BULTEN POLSKA S.A.

Bielsko-Biała

Opinie o BULTEN POLSKA S.A.

Zainteresowana

Witam Jaki jest system pracy w waszej firmie,czy praca na produkcji jest w systemie trzyzmianowym?

Ciekawy

Jak tam zarobki? Czy jakbym sie przyjął do zakładu w Bielsku to jest potem możliwość przeniesienia się do Radziechów?

mario68
@Ciekawy 16.11.2017 16:20
@mario68 Ile sobót masz przerobionych ?

średnio 2 soboty w miesiącu

T
@mario68 15.11.2017 19:08
Ja po 6m pracy zarabiam 2800 na ręke

Pracuje tam 3 lata i jeszcze takiej wypłaty nie miałem

Ja

Podobno wreszcie zwolnili kierownika .B. z Wilkowic.

Rudy

Osoby zainteresowane pracą w Wilkowicach muszą mieć na uwadze że ten zakład będzie przeniesiony na wieś do Radziechowy-Wieprz. w najbliższych 2 latach.

Ola

Proszę o informację jakie są godziny pracy w Wilkowicach. Czy można "dorobić" pracując z nadgodzinami np. w soboty? Czy są przyjęcia do pracy w administracji? i jakie są aktualne zarobki? Czy praca jest ciężka? męcząca? siedząca czy stojąca? Jakie są największe wady a jakie zalety pracy w tej firmie. Z góry dziękuję

Agnieszka

@Nowy a czym byłbyś zainteresowany? To dla pracodawcy też ważna informacja - na czym zależy jego obecnym i potencjalnym pracownikom. Czy ktoś z obecnych pracowników mógłby się odnieść do tej kwestii? Jak funkcjonują dodatkowe benefity w BULTEN POLSKA S.A.?

Nowy

A jak wygląda sprawa socjalu co z niego macie??

Agnieszka

Aktualnie nie widać ofert pracy do tego miejsca @Basia - czy jesteś zainteresowana pracą w tym miejscu na takim stanowisku? Może wiesz coś na temat kolejnych, planowanych w najbliższym czasie rekrutacji?

Basia

Czy ktos pracuje w Bultenie w Wilkowicach? Jak sie tam robi?

Agnieszka

A czy po takim trzech latach @PT jak napisałeś można liczyć na awans, np. na operatora? Zarobki są jakie są ale dla niektórych poszukujących pracy mogą okazać się wystarczające, pytanie tylko czy można piąć się tutaj w górę?

PT

Praca trochę ciężka i duża odpowiedzialność jest na pracownikach produkcyjnych . Zarobek po ok.3 latach ok 2400 na ręke.

Agnieszka

@TB, dlaczego tak uważasz? Co jest powodem negatywnego nastawienia do BULTEN POLSKA S.A.? Czy spotkały Cię jakieś nieprzyjemności? Uargumentuj swoją wypowiedź. Czekamy na Twoją opinię.

Janusz

Byłem na rozmowie, naobiecywali cudów na kiju, narobili nadziei. Spacer po hali, dość duży hałas i spora siwucha z oparów oleju, ale ogólnie nie widać żeby ludzi strasznie zabiegani byli. Oferta na dzien dobry około 2100-2150. Babeczka powiedziała jutro zadzwonimy z odpowiedzią czy jesteśmy zainteresowani, czy też nie a tu ani be ani me. Także no...

TB

Nie zaczynajcie tutaj pracy szkoda waszego czasy pisze to do osob ktore sa w trakcie studiow albo po

Agnieszka

Kto był ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej w BULTEN POLSKA S.A.? Jakie macie opinie? Jak przebiegła?

mama

nie widze w sumie zeby na staz szukali..ale sa oferty pracy np dla promotora sprzedazy w Brzegu fajnie ze oferuja pakiet świadczeń socjalnych i pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie pracownicze, karta Multisport, deputat wyrobów gotowych)

poszukiwacz

witam jest może teraz rekrutacja do fabryki w wilkowicach byłby ktoś tak uprzejmy i podał namiary na jakieś biuro aby wysłać aplikację???

xxxxxx

witam zarobki takie srednie ale nie najgorsze 2100 praca od poniedziałku do piatku czasem w sobote w porównaniu do innych korporacji spoko czas na przerwe stołuwka z darmowym zarcie atmosfera spoko robiłe na tłoczni troche chałas ale naprawde spoko załuje ze odszedłem lepsza kasa to nie wszystko 500 stó wiecej w obozie nie warto było polecam

