jechać

@Gyt

Dziękuję. Ale nie skorzystam. Wolę pracować tu na kochanym ślasku za 3 tyś i mieć rodzinę przy sobie. I przedwwszystkin spokój i bezpieczeństwo. Pozdrawiam

tyu
@Olo

A jestes w stanie utrzymac rodzine za 3 tysiace bo mi sie wydaje ze nie.

@Olo

Robo? Blady? Darujcie sobie te "pozytywne" komentarze, nikt tu bez powodu gnoju wokol jbg nie robi, wy robicie gnoj, ludzie o tym mowia, kapewu zlodzieje?

Kolo

Bo chciałem iść na malarnie bo podobno spoko tam jest

@Kolo

Tego to nie wiem dokładnie jak jest. Na pewno ciepło????

Władziu
@Pkp

Nie dam Ci jak żeś ciepły

Rty
@Kolo

Przyjdź zobaczysz potem napiszesz czy jest tak super.

Kolo

Witam to prawda że odchodzi ten koleś ze sprężyną na nodze z mlarni

@Kolo

Tak odchodzi. I jakoś mnie to nie dziwi

@Kolo

Bajerant z niego jest niezły ale jak ja bym miał takiego żółtego gamonia nad sobą to sam bym się zastanowił jak ta praca u nas wygląda. Żenada

Witkowskidamian1992onet.pl

Dzień dobry serdecznie ja jestem osoby niesłyszących chciałem iść w pracy jbg2 team prokukcja ludzi też niesłyszących. A czy przyjmuje się do pracy nieslyszacych? Pozdrawiam

Tom
@Witkowskidamian1992onet.pl

Cześć. Pracują ludzie niesłyszący ale czy na dzień dzisiejszy takie osoby przyjmują to nie wiem. Ogólnie to kiepsko ostatnio u nas. Pozdro.

Zostaw merytoryczną opinię o JBG-2 - Warszowice

• Jak się pracuje w JBG-2?

Zobacz opinie na temat firmy JBG-2 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JBG-2?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 6 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JBG-2?

Kandydaci do pracy w JBG-2 napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JBG-2