Opinie o Ista Customer Service Poland Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Ista Customer Service Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Ista Customer Service Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ista Customer Service Poland Sp. z o.o. w Gliwice

Justyna

powiedzcie proszę, jak wyglądają te testy z logiki i matematyki? jakie zagadnienia najlepiej sobie powtórzyc przed testami?

adelajda

ISS jest rzetelnym pracodawcą- wypłata zawsze na czas, nadgodziny owszem, ale płatne (ew. praca w równoważnym czasie pracy i wtedy przez kilka mcy pracuje się więcej niż 8 godzin, ale w pozostałych miesiącach za to krócej- grafik jest znany pod koniec roku na cały kolejny rok), pensja początkowa nie jest wielka, ale biorąc pod uwagę ścieżkę rozwoju idzie zarobić całkiem fajne pieniądze w cieplarnianych warunkach szczególnie pracując w płatnych nadgodzinach. Są plany do zrealizowania, premia jest uzależniona od nich i jakości, ale wszystko jest do wykonania. Pakiet socjalny nienajgorszy, imprezy letnie i zimowe, skromne paczki na święta, paczki mikołajkowe dla dzieci pracowników i bony wielkanocne. Zawsze można ponarzekać, że możnaby zarobić więcej, bo spokojnie można by było;), ale generalnie pracę polecam, szczególnie nowym pracownikom. Atmosfera moim zdaniem bardzo fajna, ludzie życzliwi, choć oczywiście znajdą się wyjątki:) a Techem... no cóż. Pensja początkowa jest zdecydowanie wyższa, ale nie traktują pracowników poważnie- nie dotrzymują obietnic, zmieniają warunki wcześniejszych ustaleń jak im się podoba, dziwny system motywacyjny i zdecydowanie bardziej przerażające RCP. Coś za coś.

aśka

Owszem ista daje umowę o pracę, bogaty pakiet socjalny i relatywną stabilność zatrudnienia (jak się nie sprawdzisz to wylecisz nawet po roku) ale zarobki są marne ( płaca zasadnicza), zarobisz więcej pod warunkiem , że są "zlecone" nadgodziny i że wyrabiasz 140% swojej normy przy 100% jakości ale jak pracujesz przez pół roku po 58 godzin tygodniowo to nie ma się co dziwić, że wypłata jest adekwatna, tylko zapomnij o życiu prywatnym i rodzinie, a jak się trafi dłużesz L4 to już masz marne grosze. No i ta narzuconą normę wcale nie tak łatwo wyrobić.. Premia jest uznaniowa i zależy w dużej mierze od Twojego kierownika, więc jak trafisz na wrednego ( a taka jest większość) to już nie jest tak różowo. Ogólnie jesteś trybikiem i masz siedzieć cicho i pracować jak robot aby wyrobić więcej bo jak się odezwiesz to jesteś spalony. W tym roku nam podarowali RCP ale w przyszłym napewno do tego wrócą, teraz to pewnie z powodu Techemu, żeby zatrzymać pracowników. A RCP oznacza, że pracujesz przez pół roku w "darmowych" nadgodzinach. A do konkurencji nie przeszły 3 tylko 5 osób i jeszcze przynajmniej 5 próbowało tylko nie zostali tam przyjęci.. więc nie odradzam bo sama pracuję ale nie oczekujcie gwiazdki z nieba, to JEST ciężka umysłowo praca za marne pieniądze...

@aśka

A widzialas RCP Techemu? Tam na poczatek dali wiecej podstawy ale na RCP sobie odbili - kto dłuzej w iscie pracuje i zna choc troche starego szefa Isty a teraźniejszego szefa Techemu wie ze nic nie jest u niego za darmo! On żądzi twardą ręką! tam nie ma srutututu!

Maja

Mam pytanie, na czym dokładnie polega praca w ISTA? Czy będąc typową humanistką, która nigdy nie miała do czynienia z pracą z liczbami i za tym nie przepada, w ogóle mam czego tam szukać? W ogłoszeniu jest napisane "praca biurowa z j. niemieckim - praca z dokumentami, analiza dokumentacji,uzupełnianie danych, praca z systemem firmowym". Czy ktoś może podać jakieś konkretniejsze informacje?

logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
logo firmy PHP Backend Developer
logo firmy Serwisant IT - praca mobilna
Personnel and Media Solutions
Magda

Chcesz pracować w rozliczeniach w Katowicach idź od razu do Techemu, szkoda czasu na istę.

iza

ja mialam pierwsza umowa na 3 miesiace, nastepna na rok potem na stale. Najpierw miesiac intensywnego szkolenia - potem praca pod okiem opiekuna jakies 4 m-ce potem zaczynasz byc samodzielny. Socjal: ptrywatne ubezpieczenie zdrowotne- super sprawa nie czekasz w kolejkach do specjalisty tylko wszystko masz na juz! imprezy firmowe paczki swiateczne.

michal

Hejka, Tu piszą o Ista Shared Services - a przedstawiciele sa zatrudniani w Ista Polska - to dwa rozne podmioty gospodarcze, musisz zapytac gdzie indziej, tu nie posiadamy wiedzy na temat warunków zatrudnienia w Ista Polska.

