Opinie o BULTEN POLSKA S.A. w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy BULTEN POLSKA S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w BULTEN POLSKA S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elementów złącznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BULTEN POLSKA S.A. w Bielsko-Biała

Kiero

No i jest w końcu udało mu się złapać i sprzedać ludzi nowa sekretarka kierownika (Haribo) pracuje od 4 miesięcy nic nie umie a wszędzie go pełno zaraz będzie zaglądal nam do kabin w toalecie czy się dobrze wypruzniamy haha żal chłopa. To kablowanie to się nie skończy nigdy. I jak cię chlopie ma tu ktoś poważać

Sekretarz
@Kiero

Niech sobie dalej tak pozwala i pokazuje jaki to z niego (usunięte przez administratora) dziś pochwała za kablowanie, a niedługo to nawet dyrektor mu podziękuję za obniżenie produkcji jak wszyscy zaczną rozpisywać robotę tak jak w procedurach. Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu

Kim on jest

Operator
@Kiero

No fakt złapał ALE zapomniałeś napisac kogo złapał bo to jest Super zmiana nie będę się zagłębiał w szczegóły ale kogo jak kogo to ich mi nie żal Wogule, malo tego mają to na co ciężko ta zmiana pracuję i przez nich będą mieli wszyscy pod górkę a dla przykładu powinien ktoś polecieć na bruk żeby wiedzieli że nie są tak Jedwabiści jak im się wydaje

Apollo
@Operator

A kogo złapał? Jaki wydział i zmiana,

Vgfr
@Operator

Zapoznaj się kolego najpierw z słownikiem ortograficznym, naucz się składać logiczne zdania i dopiero późnej komentuj bo tego twojego wywodu to się nawet czytać nie da...

Maras

Witam Na jakie zarobki można liczyć w Bulten?

Abc

Czy w bultenie się pracuje na 2 zmiany?

@Abc

Obecnie fizyczni pracują na 3 zmiany a biuro na 1 zmianę tylko, chyba że cię interesuje praca za wózkowego to na 2 zmiany

Wicked

3 zmiany

Ioio

Wszystko zależy od stanowiska, 1 biuro,2-3 fizyczni

Rozenberg

Teraz wszyscy razem podziekujmy kochanym zmionzkom że znow sie nie zgodzily na propozyjce placowe. Bedziemy dalej robić za tyle samo a w rezultacie wkoncu wielkie (usunięte przez administratora) dostaniemy. DZIEKUJEEĘEMYYYY

zzzz
@Rozenberg

a co chcesz 200zl podwyzki (usunięte przez administratora)

Karol
@zzzz

To wszystko to jest szopka, związki niby walczą a i tak (usunięte przez administratora) więcej będzie buraku, ile to już trwa?

@Karol

Po Twojej opinii widać właśnie ze zawsze brałeś co dawali jak nie masz pojęcia ile czasu mogą trwać rozmowy płacowe... dopiero ledwo miesiąc się coś dzieje a robisz szum o nic . Zakłady walczą nawet rok i coś się udaje. Nie chcesz czekać idź gdzie indziej

zzzz

Ta. Najlepiej wziasc co dają , jakim trzeba być downem żeby grosze chcieć ,czyli to 200 po dwóch latach bez podwyżki.

@Rozenberg

Nie ma za co, podaj nazwisko to zaznaczymy, że Ty chcesz tylko 200zl brutto, a może 160 starczy?

.I.

Ale z Ciebie (usunięte przez administratora). Ryż Ci dadzą i będziesz dymał

Gesi lataja kluczem
@Rozenberg

Jak chcesz to przeleje ci 20zł wstydziłbyś się skończyłeś jakąś szkole chce cie w swojej firmie 5zł za godzinę

Gesi lataja kluczem
@Rozenberg

Nie mogę Wieśku czytać takie głupoty powinieneś zostać zlinczowany

Oper
@Rozenberg

Pewnie brać co dają a resztę dorobisz w soboty i niedziele. Jakim trzeba być pustym żeby się nie szanować!!!

Rozenberg
@Rozenberg

Rak lepiej wziąć co daja niż dalej bujać sie bez podwyżki. A nikt z Was chyba nie doczytal że jest pula stu kilku osób ktore dostana wiecej. Skoro nie liczycie na dodatkowy awans tzn ze nie robicie niz wiecej i tylko liczycoe na darmowy hajs. Jak sie angażujesz to dostaniesz proste..

@Rozenberg

Ty gościu jak masz pisać takie pierdoły to lepiej napisz do "Przyjaciółki" Te czasy się już skończyły kiedy braliśmy co dawali. Nawet jeśli będziemy czekać na kasę pół roku to warto się tym Bałwanom postawić. Skończyło się. Ty kolego lepiej siedź cicho bo widać że nie posiadasz Kochones i jesteś miękkim robiony skoro tak się na wszystko chcesz zgadzać. Pewnie niech Nas (usunięte przez administratora) na kasę a My będziemy posłusznie robić co tylko sobie władza chce. Chyba Cię pogięło. Denerwują tacy ludzie jak Ty..... to i tak jest walka o grosze nawet jak by dali 400.... taki zakład taka renoma co się z Tym zakładem stało???? Co Ci daje to że Ci dadzą grupę wyżej jak przydziobiesz ile to będziesz miał 80 zł więcej?? BRAWO WSZYSTKIE ZWIAZKI!!!!! BRAWO!!!!! że wreszcie się dogadaliscie i stoicie po tej samej stronie barykady...... Walczcie o Nasze pieniądze!!!!!!! Pozdrawiam serdecznie wszystkich.

