Opinie o BULTEN POLSKA S.A. w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy BULTEN POLSKA S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w BULTEN POLSKA S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elementów złącznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BULTEN POLSKA S.A. w Bielsko-Biała

Jack Sparrow

Jeżeli chodzi o firmy to obecnie jest to.jedna z nielicznych , która dba o ludzi.Pracowałem do tej pory w kilku ale tu naprawdę jest ok.Najwięcej do gadania mają takie cepy dla których jest to pierwsza robota i nie mają do czego porównać.Nie marudźcie bo jeszcze możecie pragnąć takiej roboty

Zdziwiony
@Jack Sparrow

Chyba robisz tam gdzie , nikt nic nie robi co chwilę siedzi na stołówce itp a kasa wpada wszyscy to wiedzą ,widzą a i tak nic z tym nie robią.

Free man
@Jack Sparrow

Nonsens. Pracowałem w kilku firmach, po kilka lat w każdej z nich, a u was wytrzymałem niecałe 2 miesiące. (usunięte przez administratora) dna. Zero organizacji pracy, wyzysk jednych kosztem drugich. Owszem, jest wiele świetnych stanowisk gdzie człowiek jest dobrze traktowany, ale są takie gdzie nie ma 5 minut aby do WC się urwać. Pieniądze, pakiet socjalny, sanitarny itp. owszem - na poziomie. Ale sama praca i atmosfera to porażka.

Mariusz Trynkiewicz
@Jack Sparrow

Tak, potwierdzam BULTEN dba o ludzi, a zwłaszcza o środki ochrony osobistej. Po zatrudnieniu na ubranie robocze czekam już przeszło 2 miesiące które w końcu sobie kupiłem za własne pieniądze wypracowane w tej firmie i teraz robię jak "Gość" choć w troszkę innym kolorze stroju... :-) Trochę lepiej z szafką ubraniową, czekałem tylko tydzień a potem dostałem klucz do jednej wspólnej szafki z gościem z przeciwnej zmiany :-) Teraz jak on wychodzi , to ja przychodzę i przebieramy się bez problemu w jednej, a rzeczy osobiste chowamy sobie do kieszeni i zabieramy na wydział :-)

@Mariusz Trynkiewicz

Taaaaa koledzy popracujecie troszkę dłużej to zobaczycie jak nasz kochany Bulten dba o pracownika.....

@Jack Sparrow

Co Ty kolego pieprzysz???? Bulten dba o pracowników???? Których???? Kiedyś owszem za P. Piotrowskiego i Wikinga pięć lat w stecz to i owszem nie można nic pisać czy gadać ale teraz!!!! Piszesz takie głupoty ze sie scyzoryk w kieszeni otwiera. .... Pseudo prezesik i dyrektorek to dba ale o swoje i o swoich przydupasów, pewnie jesteś jednym z tych właśnie skoro uważasz że o Ciebie ktoś tutaj dba. Nie macie pojęcia jak wygląda praca na produkcji i nie warz się (usunięte przez administratora) wypowiadać na ten temat..... Już sracie w gacie bo ludzi nie ma do pracy ani na walcarkach ani na tloczarkach a roboty jest w (usunięte przez administratora) bo ludzie już nie są tacy tempi i czytają opinie. I bardzo dobrze!!!!! Ludzie!!!!! owszem zawsze może być gorzej ale nie w tej firmie tu już jest masakra. Piszę to jako pracownik który naprawdę lubi te prace i ludzi z którymi pracuje, ale przestaje widzieć powody by się starać i mieć chęci do pracy. Robimy tutaj wszystko od planowania po produkcję kontrolę jakości inżynier rów i technologów bo wiekszasc z Nich nawet nie wie jak to wszystko działa. Pozdrawiam kolegów z Hal życzę wszystkiego dobrego, zdrowia przede wszystkim i dużo cierpliwości kiedyś będzie lepiej jak się Szwedzi pozbędą tych ciemniaków co teraz tutaj maja władze absolutną. Ta firma kiedyś była numer jeden niestety teraz jeden to pierwsza cyfra w liczbie 100. I mam cichą nadzieję że Szwedzi przejrzą na oczy i(usunięte przez administratora) ich na zbity pysk.....

Maciej

To dość rozbudowana opinia na temat BULTEN POLSKA. Możesz jeszcze mi powiedzieć, jak firma zapatruje się na pracowników bez doświadczenia? Czy można tu liczyć na szkolenia podnoszące kompetencje? Daj znać!