Monter998

he dobra jesteś... o cooperze napisalas to samo

Nowy Pracownik

Witam serdecznie wzystkich :) Czy jest tu może ktoś kto pracuje na hali w Wilkowicach i dojeżdza z Bielska ewentualnie z Kóz, Kęt i tych okolic?

mark

jakie macie zarobki na tłoczni,gdzie jest tłocznia bultenu czy to jest po drugiej stronie jak finnveden

Magda

W Bulten Polska robota jest na chwilę, a później do pola. Co ja powiem dziecią jak do gara nie będzie co wrzucić, bo robota na chwilę?

KOLO
@Magda 15.01.2016 14:34

No może ty na chwilę moja chwilą trwa już12 lat

Mada15

Miałam przyjemność pracować w tej firmie. Piszę "przyjemność" z pełną odpowiedzialnością. Warunki pracy niezłe. Płaca również konkurencyjna. Atmosfera wśród pracowników - jak dla mnie - super! Tylko pozazdrościć takiej ekipy...Niewiele jest już takich zakładów jak Bulten. Jak najbardziej polecam !!!!

KOLO
@Mada15 18.10.2015 22:12

Święta Prawda

Nowy

Zastanawiam się czy warto składać podanie na stanowisko Inżyniera Produkcji. Ile wtryskarek pracuje na wydziale produkcyjnym? Czy firma dba o rozwój swoich pracowników, możliwe są awanse w ramach struktur firmy?

elwi1278

Firma bardzo dobra, 2100 na reke na początek , szkolenie pół roku ,podwyżka stawki 100-300 zł w zależności jak zda sie egzamin. Bogaty socjal, ubezpieczenie, wczasy pod grusza, posiłki na zakładzie, paczki na świeta, premia świąteczna, co roczna podwyżka związana z inflacją, zakazany mobbing odgórnie

Trąbka
@elwi1278 28.09.2015 12:15

Chyba nie miałaś do czynienia z główną panią technolog....

PT
@Trąbka 12.10.2015 21:29
Chyba nie miałaś do czynienia z główną panią technolog....

Święta racja , wszystko na temat bo tu pracuje .

Zbynio92

Opinia ze strony kandydata. Propozycja pracy atrakcyjna 2100 do ręki na początek po okresie próbnym egzamin. Jeżeli się zda praca dalsza na nieco wyższej stawce. Warunki w porównaniu do większością firm naprawdę dobre. Problem z lekarzem medycyny pracy współpracującym z tą firmą. Bardzo dziwna osoba, wydaje zgodę na wykonywanie zawodu dodając poniżej zgody swoje prywatne dopiski które są sprzeczne z decyzją (według innych lekarzy medycyny pracy takowe dopiski sa nie dozwolone) Pomimo to kadry akceptują taką decyzję i można otrzymać odpowiedz że ,,tak w życiu bywa". Jeżeli ktoś przechodzi z pracy do pracy to polecam rozwiązać umowę dopiero po podpisaniu z tą ponieważ można zostać na lodzie przez wpis ,,Pana doktora".

Bulten

Na początek, zależy na jakim wydziale od 2000 do 2200 potem egzamin i po nim od 100 do 200 zł więcej na rękę jestem pierwszysm pracownikiem, ktory się tutaj wypowiada reszta to byli tylko kandydaci. Świetna firma.

ezy

Napiszcie cos więcej podobno na poczatku jest 2100 na reke

była

jest tak jak napisali wcześniej obyły i tola, jedna wielka ściema, obiecują i nici, zarobki na poziomie najniższej krajowej,prace dostają ci ktorzy maja tam plecy i podlizują się kierownikowi

tola

jak zawsze obiecuja i nici :-( tylko kierwonicy maja. oczywiscie za scieme albo bajerke dziewczyn mam namysli pana (usunięte przez administratora)

bronek

Jest rekrutacja na operatora maszyn, jakie są w tej chwili zarobki? Czy 2 koła bez problemu dostanę?

obyły

Jestem zniesmaczona obiecali,narobili nadziei i nici

Marika

Napiszcie jak sie tutaj pracuje, jakie są zarobki, chodzi mi o pracę w administracji. Pozdrawiam :)

Zostaw opinię o BULTEN POLSKA S.A. - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BULTEN POLSKA S.A.