fabryka śrub Bispol

Bielsko-Biała

Opinie o fabryka śrub Bispol

nico

Nie ma tak źle zawsze można ponarzekać ale praca jak każda inna pieniadze na czas ludzie fajni ja polecam

Iwo

Czy to dobra praca jest powodem tej ciszy na forum??

@Iwo 18.01.2018 18:38

Nabank jes jak 10, 5 lat temu...czyli jak w bajce!! fachowcy, dobrzy fachowcy odeszli z racji jałmużny a teraz jest łapanka!! Zreszta chcecie wiedziec o Bispolu poczytajcie o ASmet. Ten sam własciciel ...

Alicja

Dawno już nie wypowiadaliście się na temat tego jakim pracodawcą jest fabryka śrub Bispol. Czy coś się zmieniło od czasu kiedy publikowaliście ostatnie komentarze? Jak obecnie oceniacie sytuację w firmie?

Poszukiwacz

Witam. Chciałbym się dowiedzieć czy są przyjęcia na operatora maszyn i jak z zarobkami. Z góry dziękuję

Wozkorz z ket pozdro mordy haha

Były kierownik Piotrek naj konketniejszy gość z biura reszta sami szmaciarze co do kierownika wolnego to konkret gość ale szmaci sie przez felka.. Robię 4 lata tam na wózku widlowym i jestem zadowolony po tej pracy...

Jan

pijemy?

@Jan 17.01.2017 18:22

a w Bispolu jeszcze sie pije??? bo słyszałem ze pełna abstynencja nastała!!! a jak tam Lodzia moja kochana?? pracuje jeszcze?

poltek

może jeszcze nie wysłał, zastanawia się nie wiem na co, na cud czeka... ja wiem jaką jesteście prestiżową firmą jeśli chodzi o produkcję śrub i wkrętów więc już za moment jak najszybciej wysyałam cv i czekam na zwrotkę

xxx

ja tak sie zastanawiam ile jeszcze ludzi odbierze sobie zycie po traumie zwiazanej z praca w Bispolu???? i czy nikt, nikt!!!! nikt nie jest w stanie tej pier...bandy z warszawiakiem na czele ruszyc??? moze w koncu trzba prokuratury, sądów, donosów.... Panie F.. spier...pan tam skad przyszedłeś!!!!!!

zaxon

RYCHU ODDAJ 50 EURO CO UKRADŁEŚ

taka prawda
@zaxon 29.01.2016 10:04

Witam jest to zakład gdzie kadra kradnie bierą łapówki za drut a dziadostwo jakie przychodzi od pana Pawlaka dają na produkcje a póżniej zwalają na ludzi że niszczą drut tak własnie działa jednoręki bandyta hahahahah biedny człowiek tak jak ten z działu technologicznego 50 euro od sajnagi zabrał miche cieszy jeszcze ludzi bedzie umoralniał

olaf_86

Jeśli tak miernie oceniacie zarobki i warunki pracy w Bispolu, a posiadacie doświadczenie na stanowisku operatora i ustawiacza maszyn do formowania gwintów na zimno, i nie przekroczyliście 45 lat,to piszcie na adres arrow3fast@hotmail.com. Legalna praca w Kanadzie czeka na Was!!!

arrow2fast
@Robotek 14.01.2016 19:22

jesli jest Pan zainteresowany oferta pracy to czemu nie widzielismy zgloszenia? Standard Fasteners Ltd Canada

xxx

Monka- pracowałem tam lata, robiło sie coś z niczego, bo pilne! narzedzia do du..py były, materiał kupiony na złomie ale sie zrobiło i co ... i nawet dziekuje nikt nie powiedział, a tak jak pisze ktoś wyżej im wiecej robiłeś tym mniej zarabiałeś!! Pracownik jest wizytówka firmy?? owszem-ale nie takiej która go okrada a przełożeni nie maja do ludzi za grosz szacunku!! i niestety teraz to sie tam akurat dobrali pan F i pan W. Jeden i drugi traktuja ludzi jak szmaty za nic maja to ze to ich pensyjki nie biora sie z siedzenia za biurkiem tylko z tego co szary robotnik zrobi!!