@Maciej

Teraz biorą wszystko co tylko jest. Ale mimo to nikt nie chce tutaj pracować. Na ich szczęście.... Nie długo albo nawet już biorą tych co przy marketach wózki za złotówkę odwożą :DDDDDD śmiech na sali. Kiedyś jak nie miałeś pleców to nie miałeś szans się tu wbić teraz to jak pisałem biorą wszystko..... Szczerze mówiąc naprawdę jeśli nie chcesz trącić czasu i nerwów to sobie daruj. Jesli chodzi o podnoszenie kwalifikacji a nie jesteś od prezeska ani dyrektorka to nie masz na co liczyć. Jak trafisz na maszyny do jakiegoś spoko kolegi to może i się nauczysz ale wszyscy mają w to (usunięte przez administratora) Nikt nie zamierza poświęcać czas i nerwy za takie pieniądze i takie traktowanie operatorów przez zarząd...... Jak to ktoś powiedział jesteśmy "Bydło z hal" ale gdyby nie to Bydło "rasa panów" leży i kwiczy. Dużo by gadać przyjacielu...... większość z Nas już ma gdzieś ten zakład i jego PRACODAWCĘ PRZYJAZNEGO PRACOWNIKOWI..... Zatrudnij się tutaj drogi kolego a przekonasz się że opinie na tej stronie to nie bujdy kilku pracowników ale szczera i całkowita prawda o tym jak tutaj się traktuje ludzi którzy utrzymują ten okręt na powierzchni. I jeszcze jedno nie wierz w ani jedno słowo Naszych miłych i cudownych Pań z kard.... Obłuda, fałsz i kompletny brak szacunku......

Kolega

Święte słowa, cała prawda o tym zakładzie,

Man

Nie przypuszczał bym nigdy że będę musiał tu napisac opinie dla mam nadzieję nie przyszłych pracowników Bultenu. Pamietam jak Szwedzi przejmowali Bispol każdy obawiał się co to będzie jak będzie. Okazało się że to była jedna z lepszych dezycji jaka mogła zostać podjęta, zaczęło się traktowanie pracownika tak jak na to zasłużył, zaczęto remontować maszyny nastąpiły radykalne zmiany w sposobie zarządzania firmą. Pieniądze były na prawie wszystko wiadomo że nie wszystko udawało się załatwić ALE prawie wszystko, były imprezy zakładowe, coroczne podwyżki, premie na święta itp.. Obecny Bulten to tp tylko pozostałości po starych Dobrych czasach. W obecnej sytuacji gdyby nie to że człowiek ma juz swoje lata dawno bym rzucił ten (usunięte przez administratora) jaki tu został zrobiony. Na chwilę obecną w biurach na produkcji ŻADNEJ normalnej osoby (kierownik lider majster) każdy Cię w jakimś stopniu próbuje walić w kulki, (usunięte przez administratora) pogoniona szują. Obiecuja młodym na początku cary a w praniu wychodzi jedna wielka KUPA !!! Nowi kierownicy zmianowi to jest jakaś porażka podobnie jak dyrekcja, liczą się TYLKO słupki, słupki i jeszcze raz słupki a gdzieś na szarym końcu jest operator a to dzięki Jemu można się pochwalić słupkami ale problem jest taki że to góra zbierze laury a operator dostanie w nagrodę wiecej obowiązków.. Obecnie nie ma kasy na podwyżki ALE na ok kilkanaście nowiutkich znaków i jeden dwustronny radarowy pomiar predkosci to kasa jest... Fakt że dla świętego spokoju zaklad rzucił na koniec roku jakas kasę TYLKO że cyrograf jaki przy tym musieli podpisać pracownicy to raczej nie ma nic wspólnego z dbaniem o pracownika tylko z czystą postacią wyzysku !!! (3 miesięczny okres rozliczenia) Chciałem na koniec przestrzeć osoby które zastanawiają się na praca tutaj NIE NIE NIE !!! KAŻDY inny zaklad na terenie BB ale nie ten !!! Rozczarujecie się jak mało gdzie i na czym, a jeżeli prognoza się sprawdzi to mogą mieć za chwile dosc SPORE braki kadrowe ale to bedzie efekt NAPRAWDE SYZYFOWEJ pracy wszystkich mózgów w zakladzie !! A ich ilość w obecnej sytuacji jest zatrważająca!!! Reasumując żałuję że człowiek nie ma 15‐20 lat mniej bo bym rzucił ten zaklad i poszedł w siną dal nie patrząc się za siebie i zrobil bym to BEZ SKRUPUŁÓW!!!!

