Opinie o BULTEN POLSKA S.A. w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy BULTEN POLSKA S.A., a także Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w BULTEN POLSKA S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BULTEN POLSKA S.A. w Bielsko-Biała

Niestety WSZYSTKIE negatywne opinie jakie są o tym "pracodawcy przyjaznemu pracownikowi" są jak najbardziej prawdziwe, mało tego nastąpiły poważne zmiany na stanowisku dyrektora zakładu i prezesa i jeżeli się spełni to co sie słyszy na zakładzie o zamiarach nowych mioteł to daje max pół roku no może rok i albo pracownicy zaczną się zwalniać albo bulten dołączy do grona kolchozów na terenie Bielska i okolic ... Nie dajcie się nabrać na ciepłe słówka przy rozmowach o przyjęciu bo jest to wszytsko PUSTA PROPAGANDA A zakład i tak Was wyrucha w białych rękawiczkach nawet nie będziecie o tym wiedzieli. Kryzys, a w biurach już biurek brakuje bo jest tyle umysłowych, postojowe płatne 60% ale przecież dotacje od państwa to pierwsi łapke wystawili A gdzie byli jak były torty za rekordy sprzedaży (dziesiątki milionów sprzedaży MIESIĘCZNEJ), w biurowcu nowe meble kupili A skąd na to była kasa i czy była taka potrzeba..?? ŻYGAĆ się chce na ten fałsz i obłude i zakłamanie p oprostu UWAZAJCIE i nie dajcie się wrobic w ten (usunięte przez administratora)

Jack Sparrow

Jeżeli chodzi o firmy to obecnie jest to.jedna z nielicznych , która dba o ludzi.Pracowałem do tej pory w kilku ale tu naprawdę jest ok.Najwięcej do gadania mają takie cepy dla których jest to pierwsza robota i nie mają do czego porównać.Nie marudźcie bo jeszcze możecie pragnąć takiej roboty

Ingramatic

Pracuje u już ponad 10 lat. Na rozmowie kwalifikacyjnej obecna "KIEROWNICZKA" działu HR zachwalała że praktycznie po przyjęciu do firmy nikt się nie zwalnia. I trzeba przyznać że przez pierwsze lata tak było bo dało się normalnie wykonywać swoje obowiązki. Było nawet sporo przyjęć, chętnych nie brakowało. Później zaczęło się już to zmieniać ponieważ obowiązków coraz więcej, tragicznie zaniedbania w zarządzaniu, coraz większa presja na pracownikach najniższego szczebla podczas gdy w biurach tylko "hihi, haha" no i oczywiście brak narzędzii oraz urządzeń umożliwiających normalna i bezpieczna pracę ( co zresztą ma miejsce do dzisiaj). Wszystko to sprawiło że ludzie pracujący 1-1,5 roku uciekali bo i słusznie nie widzieli dalszej perspektywy w tej firmie. Dalej do tego wszystkiego doszło ucinanie ludziom tego po co do pracy przychodzą ( bo przecież nie dla przyjemności) i tak premie na koniec roku o ponad połowę w dół, opóźnienia a w zeszłym roku absolutny brak podwyżek zapewnionych pierwotnie układem zbiorowym pomimo że produkcja w pełni.. A już wisienką na torcie jest najnowszy "nabytek" BULTENU" w postaci dyrektora produkcji oraz Prezesa. W skrócie Panowie nie mają bladego pojęcia o specyfice produkcji w tym zakładzie a wprowadzili taki zamęt że technologia która w tym zakładzie zawsze mocno kulała ( i tu żeby nie obrazić nikogo należy zaznaczyć że było 2 wspaniałych technologow a obecnie został już tylko jeden gdyż drugi awansował do działu innowacji, reszta to faktycznie pożal się Boże łaziki z inż w papierach) upadła mocno na głowę. Mam na myśli sama kierowniczkę technologow Panią K.M. która wzywa do siebie na przysłowiowy"dywanik" ustawiaczy z np 15 stażem aby się tłumaczyli heheh tylko z czego? z nieudolności technologii?! Jakoś przez wcześniejsze lata uważani byli za bardzo dobrych ustawiaczy a teraz na dywanik?? Ludzie miejcie litości i jakikolwiek szacunek jak już nie do Nas to chociaż do siebie... Bo Pani K.M o robi pośmiewisko z Siebie. Efektem tego wszystkiego co opisałem jest to że w chwili obecnej zwalniają się pracownicy z bardzo długim stażem a spora część pozostałych liczy się z takim zamiarem.Także jak tam dalej pójdzie to Pan Prezes, dyrektor, kierownictwo które nie ma własnego zdania oraz "zasłużona" technologia będzie mogła się wykazać na maszynach bo tak jak mówię spora część się zwolni, cześć idzie na emeryturę a nowych nie będzie bo praca jest wymagająca i nikt nie nauczy się jej porządnie nawet w rok a już nie wspomnę że w ogóle nie wiem kto ich wyszkoli bo pracownicy mają to obecnie głęboko w poważaniu, taka jest motywacja. A teraz do przyszłych adeptów jak by Wam się nie chciało czytać moich powyższych wypocin to powiem na koniec krótko "przyjazna atmosfera pracy" to jest tylko w ogłoszeniu bo na pewno nie w realu tyle.. Zdrówka dla wszystkich. :)