@Rozenberg

Jak tak bardzo chcesz kasę to idz pod latarnie sprzedaj (usunięte przez administratora) za 100 i będziesz miał, przez takich Udu.... Jak ty oni mają żniwa bo dostaniesz kartkę na sobotę to w podziękowaniu pójdziesz pod biurko ze możesz iść w sobotę do pracy żeby mieć KASE a rodzina TEPAKU gdzie ..??

Ee

Teraz im podziękuj

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie BULTEN POLSKA S.A. na stanowisko Recruitment Leader? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?

Wczoraj złożone pismo do zarządu to światełko w tunelu.Brawo związki, że w końcu walczycie razem. W jedności siła. Razem walczmy o godne podwyżki.

Młody

Dzień dobry, są przyjęcia do zakładu bo jestem zainteresowany pracą, na ile zmian j, aka stawka na początek, i jaka atmosfera jest w firmie bo to odgrywa ważna rolę,

Rafał
@Młody

Poczytaj opinie o tym zakładzie to ci się oczka otworzą

Młody
@Rafał

Właśnie przeczytalem i jestem w szoku, czy to wszystko co piszą to prawda czy połowa komentarzy wymyślona?

Rafał

100 % prawda układy ukladziki

@Młody

To wszystko prawda. Nie wierz Przyjacielu w to co mówią Ci nasze "kochane" panie z Kardr między innymi Pani Bożenka Z. To co się tu dzieje to jak traktują Nas to przekracza wszelkie możliwe granice...... Jesteśmy tu jeszcze i walczymy o swoje ale jak długo to czas pokaże..... czwartek 25.03 już nie daleko. Pozdrawiam serdecznie wszystkich cierpliwych a wszystkich nowych ostrzegam jak reszta kolegów i koleżanek. 100% komentarzy to prawda.

Deer
@Młody

Najprostszym przykładem nowych rządów masz ilosc wypadków od początku kadencji a mianowicie jest ich juz 4 albo 5 w tym jeden poważny (karetka była na zakladzie) a jak pracuje w firmie 18 lat to nie wiem czy były 4 wypadki za te 18 lat, no ale tak to jest jak Koleś ktory handlował kolami kolejowymi bierze się za BHP i ma na tym punkcie fioła i zamiast patrzec atmosfery w zakladzie to bedzie szkolił szczury jak maja prawidłowo w dziurach chodzić..

Igrekzet
@Młody

Na start masz z 3500 brutto, jak masz mniej niż 26 lat to około tej sumy możesz się spodziewać na wypłatę Po zdaniu egzaminu też stawka rośnie

Oooo
@Igrekzet

Gdzie ty pracujesz bo tu stawka 2400. No chyba że zarabiam tyle bo mam więcej niż 26 lat.

Netto
@Oooo

Netto a brutto to lekka różnica

Łukasz
@Oooo

Nie zaniżajcie zarobków , nowy netto jakieś 2600-2700 po egzaminie góra 2800. Porównując do kogoś kto robi 10 lat 100-200 zł więcej tylko ....smutne

BaoBao
@Łukasz

A ktos przychodzacy z Doswiadczeniem na ile moze liczyc?

Bobo
@BaoBao

Na nic specjalnego nie możesz liczyć kadrówki nawciskaja ci kitu ile to nie zarobisz a w ostateczności bed,iesz robić za psie pieniądze (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora)

Łukasz
@BaoBao

Niestety na to samo co wszyscy ... sprawdź na rozmowie jak będzie co pokrywa się z tym co się tu pisze a z tym co usłyszysz w kadrach. W tamtym roku Panie ściągały ludzi których wcześniej zwolnili mówiąc ze spokojnie będzie podwyżka w tym roku z 300 zł ... podwyżki brak. Nowo przyjęci mówią ze Panie znów obiecały podwyżki 300-400 zł a tu póki co daleka droga do tej sumy licząc zeszły rok w plecy ...

Gęsi latają kluczem

Jak tam (usunięte przez administratora)zgadzamy się na 200zl czy na 160brutto haha niektorzy to by się zgodzili na 50 brutto aby do emerytury robić haha dawać negatywy

Panowie jutro po rozmowach odnośnie naszych podwyżek jak nie dojdą do porozumienia proponuje brać chorobowe panuje covid nie ma sensu siebie i naszych rodzin narażać na zakażenie które może skończyć bardzo źle biura robią zdalnie A my produkcja nie,nie jesteśmy traktowani z szacunkiem w imię czego się będziemy narażać

Pitor

Kto jest głównym odbiorcą produktów Bulten w Polsce. Prosze podać nazwy firmy.

Domino
@Pitor

Fiat.

Gęsi latają kluczem

Myślę że do strajku nie dojdzie dadzą nam 250zl zgodzimy się na to bo większość się będzie bała i nie dziwię się mają rodziny kredyty i inne zobowiązania szkoda biedni zawsze będą biedniejsi bogaci będą bogatsi w 2020 roku od marca do maja czy czerwca zwolnili sporo operatorów tloczarzy walcarzy moim zdaniem jest to najtrudniejsza praca A jestem z innego działu A teraz zatrudniają dzieci do pilnowania 5s robienia szafeczek poleczek tablice cieni dyrektor chodzi i robi zdjęcia mostków czy nie wiem czego zastanawiam się czy ja nie robię w cyrku jak widzę safety tour tych ludzi co biegają jak opętani A żeby zrobić zdjęcie to słabo mi się robi za parę dni prezes będzie miał nowe volvo pewnie za ok 400 tyś zł dowiem się ile taki samochód kosztuje

