Opinie o Fiat Auto Poland w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Fiat Auto Poland. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Fiat Auto Poland o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fiat Auto Poland w Bielsko-Biała

nowa

Pracuję od 01.06 generalnie nie polecam

Fiatowiec
@nowa

Witam jak to teraz wyglada na tym nowym silniku?Nocki jakieś idą i 1 zmiana ? Słyszałem ze często 6-16 ? .Soboty pracujecie?

@nowa

Dlaczego możesz rozwinąć?

Zachęcam osoby biorące udział w rekrutacjach Fiat Auto Poland do dzielenia się swoimi doświadczeniami z nimi związanymi. W jakiej atmosferze przebiegła rozmowa o pracę? Jakie warunki zatrudnienia zostały przedstawione w czasie jej trwania?

Ilona

Mnie tak samo wykiwali straciłam pracę przez tą firmę

Monia

Jestem bez pracy prawie od miesiąca dzięki tej firmie panie Ryszardzie porzuciłam wcześniejszą pracę a powrotu nie mam

Bielsko-Biała
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik sektora obsługi klienta w markecie budowlanym Bielsko-Biała
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
Ryszard

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

Iki

Straciłam pracę przez tą firmę tyle obiecywali porzuciłam pracę i co bezrobocie

Co oni tam wyprawiają pierwsze na rozmowie mówią jak porzucić obecną pracę miałam pracować od 4 czerwca mam skierowanie na badania już są zrobione a przed chwilą dzwonili że nie ma przyjęć co teraz

Witcher86
@Ewa

Ja zostałem przyjęty do działu księgowego, pracę mam rozpocząć w lipcu. O co chodzi z tym brakiem przyjęć?

Pawlus
@Ewa

Ja bym pozwał do sądu w pracy za oszustwo i wprowadzenie ludzi w błąd

Jakiś czas temu widziałam ofertę pracy w firmie Fiat Auto Poland, oferta ta dotyczyła pracy w dziale księgowości. Czy ktoś z Was może udzielić nam informacji, na jakie benefity może liczyć nowy pracownik tej firmy? Pracodawca ten oferuję dopłaty do wczasów w czasie urlopu? Zapraszam Was do udzielenia nam odpowiedzi, chętnie dowiemy się nowych informacji!

1taki
@Marta

Czy aby na pewno Fiat Auto Poland? A może raczej FCA Services? Chcesz czerpać profity nie wiedząc gdzie aplikujesz?

Danuta

Testy łatwe, ale po takiej ilości powinni oferować lepsze pieniądze 3 tys brutto przez pierwsze 9 miesięcy, nielicznym udaje się po 6 dostać umowę.

Aga
@Danuta

Czy tak jest ciezko z dluzsza umowa wlasnie w biurach ?

@Aga

Tak mówili a widać ze jakbym się zgodizla na ich warunki to możliwe ze by nie przedłużyli umowy po prostu z miesiąca na miesiąc bo to umowa zlecenie wiec mogą robić co chcą...

.... AB

Pozew tu nic nie da, owszem badania wstępne zostały przez nas wykonane FCA pokryło koszty, ale umowy żadnej nie było, robią z ludzi idiotow, po co to całe przedstawienie było.. żenada...

Bezrobotni
@.... AB

Podobno z Włoch przyszły jakieś zalecenia...ale fakt jest taki ze pracy nie ma. FCA jest" spalony" jako pracodawca....tak się nie robi z ludźmi -szanujmy się nawzajem.

@.... AB

Jak byś wcześniej weszła na ten portal i przeczytała mojego posta to byś się nie wpakowała w to (usunięte przez administratora) ... Jakim jest Fiat .. Moim zdaniem bez podwyżek to za dwa lata w tym zakładzie zostaną sami emeryci ..Już średnia wieku w zakładzie na dzień dzisiejszy to 50 lat.

.... AB
@Dolar

Miała to być super szansa, do Fiata nie ma przyjęć za często a tu naraz zjawia się taka okazja, ucieszylam się.. nie na długo, zaluje że nie przeczytałam komentarzy wcześniej

KZ

Potwierdzam taką sytuację osobiście drukowałem oraz roznosiłem wśród pracowników aby szukali chętnych wśród rodzin jest mi wstyd taki numer wyciąć

Bezrobotna

Proponuję pozew zbiorowy. .. wszyscy którzy są po badaniach i nie zostali zatrudnieni.