Rumcajs

Moi drodzy jedyne słuszne wyjście to w końcu zjednoczyć się i zastrajkować bo inaczej nic nie osiągniemy. Gwarantuję że 1 dzień postoju (wszystkie 3zm) i pieniądze by się dla nas zaraz znalazły bo kary jakie by musieli zapłacić by ich wyprostowały momentalnie. Ale musi być jedność wsród pracowników...wtedy mamy siłę przebicia. Nawet na fiacie wywalczyli 450zł podwyżki + rekompensta od stycznia także 160zl brutto to ciocia bożencia może sobie wsadzić tam gdzie słońce nie dochodzi. Dziekuje dobranoc.

Marcin Nowy wpis

Hahaha Nie uwierzycie kogo intymne zdjęcia z pracy tu znalazłem przez przypadek Hahaha https://lead-go.com/p/cevO/PRQu/5kZW Trzeba się zarejestrować i wpisać nasze miasto Ładne nawet xD Ha(usunięte przez administratora) xD

Kandydat

Witam chciałbym zapytać pracowników co sądzą o systemie motywacyjnym , który był bardzo promowany przez Panią podczas rozmowy o pracę, a dokładnie o awansach wewnątrz firmy oraz możliwym rozwoju. Od dłuższego czasu nie da się ukryć, że przychodzą ludzie tak zwani "po rodzinie" i to oni są rzucani po kilku miesiącach pracy do biura. Pięknym przykładem jest dziewczyna z selekcji , która popracowała miesiąc po czym wskoczyła na fikcyjnie wykreowane miejsce do biura. Z tegorocznych co mi wiadomo to jej brat tym samym syn kierownika z Bielska jest przymierzany do skoku za biurko. Co Wy moi drodzy o tym sądzicie , czy tak waszym zdaniem powinno to wyglądać ? Kolejne pytanie do naszych Pań z HR z Bielska Białej, czy nie jest wam zwyczajnie głupio podpisywać takie lukratywne umowy z dziećmi waszych kierowników , co wtedy czujecie ? I ostatnie pytanie do samych niezainteresowanych , czyli tak zwanych dzieci lepszego Boga, czy nie jest wam głupio i lekko wstyd pracując z ludźmi , którzy mają nadzieję na "coś lepszego " na umowie , czy chęć rozwoju ? Nie jest wam wstyd ? Znalezlibyscie sobie pracę gdzie indziej , a nie szli zwyczajnie na skróty po rodzince śmiejąc się w twarz osoba, z którymi pracujecie . Bardzo proszę o reakcje pod tym postem a w przyszłości nie omieszkam napisać pięknego maila po angielsku do Pani z HR w Szwecji w celu rozwiązania problemu .