Ingramatic

Pracuje u już ponad 10 lat. Na rozmowie kwalifikacyjnej obecna "KIEROWNICZKA" działu HR zachwalała że praktycznie po przyjęciu do firmy nikt się nie zwalnia. I trzeba przyznać że przez pierwsze lata tak było bo dało się normalnie wykonywać swoje obowiązki. Było nawet sporo przyjęć, chętnych nie brakowało. Później zaczęło się już to zmieniać ponieważ obowiązków coraz więcej, tragicznie zaniedbania w zarządzaniu, coraz większa presja na pracownikach najniższego szczebla podczas gdy w biurach tylko "hihi, haha" no i oczywiście brak narzędzii oraz urządzeń umożliwiających normalna i bezpieczna pracę ( co zresztą ma miejsce do dzisiaj). Wszystko to sprawiło że ludzie pracujący 1-1,5 roku uciekali bo i słusznie nie widzieli dalszej perspektywy w tej firmie. Dalej do tego wszystkiego doszło ucinanie ludziom tego po co do pracy przychodzą ( bo przecież nie dla przyjemności) i tak premie na koniec roku o ponad połowę w dół, opóźnienia a w zeszłym roku absolutny brak podwyżek zapewnionych pierwotnie układem zbiorowym pomimo że produkcja w pełni.. A już wisienką na torcie jest najnowszy "nabytek" BULTENU" w postaci dyrektora produkcji oraz Prezesa. W skrócie Panowie nie mają bladego pojęcia o specyfice produkcji w tym zakładzie a wprowadzili taki zamęt że technologia która w tym zakładzie zawsze mocno kulała ( i tu żeby nie obrazić nikogo należy zaznaczyć że było 2 wspaniałych technologow a obecnie został już tylko jeden gdyż drugi awansował do działu innowacji, reszta to faktycznie pożal się Boże łaziki z inż w papierach) upadła mocno na głowę. Mam na myśli sama kierowniczkę technologow Panią K.M. która wzywa do siebie na przysłowiowy"dywanik" ustawiaczy z np 15 stażem aby się tłumaczyli heheh tylko z czego? z nieudolności technologii?! Jakoś przez wcześniejsze lata uważani byli za bardzo dobrych ustawiaczy a teraz na dywanik?? Ludzie miejcie litości i jakikolwiek szacunek jak już nie do Nas to chociaż do siebie... Bo Pani K.M o robi pośmiewisko z Siebie. Efektem tego wszystkiego co opisałem jest to że w chwili obecnej zwalniają się pracownicy z bardzo długim stażem a spora część pozostałych liczy się z takim zamiarem.Także jak tam dalej pójdzie to Pan Prezes, dyrektor, kierownictwo które nie ma własnego zdania oraz "zasłużona" technologia będzie mogła się wykazać na maszynach bo tak jak mówię spora część się zwolni, cześć idzie na emeryturę a nowych nie będzie bo praca jest wymagająca i nikt nie nauczy się jej porządnie nawet w rok a już nie wspomnę że w ogóle nie wiem kto ich wyszkoli bo pracownicy mają to obecnie głęboko w poważaniu, taka jest motywacja. A teraz do przyszłych adeptów jak by Wam się nie chciało czytać moich powyższych wypocin to powiem na koniec krótko "przyjazna atmosfera pracy" to jest tylko w ogłoszeniu bo na pewno nie w realu tyle.. Zdrówka dla wszystkich. :)

Ktoś

Zapomniałeś dodać że nas opierdzielaja jak za długo coś wymieniasz albo za często a to w rzeczywistości my odpowiadamy za wyrób końcowy a pan technolog JL potrafi przepierdzielic narzędzia za 100000 nic mu za to nie zrobili bo ktoś go po prostu kryje myślę że pani KM maczała w tym swoje palce bo w normalnym zakładzie wyleciał by na zbity pysk i jeszcze by musiał zwrócić część kasy

Sacma
@Ktoś

Nie oczerniaj ludzi bo anonimowo idzie Ci całkiem nieżle

K.M

No się można doczekać, sami fachowcy, reszta to nieudaczniki, ciekawe skad macie te zamowienia na produkcji, te nieudaczniki przyjely, złożyły oferty parę tys w roku, taaak wszyscy fachowcy, super dobre motywacje

@K.M

Motywacji w tym zakładzie dawno już nie ma, każdy chodzi do pracy bo ma rodziny na utrzymaniu a nie dla tego że będzie doceniony .

@Sacma

To może ty się najpierw przedstawisz bo moim celem nie jest oczernianie nikogo tylko napisałem zgodnie z prawdą

@K.M

Dział techniczny jest nie tylko po to żeby wprowadzać nowe uruchomienia (T O ) ale żeby też pomoc jak jest problem z wyrobem a nie wysłuchiwanie wypowiedzi w stylu "próby czy produkcyjna bo jak to już szło to sobie radzcie sami my mamy współpracować a nie zrzucać odpowiedzialność tylko na operatora

@Ktoś

trochę szkoda czasu na tego typu dialogi w tym miejscu, bo to nie miejsce : 57 tłoczarek, ze 30 walcarek, ponad 50 set dziennie na tłoczarkach, 470 zapytań ofertowych od początku roku ( zapytania to tylko rysunek Klienta i pytanie - zrobisz czy nie i za ile więc potrzeba zrobić cały proces, z takich zapyań są potem zamówienia w jakimś procencie , TO jak piszesz, plany kontroli, FMEA myślę, że naprawdę że, gdybyś trochę pomyślał teraz to nie pisałbyś tego wcześnie rano, lepiej pisze się po południu. Pozdrawiam

