Semmelrock

Gliwice

Opinie o Semmelrock

Julita

@Marcin jakie stanowisko opisujesz w Semmelrock? Widzę, że firma szuka dużo pracowników na różne stanowiska: http://www.semmelrock.pl/firma/praca-i-kariera/ więc dobrze byłoby wiedzieć o jakim jest mowa. Aktualnie firma poszerzyła swoją działalność i ma więcej miejsc dystrybucji, przez co potrzebuje więcej osób do pracy.

Marcin

Zarobki 2,5-2,7 W sezonie zapierdol. Na widlaku ujdzie , atmosfera ujdzie na 1wszej zmianie terza trochę pojebac , trzeba się samemu przekonac , robisz swoje masz spokój . Weekendy za darmo hmmm jak coś rozdupcysz to trza przydupic w weekend to naprawić . U Romana na zmianie było ok . Pozdro mordeczki .

jan

to wogole nie ma przerwy? to slabo, kodeks pracy przewiduje 15minut przerwy a dodatkowe 15 jest dobrowolne od pracodawcy, na co tam jeszcze narzekacie? a wyplaty terminowe?

Normalny

Parodia nie polecam średniowiecze. Brak przerwy śniadaniowej . Praca w soboty za free .Natoryczne lamanie prawa pracy i bhp .

cześć
@Normalny 18.08.2016 15:04
Parodia nie polecam średniowiecze. Brak przerwy śniadaniowej . Praca w soboty za free .Natoryczne lamanie prawa pracy i bhp...

śniadanie w sterowce haha kanapki razem z kurzem

koniu

Witam nie polecam pracy tutaj.Na zakładzie syf, zapylenie straszne wszystko sie wdycha.wibracje.PRzerw śniadaniowych nie ma.Zastraszanie i hamstwo.Za taka prace jak tu zarobek mizerny.

Tomek S
@koniu 13.07.2016 11:08

Słuchaj kozaku jeśli masz jajka w torbie a Widze ze nie masz pisząc opinie jako osoba tam pracująca to podejdź do mnie na hali i powiedz mi to prosto w oczy ze masz jaja i potrafisz podpisać się swoim imenie czy pseudonimem totalne dno i tyle moja opinia jest taka dla ludzi co toczytaja chcesz przyjdź przekonaj się sam a ty cioto bez jaj dalej siedź cicho bo tylko tyle ci zostało

koniu

an 74

Witam chce zaciągnąć informacji o firmie Semmerlock gliwice ponieważ szukam nowej pracy i nie wiem czy warto interesuje mnie wynagrodzenie socjal na stanowisku operator wózka widłowego dzięki pozdrawiam

xxxxx

prosze dajcie sobie spokój z tą firmą ja tam pracowalem i sie zwolniłem tam som nieodpowiedni ludzie na nieodpowiednich stanowiskach zacząwszy od kierownictwa az po pracowników fizycznych...kto tam pracował ten wie hah

nbvb

super!!!

Zostaw opinię o Semmelrock - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Semmelrock