Opinie o Semmelrock w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Semmelrock. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Semmelrock na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Semmelrock w Gliwice

Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Czy Semmelrock zatrudnia studentów?

Spun Nowy wpis

Czy ktoś zna warunki dla Przedstawiciela Techniczno Handlowego? Pieniądze narzędzia. Dzięki z góry

Nope Nowy wpis

Zakład w Gdyni to skansen. To, że tam jakoś idzie produkcja to jedynie zasługa szeregowych pracowników, którzy na ślinę i sznurek utrzymują maszynownię w ruchu bo uświadczyć nowe i oryginalne części zamienne to tam niewyobrażalny luxus. Otoczka zagranicznego kapitału, a w środku jak Stocznia (usunięte przez administratora) Paryskiej w osiemdziesiątym piątym roku. Kasa jak za system 3 zmianowy, pył, hałas i pracę fizyczną nie powala.

Egon Nowy wpis

Czy w semmelrock w gdyni nadal są obowiązkowe wszystkie sb ? Jeżeli tak to jak wygląda odbiór godzin za przepracowany sb ?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Semmelrock? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Mały

Może ktoś opowiedzieć o obowiązkach operatora wózka i czy jest w stanie zarobić 3000 na rękę Pozdrawiam

Miły Pan
@Mały

Na początku będziesz stał i kostkę przebiegał, a na wózek gdy ktoś się zwolni lub zwolnią. Ogólnie ogłoszenie o prace w Semmelrock pic na wodę, będziesz od wszystkiego....

Grzegorz
@Miły Pan

Mam przez to rozumieć, że pracownik zatrudniony w firmie Semmelrock będzie odpowiedzialny, za większą ilość obowiązków niż wskazuje na to ogłoszenie o prace? W takim razie zastanawia mnie, czy również wynagrodzenie będzie adekwatnie wyższe? Odpowiedz proszę.

Dariusz
@Miły Pan

Za taką kasę plus 600 premii można być od wszystkiego.A i socjal super-Semmelrock Gdynia

@Dariusz

Kasa żadna rewelacja za taką ilosc obowiązków, chyba że u Ciebie na stanowisku

Koko
@Mały

3000 koła lettkooo

Daniel

Ogólnie sytuacja w semmelrocku w gdyni wygląda tak że starsi pracownicy strasznie (usunięte przez administratora)pracowników którzy krótko pracują,wydaje mi się że w tym wszystkim maczają palce kierownictwo po to by nie przedłużać umowy na czas nieokreślony. Moja rada jeśli szukacie pracy przyszłościowej to będzie ciężko by tu coś osiągnąć. Pozdrawiam

budowlaniecadam

Mają za to dobrą kostkę brukową Semmelrock. Można dobrać do swoich potrzeb wzór, kolor kostki brukowej: czy na podjazd, czy do ogrodu.

Roko

W Gdyni jesteś od wszystkiego .Ludzi coraz mniej A obowiązków coraz więcej. Brak narzędzi i (usunięte przez administratora) przełożonych to norma. Jak się nie podoba.........to...wyp..Jak to ci pasuje to da się zarobić.

Maria
@Roko

Niestety, im mniejsza liczba pracowników, tym obowiązków rzeczywiście może przybywać. Twoja opinia o pracy w Semmelrock jest jednak trochę mało merytoryczna. Rozumiem, że dobrze płacą, a jak wygląda system premiowy?

Dariusz
@Roko

Rąk do pracy wszędzie brakuje.Ale bynajmniej kasa dobra.System 8 godzin na 3 zmiany.Więc co narzekacie.

Lolo
@Dariusz

Tu chyba dobrej kasy nie widziałeś.Za ten (usunięte przez administratora) to dobra kasa

@Lolo

To w końcu pod względem oferowanego wynagrodzenia praca w firmie Semmelrock jest godna polecenia, czy nie? To ważna kwestia, która powinna znaleźć się w tym wątku, więc może zechcesz się wypowiedzieć, aby pomóc rozwiać ewentualne wątpliwości?

Franek

A wystarczy być dobrym i sumiennym pracownikiem żeby docenić prace w dobrej firmie!

@Franek

Jak ktoś ma zapier... i niezadaje pytan to jest dobry pracownik, jak jest inaczej to jest bee pracownik, bhp jak pracownik łamie to po premii jak dyrektor każe łamac to ok, a potem szefostwo sie wypiera, czasy że "za bramą na twoje miejsce 10ciu czeka" sie konczyły, a poszanowania dla pracownikow BRAK, I obawiam sie ze jeżeli weenenberg by sie o tym szystkim dowiedział to bynajmniej w Gdyni by głowy ze stołków poleciały.

Czy w firmie Semmelrock są regularne szkolenia pracownicze?

Mlody

W tej firmie to już niczego nie będzie dobrego. Pewna osoba zarządzająca tym skutecznie rozwala całą firmę. Ale tak to jest jak najwyżej jest ktoś kto się na niczym nie zna a pracę zdobył przez przypadek. Szkoda firmy bo już dużo osób z niej odeszło a przez ostatnie 3 lata to tylko zwalniają

gucio

Można zmienić firmę jeśli nie pasuje. Dla mnie to dobre miejsce do pracy, polecam!