Benny
@anonim

To prawda, akurat mam przyjemność pracować na tym stanowisku co synek. Motywacja po (usunięte przez administratora)zygać się chce

Nana
@anonim

Któryś kierownik jeszcze planuje wkręcić swoje pociechy? Tego typu sytuacje należy poruszać i rozwiązywać szczególnie w takich zakładach jak bulten. Rozumiem małe prywatne firemki, ale w takich firmach to wstyd i wiocha

@anonim

Lila a co żal Ci tyłek ściska ???? że to nie Ciebie wybrali jak nie wiesz jak było to się nie wypowiadaj na pewne tematy a pracy jest dość po firmach i zawsze możesz sobie Ją zmienić może w innej firmie Cię docenią

Blabla
@Pracownik

Obserwując od wielu lat problemy ludzi z okrojonymi ambicjami, mających problem jedynie z własnym sobą i szukających wsparcia u ludzi z podobnie niskimi zapędami o rozwój osobisty, polecam tylko jedno- idź do doradcy zawodowego po pomoc bo ewidentne nie radzisz sobie sam/ sama ze sobą droga Lilo, a tym bardziej ze swoją karierą zawodowa

@anonim

Na układy nie ma rady, tylko dziwie się jak tacy ludzie mogą pracować i spojrzeć ludzia w oczy no ale tacy to bez ambicji są żeby dojść do czegoś samemu tylko liczą że mamusia albo tatuś wszystko im załatwią.

Haha
@Oper

Pewnie bo oni nic nie robią szczególnie chłopak ‚syn Boga’ ???? patrzcie siebie i zacznijcie robić to tez może kiedyś was ktoś doceni

Ree
@Oper

Mam jeszcze nadzieję,że ta potworna nagonka to powikłania psychiczne po covidzie. Tera będziemy się nawzajem kopać po kostkach tak na forum ubliżać i stwarzać problemy? Powiem Wam coś. Przykre jest to ,że pracujemy ze sobą,a żyć nie potrafimy.

Lea
@anonim

Nie wiem co sobie chcesz udowodnić tym wpisem ale daj sobie spokój i nie jedź po młodej dziewczynie Ciekawa jestem kto Tobie pomógł żeby dostać tą prace bo wątpię że dostałaś się od tak Sama a jak będziesz pisać już że skargą do Szwecji to wspomnji o naszych podwyżkach

Hehe
@anonim

Lilo :) coraz częściej spotykamy osoby, które nie mogą znieść powodzenia innych, nie mają ambicji i pomysłu na siebie. Widocznie chciałabyś/chciałbyś być na miejscu tej dziewczyny, której ewidentnie zazdrościsz. Niestety, ale radzę udać się do specjalisty. Widać, że masz ze sobą duży problem. Zamiast interesować się czyimś życiem, to lepiej zajmij się swoim. Czas ucieka.

Alba
@anonim

Przecież firma finansuje studia wiec nikt Ci nie broni z tego skorzystać. Każdy z wyzszym wykształceniem bez problemu zajmie stanowisko umysłowe w naszej firmie.

Współczuję
@anonim

Chłopak u nas na pakującej robi już ponad rok, jest normalnym młodym gościem, chce mu się pracować i nie uznaje się za nikogo lepszego. Robiłem z nim długo na jednej maszynie i złego słowa nie mogę powiedzieć. Jeśli z biurem to prawda, spoko, po to studiuje żeby mieć lepsze stanowisko. Dziewczyny nie znam, ale słyszałem, że nie wyglądało to tak jak napisałaś/eś. Ludzie tacy jak ty zostali stworzeni do narzekania i zazwyczaj mają bardzo smutne życie. Współczuję.

Cwok
@anonim

Pracowałam z dziewczyna i bardziej wyluzowanej osoby nie znam nigdy nie usłyszałam z jej ust ze ma tate kierownika. Pracują jak każdy inny człowiek a kopiesz cwoku dziure na sile próbujesz udowodnic swoją racje a nawet ich nie znasz zastanow sie nad soba bo zazdrosc nic ci nie da w zyciu

Upo
@anonim

Ja też pracowałam z nią ???? pikna, młoda,a przede wszystkim mądra i dobra dziewczyna. Także nie kompromituj się więcej i popatrz ty w lustro radzę. Ciekawe co zobaczysz jak już otworzysz oczy. Zazdrość gubi człowieka!!!

