Opinie o fabryka śrub Bispol w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy fabryka śrub Bispol. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w fabryka śrub Bispol o rekrutacji.

Branże: Produkcja elementów złącznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o fabryka śrub Bispol w Bielsko-Biała

Czy pracownicy w fabryka śrub Bispol dogadują się między sobą?

Zależy co masz na myśli żeby sobie (usunięte przez administratora) bronić to tak. Odkąd pamiętam zawsze to samo było i jest do dziś picie na zmianach pod wiedzą góry w razie przypału w pracy wszystko zamiatane pod dywan. Jak szukasz pracy żeby zarobic to nie tu chyba ze na chwile coś chcesz złapać

Wkręcona

W firmie jest dużo fun. Pracy za siedmiu, ale nikt jeszcze nie rzucił się na tory.

Kamil

Witam czy są obecnie przyjęcia?' Zatrudnienie jest przez pośrednika czy firmę? Jaka stawka na początek? Pozdrawiam

Aleksander
@Kamil

Dodałeś ten wpis miesiąc temu, czy od tego momentu dowiedziałeś się już czegoś więcej? Też zastanawiam się jaka jest tu stawka na początku, liczę że niedługo ktoś mi pomoże.

Radek

Jak dobry pracodawca to i forum nie ma specjalnie powodzenia. Polecam pracę w firmie.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie fabryka śrub Bispol, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Pracownik produkcji? Podziel się swoimi wrażeniami!

Witam. Jak wygląda praca jako tokarz? Czy praca jest zmianowa? Pracujecie na CNC czy na maszynach konwencjonalnych? Wynagrodzenie jest za akord czy godzinowe?

Radosław

Nawet dobre firmy mają swoich maruderów,którzy czują się lepiej jak ponarzekają!

Irena
@Radosław

A Ty uważasz, że nie ma powodów do narzekania? Zadowolony jesteś z pracy tutaj? Na podstawie jakiej umowy jesteś zatrudniony w Bispol?

Piotrek

Witam. Jak wygląda praca na cynkowni? Jakie zarobki na początek i później? Pozdrawiam

Iwonka

Co wy narzekacie ja pracuje w bispol i slowa złego nie powiem atrakcyjne zarobki od 4000do 8000 tys netto pełen socjal bony na święta premie na Boże Narodzenie dostałam 2000 netto możliwość wzięcia pozyczki zakladowej (nieoprocentowanej) pyszne obiady na stołówce ( do których firma dopłaca. No jeden jest haczyk ze trzeba pracować i się starać a ludzia nie zawsze się chcę pozdrawiam

Bispol hooligans
@Iwonka

Zgadzam sie z Tobą najlepszy zakład w bb

Kondzio
@Bispol hooligans

Dziendobry poszukuje pracy jakieś kolwiek bo mam batdzo ciężka sytuację rodzinną i materialną czy są we firmie przyjęcia????

Kris-gsm

Jakie zarobki w bispolu ?? Jak wyglada robota wózkowego co nalezy do obowiązków??? i prosze o szczerą odpowiedź

Wozkorz z ket pozdro mordy haha

Były kierownik Piotrek naj konketniejszy gość z biura reszta sami szmaciarze co do kierownika wolnego to konkret gość ale szmaci sie przez felka.. Robię 4 lata tam na wózku widlowym i jestem zadowolony po tej pracy...

Kris-gsm
@Wozkorz z ket pozdro mordy haha

Jak wygląda praca na wózkach jakie zarobki jakie obowiązki ma wozkowy???

Obiektywny

Nie polecam praca na akord wypróbowane normy. Jeżeli ktoś chce sobie dorobić. Jest ok ale jeżeli ktoś chce żyć z tej pracy to radzę szukać innej oferty. Ludzie mili i pomocni. Ale dobroci przecież nie wlozymy sobie do garnka

Wampir z Kęt

Czy sa obecnie przyjęcia??

Nico
@Wampir z Kęt

Tak są praktycznie na każdy dział od cynkowni po magazyn pakowanie produkcję

gALL

Czy są nadgodziny ?

Przemysław
@gALL

Interesuje Cię zatrudnienie w firmie? Niestety nie mam informacji o pracy w nadgodzinach, ale jeśli pracodawca je oferuje, to w większości firm można za nie odebrać dzień wolny w dogodnym terminie. Na stronie https://www.aplikuj.pl/pracodawca/bielsko-biala/3704/bispol jest ogłoszenie o pracę na stanowisko galwanizer. Pracodawca do podstawy wynagrodzenia oferuje premię i możliwość pracy w soboty z dodatkiem plus sto procent. Jeśli Cię to zainteresuje napisz, czy zdecydowałeś się na pracę.

Franek
@Przemysław

Czy firma potrzebuje pracowników?

Witam jaki system pracy jest w zakładzie ? W weekend są nadgodziny ? Jaka jest na utrzymaniu ruchu sytuacja ?

Jasiek

Może w sytuacji braku ludzi do pracy firma zacznie podnosić zarobki?

@Jasiek

Hahaha. Na bank.

Xxx

Z tego co widzę w Bispolu nic się nie zmieniło. Zarobki żadne, a ogłoszenia nonstop. Czyli nadal szukamy frajerów. Którzy się narobia a nie zarobią. Brawo Felek. Tak dalej. Hala idealna pod Biedronke w razie czego.

Alicja

Chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej na temat pracy w fabryce śrub Bispol. Chętnie dowiem się więcej o Waszych doświadczeniach oraz przemyśleniach na temat tej firmy. Jak wygląda kwestia wynagrodzenia? Czy pracownicy mają zapewnione jakiś system benefitowy? @Xxx piszesz o fajnych dodatkowych bonusach na święta, na pewno poza tym firma nie oferuje nic innego? Będę wdzięczna z każdą informację. Pozdrawiam!

Ciekawa

Czy firmie jest socjalne?bony świąteczne itp.?jak zarobki?

Xxx
@Ciekawa

Na święta parę złotych, poza tym nic więcej nie ma. Totalne dno.

Czy firma potrzebuje pracowników?

Ciekawy

A ilu wolnych pracuje i o z rutkiem

Zostaw merytoryczną opinię o fabryka śrub Bispol - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w fabryka śrub Bispol?

Zobacz opinie na temat firmy fabryka śrub Bispol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w fabryka śrub Bispol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

fabryka śrub Bispol