MURZYN
@Man

Man, masz całkowitą racje, pare lat mniej i juz by mnie tu nie było a młodzi niech sie dobrze zastanowią czy chca pracować jak ludzie za uczciwą kase (wszędzie byle nie w tej firmie) czy chca robić za wszystkich ( operator , ustawiacz , kontrola jakości , technolog) za marne grosze !!!

Stacha
@Man

Lepiej tego w słowa nie mogłeś ubrać Brawo Brawo Brawo. Ja ze swojej strony mogę tylko dodać że w tym "zakladzie" jak co roku jest problem z wolnym na weekend majowy, święta i Bożego Narodzenia jak i wielkanoc, sylwestra jak wokoło inne zaklady stoja (nie że nie maja roboty tylko żeby pracownicy odpoczęli) to tu nie bo dla zasady !! Najpierw odrabianie a potem we wigilię chodzą żeby nadgodziny robić i śpiewka że urlopów nie ma "bo dyrektor wstrzymał.." a kiedyś jak spytałem starego dyrektora o to dlaczego co i jak to zdawało się że mu oczy z orbit wyskoczą.. A później duzy problem bo ludzie maja początkiem roku po 15 dni starego urlopu .. PARANOJA !!! Tak to wyglądało, wygląda a bedzie tylko gorzej bo jak poprzednicy pisali "polaczki rządzą.." Z ciężkim sercem się patrzy na to jak zakład który kiedyś byl naprawdę porzadany przez pracowników dziś jest na ostatnim miejscu w BB ale maja to na co CIĘŻKO HAROWALI!!!!

@Stacha

Zapomniałeś dodać że w zastraszającym tempie przybywa kierowników ja już nie mogę się doliczyć ilu ich jest a jeszcze ok 2 będzie po nowym roku na niektórych działach jest już po 2 kierowników a kiedyś na cały zakład było ich może z 5 i na ich wypłaty są pieniądze a dla nas na podwyżki zapomnij teraz w zakładzie liczy się tylko porządek i jest regularnie sprawdzany a że nie ma narzędzi to jest drugi plan porządek musi być pomimo że nie jestem młody cały czas rozważam odejście z tego powoli tonącego statku jest przepełniony przez osoby które są nie potrzebne a kasę biorą jak 3 operatorów

fajter

Tak to wygląda jak się do władzy dorwą polaczki jeszcze kompletnie nie związani z motoryzacją...(tramwajarze kopani) zero pojęcia jak zakład funkcjonuje i oczywiście zatrudnianie kolesi po fachu. Tak jak przedmówcy przestrzegam wszystkich myślących o pracy w tym obozie jakim stał się Bulten teraz jest tylko wyzysk i dokładanie obowiązków pracownikowi oczywiście można zapomnieć o podwyżkach a nasze wypłaty zatrzymały się w miejscu choć w około wszystko drożeje. Dla nich pracownik to najgorsze zło...ale gdyby nie MY to by poszli z torbami. OMIJAĆ OMIJAĆ i jeszcze raz OMIJAĆ !!! no chyba że ktoś lubi pracować za marne grosze jakie tam się dostaje...NIE POLECAM NIKOMU !!!

Uwaga! Uwaga! Ogłoszenie parafialne- bulten Polska poszukuje na stanowiska robola typu walcarz i operator obróbki skrawaniem- tylko z wieloletnim doświadczeniem za gigantyczna kwotę 2800 netto! Black friday trwa takiej okazji nie możesz zmarnować !!!!

Kolo

To właśnie pokazuje jak nisko upadł zakład który kiedyś nie musiał ogłaszać się na portalach żeby ludzi zatrudniać. Ciekawe kto im tam przyjdzie skoro zakłady wokoło oferują więcej na start. I te cudowne opisy że super atmosfera...dobre zarobki....chyba z 10lat temu bo na pewno nie w obecnych czasach gdzie na wszystko inne pieniądze są tylko nie dla pracowników na podwyżki. Jeśli ktoś planuje złożyć tam CV to odradzam bo gorzko się rozczaruje z obietnic kadrowych....omijajcie ten (usunięte przez administratora) z daleka.

Lukasz

Zapomniałeś dodać ze promocja trwa przez najbliższe 10 lat

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie BULTEN POLSKA S.A. na stanowisko Recruitment Leader? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Aligator

Orientuje się ktoś co uradzili w sprawie podwyżek?

Belzedup
@Aligator

Nic nie uradzili spotkanie przełożono

Lokire
@Aligator

Podobno wczoraj były negocjace wie ktos co tam wymyślili?