Mokka
@Bezrobotna

Czy mamy jakąś podstawę do tego żeby cokolwiek zyskać.? Nie mamy podpisanych jakichkolwiek umów. Jedynie co mam to zrobione badania. Też dziś zostałam poinformowana o anulowaniu zatrudnienia..

Bezrobotna

Właśnie poinformowali mnie że nie mogą mnie zatrudnić mimo wcześniejszych zapewnień, badania zrobione, i porzucenia poprzedniej pracy...

Bezrobotna Przez Fiata!

Dokładnie mówili o porzuceniu pracy a teraz zadzwonili że jednak nie przyjmują tragedia co teraz

Aktualnie bezrobotna

Koleżanko jestem w tej samej sytuacji, porobione badania, pożucenie pracy, a tu nagle dzwonią i mówią że na razie pracy niema, to jest renomowana firma, znana na cały świat! Robią z ludzi idiotow, skandal..

Danuta

Co było ne teście z angielskiego i z excela? Mógłby ktoś pomoc i jakie są zarobki z premiami ile to wyjdzie? Jest możliwość na jakikolwiek awans?

Neh
@Danuta

Hej. Dalej potrzebujesz informacji na temat rozmowy?

e tam
@Danuta

Słyszałam,że nie jest najgorzej jesli chodzi o obowiązki, ale że strasznie pilnują jak o minutę dłużej siedzisz na przerwie, chore to dla mnie! Nie nawidzę takiej ścisłej kontroli, że przyjdę minutę póżniej do biura, że minute wcześniej wstanę od biurka-- bez przesady! A jak przyjde 10 min wcześniej to akurat nikt pretensji nie ma.. Pracodawca powinien wziąć pod uwagę, że przez takie szczucie pracownicy z firmy uciekają..

Basha
@Neh

Ja bym chciała wiedzieć jak wygląda rozmowa, jakie zarobki ????

fly78
@Neh

chciałaby wiedzieć i to bardzo jak wygląda taka rozmowa i testy :D

Dolar

Powiem tak FCA w Bielsku -Białej robi sobie z ludzi kpiny .Podwyżek nie było prawie od 5 lat. Pracodawca chwali się ogromnymi zyskami co dla mnie to już jest numer tej dekady. Ponoć mają być w 2019r. Ale pewnie znając naszego pracodawcę można spodziewać się 100 zł , brutto, Pracownik ze stażem 15 lat zarabia 2300-2500 zł w zależności od miesiąca..W obecnej sytuacji praca tylko dla zdesperowanych,, Wiele osób czeka co będzie dalej poważnie zastanawiając się nad zmianą pracy jeśli sytuacja nie ulegnie zmianie lub się pogorszy ,

Papaj
@Dolar

Wszyscy wszędzie gadają jak to źle i że już zmieniają pracę, a w rzeczywistości każdy siedzi i trzyma zębami swój stołek. W gębie to każdy jest mocny.

@Papaj

Czytaj ze zrozumieniem....

ble2

Potwierdzam, praca tylko przez agencję. Rekruterzy nie przygotowani! Test językowy ma się nijak do branży- sama gramatyka, jest też test z excela- kilka zadań, trzeba się znać na tym programie, są też zadania na logiczne myślenie typu jaka liczba będzie następna w ciągu- dość proste. Podobno przez agencję dostają 100zł na rękę za dzień.

@ble2

Dziękuję bardzo za odpowiedź! Spodziewałam się raczej rozmowy w języku obcym sprawdzającej komunikację. Ale jak widzę wyobrażenia a rzeczywistość to 2 różne kwestie. Mam nadzieję, że z powodu zatrudnienia przez agencję ogólny zarobek nie będzie mocno zaniżony.

Ala
@ble2

Zgadzam się w zupełności.

Asia

Witam, jak wygladaja zarobki (netto)w dziale ksiegowosci ? Czy atmosfera w pracy jest ok ?

Moor

Czy ktoś orientuje się jakie są zarobki inżynierów na start w fiacie a jakie po kilku latach pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o Fiat Auto Poland - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Fiat Auto Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Fiat Auto Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fiat Auto Poland?

Kandydaci do pracy w Fiat Auto Poland napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fiat Auto Poland