Ryłko

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Ryłko

Gemini Park

Nie polecam pracy w tej firmie. Zatrudnia Cię agent-kierownik na swojej działalności i niekoniecznie dowiesz się tego na rozmowie. Nie przyjmują przez firmę Ryłko. Czyli kombinowanie. Umowę o pracę dostaniesz tylko na stanowisku zastępcy agenta-kierownika i na jego warunkach. Umowę zlecenie dostaje sprzedawca czyli kolejne kombinowanie, bo sprzedawca ma 2 tygodnie wypowiedzenia. Buty robocze musisz sobie wybrać ze sklepu koszt ok 350zł i na własność są dopiero twoje po 6 miesiącach. Jeśli wcześniej się zwolnisz musisz zapłacić za te buty, a kto wie z góry, że będzie pracował pół roku ? Nikt. Za koszulkę to samo 35zł, ale koszulka nie wiesz ile kosztowała, bo jest kupowana przez firmę. Na szkolenie możesz być wysłany do Katowic, ale uwaga ? Nie zapłacą Ci za to szkolenie jedziesz za darmo w swoim dniu wolnym. Śmiech na sali. Ciągle jest się obserwowanym przez kamerę i nagabywanym przez regionalną. Pełna analiza i obserwacja każdego twojego ruchu i komentarze w stylu o sekundę za wcześniej podeszłaś do klienta itp. bzdury. Jesteś wciskaczem butów , a utwierdzają Cię, że właśnie nim nie jesteś. Wyścig szczura między sklepowy i wyliczanie kto ile sprzedał butów , torebek jak w przedszkolu. Nie chodzi o fakt tylko o sposób w jaki jest to robione. Premia ? Na początku okłamią Cię, że za akcesoria premia jest twoja bez względu czy się wyrobi plan. Prawda ? Oczywiście nie, bo na koniec miesiąca okazuję się, że starałeś się na próżno. Masz odpowiedzialność materialną jak coś zginie to płacisz np. ok 500zł za torebkę. Oczywiście jak ktoś nie kupi butów to jest twoja wina , bo źle wciskałaś. Gemini Park to specyficzna galeria dużo niższe utargi niż w Sferze, każdy to wie, kto mieszka w BB. Natomiast zawsze będzie twoja wina, że źle sprzedajesz. Grafik dramat godziny pracy dosłownie byle jakie robione bez sensu i nie jest to zależne od kierownika tylko od regionalnej. Praktycznie jest się cały czas w pracy zero życia prywatnego. Jak dla mnie same minusy szkoda czasu na tą firmę. Za dużo kombinowania ze wszystkim.

Zostaw merytoryczną opinię o Ryłko - Bielsko-Biała

Ryłko