Zzz
@Lokire

Chcesz mieć informację od ręki, zapisz się do nowego związku.

Koliki
@Aligator

Dziś były negocjacje płacowe macie jakies info co ustalone?

Stalowy
@Aligator

Wielkie podziekowania dla nowych związków za to że (usunięte przez administratora) dostaniemy na swieta. Niezłego fermentu narobiliście..

jasny
@Stalowy

Bardzo dobrze ze związki się na to nie zgodziły jak byśmy się zgodzili to byłby to krok w tył a nie przód i w końcu jest jedność w tym zakładzie nie rzucajmy się na kości

Zamor
@jasny

Jedność ? Jaka jedność jak jedne związki się zgadzają drugie nie i gdzie ta jedność. Firma i tak wprowadzi co będzie chciała a kasy już nie zobaczymy. Ani podwyżek ani zaległej kasy która teraz miała być.

Krokodyl Dundee
@Stalowy

Typowe podejście kogoś, kto całe życie będzie się kłaniał w pas prezesinom i dyrektorom i zadowoli sie skórką od banana jeśli mu rzucą pod nogi. Miej człowieku honor, dumę i poszanowanie dla własnej pracy. Bardzo dobrze że związki nie zgodziły się na propozycje zarządu. Niech sobie wsadzą te 1900 brutto głęboko w d**e. Wszyscy pracownicy powinni Bultena powinni teraz trzymać się razem w walce o naszą godność!

Stalowy
@Krokodyl Dundee

Będę sie kłaniał majac w kieszeni 1900zl i mogąc zapewnić rodzinie godne święta. Cały rok uczciwie pracyuje żeby dostać dodatkowe pieniadze. A zwiazki chca gruszek na wierzbie i tak wlasnie zalatwili ze mamy (usunięte przez administratora) a nie kase. Prezes i tak zrobi jak bedzie chciał a przez takich matołów jak wy właśnie nam zabrał 13 pensje.

Batman
@Stalowy

Chciałem Ci przypomnieć, że gdyby nie nowe związki to nawet by nie było tematu REKOMPENSATY za brak podwyżek. Za cały rok ciężkiej pracy dostaniesz 500zl więc kłaniaj się ile chcesz...możesz nawet po tyłkach całować. Jeszcze 3-4 lata temu firma potrafiła docenić pracownika, dając ok. 2tys na święta. No i nie wiem czy śmiać się czy płakać...jeśli dla Ciebie 1900 brutto to 13ta wypłata

@Stalowy

Co Ci kolego z 1900 brutto??? Policz sobie ile będziesz w plecy jak będziesz pracował większość sobót nie zależnie od zmiany...... Przelicz sobie to sie przekonasz ze nie warto brać takich groszy..... Oni mają ciśnienie na 3 miesięczny okres rozliczeniowy bo dobrze wiedzą że roboty będzie w H.... I nikt nie będzie Cię pytał czy może chcesz przyjść w sobotę tylko będziesz musiał. I nie będzie nikogo interesować to czy masz chrzciny, urodziny czy rocznicę będziesz dymał w sobotę 3 zm i tyle. Dzięki za to że mamy nowe związki. Może i kokosow nie ma ale to dopiero początek. Jeśli chodzi o jedność to nigdy jej nie będzie jeśli są związki których przewodniczący ma układy z zarządem. Ktoś będzie sobie odbierał by dać szaremu z hali. No takie rzeczy to nie w Polsce..... Przykre!!!! I może to czyta ktoś kto słyszał ogłoszenie w radio czy czytał w gazecie lub necie o pracę w taj wspaniałej formie jak Bulten LUDZIE OMIJAJCIE z daleka. Puki nie wypier..... lą dyrektorka i prezesika na zbity pysk to ta firma już całkiem zejdzie na psy. Przykro patrzeć i być pracownikiem firmy która jeszcze tak nie dawno była jedna z niewielu firm które naprawdę dbały o pracownika doceniając go płacąc premie na święta i całkiem dobra wypłatę, nie licząc full socjalu, pączek na święta dla dzieci itd. Wszystko co złe już tu zostało napisane i nikt nie robi na złość firmie to co się tutaj pisze. To cała prawda tej firmie cała prawda i nie ma w tym żadnej przesady......