Pozdrawiam
@anonim

Na skróty po rodzince? Pracując jak każdy inny człowiek, na skróty po rodzince :D No bo wiadomo, nie mógłbyś pomóc swoim dzieciom znaleźć pracy, bo mam nadzieje ze dzieci nie masz, bo byłyby bardzo biedne z takim rodzicem. Licze na to. ze sprawiło Ci satysfakcję to co napisałeś/ napisałaś bo widać że musiałeś poświecić sporo swojego cennego czasu żeby skleić opinię która i tak jest niezbyt logiczna. Najbardziej w tej opinii uraziło mnie pytanie czy nie jest wstyd ludziom którzy z nami pracują, a czy Tobie nie jest wstyd, że z tak beznadziejnym charakterem kroczysz po ulicy? Zawiść ludzka nie zna granic. Życzę więcej powodów żeby cieszyć się z życia, bo ciągłe narzekanie jest przereklamowane! pozdrawiam serdecznie, córka Boga:*

@Hehe

Tak się składa, że na moje miejsce w pracy nie narzekam i wcale nie chciałabym znaleźć się na ich miejscu. Wiem, że równie dobrze poradziłabym sobie gdzie indziej. Na swoje miejsce pracowałam latami , nie idąc drogą na skróty. A wnioski i moje zdanie na ten temat wyciągam z pierwszej ręki od ludzi pracujących w wilkowicach, którzy dostrzegają pewna niesprawiedliwość. Pozdrawiam

Hehe
@anonim

Wilkowice z dużej litery kochana.

Lila
@Pozdrawiam

To, że w ogóle nie zrozumiałaś mojej wypowiedzi zupełnie mnie nie dziwi :D . Widzę problemy z czytaniem oraz logicznym rozumowaniem u Ciebie koleżanko . Proszę , zanim wyślesz post przeczytaj go chociaż raz

Oli
@Pozdrawiam

Brakło rodziny , żeby przebić łapkami w dół xD

Bus
@Pozdrawiam

Każdy inny człowiek bez doświadczenia nagina 3 lata zanim dostanie się na tego typu stanowisko do biura. Lub składa stosowne CV i jest wybierany spośród kilku kandydatów - o czym Ty w ogóle piszesz , pisząc " jak każdy inny człowiek" . Powiedz to swoim koleżanka z selekcji , które ugrzęzły tam już x lat

jack
@anonim

babska się czepiają bo mloda dziewczyna a tam wszyscy są po znajomościach

o
@jack

w samo sedno

Ciekawe
@jack

Gościu nie stare baby tylko normalni ludzie .. i co Ty pierdzielisz, że ludzie po znajomości w bultenie wszyscy są . Co ten zakład to jakiś jedyny w Bielsku , stawki gówniane jak za taką robotę, człowieku idz wylizac poslad. widzę brak jakiegokolwiek uargumentowana 0 argumentów broniących nepotyzm.. napiszcie wielcy obrońcy nepotyzmu ( bo inaczej nie da się tego nazwać ) jakim prawem ludzie ze znajomością mają lepsze stawki i dostają miguśiem awanse . ARGUMENTOW MACIE 0 JAK WASZE KOLEZANKI Z HR przekrzyczeć , zagłuszyć , zakopać pod dywan. Dziękuję za uwage

@Ciekawe

W firmie z Łańcuta płacą od 5000 - 8000 zł brutto na sam START + zapewniają mieszkanie firmowe na start pracy. Jeśli ktoś jest zainteresowany zachęcam do kontaktu (mail w nicku) :)

Robot

Witam,ma ktoś może informacje jak będziemy pracować,do kiedy ma tak potrwać że będziemy robić 3 dni

Domi
@Robot

Robicie 3 dni ?? A za dwa macie postój ? Czy jak to wygląda ?? Miałam się przyjmować

Gość
@Robot

To jest dziwne... w Żywcu oraz w Łańcucie jest pełno pracy. Jak patrzę na strony w branży, to inne firmy cały czas rekrutują na dobrych warunkach. Ten postój jest chwilowy czy coś dłuższego? Ktoś coś wie?

Rico
@Gość

Bo tak gdzie kończy się sens i logika zaczyna się bulten ... Ten zaklad dawno stracil prawo nazywania siebie "zaklad przyjazny pracownikowi" malo tego stracił nawet miano zakladu stabilnego zatrudniania bo nigdy nie wiesz czy jutro ci ktos nie podziękuję za robotę... Szkoda co pisac wystarczy poczytać wcześniejsze oponie i bedzie obraz papierowego bultenu ..

