BULTEN POLSKA S.A.
counter
2 117 411 5 1
Elemelek
Kandydat

Jutro kolejne 30 osób ma dostać wypowiedzenia, zakład i związki nic nie dbają o swoich pracowników, nie polecam.

Pomocna?
Tak2Nie1
Zgłoś
rom
Pracownik
 Pytanie
@Elemelek

Byly jakieś zwolnienia ?

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Zenek
Kandydat
@rom

Tak były w piątek

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
jadwisia Nowy wpis
Pracownik
 Pytanie
@Zenek

czyja to decyzja o zwolnieniach? Prezesa? co to się wyrabia

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Ktos Nowy wpis
Pracownik
@Elemelek

A niby kogo zwolnili i z którego zakładu bo nic nie słyszałem 30 osób to byłby szum a nikt nic nie wie

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Tloczarz Nowy wpis
Pracownik
@Zenek

Zwolnienia mają być jak się skończy sezon urlopowy, pewnie ostatniego sierpnia będą wręczać, ten zakład powoli umiera..

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś
Pracownik
Pracownik

Powinni się wziąść za tych co do roboty nie chodzą, uciekają i piją, tacy to mają dobrze i są nie do ruszenia,

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
Sam
Pracownik
@Pracownik

Tempy dzbanie zastanów się nad tym co piszesz bo to ze Ty sobie w tym zakladzie nie radzisz i jestes ofiarą wlasnej nieudolnosci nie znaczy że inni mają mieć przec ciebie pod górkę bo nie masz odwagi sam sie zwolnic.. Podejrzewam ze jestes kolejna osobą której Bulten w latach świetności życie uratował!!(usunięte przez administratora)!

Pomocna?
Tak4Nie4
Zgłoś
Pracownik
Pracownik
@Sam

Haha, robię dłużej w tej firmie od Ciebie dzbanie, pewnie jesteś jednym z tych co wymieniłem i wala w (usunięte przez administratora)

Pomocna?
Tak5Nie1
Zgłoś
Sam Nowy wpis
Pracownik
 Pytanie
@Pracownik

Skoro twierdzisz że pracujesz dłużej niż ja to na jakim stanowisku pracowała Pani Moll ?? Bo chyba Ty jestes w tej grupie za ktora siedzi pod biurkiem u kierownika .. Ha Ha ha ..

Pomocna?
Tak2Nie1
Zgłoś
Dżony
Pracownik

Z poważnego zakładu który kiedyś był bardzo uznawany zrobiło się dosłownie przedszkole. Nowa władza zamiast zająć się szukaniem nowych klientów robi sobie z nas dosłownie jaja pieniądze są ale nie dla pracowników na podwyżki za to na nowe kubły na śmieci i farbę na malowanie linii i na inne niepotrzebne bzdury jest wszystko. Myślą że z hali produkcyjnej zrobią sterylną salę operacyjną kpina !!! Za chwilę będziemy mieć wymalowane kwadraty gdzie mamy stać bo tak sobie ot dyrektor wymyślił...To co się teraz wyprawia to przechodzi ludzkie pojęcie jeśli ktoś myśli o złożeniu CV to na wstępie odradzam bo kadry cisną bajki o wynagrodzeniu a w rzeczywistości śmieszne pieniądze na to co robimy. Połowa zakładów wokół na starcie lepsze wynagrodzenie niż tu po 10 latach. Pracownik kompletnie nie szanowany jakby był kmiotem a elita tylko chodzi i robi zdjęcia bo co chwila coś nie pasuje do tego atmosfera zrobiła się tragiczna. NIE POLECAM !!!

Pomocna?
Tak31Nie
Zgłoś
Pracownik
Pracownik

Witam wszystkich. To co się dzieje w zakładzie od dobrych kilku miesięcy to jest jakaś kpina i nie ma to wcale związku z pandemią. Podejście do pracowników jest na poziomie tragicznym, chyba ktoś zapomniał że na tych wszystkich zarządzających robią pracownicy, którzy na każdym kroku są pomiatani. Nie mówiąc już o wypłatach, bo te są poniżej jakiejkolwiek krytyki. Chyba trzeba szukać innej pracy, na pewno na start będzie lepiej płatna niż to co tu dostaje po kilku dobrych latach roboty. Nie polecam nikomu tego zakładu, obłuda i (usunięte przez administratora) - to jest wizytówka firmy Bulten.

Pomocna?
Tak22Nie
Zgłoś
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 115 175
 2. olx.pl 2 736 098
 3. pracuj.pl 2 718 511
 4. linkedin.com 2 689 259
Ninja
Użytkownicy czekają na odpowiedź 17 dni.
Pracownik
 Pytanie

Witam, mają być zwolnienia w piątek?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Ciekawe
Pracownik
 Pytanie

Kiedy wypłacają wczasy pod gruszą?!?