ty niebieska ibiza

Ibiza to ty co ci kury fete wydzubaly nie oddzywaj sie tak Robert ogarnial temat Ale to bispol dzis jesteś jutro cie niema.. Zjedz fety to wystopujesz koles. Firma ta niszczy ludzi z ambicjami tzn. Chcesz sie poświęcić pracy dać z siebie wszystko i przychodzi dzien wypłaty i co gowno a ni wyplata jak oczywiście cie ni obcoazyli.wiecej robisz mniej zarabiasz.i nie filiks bo gosc dla alkoholików niby huj ale ogarnia i wymaga ale w..o..l..n.. Nasz wykańcza bo sie z księżyca urwal i myśli ze zamiast bispol był dzie wolnypol hehehe pracownicy tylko z żywca co liżą. Mu obsrana dupe

kulka

Co tu wiele gadać. Trzeba powklejać zdjęcia.

xxx

jakie zarządzanie??? w tym zakładzie dopóki bedzie pan F. z panem W to nie bedzie zadnego zarzadzania!!! lizanie tyłka panu S przez obydwu panów, mydlenie oczu ze jest super, a kosztem czego??? pracowników!!!! pracowałem tam lata i widziałem z roku na rok jak ta firma sie stacza !!! a co do kryzysu -u pana F w głowie to do smierci bedzie siedział kryzys!!! dla tego chłopa słowo kryzys to była woda na młym!! pretekst do tego by wszystko ludziom bezczelnie ukraść!!!!! pozdrowienia Rysiu!! ani wstydu ani honoru!!!!

ibizb01

Pracowałem w różnych firmach(ponad 40-letnie doświadczenie zawodowe).W bispolu parę lat.Z pełną odpowiedzialnością stwierdzam,że bispol jest zdecydowanie NAJGORSZĄ z tych,w których byłem zatrudniony.Wymagania duże,płace b.niskie.Jak długo można zwalać wszystko na kryzys?.Na początku mojej pracy w tej firmie były wczasy"pod gruszą",comiesięczne paczki żywnościowe,duża paczka na wielkanoc,premia"pod choinkę".Teraz nie ma nic!!!.Ale nikt nie chce się przyznać do FATALNEGO zarządzania.Trzymajcie się z daleka od BISPOLU !!!.

twoj przydupas

i co rutek poleciales bo z zywca sie wyprowadziles hahah i dobrze wiekszego cwaniaka i wybujasa nie widzialem... bujalem sie po hali jak bys bąki odganial z ta pedalka grzywka pedero... oby ci bylo jeszcze hujowiej w zyciu jak mi zjebales cwelu !!!

aaa

Kto niby poszedł i dlaczego????

krzywa

Warszawiaka krzywa porwała ????

xxl :)

do mirek- ty a do czego to napisałeś??????? jesteś technologiem czy Pan z w-awy ci kazał?? bo historie bispolu nie trudno soobie wygooglowac,a jak chcesz to i fotki na beskidi znajdziesz:P

xxx

chyba pomyliłeś zakłady:) jaki Mateusz jest tam kierownikiem zmiany???? jest szef produkcji i majstrowie, ale zadnego kierownika zmiany tam nie znam

zocha

no ten ,,kierowniczek,,zmiany

jaki mateuszek??

xxx

a ujjjj z całym bispolem, jest tyle normalnych zakładów, firm, a takim łajnem sie przejmujecie. Warszawiak zap...il socjal i i pewnie wode zaj...ebie, is racze pozamyka. bo u niego w tej pustej głowie nadal jest "kryzys", i trzeba koszty ciac

m29153

Podobno do ubikacji to na zapytanie ? Napiszcie czy tam sie dzieje tak żle ? czy to oczywiście ploty???

m29153

To prawda że w Bispolu teraz wody nie można pić

łał:)

polecam strone bispolu. galeria foto-pierwsze zdiecie-pokemon!! hahahaha

ohohohoho

czterobrygadówka jest w planach, ale za psie pieniądze!!! młody na start najniższa krajowa najmniej przez pół roku a potem obiecanki,cacanki i tyle z tego....robiłem to wiem ...

ohohohoho

czterobrygadówka w bispolu???? owszem,ale dobry zarobek to raz, i nie przy tych dwoch idiotach.!! jedna pala ktora pojecia nie ma gada drugiemu debilowi, a ten dopiero pojecia nie ma!zenada!

leb

robie tam i mam na wszystkich [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] sciemnia tam ile moge dwa i pol klocka wezme kto jest za tym zeby wolnemu obciac wyplate?

boski

nie ma to jak bispol, przychodzi wyplata w styczniu i waleczek siadl wiekszosci :) tu zapomnial tam zapomnial ale bedzie na przyszly miesiac, super oby tak dalej to pracownicy z torbami pojda :p( dobrze ze ze swoja wyplata sie nie pomylil) bispol jest the best najlepszy zaklad na podbeskidziu nic tylko robic (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o fabryka śrub Bispol - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie fabryka śrub Bispol