Buly

Zapomniałeś dodać że powinni jeszcze wy... wszystkich tych co dawno osiągnęli wiek emerytalny a jeszcze trzymią się stołka jak tonący brzytwy i mącą jak się tylko da . Obecna sytuacja i atmosfera w zakladzie to jest przyklad jak przyszlo dwóch gości nie mających kompletnie pojęcia o produkcji dla automotiv a dotychczas pracowali w kołchozie i na siłę próbują tu zrobic to samo a prócz sprzeciwu Nas pracowników cala reszta im w tym skutecznie pomaga!!! Predzej się z diabłem dogadasz jak tutaj coś załatwisz, a w życiu nie widziałem takiej pogardy dla pracownika jak tu. Także jak wspomniał poprzednik Omijac Szerokim łukiem i udawać że nie widzę!!!!

Zgadzam się z tym postem bardzo mądrze piszesz kolego A do ludzi zamierzających pracować w Bultenie dobrze się zastanówcie kasa mała A odpowiedzialność bardzo dużą z 15 letniego doświadczenia wiem że operator zawsze jest winny brak wsparcia innych działów w razie problemow A obiecanki na ogłoszeniach o dobrych zarobkach to porażka

Worker
@123

Nowi jacy nowi każdy powinien się zastanowić czy chce pracować w takiej atmosferze gdzie kierownik ( a raczej pseudo kierownik ) wylicza każdemu czas bo musi się podlizać dyrektorowi który nie wie co faktycznie jest tu produkowane ale najważniejsze są słupki . Szefostwo pewnie świętuje w końcu zaoszczędzili bańkę ale to święto to pogrzeb firmy która miała tradycje . Na święta został już tylko socjal który muszą wypłacić bo takie jest prawo w Polsce . Żal mi na to wszystko patrzeć jak doprowadzają ten zakład do upadku . A przy okazji sprawdźcie sobie ofertę na gościa do utrzymania ruchu od 5000 brutto , ciekawe jak operatorzy sami naprawiają bo nie mogą się doczekać na utrzymanie ruchu bo ludzi im brakuje .

Łukasz

Witam. Jest oferta pracy na kierownika zmiany. Może ktoś przybliżyć ofertę? Jak duża zmiana, kierownictwo, ogólne warunki pracy? może cos o zarobkach i dodatkach które występują?

Rodo
@Łukasz

Zapomnij kolego dawno już obstawione koleszkami prezesa...aż wsyd się przyznać że pracuję w tym bagnie jakim jest Bulten (mam nadzieję że już nie długo) Omijać z daleka nie polecam nikomu. Zarobki beznadziejne atmosfera jeszcze gorsza i wyzysk...praciwnik traktowany jak najgorsze zło.

@Łukasz

Jakieś ponad 100 osób na zmianie, oferta jest bo musza ją dać , tak jak kolega pisał raczej obstawione stanowiska już są.

secutor

Uuuu, mialem skladac CV, ale zrezygnuje. (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)z tego co czytam, ba nawet kapo sie odezwalo na necie (Konik, Ziomek, Maras i inni - wchodza bez wazeliny).

Roch

Bulten dołączył do grona zakladow ktory jest przykładem że Polakom nie warto dawać nawet opieki nad stadem świń bo je zagłodzą. Rządzili przez lata Szwedzi byl kryzys w 2008 roku nie zwolnili nikogo ograniczyli tydzień pracy w najgorszym momencie do 3 dni , kto chcial to się zwolnił dlaczego nie zwalniali ? Bo jak się ruszy robota to będziemy mieli operatorów i juz wtedy zdawali sobie sprawę że wyszkolenie pracownika to nie jest taka prosta sprawa przy tak trudnej pracy jaka jest w tym zakladzie. Jest rok 2020 rzadza Polacy mamy "pandemie" PISU i covid jaki jest efekt ? W sposób ordynarny nie majacy kompletnie nic wspólnego z afiszowanie się tytulem "pracodawcy przyjaznemu pracownikowi " zwolnili około 40 operatorów z dnia na dzień albo nawet w dniu konca umowy żadna hiena ci nie powie wczesniej szukaj sobie pracy albo chociaż dali znac o zwolnieniu. Pseudo kryzys ale na znaki na terenie zakladu (nakazy , zakazy, rozkazy i inne durnoty) dali kilkanaście tysięcy złotych juz nie wspomne o innych nie potrzebnych rzeczach na które poszły ciężkie dziesiątki tysięcy złotych. Przykręcają śrubkę jak się tylko da ale nie widzą tego że morale wśród pracowników są bliskie depresji, potworzyli jakieś durne instrukcje na stanowiskach pracy począwszy od ustawiania maszyny skończywszy na oddawaniu moczu w ubikacji nowy dyrektor zaczol ich wymagać i nagle okazuje się że przestrzegając ich produkcja jest nie możliwa bo się okazuje że nikt nawet nie przeczytał co stworzył i operator nawet stoi przy maszynie nie zgodnie z instrukcją. Regularnie operatorzy z maszyn na których jest za dużo postoju z różnych przyczyn (najczęściej błędy działu technicznego albo planowania) są na audiencji u dyrektora i z doświadczenia powiem że po takiej wizycie wychodzi czarno na białym że operator to jest najgorsze zło jakie może być na świecie i wszystkiemu jest winien. Dyrekcja nie ma pojęcia o połowie problemów jakie są na zakladzie, począwszy od braku komunikacji pracownik przełożony po zatajaniu nieudolności działu technicznego co skutecznie ukrywa słynna Ciocia Krysia. Już nie wspomnę o braku porządnych przeglądów maszyn albo o remontach tu maszyna idzie dopuki doputy "tłok bokiem nie wyjdzie" nawet pomimo sygnałów ze strony operatorów.. Reasumując zaklad wrócił się do epoki kamiena łupanego zamiast obiecanego 21 wieku ...