@Rico

Kandydat

Patrząc na komentarze opisujące firmę przez jej obecnych i byłych pracowników, tym bardziej zachęcam do oferty związanej z Łańcutem :) Wystarczy przesłać CV na adres z nicku. W razie pytań również jestem do dyspozycji!

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie BULTEN POLSKA S.A. na stanowisko TECHNIK LABORANT? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

M. Ch. Jk

Co tu taka cisza, czyżby krzykacze podwyżkę dostali

Podwyżka
@M. Ch. Jk

Co za idiotyczny wniosek ćwierćinteligenta. Weź się do pracy żeby przywrócić poziom tej firmie. Żenada

NICKFURY
@M. Ch. Jk

Zastanawiają się nad Łańcutem. Tam dają do 10k miesięcznie i mieszkanie na rok a patrząc na komentarze to atmosfera lepsza.

Lotnik
@NICKFURY

A wybiera się ktoś do tego lancuta? Paru chętnych chyba jest

Domino
@Lotnik

O jakiej firmie mówicie ?

Interest
@Domino

Tak, w Łańcucie już było kilka osób na rozmowie. Ja też się zastanawiam nad tą opcją. Podobno można nawet wyjechać na 6 miesięcy do pracy i gwarantują mieszkanie. Trzeba się skontaktować z Panią Anią.

Domino
@Interest

Ale jaka to firma w Łańcucie :-) jak znaleźć ja itp

pracalancut@interia.pl
@Domino

@Domino, Zapraszam do kontaktu mailowego: pracalancut@interia.pl - chętnie przedstawimy wszelkie informacje :)

zainteresowana
Kandydat

Witam Czy na stanowisko "Pracownik Magazynu" lub "operator maszyn" w Bulten zatrudnia się tylko mężczyzn? Czy kobiety też mogą składać swoje cv na te stanowiska?

.....BILI
@zainteresowana

jak cwiczylas cieżary zapraszamy na pakowarki w Wilkowicach .

mgal22
Użytkownicy czekają na odpowiedź 34 dni.
Kandydat

Witam, co sądzicie o warunkach pracy, na jakie zarobki można liczyć na stanowisku technik laborant? Zabierałam się do pisania cv i czytając opinie przeraziłam się. Dzięki z góry za wszystkie odpowiedzi

kandydat
Kandydat

Nie polecam, na rozmowie o prace panie z hr obiecują kwiatki, przy podpisaniu umowy co innego. omijać

BoBby

Jak tam rodzina ?

Kandydat

Chcę ostrzec kandydatów na stanowiska umysłowe.Pani z HR ( pewnie ta sama , o której piszecie na gowork ) strasznie miesza chcąc zaprosić na rozmowę kwalifikacyjną. Nie mówi prawdy , która i tak wyszła z rozmowy.Na dodatek jest "odpychająca" i niemiła , "robi łaskę", że rozmawia z kandydatem.Chyba nie jest świadoma, że teraz rynek pracownika . Udaje, że czegoś nie wie o stanowisku, a potem mówi:"przecież panu mówiłam" .Stanowisko technik laborant jest w Bielsku, ale ...tylko na 2 lata.Później na zadupiu w Wieprzu za Żywcem:-)Taki drobny szczegół. Pani nie lubi jak się wstępnie zada za dużo pytań, bo wtedy ..pozdrawiam.Podziękowałem za spotkanie, nie skorzystałem.pozdrawiam wszystkich.

Olisadebe
@Kandydat

Ta pani to mówi prawdę tylko jak się myli i nie lubi kiedy ktoś podważa jej zdanie lub mówi prawdę . Wtedy próbuje przekrzyczeć , cienkie bolki robią w dziale HR w bultenie. W dodatku szerzą nepotyzm

Łukasz
Kandydat

Witam mam pytanie znalazłem na Aplikuj.pl ofertę pracy w zakładzie BULTEN OPERATOR LINII DO OBRÓBKI CIEPLNEJ (4800-5500 zł UoP brutto/mies.) to prawda czy ktoś się rozpędził i mu się liczby trochę pomyliły.Będę wdzięczny za szczerą odpowiedź

@Łukasz

Podstawa 3433 , premia ok. 500 dodatek za system czterobrygadowy ok.500 tzw.szkodliwe 200zl kartki zywieniowe190 zł i dodatek za nocki ok 200-300 zł

ŁUKASZ
@Oper

Wszystkie kwoty są podane oczywiście w brutto?