Sacma
@Ktoś

Chętnie, możemy się umówić w jakimś miejscu w firmie

Bul
@ja

Ktos ale Ty sie zapisz czy chwalisz bo z twojej wypowiedzi nic konstruktywnego nie wynika moze tylko tyle ze jest w PIGULEi troche setapow i jak zauważyłeś byle kto ich nie robi tylko Dobrzy pracownicy co się im jeszcze chce .. A z drugiej strony to tez nie sztuka łapać co sie tylko da zeby była robota bo stworzyć proces to podejrzewam ze wystarczy isc na kurs i jest ok ALE pozniej wez to zrób HA to jest wyższa szkoła. A podejrzewam ze dobrze wiesz ze gdyby nie właśnie Ci Dobrze operatorzy to leżysz i kwiczysz i niektóre TO mieli byście w PUPIE .. Ale Wy tego nie zrozumiecie bo kartka i komputer Wszystko przyjmie

@Bul

Widać ze koledze/koleżance jest dobrze w biurze i życzymy sukcesów w dalszym rozwoju. Niestety pracownikom na produkcji dobrze nie jest i właśnie teraz Ci co robią najgorsze setupy maja coraz więcej dylematów czy tu zostać bo stawki za jakie pracują są żenujące.... mało kto zarabia a robimy praktycznie każdy to samo ... brak stażowego w zakładzie a morale załogi coraz niższe ... znów rekord kwartalny ale nie dla ludzi .... tego roczna podwyżka będzie decydująca dla wielu tu pracujących ...

Jolanta

Po Twojej wypowiedzi domyślam się, że jesteś jednym z pracowników działu produkcji w Bulten i jesteś rozczarowany sytuacją w firmie, wspominasz między innymi o marnych stawkach. Mógłbyś powiedzieć, ile zarabiasz miesięcznie na swoim stanowisku pracy?

@Jolanta

Witam, jeśli chodzi o zarobki w bulten to są jedne z wyższych w okolicy, w większości firmach dają na początek około 2500zl,w bultenie są to w granicy 2800,wiec nie jest najgorzej, proszę się pierwsze doinformować w sprawie zarobków a później pisać że ktoś mało zarabia, do eatona są przyjęcia system 4 brygadowy 3700 brutto, pozdrawiam

Wujek

Tak ale po10 latach pracy masz 3000(przynajmniej w moim przypadku). Zero docenienia fachowości i zaangażowania. Gdybym był trochę młodszy dawnoby mnie tu nie było.

I widać tu brak informacji właśnie , koncem roku 2019 eaton na systemie 4 brygadowym na rękę dawał 3600 netto na wydziale tłoczni i to są sprawdzone info, bo znajomy składał tam Cv z bultenu, ale system taki odrzuca do pracy. Wiec proszę nie pisać fałszywych informacji. W bultenie stawka koło 3k brutto wiec na dzień dobry koło 2,6k netto ... po egzaminie w porywach do 2,8k i tyle w temacie

Sp

Proponuję zlocyc podanie do shiloh, są przyjęcia na tłoczni, zarobki w przedziale 3200-3500 brutto, więc nie ma co narzekać na bulten,

@Sp

Każdy wie ze są zakłady gdzie zarobi się mniej to oczywiste ... ale są zakłady gdzie za robotę typu ustawiacz są dużo lepsze warunki pracy, maszyny cnc, odlewnia nemak, tam tez ludzie wykonują specyficzna prace jak my a zarobki maja naprawdę dobre nie patrząc na to ile zarobi ktoś na początku. Np nemak praca 10-15 lat zarobki 4,5-5k netto bo maja ogromne stażowe które motywuje żeby tam siedzieć a wcale stawek na godz nie mają wysokich ...

@Sp

Bulten 3000 brutto także to takie gadanie jest a rzeczywista netto można dopiero dowiedzieć się po rozmowie kwalifikacyjnej bo dochodzi masę dodatków za prace wiec patrząc na sama stawkę brutto można powiedzieć ze w bultenie jest słabiej niż shiloh

Proste rozwiązanie, idź do shiloh a nie narzekaj, pracy w Bielsku jest multum...

Zero umiejętności czytania ze zrozumieniem ????

Ktoś

Nie porównuj stawek do innych zakładów bo tam odpowiadasz tylko za to co robisz a nie jesteś jak w bultenie ustawiaczem operatorem technologiem pracownikiem dkj metalurgiem (trawienie śrub kwasem) laborantem (pomiary śrub) remontowcem i sprzataczka a jak coś jest nie tak i na 300 tys najdą jedna zła śrubę to i tak jest to tylko i wyłącznie twoja wina więc nie porównujcie stawek z innymi zakładami w których odpowiadasz tylko za jedną rzecz a nie wszystko od początku do konca

@Ktoś

Bardzo Cię proszę przeczytaj kilka opinii wyżej i nie atakuj mnie.właśnie o tym pisałem bo ktoś inny sugerował żeby iść do innego zakładu np shiloh bo tam stęka 3200-3500 brutto wiec dałem mu porównanie stawek i nic więcej

Ktoś

Nie atakuje chciałem tylko wytłumaczyć innym osoba jak to jest

He
@Wujek

3200 brutto ze wszystkimi dodatkami. Taka jest smutna rzeczywistość. Mnie nie jest wstyd o tym mówić. Wstydzić powinien się ten który płaci tyle pracownikom i pozwala im na życie na skraju ubustwa.

