Opinie o fabryka śrub Bispol w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy fabryka śrub Bispol. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w fabryka śrub Bispol o rekrutacji.

Branże: Produkcja elementów złącznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o fabryka śrub Bispol w Bielsko-Biała

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje?

nico

Nie ma tak źle zawsze można ponarzekać ale praca jak każda inna pieniadze na czas ludzie fajni ja polecam

Iwo

Czy to dobra praca jest powodem tej ciszy na forum??

@Iwo

Przyjęcia są cały czas. Wystarczy zobaczyć na aplikuj.pl. Z wymagań to tylko umiejętność myślenia, bo o to teraz ciężko.

Xxx
@Iwo

Raczej strach. Bo Prezes to czyta. Pozdrowienia Felek.

@Iwo

Nabank jes jak 10, 5 lat temu...czyli jak w bajce!! fachowcy, dobrzy fachowcy odeszli z racji jałmużny a teraz jest łapanka!! Zreszta chcecie wiedziec o Bispolu poczytajcie o ASmet. Ten sam własciciel ...

Alicja

Dawno już nie wypowiadaliście się na temat tego jakim pracodawcą jest fabryka śrub Bispol. Czy coś się zmieniło od czasu kiedy publikowaliście ostatnie komentarze? Jak obecnie oceniacie sytuację w firmie?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie fabryka śrub Bispol, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Pracownik produkcji? Podziel się swoimi wrażeniami!
Poszukiwacz

Witam. Chciałbym się dowiedzieć czy są przyjęcia na operatora maszyn i jak z zarobkami. Z góry dziękuję

Jan

pijemy?

@Jan

a w Bispolu jeszcze sie pije??? bo słyszałem ze pełna abstynencja nastała!!! a jak tam Lodzia moja kochana?? pracuje jeszcze?

poltek

może jeszcze nie wysłał, zastanawia się nie wiem na co, na cud czeka... ja wiem jaką jesteście prestiżową firmą jeśli chodzi o produkcję śrub i wkrętów więc już za moment jak najszybciej wysyałam cv i czekam na zwrotkę

xxx

ja tak sie zastanawiam ile jeszcze ludzi odbierze sobie zycie po traumie zwiazanej z praca w Bispolu???? i czy nikt, nikt!!!! nikt nie jest w stanie tej pier...bandy z warszawiakiem na czele ruszyc??? moze w koncu trzba prokuratury, sądów, donosów.... Panie F.. spier...pan tam skad przyszedłeś!!!!!!

zaxon

RYCHU ODDAJ 50 EURO CO UKRADŁEŚ

taka prawda
@zaxon

Witam jest to zakład gdzie kadra kradnie bierą łapówki za drut a dziadostwo jakie przychodzi od pana Pawlaka dają na produkcje a póżniej zwalają na ludzi że niszczą drut tak własnie działa jednoręki bandyta hahahahah biedny człowiek tak jak ten z działu technologicznego 50 euro od sajnagi zabrał miche cieszy jeszcze ludzi bedzie umoralniał

olaf_86

Jeśli tak miernie oceniacie zarobki i warunki pracy w Bispolu, a posiadacie doświadczenie na stanowisku operatora i ustawiacza maszyn do formowania gwintów na zimno, i nie przekroczyliście 45 lat,to piszcie na adres arrow3fast@hotmail.com. Legalna praca w Kanadzie czeka na Was!!!

Robotek
@olaf_86

Kiedyś parę lat w tym kierunku i specjalności pracowałem, umiejętności wiedza doświadczenie zostały. Sprawdzał ktoś bo jestem zainteresowany ile ludzi potrzebują do tej pracy i czy to ogłoszenie jest wiarygodne. Piszcie