@ŁUKASZ

Tak

Skoro nowy ma podstawy 3433 to teraz niech się niektórzy ludzie zastanowią za co robią w bultenie po kilku latach. Brawo kierownictwo. Jak przeszeregowania to dalej tylko swoim. Za chwilę nowy zarobi więcej niż stary. Pogratulować

Aleksandra
Klient

W Wieprzu koło Żywca zaczynaja budowę nowego zakładu Bulten. Myślałam że jak otworzą, żeby się tam przyjąć, ale gdy poczytałam opinie to jednak zrezygnuje. Wierzę że opinie są prawdziwe, bo sama paracuje na produkcji i wiem jak jest.

Ktoa
@Aleksandra

Ale szczerze Ci powiem to napewno lepiej niż hutchinsony i inne zakłady w zywcu

Mateusz
@Aleksandra

Opinie są jak najbardziej prawdziwe. To (usunięte przez administratora) XXI wieku.

@Mateusz

Na jakie zarobki moze liczyc pracownik z Doswiadczeniem z Konkurencyjnej Firmy?

Ss
@;-)

Z doświadczeniem. Jakim na jakie stanowisko byś chciał przyjść

@Ss

Operator Maszyn

Surogatka

3 na rękę po 6 miesiącach egzamin i podwyżka

@Surogatka

I jak taki egzamin Wyglada?

Ss
@;-)

Teoria , rysunek , przyrządy i ta maszyna na której będziesz pracował.

Gg

8000 brutto

Kiero

No i jest w końcu udało mu się złapać i sprzedać ludzi nowa sekretarka kierownika (Haribo) pracuje od 4 miesięcy nic nie umie a wszędzie go pełno zaraz będzie zaglądal nam do kabin w toalecie czy się dobrze wypruzniamy haha żal chłopa. To kablowanie to się nie skończy nigdy. I jak cię chlopie ma tu ktoś poważać

Sekretarz
@Kiero

Niech sobie dalej tak pozwala i pokazuje jaki to z niego (usunięte przez administratora) dziś pochwała za kablowanie, a niedługo to nawet dyrektor mu podziękuję za obniżenie produkcji jak wszyscy zaczną rozpisywać robotę tak jak w procedurach. Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu

Kim on jest

Operator
@Kiero

No fakt złapał ALE zapomniałeś napisac kogo złapał bo to jest Super zmiana nie będę się zagłębiał w szczegóły ale kogo jak kogo to ich mi nie żal Wogule, malo tego mają to na co ciężko ta zmiana pracuję i przez nich będą mieli wszyscy pod górkę a dla przykładu powinien ktoś polecieć na bruk żeby wiedzieli że nie są tak Jedwabiści jak im się wydaje

Apollo
@Operator

A kogo złapał? Jaki wydział i zmiana,

Vgfr
@Operator

Zapoznaj się kolego najpierw z słownikiem ortograficznym, naucz się składać logiczne zdania i dopiero późnej komentuj bo tego twojego wywodu to się nawet czytać nie da...

Kandydat

Witam jaka stawkę proponują na początku ? Chodzi mi o stawkę podstawowa i ewentualne premie ? I ostatnie pytanie czy są możliwości nadgodzin ?

zależy od stanowiska

@Pracownik

Pracownik produkcji

Haribo

@Haribo

Ale pewnie to kwota brutto czy jednak ktoś tu zaskoczy mnie ze netto ?

Operator

Brutto

Maras
Kandydat

Witam Na jakie zarobki można liczyć w Bulten?

Abc

Czy w bultenie się pracuje na 2 zmiany?