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Ukulele
Pracownik
@Ciekawe

Podobno po 20 lipca mają być. Więc możliwe że w tym tygodniu

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Pracownik
Pracownik

Robię w bulten już kilkanaście lat, ale to co się teraz dzieje to jest jakis kiepski film, firma się stoczyła, zwalniają dobrych pracownikow bo kierownik ma taka ochote, zostaną sami młodzi co nic nie potrafią, jedyne to umia grać na telefonach, zero poszanowania do pracownika, mają Cię za nic,

Pomocna?
Tak12Nie
Zgłoś
tak
Pracownik
@Pracownik

jest coraz gorzej gorzej i gorzej

Pomocna?
Tak5Nie1
Zgłoś
buld
Pracownik

jak ankiety te dwie ostatnie wyniki nie opublikowane

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś
Pracuś
Pracownik
 Pytanie

Pracowników zwalniają, a na staż ludzi przyjmują i gdzie tu logika ? Zakład chyba najgorzej prosperujący wśród zakładów na terenie bielska. Niczego się tutaj nie można dorobić no chyba że garba na plecach...zero rozwoju i przyszłości. Zarobki jak na obecne czasy najniższe w okolicy nawet w biedronce nie kiedy więcej. O podwyżce można zapomnieć. Omijajcie z daleka!!!

Pomocna?
Tak6Nie2
Zgłoś
buld
Pracownik
 Pytanie
@Pracuś

cza na staż upchnąć znajomego to ogłaszają, myślenie o pracownikach? nasze kadry kiedykolwiek coś robiły dla pracowników chyba listy kandydatów do zwolnienia

Pomocna?
Tak7Nie
Zgłoś
Abc

Witam, czy mają być jeszcze zwolnienia? bo chodzą słuchy że tak

Pomocna?
Tak8Nie1
Zgłoś
DEF
@Abc

Ponoć jest jeszcze lista osób które mają polecieć,chodza słucha że jest tam około 30 ludzi. Z tego co słyszałem zakład planuje przejść na 2 zmiany więc wychodzi tak że z każdej paczki na maszynie jedna wyleci

Pomocna?
Tak4Nie1
Zgłoś
Dj
@DEF

Ktoś mówił że nawet 100 do końca roku może polecieć. Źle się dzieje

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Cezar
@Dj

Też tak słyszałem,

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Tloczarz

Ja idę się zapytać czy można iść na ochotnika, coraz gorzej w tej firmie, kierownik kawał (usunięte przez administratora) a zarobki szkoda gadać, śmiech na sali,

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś
Ozo
Były pracownik
@Tloczarz

Zapomniałeś dodac ze pracownik jest wszystkiemu winien, nie ważne czy spieszy dział techniczny czy "kontrola jakosci" zawsze winny jest pracownik a nie wspomne jak przyjdzie reklamacja to NIKT prawdy nie powie o co, gdzie i jak .. Pracownik w tym zakladzie jest zdany sam na siebie, nie ma ZADNEGO wsparcia od górnego. Robia dobra mine do HU... gry nocki nie idą ludzie chodza skołowani do roboty czy ma daje pracować czy zostanie zwolniony. Nie ma Pana który by miał by jaja na miejscu i przyszedl i powiedzial co i jak (jakie są zamiary zakładu czy będą zwalniać czy nie ) Szkoda co gadać i żal patrzeć jak zakład zszedł na totalne (usunięte przez administratora) i brodzi po uszy w głanie

Pomocna?
Tak5Nie
Zgłoś
Operator

Wie ktoś może kiedy robota może ruszyć na 3zmiany? Bo wypłata to masakra

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś
operator
@Operator

Nie ruszy na pewno w tym roku

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Były pracownik

Niestety WSZYSTKIE negatywne opinie jakie są o tym "pracodawcy przyjaznemu pracownikowi" są jak najbardziej prawdziwe, mało tego nastąpiły poważne zmiany na stanowisku dyrektora zakładu i prezesa i jeżeli się spełni to co sie słyszy na zakładzie o zamiarach nowych mioteł to daje max pół roku no może rok i albo pracownicy zaczną się zwalniać albo bulten dołączy do grona kolchozów na terenie Bielska i okolic ... Nie dajcie się nabrać na ciepłe słówka przy rozmowach o przyjęciu bo jest to wszytsko PUSTA PROPAGANDA A zakład i tak Was wyrucha w białych rękawiczkach nawet nie będziecie o tym wiedzieli. Kryzys, a w biurach już biurek brakuje bo jest tyle umysłowych, postojowe płatne 60% ale przecież dotacje od państwa to pierwsi łapke wystawili A gdzie byli jak były torty za rekordy sprzedaży (dziesiątki milionów sprzedaży MIESIĘCZNEJ), w biurowcu nowe meble kupili A skąd na to była kasa i czy była taka potrzeba..?? ŻYGAĆ się chce na ten fałsz i obłude i zakłamanie p oprostu UWAZAJCIE i nie dajcie się wrobic w ten (usunięte przez administratora)

Pomocna?
Tak40Nie2
Zgłoś
Ślusarz
@Były pracownik

Miałem składać podanie do Bultenu, po przeczytaniu opinii nie ma ch1a! Czyli kolejna firma od elementów złącznych to 1ebany Łagr. Na każdym kroku wyzysk, brak szacunku dla ludzi, życzę im wszystkim wszystkiego najlepszego!