Abc
@Roch

(usunięte przez administratora)najgorsze jest to że sami pracownicy zgadzają się na 12 godzinna pracę więc podwyżek nie będzie bo pracownik sam na siebie bicz kręci, zarobi jak zostanie dłużej w pracy ale jak wszędzie są wazeliniarze, którzy chcą błysnąć, brak jedności pracowników do dobrego nie poprowadzi

Disney
@Roch

Więcej kierowników się robi w firmie niż pracowników ludzi w BHP w biurach za dużo . Podobno ludzi zatrudniają już przez agencję pracy , Szwedzi nigdy by na to nie pozwolili. Zmienili szefostwo w najgorszym momencie jaki może być.

Jaki jest styl zarządzania kadrą w BULTEN POLSKA S.A.?

Ron

Jak narazie to pokazany jest styl ordynarny i nie majacy nic wspólnego z Kulturą Etyki z ostatniego szkolenia w stosunku pracodawca pracownik. A na poważnie jak myślisz o pracy w tej firmie to raczej omijają ją szerokim łukiem bo to jest strata czasu i zdrowia. Predzej w totka wygrasz albo znajdziesz wode na pustyni jak dorobisz sie czegoś pozytywnego w tym Kołchozie

Bultprcvn
@Ron

I jak się teraz okazało „Zamienił stryjek siekierkę na kijek...” ;) dla kumatych oczywiście ;)

Johnny Wick

Każdy kto tutaj wypisuje o zwolnieniach dla mnie osobiście jest zwykłym egoistycznym tukiem, który nie ma nic lepszego do robienia w życiu niż pompowanie pseudo paniki. Mój pierwszy i ostatni wpis , pozdro dla kumatych

Ozo
@Johnny Wick

Po pierwsze Tłuk jest z Ciebie Po drugie powtarzasz się Po trzecie nikt nie sieje paniki tylko pisane tu są fakty zarówno o zwolnieniach jak i o sytuacji w zakladzie a o sytuacji moznanapisac tylko że nie ma w słowniku języka polskiego wystarczająco obelżywych słów żeby określić co zrobili z tego zakładu. Kiedyś praca w nim byla naprawdę prestiżem dziś lepiej się nie przyznawać gdzie sie pracuje ..

Johnny Wick

Każdy kto tutaj wypisuje o zwolnieniach dla mnie osobiście jest zwykłym egoistycznym Tuskiem, który nie ma nic lepszego do robienia w życiu niż pompowanie pseudo paniki. Mój pierwszy i ostatni wpis , pozdro dla kumatych

Ninja

Witam, mają być zwolnienia w piątek?

Qwerty
@Ninja

Jakieś podwyżki może w bultenie?

Robocop
@Ninja

W tym tygodniu przecież zwolnili już 11 osób! Ludzie gdzie wy żyjecie! Tak samo ostatnio ponad 20 osób zostało zwolnione lub nie zostały im przedłużone umowy. Trochę zainteresowania tym co się dzieje w zakładzie. Może nie jest to rozgłaśniane, bo nie jest to na rękę "władzy", ale takie rzeczy mają miejsce przez ostatnie miesiące. I to nie koniec! Na związki nie macie co liczyć. Sprzedadzą was i nigdy nie wybronią. Przy nich będziecie chodzić w sandałach zimą...

@Robocop

A podobno ludzie w firmie są najważniejsi.

Ziomm

Do @Ja spadaj na drzewo robicie pod siebie chyba jedynie. To że ty wyprodukujesz to o niczym nie świadczy grunt to sprzedać to jest sztuka.Ty siedzisz przy maszynie na 1 zmianie na drugiej zapewne już jest inaczej na 3 śpisz..