Punisher

Zarobki wyzsze w okolicy ?(usunięte przez administratora) Kazda firma w okolicy daje wiecej na początek. 2800 to mają ludzie robiacy tu po 10lat więc chyba jesteś wyrwany z innego świata albo kompletnie nie wiesz ile się tu zarabia...najgorsza firma w okolicy z najniższymi stawkami i tragiczną atmosferą na zakładzie. Brak podwyżki od dwóch lat nie mobilizuje do dalszej pracy w tym łajnie. Omijać z daleka nie polecam nikomu tej żenady...

Technolog
@Ingramatic

Odpowiedz sobie tylko na jedno pytanie: Kto sobie lepiej poradzi? Technolog idący na produkcję czy operator idący do technologicznego? Chciałbym zobaczyć Waszą pracę u nas

Zorro
@Technolog

Jaka pracę ????... Większość z Was nie ma pojęcia o produkcji, nic nie umiecie doradzić, tylko gadka... To już szło na maszynie,

@Zorro

I popraw ucinek

Zorro
@Zzz

Dokładnie, ucinek jest (usunięte przez administratora) to prze to maszyna nie idzie, technolodzy w tym zakładzie są bez pojęcia

Technolog
@Zorro

Idzie cos na maszynie od wielu lat i nie ma problemow a jak wy jestescie to nagle sa. Jaka prace? Jestem ciekaw czy potrafilbys jeden z drugim chociaz narysowac ucinek w programie bo zakladam ze komputer potrafisz wlaczyc ale moge sie mylic

@Technolog

To zrób jeszcze rysunek jak olej lać...

@Technolog

Już Ci kolego śpiesznie odpowiadam. Chcesz zobaczyć jak sobie technolog radzi to zapraszam na walcarki od 4 dni fachowiec technolog wraz z szefową " próbują "ustawic" maszynę i jakoś do tej pory się nie udało. Wyrób już kiedyś był robiony, teraz nie można ruszyć i technologia rozkłada ręce więc o czym Ty mówisz??? Technolog ma znać proces od podszewki bo do facto powinien go opracować tak aby maszyna śmigała po zamontowaniu zaprojektowanego oprzyrządowania i normalną rzeczą jest to ze powinien umieć pracować w programach wspomagających inżynierie ( CAD itp) bo po to się uczył i za to bierze sporo większe od operatora pieniądze. Więc czym chcesz błysnąć z tą zamiana stanowisk?? Zamienisz się też wypłatami? No właśnie... Tymczasem rzeczywistość wygląda tak że operatorzy wykonują duża część roboty za technologie rzeźbiąc, drutując, papierkujac dokładać milion wężyków żeby robota tylko szła a fachowcy technolodzy wtedy z za biurka obroty w górę i durne procedury że czas setupu max 2 lub 3 godziny i nie ma dyskusji. Wszystko się nagle zmienia gdy operator powie dość jak w tym przypadku i wezwie technologa bo wyrób nie idzie i co??? 4 dni męczą biedę i nikt się nie czepia obrotów, czasu setupu który już tydzień prawie trawa.. A normalnie gdy zgłosisz że coś nie idzie na danych obrotach to usłyszysz uprzejme " co pan (usunięte przez administratora) No to teraz mają okazję się wykazać a My popatrzymy na co Was stać. Pomyśl zanim coś napiszesz chociaż raz raz sie wysil.

Hej, niedługo mam zacząć pracę na tłoczarkach, to prawda że są jakieś egzaminy ? Czy są one formalnością czy jednak trzeba się przyłożyć by zdać ?

Janko
@Nowy

Chłopie gdzie tam do egzaminu. Jak zobaczysz ten (usunięte przez administratora) w pracy i pierwsza wypłatę to się zwolnisz. Do egzaminu nie dotrwasz.

@Nowy

Jak jesteś młody to szukaj innej pracy tloczarki to trudna odpowiedzialna praca we mgle olejowej za małe pieniądze Pani z kadr nowym pracownikom mówiła że jesteśmy przed podwyzkami 300 400zl A dyrekcja proponuje 160zl brutto będę Cię traktowali bardzo źle bo pracownik fizyczny w tej firmie się nie liczy

Anioł
@Nowy

Dam Ci dobra rade. Bierz nogi za pas i uciekaj gdzie pieprz rośnie bo chyba nie przeczytałeś z uwagą opinie jakie tu są pisane, a uwierz mi że to w 100% prawda co tu piszą

Kadrowe to już nawet nowych pracowników przed przyjęciem robią w balona obiecując 400 podwyżki... Widać jak na dłoni obłudę w tym zakładzie.

Gęsi latają kluczem

Mój kolega który chciał się przyjąć i mu Pani z kadr powiedziała że jesteśmy przed podwyzkami 300 400zl A teraz 160brutto dyrekcja się z nas śmieje prezes za niedługo nowy samochód hybryda mam dostać (nie potwierdzone info) czas pokaże

Kasa

Kiedy będzie kasa na świeta?

@Kasa

Jak chcesz to dam Ci 50zl na święta żeby Ci usta zapchac my o podwyżkach Ty o swietach

Jeden z wielu

Bulten chwali się mówi "przyjazny pracodawca" hahahhahhahahahahahaahahahahahhaha Jak Hitlerr by zobaczył co wy tu robicie to by z wrażenia zmartwychwstał.