Michael

Mam pytanie ile może zarobić przedstawiciel w firmie ISTA ?? I jak się pracuje jakie warunki(chodzi mi o wsparcie) atmosfera ??

michal
@Michael

Praca w nadgodzinach to standard i do tego nie płatych. Chcesz wyrobić normę to rób. płaca nie za dużo w porównaniu do innych firm na stawisku biurowych ok 1200-1400 zł + jakieś marne premie 50-100 zł brutto jedyny plus to pensja na czas, normalan umowa, imprezy firmowe Ale firma raczej dla młodych początkujących którzy chcą sie gdzieś załapać. nie na stałe i nie jak masz rodzinę. Ogólnie polecam na stard aby zdobyć doświadczenie

mareczek
@były pracownik

Z tego co wiem to w Ista nadgodziny są płatne, chyba ze w wyjatkjowych przypadkach do wybrania! wiec widze ze nie zabawiłes za długo skoro tylko tak male pieniadze zarabiales! Solidny pracownik w Ista SOLIDNIE zarobi!!!

inna

Jest jeszcze nabor do isty? Jak tak to kiedy zacznie sie prace jak rozmowa bedzie ok?

Davidek

hej olek - zapomniales o montazu i konserwacji czujników dymu, badaniu wody cieplej na obecnosc bakterii legionelli oraz EKG instalacji grzewczej- dzieki ktoremu mozna sporo kosztow ogrzewania zaoszczedzic ;o)

Davidek

Janka napisz prosze który to kierownik pozwala Ci na przerwe co godzine ? ;o)

owen

Ale chyba po np. 5 latach pracy i jakimś awansie nadal tyle się nie dostaję? Chyba ta kwota będzie wyższa? No i jak to ma się do nadgodzin. Łącznie z nadg. na pewno zarobi się więcej. To 1400 to chyba na okres próbny. Bo z tego co pisali tu inni to wynikało że można zarobić dużo więcej.

szrek 55555

zarobek 1400 zł na łape ======== starczy ...

Ista jest zajebista ;)

jk

tu chyba nie chodzi o chwalenie się ale o informację dla innych czy warto się tam zatrudniać. Bo jednych zadowoli taka kwota a innych nie i będą szukać innej pracy. Przecież to zarobek jest głównym powodem zatrudnienia. Wszystkich interesuje głównie ile się zarobi i czy da się z tego utrzymać. Ale jak widać ta tajemnica którą wszyscy tam pracujący tam skrywają się nie wyda. TO po co wy tu w ogóle cokolwiek piszecie??? Takie dyrdymały w ogóle mało istotne. A Ja mam wrażenie że nikt nie chce powiedzieć ile zarabia bo są to pokaźne kwoty, których nie zarobi się w innych zakładach pracy.

@jk

I dlatego właśnie Techem w Katowicach podkupuje pracowników isty lekką ręką dając na start kilkaset zł więcej ;-)

iza
@Magda

Hej Iza, skoro Techem tak lekką reką podkupuje to czemu tylko 3 osoby na prawie tysiąc pracujacych w Ista było sklonnych do przejcia do Techemu??? Pozdrawiam

ajka

Jak was tak słucham to chyba niewiele z was pracowało w tej firmie ;D Albo inaczej - pracowało, ale dość dawno i informacje mają zdeczka nieaktualne. Powiem tak - to co jest na rozmowach, testach to kompletne minimum. Kto tego nie potrafi "z marszu, bez przygotowań" powinien pomyśleć czy na pewno chce iść tą drogą. Bo nie ukrywając "odstrzał" może iść nawet szybko (szczególnie po etapie szkolenia). Praca w szczytach faktycznie jest męcząca. I nie ukrywam że nadgodziny są problemem. Jednak ten temat powinniście poruszać podczas rozmowy rekrutacyjnej. Ile się zarabia? Zatrudnij się i sprawdź ;) Nikt się chwalić nie będzie. Ja powiem że mogło być gorzej. Ostatnie szkolenia były w Katowicach trwały niecały miesiąc.

Inna

A co z szkoleniami? Bo słyszałam,że odbywają się tylko w Katowicach przez miesiąc czasu.

mała

w ista pracuje sie max. 10 godzin dziennie. Bywa, że przez kilka tygodni czy miesiecy. Nie pracuje sie po 11 czy 12 godz.

@mała

Ale jak jednego dnia nie możesz zostać 10h to następnego "nieoficjalnie" siedzisz 11h i odrabiasz poprzedni dzień...

enigma

W Ista nadgodziny to rzecz specyficzna. Przychodzi styczeń i praca np. z 8 do 9 h się wydłuża. W lutym znów o jedną godzinę więcej i tak nawet te 12 się pracuje i to dzień w dzień. Taki jest SYSTEM pracy w tej firmie. Odmówić raczej nie można. Jak się decyduje na tą pracę to trzeba to zaakceptować. Nie wiem jak z konsekwencjami ale np. w zakładach w strefach przemysłowych nie zostajesz na nadgodzinach, nie przyjdziesz w sb, to jesteś 1 w kolejce do zwolnienia-nie przedłużają Ci umowy. Jesteś niewolnikiem a nie pracownikiem. Znajoma np. jak wcześniej wyszła jednego dnia to drugiego to odrabiała. Ma się normę do wykonania. Dobre jest to że możesz przyjść tam godzinę wcześniej czy później (np. na 6 czy 7 i od tego czasu pracujesz 8h). Dodam że jest także dział gdzie rozliczenia są także w języku francuskim. Znajoma pracowała na rozliczeniach "niemieckich", a przenieśli ją na "francuskie" gdzie słowa nie umie w tym języku i na początku musiała się nauczyć wszystkiego od początku. Więc tak logicznie myśląc to ta znajomość języka to taka konieczność wymyślona przez pracodawcę. Właściwie każdy po ekonomii bez znajomości języka, kto nauczy się tych kilkunastu określeń w rozliczeniach mógłby wykonywać tę pracę. No ale.....

Zostaw merytoryczną opinię o Ista Customer Service Poland Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Ista Customer Service Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ista Customer Service Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ista Customer Service Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 2 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ista Customer Service Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Ista Customer Service Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ista Customer Service Poland Sp. z o.o.