Easyjob-SenioVita Sp. z o.o.

Gdynia

Opinie o Easyjob-SenioVita Sp. z o.o.

Marek

Jeszcze takiego (usunięte przez administratora)jak tutaj nie spotkalem. Zona dostawala ciagle pieniadze z opoznieniem, o ktore trzeba bylo sie upominac. Niogo nie wysylaja z koordynatorow do pomocy z przyjazdem. To kazdy indywidualnie ma sie telepac, wiec jesli jakas Pani wyjezdza do malego miasteczka to musi dojechac do wiekszego sama pozniej na ten przyklad telepac sie z bagazami po autobusach i tramwajach miejskich a reszte isc sama. To samo z powrotami. Umowa zlecenie a nie umowa o prace. Zniesli juz podstawe z sredniej krajowej do najnizszej krajowej, tak wiec w razie wypadku nie ma na co liczyc. o emeryturze tez mozna zapomniec. banki odmawiaja wszystkiego. mialy byc podwyzki dla wszystkich co pol roku, dla osob, ktore dobrze pracuja i podnosza swoj jezyk. oczywiscie ich nie ma. WIELKI SYF I BIURDEL. Dobrze, ze Panie juz powoli sie lacza i chodza do prawnikow, bo samowola w tej firmie jest niemilosierna! dobrze, ze jest zrzeszenie opiekunek w Berlinie... zobaczymy jak to wszystko przekazemy Niemcom, co powiedza!

Zostaw opinię o Easyjob-SenioVita Sp. z o.o. - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Easyjob-SenioVita Sp. z o.o.