Kołnierzyk
@Jeden z wielu

Jeśli Wam się nie podoba praca w bulten to się zwolnijcie albo idźcie do kierownika powiedzieć co Wam leży na sercu, a nie pier..... na forum brednie, pracy w Bielsku jest pełno i to jak piszecie lepiej płatna więc czemu nie idziecie gdzieś indziej?.. Tam nie będziecie mogli ciąć w ch.. jak w bultenie. Banda półgłówków

Niedowiary
@Kołnierzyk

Zwolnić się to nie jest żaden problem. Wypisanie jednej kartki. Wypowiedzenie. Pewnie zwolnijcie sie!! Idźcie na łatwiznę. Pracujecie kilkanaście lat,a my wam nawet nie będziemy musieli odprawy wypłacać. Rozpędz się człowieku i dobrze uderz w głowę bo jednak ty nic w niej nie masz. Będą się ludzie zwalniać jak już nie będzie o co walczyć i jak firma będzie z ludźmi postępowała jak z go.wnem. Jeszcze trochę i tak będzie. Trzymajcie sie

Kołnierzyk
@Niedowiary

O co Ty walczysz, wypisujesz tylko głupoty na forum tak jak większość z Was, narzekają Ci co im się robić nie chce, dłuższego czasu tylko piszecie ze trzeba coś z tym zrobić, itp. I co robicie? Nic, uzalacie się tylko na forum, (usunięte przez administratora)

Sam
@Kołnierzyk

Twoja wypowiedz świadczy tylko o tym ze półgłówek to jest z ciebie i procz siedzenia pod biurkiem przełożonego to raczej nic w życiu Ci nie wyszło, malo tego to ze Dobrze siedzisz pod tym biurkiem to jest jedyna rzecz dzieki ktorej jeszcze siedzisz na stanowisku i pracujesz w Bultenie. Raczej bym nie rozsiewał mądrości o zwolnieniu bo jak to faktycznie Pracownicy produkcji zaczną robic to wyjdzie ze Wy w biurach nie będziecie mogli robic KOMPLETNIE żadnych TO bo żaden w Was nieudacznikow nie bedzie wiedział nawet gdzie powietrze odkręcić.. I nie skacz jak żaba na sznurku bo procz Jednego technologa (drugi zmienił dzial)który ma pojecie o produkcji to cala reszta powinna wyladowac na bruku !!!! Albo popracować kila lat na maszynach zeby poznać proces produkcji od kuchni a nie włączyć komputer wstawić w program, do kalkulatora i ".. Ale mi to w programie wychodzi.." Tylko Półgłowku teorie a praktykę dzieli GALAKTYKA a specem od teori jest pupilek pani technolog bo z praktyka to nie On nie ma KOMOMPLETNIE NIC wspólnego. A piszemy te opinie zeby przestrzeć Ewentualnych przyszłych kandydatów do Bultenu przed Bagnem jaki jest w tym zakladzie zrobione Właśnie prze Kołnierzyki bo Operator ma ustawiać maszynę nie pytać o nic, broń panie Boże nie pytać o przerwę i najlepiej słuchać jak Pies Pana a w zamian za to bedzie ladowal na dywaniki przez Nieudolność Kołnierzyków, Tylko maly szczegół Nie w dzisiejszych czasach gdzie Dobry operator jest na Wagę Złota o czym Doskonale wiedział Stary zarzad a nowemu i innym co w piórka obrosli się wydaje że pozjadali wszystkie rozumy.. Także następnym razem jak będziesz chciał jakąś Zloto Mysl napisac to zrób pierwsze kupkę bo z tego z ciebie będzie wiekszy pożytek

@Kołnierzyk

Zgadzam się z tym piszą narzekają A na 12 i chodzą biegną firmę zakładam i za 2zl niektórych zatrudnię niech robia

Rumcajs

Moi drodzy jedyne słuszne wyjście to w końcu zjednoczyć się i zastrajkować bo inaczej nic nie osiągniemy. Gwarantuję że 1 dzień postoju (wszystkie 3zm) i pieniądze by się dla nas zaraz znalazły bo kary jakie by musieli zapłacić by ich wyprostowały momentalnie. Ale musi być jedność wsród pracowników...wtedy mamy siłę przebicia. Nawet na fiacie wywalczyli 450zł podwyżki + rekompensta od stycznia także 160zl brutto to ciocia bożencia może sobie wsadzić tam gdzie słońce nie dochodzi. Dziekuje dobranoc.

@Rumcajs

Rumcajs masz swoją jedność na walcarkach już miejsc brakuje na kartkach na sobotę i niedziele .Z kim w chcecie strajkować jak oni się sami pytają czy są już karki na sobotę z timliderem na czele Panem M.G

Kozak
@Ta

No właśnie a potem najwiecej oburzeni ci co robią bez przerwy. Sami są ludzie winni tak nauczyli to tak mają bo większość by się zesrała jakby soboty nie robiła...tylko kasa i kasa... nie mówiąc juz o pracy w święta czy wigilie bo 200% jacy niektórzy są naiwni...a władza się z nich śmieje bo mają jeleni do roboty. Oczywiście ze tutaj jedności nie będzie w tym zakłamanym zakładzie. Dajcie się robić w bambo dalej...