Robotek
@olaf_86

arrow2fast
@Robotek

jesli jest Pan zainteresowany oferta pracy to czemu nie widzielismy zgloszenia? Standard Fasteners Ltd Canada

xxx

Monka- pracowałem tam lata, robiło sie coś z niczego, bo pilne! narzedzia do du..py były, materiał kupiony na złomie ale sie zrobiło i co ... i nawet dziekuje nikt nie powiedział, a tak jak pisze ktoś wyżej im wiecej robiłeś tym mniej zarabiałeś!! Pracownik jest wizytówka firmy?? owszem-ale nie takiej która go okrada a przełożeni nie maja do ludzi za grosz szacunku!! i niestety teraz to sie tam akurat dobrali pan F i pan W. Jeden i drugi traktuja ludzi jak szmaty za nic maja to ze to ich pensyjki nie biora sie z siedzenia za biurkiem tylko z tego co szary robotnik zrobi!!

ty niebieska ibiza

Ibiza to ty co ci kury fete wydzubaly nie oddzywaj sie tak Robert ogarnial temat Ale to bispol dzis jesteś jutro cie niema.. Zjedz fety to wystopujesz koles. Firma ta niszczy ludzi z ambicjami tzn. Chcesz sie poświęcić pracy dać z siebie wszystko i przychodzi dzien wypłaty i co gowno a ni wyplata jak oczywiście cie ni obcoazyli.wiecej robisz mniej zarabiasz.i nie filiks bo gosc dla alkoholików niby huj ale ogarnia i wymaga ale w..o..l..n.. Nasz wykańcza bo sie z księżyca urwal i myśli ze zamiast bispol był dzie wolnypol hehehe pracownicy tylko z żywca co liżą. Mu obsrana dupe

kulka

Co tu wiele gadać. Trzeba powklejać zdjęcia.

xxx

jakie zarządzanie??? w tym zakładzie dopóki bedzie pan F. z panem W to nie bedzie zadnego zarzadzania!!! lizanie tyłka panu S przez obydwu panów, mydlenie oczu ze jest super, a kosztem czego??? pracowników!!!! pracowałem tam lata i widziałem z roku na rok jak ta firma sie stacza !!! a co do kryzysu -u pana F w głowie to do smierci bedzie siedział kryzys!!! dla tego chłopa słowo kryzys to była woda na młym!! pretekst do tego by wszystko ludziom bezczelnie ukraść!!!!! pozdrowienia Rysiu!! ani wstydu ani honoru!!!!

ibizb01

Pracowałem w różnych firmach(ponad 40-letnie doświadczenie zawodowe).W bispolu parę lat.Z pełną odpowiedzialnością stwierdzam,że bispol jest zdecydowanie NAJGORSZĄ z tych,w których byłem zatrudniony.Wymagania duże,płace b.niskie.Jak długo można zwalać wszystko na kryzys?.Na początku mojej pracy w tej firmie były wczasy"pod gruszą",comiesięczne paczki żywnościowe,duża paczka na wielkanoc,premia"pod choinkę".Teraz nie ma nic!!!.Ale nikt nie chce się przyznać do FATALNEGO zarządzania.Trzymajcie się z daleka od BISPOLU !!!.

twoj przydupas

i co rutek poleciales bo z zywca sie wyprowadziles hahah i dobrze wiekszego cwaniaka i wybujasa nie widzialem... bujalem sie po hali jak bys bąki odganial z ta pedalka grzywka pedero... oby ci bylo jeszcze hujowiej w zyciu jak mi zjebales cwelu !!!

aaa

Kto niby poszedł i dlaczego????

krzywa

Warszawiaka krzywa porwała ????

xxl :)

do mirek- ty a do czego to napisałeś??????? jesteś technologiem czy Pan z w-awy ci kazał?? bo historie bispolu nie trudno soobie wygooglowac,a jak chcesz to i fotki na beskidi znajdziesz:P

xxx

chyba pomyliłeś zakłady:) jaki Mateusz jest tam kierownikiem zmiany???? jest szef produkcji i majstrowie, ale zadnego kierownika zmiany tam nie znam

Zostaw merytoryczną opinię o fabryka śrub Bispol - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w fabryka śrub Bispol?

Zobacz opinie na temat firmy fabryka śrub Bispol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w fabryka śrub Bispol?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 4, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

fabryka śrub Bispol