Pomocna?
Tak6Nie
Zgłoś
anonim
 Problem

(usunięte przez administratora)

Pomocna?
TakNie4
Zgłoś
Przykre

Jutro będzie ciekawie

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Anioł

Onecnie nie można powiedzieć kompletnie nic dobrego na temat tego zakładu!! Postojowe jakie jest płacone obowiązuje tylko pracowników fizycznych, a cała biura i umysłowi mają się jak najlepiej i nie mają zielonego pojęcia o kryzysie może tylko z telewizji... Można by było pisać bez końca A te 5000 znaków jakie człowiek ma to jest kropla w morzu żalu i pretensji i pogardy dla pracownika. Także dobrze przemyslcie zanim się popatrzycie w jego kierunku.. A na dowód że nie jest to puste gadanie: tu kryzys, postoje widmo zwolnień ale oferta pracy:"specjalista działu BHP" (Chyba żeby kawę parzyć) i jakieś ciche DZIWNE awanse i tworzenie nowych działów itp To KU.... albo kryzys jest dla wszystkich albo tylko dla wybranych ...!!!??

Pomocna?
Tak34Nie2
Zgłoś
Em
@Anioł

pogarda, szczucie i pomiatanie normalnie płakać się chce

Pomocna?
Tak22Nie
Zgłoś
Lady Pank

> niż 0

Pomocna?
Tak20Nie
Zgłoś
Niedoszły pracownik

Nie polecam firmy. Aplikowalem na stanowisko mechanika, byłem na rozmowie kwalifikacyjnej, wszystko niby ok. Miałem się skontaktować z nimi czy się decyduje, choć warunki finansowe nie były jakieś super to się zdecydowałem. Pani do mnie zadzwoniła że też są na tak. Między 18 tym A 22im maja miałem donieść dokumenty i umówić się do lekarza na badania wstępne. Ale 19 maja telefonuje do mnie inna Pani że wstrzymane przyjęcia. Nic by się nie stało gdybym nie zwolnił się z poprzedniej firmy według zaleceń Pani z firmy Bulten.(usunięte przez administratora)

Pomocna?
Tak8Nie15
Zgłoś
Aaa
@Niedoszły pracownik

To jest standard w tej firmie, co innego na rozmowie co innego przy podpisaniu umowy. Nie polecam tej instytucji

Pomocna?
Tak24Nie
Zgłoś
zyczymy lepszej pracy
@Niedoszły pracownik

na duższą metę na dobre ci to wyjdze patologia ludzie na postojowym bo kryzys ale remontują i meble kupują nie ma czego zalowac wszedzie jest lepiej

Pomocna?
Tak16Nie1
Zgłoś
Xz
Użytkownicy czekają na odpowiedź 87 dni.
 Pytanie

Jak sytuacja w firmie ? Wiadomo kiedy zakład ruszy na dobre ?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Lolek
Użytkownicy czekają na odpowiedź 88 dni.
 Pytanie

Wie ktoś może czy przestuj bedzie kontynuowany czy od środy zakład rusza?

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
anonim

(usunięte przez administratora)

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś2
Free man

Same ofiery jak widać;))))))) Grunt to poczucie humoru.

Pomocna?
Tak5Nie
Zgłoś
Jack Sparrow

Jeżeli chodzi o firmy to obecnie jest to.jedna z nielicznych , która dba o ludzi.Pracowałem do tej pory w kilku ale tu naprawdę jest ok.Najwięcej do gadania mają takie cepy dla których jest to pierwsza robota i nie mają do czego porównać.Nie marudźcie bo jeszcze możecie pragnąć takiej roboty

Pomocna?
Tak9Nie28
Zgłoś
Zdziwiony
@Jack Sparrow

Chyba robisz tam gdzie , nikt nic nie robi co chwilę siedzi na stołówce itp a kasa wpada wszyscy to wiedzą ,widzą a i tak nic z tym nie robią.

Pomocna?
Tak17Nie2
Zgłoś
Free man
@Jack Sparrow

Nonsens. Pracowałem w kilku firmach, po kilka lat w każdej z nich, a u was wytrzymałem niecałe 2 miesiące. (usunięte przez administratora) dna. Zero organizacji pracy, wyzysk jednych kosztem drugich. Owszem, jest wiele świetnych stanowisk gdzie człowiek jest dobrze traktowany, ale są takie gdzie nie ma 5 minut aby do WC się urwać. Pieniądze, pakiet socjalny, sanitarny itp. owszem - na poziomie. Ale sama praca i atmosfera to porażka.

Pomocna?
Tak19Nie1
Zgłoś

Zostaw merytoryczną opinię o BULTEN POLSKA S.A. - Bielsko-Biała

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 115 175
 2. olx.pl 2 736 098
 3. pracuj.pl 2 718 511
 4. linkedin.com 2 689 259
BULTEN POLSKA S.A.
2/5 Na podstawie 117 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Bukietowa 60
  43-300 Bielsko-Biała
 • NIP: 5470046574 KRS: 0000019503
BULTEN POLSKA S.A.