Nadgorliwość
@Kozak

Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu, a w naszym kraju to norma, a według niektórych obowiązek być nadgorliwym. Nadupcac ile wlezie , do domu wracać wyrypany i później patrzy jeden na drugiego który to więcej nie zrobi.(usunięte przez administratora)

Heh
@Ta

Piszesz ze z liderem Panem M. G. Na czele a który lider na walcarkach nie robi sobót bo mnie się wydaje że każdy robi. Na tloczarkach ludzie Mariana tylko zacierają ręce żeby coś pomalować w sobotę także nie wypisuj inicjałami bo (usunięte przez administratora) wiesz jak mają małe stawki to dorabiają żeby godnie żyć co im pozostało jak tak się bydło szanuje ze nie można godnie zarobić bez nadgodzin

@Heh

Ja nikomu w portfel nie zaglądam ale żeby godnie zarabiać to trzeba powalczyć .Nie ze jedni nie będą robić sobót żeby udowodnić ze to oni jednak robią produkcje A drugi będzie zapierdzielal soboty i niedziele bo w sumie jestem (usunięte przez administratora) to inni niech pokazują a ja sobie dorobię .Jaka wy chcecie jedność pokazać jak wy chcecie coś wywalczyć dla samych siebie jak nie umiecie stanąć z sobotami na dwa trzy tygodnie żeby pokazać ze produkcja od was zależy .Wywalczysz podwyżkę nie będziesz musiał chodzić co sobotę do roboty będziesz mógł spędzić weekend z rodzina .Będziesz chciał iść po podwyżce do pracy czemu nie ale wtedy pójdziesz za lepsza kasę .Czy tak trudno to zrozumieć czy naprawdę wszyscy w tym zakładzie już do reszty maja tak zryte głowy ze nie widza ze do puki się nie postawimy to będą nami orać i śmiać się nam prosto w twarz jak robią to dzisiaj a Olek poklepie cie po ramieniu ale przecież możesz przyjść na nadgodziny poco ci wolny czas spędzony z rodzina jak możesz tu przy maszynie spędzać weekendy .To sobie tu jeszcze łóżka postawcie żeby już do domów nie jeździć .A co do tych biednych liderów z walcarek to co poniektórym to się tabela z grupami już w tym zakładzie skończyła wiec nie mów ze g...o wiem No biedactwa a co maja powiedzieć ci co robią za najniższa grupę ale syty głodnego nie zrozumie tyle w temacie Jak się ma ponad 600 za sobotę to jednak trudno postawić się i nie przyjść do pracy.Powino być tak pierwsze godne wypłat a potem niech każdy robi ile chce nadgodzin nawet niech do domu nie jeździ nic mi do tego ale godna pensja to podstawa i o nią chcą ludzie w bultenie walczyć

Killbill
@Ta

Bo tu wystarczy dac kartkę ze sobota to od razu będą sobie do gardeł skakać głupie penisy bo inaczej nie można nazwać ludzi którzy sprzedają swoje Ja za kilka sobot. W tym zakladzie nie było, nie ma, i nie będzie jedności Napewno nie na walcarkach bo tam pracują same pusie. Śmieją się z tloczarzy ale to Oni maja jaja na miejscu i ZAWSZE wywalcza o wiele więcej jak walcarze i niestety tak było, jest, i bedzie..

@Rumcajs

Ja mogę zrezygnować z podwyżki w tym roku Ale prezes i Pani z kadr out

Zarobki

Praca ok zarobki tragedia a pracuje żeby zarobić wiec wiadomo co myśle

Bozenka

Haha pani Bożenka sięgnęła już dna razem z całym zazadem bultenu, kpiac z pracowników i proponując im 160 zł brutto podwyżki śmiech na sali po 2 latach bez żadnej poprawy a słupki rosną roboty nie idzie przerobić. Bulten to już (usunięte przez administratora) byle by wyzyskiwać na ludziach a to ich 160 zł to mogą sobie wsadzić żenada. Pani Bożeno najlepsza decyzja dla pracowników było by pani odejście z firmy ponieważ jest pani przeciwko pracownikom a oni utrzymują pani ciepła posadkę jak można bych tak wrednym człowiekiem? Czy wogole można nazwać panią człowiekiem? Myślę że nie

Stary
@Bozenka

Więcej róbcie nadgodzin to dostaniecie ale podatek większy do zapłacenia a nie podwyżkę. Olać ich nadgodziny aż do dogadania się w sprawie podwyżek.

@Bozenka

Napisać list otwarty do właściciela niech wysyła delegata .I wtedy powiedzieć i dać przykłady jak traktuje się ludzi w tym zakładzie

Podwyżka
@Bozenka

Ludzie pomyślcie trochę. Ilu było kierowników za poprzedniego Prezesa?. Nowy pan Banach ma ich kilku więcej a każdy dostał oprócz stanowiska także odpowiednią pensję, to skąd brać na podwyżki dla "roboli". Przecież Szwedom trzeba przedstawić wyniki swojej pracy i się czymś pochwalić. Znaleźli sobie matoła w kadrach, co żadnej wypłaty dobrze by nie policzyła sama, ale tupet i "buzię" ma i odwala dla zarządu pożyteczną robotę. Związki Wam niczego nie załatwią naiwni. Dobrze to w tym zakładzie już było. Widać to również w komentarzach.