@Ziomm

Rozśmieszyłeś mnie i nie tylko mnie. Zapraszamy na wydział to pogadamy..... Sztuka sprzedać?? Widać że nie masz pojęcia o tym co tutaj sie produkuje i jak. Zresztą jak większość Was w biurach.

to sem jo
@Ziomm

Tia... sztuką jest sprzedać. Ciekawe jak wcisnąć badziewie do Volvo? Może kieszonkowy miszczu marketingu raz by ci się udało, ale na reklamację musielibyśmy się już wszyscy złożyć, bo nasi klienci nie tolerują badziewia. Zasada zero defekt, może słyszałeś. Nasza firma ma taką pozycję przez jakość produkowanych wyrobów, jakości zaś pilnują operatorzy, czyli my. Jakbyśmy spali na nockach, ciekawe jaka byłaby ta jakość. I jeszcze jedno. Zrozumcie białe kołnierzyki, że jeśli operator nic nie robi, np. siedzi na telefonie to znaczy, że maszyna jest dobrze ustawiona, wszystko idzie ok, swoją robotę zrobił, więc niechby i kimał. Jest ok, więc nie musi reagować.

Lukasz
@Ziomm

i tu właśnie jest problem produkcji z biurem który nie umie współpracować .... ale co się dziwić ze ludzie z produkcji są wściekli na biuro które potrafi tylko wmówić Ci ze to Ty jesteś beznadziejny .... nigdy teoria nie pójdzie w parze z praktyka ale właśnie Państwo wyuczeni po studiach i nie tylko zrozumieć tego nie mogą lub nie chcą zrozumieć ... i tak wszystko zwalane zostaje na operatora bo najprościej, i problemu dla nich nie ma ....

@Ziomm

Gdyby przyjmowali technologów, mistrzów od planowania czy innych wszystko wiedzących na swoje stanowiska ale z np.półrocznych szkoleniem na dziale OP, to jeden z drugim wiedziałby z czym się to je, ile trzeba się uczyć, ile kombinować i ile trzeba mieć chęci, by to wszystko się kulało jak się kula. A tak to jest potem, napisze taki kolega że ja czy ktoś inny siedzi tylko przy maszynie..... Bo maszynę przecież ustawił ktoś z planowania, technolog a może Pani z księgowości. Nie jeden był taki mądry a potem się zwolnił bo to nie start stop jak w innych firmach tylko prawdziwa kombinarzernia..... Zresztą sami wiemy jak to wygląda. Kiedyś dojdzie do tego że wreszcie zaczną doceniać Nas i to co robimy.

ZIOM
@Ziomm

Dobrze napisałeś, trzeba umieć sprzedać. Jeden problem ktoś nie umie sprzedać. Większość firm z branży motoryzacyjnej w Bielsku robi soboty oraz niedzielę a w Bultenie 5 dni w tygodniu i to nie na wszystkich maszynach.

@Ziomm

Ja mam skończona szkole i też umiem obsługiwać komputer możemy się zamienić przyjdź na maszyne pół roku szkolenia zdasz egzamin a po 2 latach może zamykasz o co w tym wszystkim chodzi i przekonasz się jak będziesz słyszał że jesteś nierób len i nic nie umiesz i z byle pierdoła przychodzisz do biura tylko co byś ty sprzedawał jak ja bym ci nic nie zrobił przyjdź przekonasz się jak miło się pracuje w huku oleju na 3zmianach nie tylko od 7do 15 i pa a potem wróć do biura i wtedy docenisz tych dzięki którym masz co sprzedawac

Elo
@Ktos

Gdybym nie robił tu od nastu lat napisałbym, że się doczekasz swojej szansy. Ale u nas doczekują się swojej szansy krewni i znajomi królika. Ty zdaje się spoza tego grona.

Lima
@ZIOM

bo w normalnych firmach pracuje sie do piatku , tylko w Polsce traktuja jak niewolnikow i kaza lub zapraszaja w wekeend do pracy , pracujac w Niemczech czy Holandii 5 dni w tygodniu , tylko jak jełopy ze wsi na wszystko sie godza co im powiedza to reszata cierpi , nie tylko robota czlowiek zyje zwlaszcza w lecie czy na wiosne

Jackie chan
@Ziomm

A później pretensje ,że reklamację itp a będzie tylko gorzej bo teraz firmie zależy na porządku a nie na dobrej pracy itp.

