Opinie o Oksydan Techniki Ochrony Środowiska w Gliwice

Oksydan Techniki Ochrony Środowiska
0 0 10 5 1
Ford Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Opinia o firmie nie zawsze idzie w parze z atmosferą jaka w niej panuje między pracownikami.

Zuza Nowy wpis

@Prawda Nie zgadzam się z taką opinią. Jeśli brakuje umiejętności to może firma płaci za to co robimy ale ponieważ ma opinię dobrego pracodawcy więc z pewnością potrafi zrobić to sumiennie.

kolombo

Wystarczy dobrze robić swoje a nie będzie obaw , że ktoś słucha!

Prawda Nowy wpis
@kolombo

Wymagania jak dla doświadczonego pracownika, a pensja jak za sprzątanie pod blokiem na pół etatu. W ten sposób dobrze nigdy nie będzie

TakNie

Co wchodzi w socjal Oksydan Techniki Ochrony Środowiska?

Miastowy

5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Miastowy
Nazwa działu: Produkcja

Nie wiem jak teraz ale pamiętam, że magazynier był ponad kierownikiem. Jakiekolwiek sugestie na temat narzędzi i maszyn były olewane co kończyło się uszkodzeniem. Ogólnie rodzinny interes i szarak nie ma nic do gadania. I faktycznie ciężka atmosfera i pies węszy. Ściany mają uszy.

Tak1Nie
były pracownik

Ambitna praca za marne grosze. Ciężka atmosfera i pies węszy. Mimo to, sama praca nie byłaby zła. Jednak każdy w końcu potrzebuje zarabiać i wtedy nie pozostaje nic innego jak się zwolnić.

Tak1Nie

Czekamy na nowe sprawozdania odnośnie firmy Oksydan Techniki Ochrony Środowiska w miejscowości Gliwice i tego jak to wygląda obecnie.

Zostaw opinię o Oksydan Techniki Ochrony Środowiska - Gliwice

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie