Opinie o BULTEN POLSKA S.A. w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy BULTEN POLSKA S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w BULTEN POLSKA S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elementów złącznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BULTEN POLSKA S.A. w Bielsko-Biała

Robię w bulten już kilkanaście lat, ale to co się teraz dzieje to jest jakis kiepski film, firma się stoczyła, zwalniają dobrych pracownikow bo kierownik ma taka ochote, zostaną sami młodzi co nic nie potrafią, jedyne to umia grać na telefonach, zero poszanowania do pracownika, mają Cię za nic,

tak

jest coraz gorzej gorzej i gorzej

buld

jak ankiety te dwie ostatnie wyniki nie opublikowane

Pracuś

Pracowników zwalniają, a na staż ludzi przyjmują i gdzie tu logika ? Zakład chyba najgorzej prosperujący wśród zakładów na terenie bielska. Niczego się tutaj nie można dorobić no chyba że garba na plecach...zero rozwoju i przyszłości. Zarobki jak na obecne czasy najniższe w okolicy nawet w biedronce nie kiedy więcej. O podwyżce można zapomnieć. Omijajcie z daleka!!!

buld
@Pracuś

cza na staż upchnąć znajomego to ogłaszają, myślenie o pracownikach? nasze kadry kiedykolwiek coś robiły dla pracowników chyba listy kandydatów do zwolnienia

Abc

Witam, czy mają być jeszcze zwolnienia? bo chodzą słuchy że tak

DEF
@Abc

Ponoć jest jeszcze lista osób które mają polecieć,chodza słucha że jest tam około 30 ludzi. Z tego co słyszałem zakład planuje przejść na 2 zmiany więc wychodzi tak że z każdej paczki na maszynie jedna wyleci

Dj
@DEF

Ktoś mówił że nawet 100 do końca roku może polecieć. Źle się dzieje

Cezar
@Dj

Też tak słyszałem,

Tloczarz

Ja idę się zapytać czy można iść na ochotnika, coraz gorzej w tej firmie, kierownik kawał (usunięte przez administratora) a zarobki szkoda gadać, śmiech na sali,

Ozo
@Tloczarz

Zapomniałeś dodac ze pracownik jest wszystkiemu winien, nie ważne czy spieszy dział techniczny czy "kontrola jakosci" zawsze winny jest pracownik a nie wspomne jak przyjdzie reklamacja to NIKT prawdy nie powie o co, gdzie i jak .. Pracownik w tym zakladzie jest zdany sam na siebie, nie ma ZADNEGO wsparcia od górnego. Robia dobra mine do HU... gry nocki nie idą ludzie chodza skołowani do roboty czy ma daje pracować czy zostanie zwolniony. Nie ma Pana który by miał by jaja na miejscu i przyszedl i powiedzial co i jak (jakie są zamiary zakładu czy będą zwalniać czy nie ) Szkoda co gadać i żal patrzeć jak zakład zszedł na totalne (usunięte przez administratora) i brodzi po uszy w głanie

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie BULTEN POLSKA S.A. na stanowisko Recruitment Leader? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
Operator

Wie ktoś może kiedy robota może ruszyć na 3zmiany? Bo wypłata to masakra

operator
@Operator

Nie ruszy na pewno w tym roku

Anioł

Onecnie nie można powiedzieć kompletnie nic dobrego na temat tego zakładu!! Postojowe jakie jest płacone obowiązuje tylko pracowników fizycznych, a cała biura i umysłowi mają się jak najlepiej i nie mają zielonego pojęcia o kryzysie może tylko z telewizji... Można by było pisać bez końca A te 5000 znaków jakie człowiek ma to jest kropla w morzu żalu i pretensji i pogardy dla pracownika. Także dobrze przemyslcie zanim się popatrzycie w jego kierunku.. A na dowód że nie jest to puste gadanie: tu kryzys, postoje widmo zwolnień ale oferta pracy:"specjalista działu BHP" (Chyba żeby kawę parzyć) i jakieś ciche DZIWNE awanse i tworzenie nowych działów itp To KU.... albo kryzys jest dla wszystkich albo tylko dla wybranych ...!!!??