Elemelek

Jutro kolejne 30 osób ma dostać wypowiedzenia, zakład i związki nic nie dbają o swoich pracowników, nie polecam.

rom
@Elemelek

Byly jakieś zwolnienia ?

Zenek
@rom

Tak były w piątek

jadwisia
@Zenek

czyja to decyzja o zwolnieniach? Prezesa? co to się wyrabia

@Elemelek

A niby kogo zwolnili i z którego zakładu bo nic nie słyszałem 30 osób to byłby szum a nikt nic nie wie

Tloczarz
@Zenek

Zwolnienia mają być jak się skończy sezon urlopowy, pewnie ostatniego sierpnia będą wręczać, ten zakład powoli umiera..

Powinni się wziąść za tych co do roboty nie chodzą, uciekają i piją, tacy to mają dobrze i są nie do ruszenia,

Sam

Tempy dzbanie zastanów się nad tym co piszesz bo to ze Ty sobie w tym zakladzie nie radzisz i jestes ofiarą wlasnej nieudolnosci nie znaczy że inni mają mieć przec ciebie pod górkę bo nie masz odwagi sam sie zwolnic.. Podejrzewam ze jestes kolejna osobą której Bulten w latach świetności życie uratował!!(usunięte przez administratora)!

@Sam

Haha, robię dłużej w tej firmie od Ciebie dzbanie, pewnie jesteś jednym z tych co wymieniłem i wala w (usunięte przez administratora)

Sam

Skoro twierdzisz że pracujesz dłużej niż ja to na jakim stanowisku pracowała Pani Moll ?? Bo chyba Ty jestes w tej grupie za ktora siedzi pod biurkiem u kierownika .. Ha Ha ha ..

Dżony

Z poważnego zakładu który kiedyś był bardzo uznawany zrobiło się dosłownie przedszkole. Nowa władza zamiast zająć się szukaniem nowych klientów robi sobie z nas dosłownie jaja pieniądze są ale nie dla pracowników na podwyżki za to na nowe kubły na śmieci i farbę na malowanie linii i na inne niepotrzebne bzdury jest wszystko. Myślą że z hali produkcyjnej zrobią sterylną salę operacyjną kpina !!! Za chwilę będziemy mieć wymalowane kwadraty gdzie mamy stać bo tak sobie ot dyrektor wymyślił...To co się teraz wyprawia to przechodzi ludzkie pojęcie jeśli ktoś myśli o złożeniu CV to na wstępie odradzam bo kadry cisną bajki o wynagrodzeniu a w rzeczywistości śmieszne pieniądze na to co robimy. Połowa zakładów wokół na starcie lepsze wynagrodzenie niż tu po 10 latach. Pracownik kompletnie nie szanowany jakby był kmiotem a elita tylko chodzi i robi zdjęcia bo co chwila coś nie pasuje do tego atmosfera zrobiła się tragiczna. NIE POLECAM !!!

Witam wszystkich. To co się dzieje w zakładzie od dobrych kilku miesięcy to jest jakaś kpina i nie ma to wcale związku z pandemią. Podejście do pracowników jest na poziomie tragicznym, chyba ktoś zapomniał że na tych wszystkich zarządzających robią pracownicy, którzy na każdym kroku są pomiatani. Nie mówiąc już o wypłatach, bo te są poniżej jakiejkolwiek krytyki. Chyba trzeba szukać innej pracy, na pewno na start będzie lepiej płatna niż to co tu dostaje po kilku dobrych latach roboty. Nie polecam nikomu tego zakładu, obłuda i (usunięte przez administratora) - to jest wizytówka firmy Bulten.

Ciekawe

Kiedy wypłacają wczasy pod gruszą?!?

Ukulele
@Ciekawe

Podobno po 20 lipca mają być. Więc możliwe że w tym tygodniu

Robię w bulten już kilkanaście lat, ale to co się teraz dzieje to jest jakis kiepski film, firma się stoczyła, zwalniają dobrych pracownikow bo kierownik ma taka ochote, zostaną sami młodzi co nic nie potrafią, jedyne to umia grać na telefonach, zero poszanowania do pracownika, mają Cię za nic,

tak

jest coraz gorzej gorzej i gorzej

buld

jak ankiety te dwie ostatnie wyniki nie opublikowane

Zostaw merytoryczną opinię o BULTEN POLSKA S.A. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w BULTEN POLSKA S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy BULTEN POLSKA S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 150.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BULTEN POLSKA S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 100, z czego 11 to opinie pozytywne, 54 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BULTEN POLSKA S.A.
  • Bukietowa 60