@Abc

Obecnie fizyczni pracują na 3 zmiany a biuro na 1 zmianę tylko, chyba że cię interesuje praca za wózkowego to na 2 zmiany

Wicked

3 zmiany

Ioio

Wszystko zależy od stanowiska, 1 biuro,2-3 fizyczni

Rozenberg

Teraz wszyscy razem podziekujmy kochanym zmionzkom że znow sie nie zgodzily na propozyjce placowe. Bedziemy dalej robić za tyle samo a w rezultacie wkoncu wielkie (usunięte przez administratora) dostaniemy. DZIEKUJEEĘEMYYYY

zzzz
@Rozenberg

a co chcesz 200zl podwyzki (usunięte przez administratora)

Karol
@zzzz

To wszystko to jest szopka, związki niby walczą a i tak (usunięte przez administratora) więcej będzie buraku, ile to już trwa?

@Karol

Po Twojej opinii widać właśnie ze zawsze brałeś co dawali jak nie masz pojęcia ile czasu mogą trwać rozmowy płacowe... dopiero ledwo miesiąc się coś dzieje a robisz szum o nic . Zakłady walczą nawet rok i coś się udaje. Nie chcesz czekać idź gdzie indziej

zzzz
@Ja

Ta. Najlepiej wziasc co dają , jakim trzeba być downem żeby grosze chcieć ,czyli to 200 po dwóch latach bez podwyżki.

@Rozenberg

Nie ma za co, podaj nazwisko to zaznaczymy, że Ty chcesz tylko 200zl brutto, a może 160 starczy?

.I.

Ale z Ciebie (usunięte przez administratora). Ryż Ci dadzą i będziesz dymał

Gesi lataja kluczem
@Rozenberg

Jak chcesz to przeleje ci 20zł wstydziłbyś się skończyłeś jakąś szkole chce cie w swojej firmie 5zł za godzinę

Gesi lataja kluczem
@Rozenberg

Nie mogę Wieśku czytać takie głupoty powinieneś zostać zlinczowany

@Rozenberg

Pewnie brać co dają a resztę dorobisz w soboty i niedziele. Jakim trzeba być pustym żeby się nie szanować!!!

Rozenberg
@Rozenberg

Rak lepiej wziąć co daja niż dalej bujać sie bez podwyżki. A nikt z Was chyba nie doczytal że jest pula stu kilku osób ktore dostana wiecej. Skoro nie liczycie na dodatkowy awans tzn ze nie robicie niz wiecej i tylko liczycoe na darmowy hajs. Jak sie angażujesz to dostaniesz proste..

@Rozenberg

Ty gościu jak masz pisać takie pierdoły to lepiej napisz do "Przyjaciółki" Te czasy się już skończyły kiedy braliśmy co dawali. Nawet jeśli będziemy czekać na kasę pół roku to warto się tym Bałwanom postawić. Skończyło się. Ty kolego lepiej siedź cicho bo widać że nie posiadasz Kochones i jesteś miękkim robiony skoro tak się na wszystko chcesz zgadzać. Pewnie niech Nas (usunięte przez administratora) na kasę a My będziemy posłusznie robić co tylko sobie władza chce. Chyba Cię pogięło. Denerwują tacy ludzie jak Ty..... to i tak jest walka o grosze nawet jak by dali 400.... taki zakład taka renoma co się z Tym zakładem stało???? Co Ci daje to że Ci dadzą grupę wyżej jak przydziobiesz ile to będziesz miał 80 zł więcej?? BRAWO WSZYSTKIE ZWIAZKI!!!!! BRAWO!!!!! że wreszcie się dogadaliscie i stoicie po tej samej stronie barykady...... Walczcie o Nasze pieniądze!!!!!!! Pozdrawiam serdecznie wszystkich.

Nick
@Rozenberg

Jak tak bardzo chcesz kasę to idz pod latarnie sprzedaj (usunięte przez administratora) za 100 i będziesz miał, przez takich Udu.... Jak ty oni mają żniwa bo dostaniesz kartkę na sobotę to w podziękowaniu pójdziesz pod biurko ze możesz iść w sobotę do pracy żeby mieć KASE a rodzina TEPAKU gdzie ..??

Ee

Teraz im podziękuj

Wczoraj złożone pismo do zarządu to światełko w tunelu.Brawo związki, że w końcu walczycie razem. W jedności siła. Razem walczmy o godne podwyżki.

Zostaw merytoryczną opinię o BULTEN POLSKA S.A. - Bielsko-Biała

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

BULTEN POLSKA S.A.
2.2/5 Na podstawie 142 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Bukietowa 60