Darek

Praca ciężką na produkcji lecz do zniesienia trochę za małe pensje w stosunku do obowiązków jakie wykonują pracownicy fizyczni ...hałas związany z wibrowaniem betonu i jego obróbka ...no i ciężarówki których w sezonie przyjeżdża bardzo dużo co niektórzy jeżdżą jak szaleni a na zakładzie obowiązuje przecież ograniczenie prędkości do 5 km /h wiec czy tak trudno się zastosować do tych ograniczeń ...przecież to dla bezpieczeństwa twojego i innych jest zrobione ...wózki widłowe ciągle się kręcą między ciężarówkami i odwrotnie wiec jedni i drudzy powinni uważać jak jeżdżą bo nie raz juz była sytuacja niebezpieczna ...na szczęście nikomu się nic nie stało lecz wydaje mi się że to kwestia czasu

Lokalny hurtownik

Zakład w gnatowicach starych ...czasem długo czeka się na łaskawość magazynierów aby wyjechali ze swoich kryjówek i przystąpili do załadunku ciężarówek ...np wjadą na zakład 3 samochody do załadunku następnie wyjadą a o godzinie 13:30 i do 14:30 juz nikogo nie obsługują bo jedni schodzą o 14 i nie "opłaci" się brać samochodu" a drudzy nie biorą bo dopiero przyszli do pracy czasem od 13 juz nie biorą nikogo ...kierownicy nie reagują na takie sytuacje mimo że przed bramą wjazdowa oczekuje od 10 do 20 samochodów ... Moje sugestie dla Semmelrock: W skali 1-10 to ocena odnośnie załadunków w gnatowicach starych to 5 a w kolbieli na 10 super obsługa i magazynierzy nie chowają się przed pracą z wysoką kulturą osobistą nie utrudniają życia sobie i innym Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Kierownik w gnatowicach starych zachowuje się jak by za kare siedział i pisał dokumenty czyli Pan Wojciech K brak kultury a wręcz czyste hamstwo we wcześniejszych latach handlował kostką nielegalnie drugim gatunkiem kostki pod przykrywą że bierze na rodzinę z czego prawie nikt z pracowników nie mógł kupić kostki przecenionej ...

Julita

@Lolo, proszę Cię o nie prowokowanie sprzeczek na forum GoWork.pl. Na forum staramy się prowadzić konstruktywną dyskusję. Jeżeli twoja opinia o firmie Semmelrock jest negatywna podaj proszę argumenty, które ją uzasadnią. Jakie aspekty w tej firmie oceniasz jako plusy, a jako minusy?

Henry

Może zacznijcie doceniać, że macie pracę w dobrej firmie!!!

Lolo
@Henry

To przyjdź i rób jak murzyn

Wiktor

Jak komuś nie chce się pracować to nawet praca w dobrej firmie będzie zła!!!

Jozin

Pracowałem w okresie 2014-2015 u Kornela na zmianie , linia u Jacka to powiem tak (usunięte przez administratora) , prawa pracy czy bhp w tym zakładzie nie ma. Zapomnijcie o przerwie ,chyba że sobie ją sami czasowo wywalczycie , np przez sprzatanie linni na pół gwizdka itp. Atmosfera napięta przez kierownika pana P , który jest prawą reka pana kierownika K , a ten znowu to lizus dyrektora K... od marca do listopada(mrozow) wszystkie soboty obowiazkowe , a potem przymusowe wybieranie w grudniu... nie polecam no chyba , że ktoś pracujac 6dni w tygodniu (czasami po 10h) w pyle cieple i stresie zadowoli sie 2800 zl. Pozdrawiam Jacka Kornela Romka Damiana i paru innych o ktorych teraz nie pamietam , a dzięki którym jakos to sie przetrwalo. ;)

Gutek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

koniu

Witam nie polecam pracy tutaj.Na zakładzie syf, zapylenie straszne wszystko sie wdycha.wibracje.PRzerw śniadaniowych nie ma.Zastraszanie i hamstwo.Za taka prace jak tu zarobek mizerny.

Tomek S
@koniu

Słuchaj kozaku jeśli masz jajka w torbie a Widze ze nie masz pisząc opinie jako osoba tam pracująca to podejdź do mnie na hali i powiedz mi to prosto w oczy ze masz jaja i potrafisz podpisać się swoim imenie czy pseudonimem totalne dno i tyle moja opinia jest taka dla ludzi co toczytaja chcesz przyjdź przekonaj się sam a ty cioto bez jaj dalej siedź cicho bo tylko tyle ci zostało

DonRafi
@Tomek S

Racja kto robi i się stara zawsze uznanie zdobędzie a kto przyjdzie tylko by lecieć w uja i siać zamęt nigdy miejsca nie zagrzeje no ale cza się samemu przekonać by ocenić tyle w temacie pozdro.

Julita

@lux a rozumiem, już o co Ci chodziło. No to już nie zależy od pracodawcy, a atmosfery między Wami pracownikami. Chyba nie jest zbyt dobra skoro nie chcecie sobie wzajemnie pomagać, jak ktoś chce spokojnie zjeść? @Lolek według regulaminu wpisy, które kogoś obrażają admin usuwa, także Twój wpis może niedługo zniknąć. Zapraszam do zapoznania się, jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś: https://www.gowork.pl/regulamin

Zostaw merytoryczną opinię o Semmelrock - Gliwice

• Jak się pracuje w Semmelrock?

Zobacz opinie na temat firmy Semmelrock tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Semmelrock