Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 16 dni.

Czy urlop w fabryka śrub Bispol jest płatny 100%?

Pytanie Nowy wpis

Jak długo trwa proces awansu w fabryka śrub Bispol?

śruba Nowy wpis
@Pytanie

To zależy od umiejętności :D

Bispol Nowy wpis

Praca na pakowni polega na spakowaniu towaru do wysyłki i odbywa się w systemie 2 zmianowym

Nowy

Jak wygląda pakowanie w bispolu?

Xyxy
Kandydat
@Nowy

Też bym chciała wiedzieć, i czy system 3 zmianowy jest?

Izabela
@Nowy

Hej, czy dowiedziałeś/aś się już czegoś więcej na ten temat? Na ten moment jeszcze nikt nie udzielił Ci żadnych informacji i zastanawiam się czy może planujesz wybrać się do firmy na jakąś rozmowę kwalifikacyjną by o wszystko dopytać. Myślałeś/aś o tym?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Andzia
Kandydat

Witam, Czy w firmie Bispol zatrudniane są kobiety? Pytam o pracę nie w biurze.Jeżeli tak,to na jakich stanowiskach? Czy np. na magazynie?

Nowy nie smigany
Klient

Witam czy są jakieś szczególne wymagania żeby się starać o przyjęcie

Ciekawski

Czy w firmie Bispol były postoje przez pandemie lub są możliwe? Czy pracownicy mogą obawiać się zwolnień?

Czy pracownicy w fabryka śrub Bispol dogadują się między sobą?

@Pytanie

Zależy co masz na myśli żeby sobie (usunięte przez administratora) bronić to tak. Odkąd pamiętam zawsze to samo było i jest do dziś picie na zmianach pod wiedzą góry w razie przypału w pracy wszystko zamiatane pod dywan. Jak szukasz pracy żeby zarobic to nie tu chyba ze na chwile coś chcesz złapać

Wkręcona

W firmie jest dużo fun. Pracy za siedmiu, ale nikt jeszcze nie rzucił się na tory.

Kamil

Witam czy są obecnie przyjęcia?' Zatrudnienie jest przez pośrednika czy firmę? Jaka stawka na początek? Pozdrawiam

Aleksander
@Kamil

Dodałeś ten wpis miesiąc temu, czy od tego momentu dowiedziałeś się już czegoś więcej? Też zastanawiam się jaka jest tu stawka na początku, liczę że niedługo ktoś mi pomoże.

Radek

Jak dobry pracodawca to i forum nie ma specjalnie powodzenia. Polecam pracę w firmie.

Nowy

Witam. Jak wygląda praca jako tokarz? Czy praca jest zmianowa? Pracujecie na CNC czy na maszynach konwencjonalnych? Wynagrodzenie jest za akord czy godzinowe?

Radosław

Nawet dobre firmy mają swoich maruderów,którzy czują się lepiej jak ponarzekają!

Irena
@Radosław

A Ty uważasz, że nie ma powodów do narzekania? Zadowolony jesteś z pracy tutaj? Na podstawie jakiej umowy jesteś zatrudniony w Bispol?

Piotrek

Witam. Jak wygląda praca na cynkowni? Jakie zarobki na początek i później? Pozdrawiam

Iwonka

Co wy narzekacie ja pracuje w bispol i slowa złego nie powiem atrakcyjne zarobki od 4000do 8000 tys netto pełen socjal bony na święta premie na Boże Narodzenie dostałam 2000 netto możliwość wzięcia pozyczki zakladowej (nieoprocentowanej) pyszne obiady na stołówce ( do których firma dopłaca. No jeden jest haczyk ze trzeba pracować i się starać a ludzia nie zawsze się chcę pozdrawiam

Bispol hooligans
@Iwonka

Zgadzam sie z Tobą najlepszy zakład w bb

Kondzio
@Bispol hooligans

Dziendobry poszukuje pracy jakieś kolwiek bo mam batdzo ciężka sytuację rodzinną i materialną czy są we firmie przyjęcia????

Kris-gsm

Jakie zarobki w bispolu ?? Jak wyglada robota wózkowego co nalezy do obowiązków??? i prosze o szczerą odpowiedź

Wozkorz z ket pozdro mordy haha

Były kierownik Piotrek naj konketniejszy gość z biura reszta sami szmaciarze co do kierownika wolnego to konkret gość ale szmaci sie przez felka.. Robię 4 lata tam na wózku widlowym i jestem zadowolony po tej pracy...

Kris-gsm
@Wozkorz z ket pozdro mordy haha

Jak wygląda praca na wózkach jakie zarobki jakie obowiązki ma wozkowy???

Obiektywny

Nie polecam praca na akord wypróbowane normy. Jeżeli ktoś chce sobie dorobić. Jest ok ale jeżeli ktoś chce żyć z tej pracy to radzę szukać innej oferty. Ludzie mili i pomocni. Ale dobroci przecież nie wlozymy sobie do garnka

Wampir z Kęt

Czy sa obecnie przyjęcia??

Nico
@Wampir z Kęt

Tak są praktycznie na każdy dział od cynkowni po magazyn pakowanie produkcję

gALL

Czy są nadgodziny ?

Przemysław
@gALL

Interesuje Cię zatrudnienie w firmie? Niestety nie mam informacji o pracy w nadgodzinach, ale jeśli pracodawca je oferuje, to w większości firm można za nie odebrać dzień wolny w dogodnym terminie. Na stronie https://www.aplikuj.pl/pracodawca/bielsko-biala/3704/bispol jest ogłoszenie o pracę na stanowisko galwanizer. Pracodawca do podstawy wynagrodzenia oferuje premię i możliwość pracy w soboty z dodatkiem plus sto procent. Jeśli Cię to zainteresuje napisz, czy zdecydowałeś się na pracę.

Franek
@Przemysław

Czy firma potrzebuje pracowników?

Zostaw merytoryczną opinię o fabryka śrub Bispol - Bielsko-Biała

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

fabryka śrub Bispol