Em
@Anioł

pogarda, szczucie i pomiatanie normalnie płakać się chce

Lady Pank

> niż 0

Niedoszły pracownik

Nie polecam firmy. Aplikowalem na stanowisko mechanika, byłem na rozmowie kwalifikacyjnej, wszystko niby ok. Miałem się skontaktować z nimi czy się decyduje, choć warunki finansowe nie były jakieś super to się zdecydowałem. Pani do mnie zadzwoniła że też są na tak. Między 18 tym A 22im maja miałem donieść dokumenty i umówić się do lekarza na badania wstępne. Ale 19 maja telefonuje do mnie inna Pani że wstrzymane przyjęcia. Nic by się nie stało gdybym nie zwolnił się z poprzedniej firmy według zaleceń Pani z firmy Bulten.(usunięte przez administratora)

Aaa
@Niedoszły pracownik

To jest standard w tej firmie, co innego na rozmowie co innego przy podpisaniu umowy. Nie polecam tej instytucji

zyczymy lepszej pracy
@Niedoszły pracownik

na duższą metę na dobre ci to wyjdze patologia ludzie na postojowym bo kryzys ale remontują i meble kupują nie ma czego zalowac wszedzie jest lepiej

Xz

Jak sytuacja w firmie ? Wiadomo kiedy zakład ruszy na dobre ?

Lolek

Wie ktoś może czy przestuj bedzie kontynuowany czy od środy zakład rusza?

Free man

Same ofiery jak widać;))))))) Grunt to poczucie humoru.

Jack Sparrow

Młody to i "zdziwiony", jeżeli twierdzisz że nic się nie robi to zapraszam . Zejdzie ci to (usunięte przez administratora) tłumaczenie po kilku dniach.

Kk

Co to jest wewnętrzna?

Czy często w firmie BULTEN POLSKA S.A. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Sporadycznie a jak juz jest to najczesciej wiekszosc pracownikow dowiaduje sie o niej juz po fakcie bo jest bardzo wewnetrzna.

Wojtek

Czy firma stawia na rozwój swoich pracowników ?

Wujek
@Wojtek

Jakieś 8-10 lat temu jeszcze stawiala.Teraz już nie!!

Dopytaj co do postoju bo (usunięte przez administratora) piszesz. Kto chce to będzie pracował jak będzie dla niego praca a kto się boi o swoje zdrowie to może poinformować kierownictwo i zostaje w domu na postojowym. Najpierw się dowiedz szczegółów a potem pisz bo ludzi w błąd wprowadzasz

Cezar
@12222

No to fajny postój macie, albo robią wszyscy albo jest zakład zamknięty czyli postój tak jak w innych zakładach, ale w tym zakładzie to wszystko możliwe,

@Cezar

Nie rozumiem ludzi masz wybór chcesz to robisz nie chcesz to siedzisz w domu jaki tu problem?? Nikt cię nie zmusza. Więc nie płacz tylko siedź w domu jak masz być chory

Jajeczko

Bulten to (usunięte przez administratora) kiedyś to była dobra firma, teraz w Bielsku nie znajdziesz gorszej firmy niż bulten,

Korona

I tak nas pięknie Bulten i związki(usunięte przez administratora) Ludzie liczyli na postój bo każdy się boi o swoje zdrowie w tym trudnym czasie ale dla całego zarządu Bultenu to jest nieważne liczy się tylko zysk i kasa a pracownik traktowany jak śmieć. Mamy robić jakby nigdy nic mydlą ludziom oczy jakimiś pierdołami o rotacji pracowników hahaha. Czekają aż ktoś faktycznie przyjdzie zarażony i zarazi resztę...Dziękujemy Wam bardzo. Oby to Was dopadł wirus pierwszy.

Abc
@Korona

Przecież bulten to najgorsza firma w Bielsku, inne firmy zamknely swoje zakłady i wogole nie pracują, ale bulten to wyjątek dlatego ta firma to (usunięte przez administratora) nie liczą się z nikim, zdrowie pracownika mają w (usunięte przez administratora)

A od kiedy ma być ten postój i jak długo?

@1234

To się okaże póki co to rozmowy trwają w tej sprawie

Grygny
@1234

Na to wychodzi że postój będzie tylko dla nielicznych. Reszta będzie pracować jak pracowała wcześniej.

Maniek

No i mamy negocjacje w sprawie postoju ile nam zapłacą?? 60% oferuje bulten bo nie stać go na więcej gdyż musiałby zwolnić pracowników. Jeden kierownik.sieje propagandę że fiat ma 50% to i tak mamy lepiej od nich a tu się okazuje że mają 100%. Drugi kierownik (przewodniczący związku w dodatku) nie zaproponował nic a teraz chodzi i opowiada jakieś historię wyssane z palca że przez nowe związki ludzi zwolnia. Bo negocjują o większe pieniądze a on siedzi cichutko jak mysz pod miotła a na halę jak wejdzie to drę papę że słuchać go na kilometr. Tak wygląda nasze kierownictwo sieje zamęt i propagandę tyle z nich mamy. Pozdrawiam panów kierowników

Zostaw merytoryczną opinię o BULTEN POLSKA S.A. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w BULTEN POLSKA S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy BULTEN POLSKA S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 151.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BULTEN POLSKA S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 101, z czego 11 to opinie pozytywne, 55 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BULTEN POLSKA S.A.
  • Bukietowa 60