@Podwyżka

Przecież Polska ekipa zrobiła sobie z tego zakładu swój prywatny folwark .Do puki Szwedzi nie dowiedzą się co tu się wyprawia to nigdy nie będzie dobrze .Trzeba opisać brak narzędzi ,nie potrzebne setupa .Nękanie psychiczne i mobing u Pani K.M.Jak można wzywać ludzi na dywanik za swoją i innych kierowników na dywanik .Brak narzędzi ,gówniany materiał na którym nie można ujechać ,ale porządki najważniejsze .Jak wpiszesz 1h na brak narzędzi to mało ze wylądujesz na dywaniku u Pani K.M.to jeszcze masz przesrane u kierownika z kompletacji drę mordę po pracowniku za swoją nieudolność i brak narzędzi i karze wpisywać to na nie planowany prostuj .To znowu przesrane bo to pole należy do kierownika produkcji i ten znowu wyrzuca się na tobie czemu to jemu wpisałeś a nie na narzędzia czy wymiany .Jak mroźna pracować w takich warunkach spychologi tylko słupki się liczą nic więcej .Trzeba napisać do Szwecji i opisać ten cyrk w tym zakładzie a spotkania z Panią K.M i kierownikami innych działów do sądu pracy o nękanie psychiczne i mobing .Podobno już jest trochę nagrań z tych spotkań jak Ta Pani się odnosi do Pracownika i na Pana z kompletacji tez już coś jest wiec morze czas to wykorzystać .Pozdrawiam tych którym się jeszcze coś chce .Ps Jest już osoba która zasięgał opinii radcy prawnego na temat tych spotkań i jak najbardziej podchodzi to pod mobing bo pracownik jest sam przeciwko 3 kierownikom a czasem nawet dyrektorem i nie ma z nim timlidera który jest z pracownikiem przed 8 h i wie doskonale co dzieje się na maszynie a do tego każde zdarzenie na maszynie jest poparte komentarzem i wpisami na kompletacji .Nie można pozostawić bez echa ciśnienia kierowników kompletacji czy produkcji na pracownika ze ma nie pisać postojów w ich rubrykach żeby im się tylko słupki zgadzały to nie wina pracownika ze z pustego to nawet Salomon nie naleje .Jak nie ma narzędzi i odpowiedniego materiału to niestety nie ujedziemy produkcji nie ma ludzi na kompletacji koleji do szlifierza są po 1h albo dłużej ale nie wpisuj na oczekiwanie i brak narzędzi bo kierownicy zrośnie ci jazdę na drugi dzień .To ja się pytam gdzie wpisać te oczekiwanie i wymiany żeby cie człowieku któryś kierownik nie nękał i nie prześladował ze mu słupki wzrosły .

Eryk
@Ta

Przestawia się maszynę 4h,idziesz na kompletacje i nie ma nawet głupiego cechownika. Mało jest takich przypadków?

Niezgoda
@Ta

No i już teraz wszyscy walczymy ze sobą, smutne, bardzo , może więcej szacunku do każdego działu, człowieka, przecież każdy chce żeby było lepiej, może czas wspólnej rozmowy o problemach, bez dołowania, tych słupków co piszecie, pewnie wszystkie te niedoskonałości mają wytłumaczenie, może trzeba mobilizacji i chęci do dobrego działania, a nie paskudnej rywalizacji, szkoda że tak mało ludzi rozumie nasze problemy a wykresy statystyki zapominają ze tam na dole jest zwyczajny człowiek co chce pracować i tylko czeka motywacji i pomocy, a czasem zrozumienia, takie to proste a jednak nie do osiągnięcia!!!

@Niezgoda

Szacunek he he o jakim szacunku piszesz przecież bydło z hali ma je.... (usunięte przez administratora) .Pewien Pan z akwarium tak nazywa ludzi którzy pracują aby mógł wysłać ten towar który obiecał ze zrobi .Jaki szacunek jak traktują nas w ten sposób ze robisz człowieku setupa starasz się bo masz trudny wyrób żeby to poszło żeby było Ok i co .Ruszasz robisz 3000 śrub i pęka matryca idziesz wymienić i co i niema .Wiec pytam jak można wypuścić zlecenie z jedna stara matryca w narzędziu a zlecenie 300000 .Nikt nie ponosi odpowiedzialności za nic tylko bydło z hali ma za wszystko odpowiadać nikogo nie obchodzi ze się głośno mówi ze na czeskim materiale nie da się ujechać długich śrub .Siadają narzędzia wszystkie po koleji stoisz w kolejkach by polerować matryce ile czasu tracimy ile kosztują te narzędzia nas czas postoju nie mówię o bezsensownych strupach planowanie leży .Na maszynie na której idzie wyrób z materiału 8,5 przestawiamy na 10,5 a z 10,5 na 8,5 pytam się po co żeby tylko to bydło z hali miało więcej roboty bo naprawdę nie wiem jaki jest cel takiego upodlenia pracownika na maszynie .Przecież wystarczy przenieś zlecenia z materiałem 8,5 na jedna a z 10,5 na druga i bez problemu bez zamieszania z narzędziami mniej roboty dla kompleterów .Naprawdę szkoda szczepić języka .Najlepszym przykładem jest Pani Bożena która ma ludzi fizycznych za nic i to jeszcze perfidnie okazuje przy każdej okazji .Jakim trzeba być zakłamanym człowiekiem który nawet podczas rekrutacji mówi nieprawdę. .Ale tak to jest jak zakładem żądza emeryci i dążą do tego żeby jak najwiecej wyciągnąć dla siebie a zakład a co tam nas i tak już tam nie będzie jak go będą zamykać będziemy na emeryturce z zasłużenie nagrabionymi profitami a wy się martwcie i posprzątajcie ten (usunięte przez administratora) który wam po nas zostanie .Tak to jest jak się ma PRL we krwi prawda Pani Bożenko Panie Marianie Panie Piotrze Pani Krystyno Sprzedać załogę nowemu prezesowi za garść srebrników jak to ktoś tu już kiedyś napisał (usunięte przez administratora)to powinien się od was uczyć .Dobrze ze Szwedzi dowiedzą się o tym cyrku który się wyprawia w tym zakładzie zobaczymy jak wam Szwedzi urządza selfi tu kto będzie się śmiał ostatni Gorąca nie pozdrawiam wasze (usunięte przez administratora)z hali

Bezstronny

Chcesz zobaczyć jak nasi dziadkowie czyli się w (usunięte przez administratora) zapraszamy do Bulten Polska gdzie można jak to jest być pomiatanym, wyszywanym, zmuszanym do pracy w weekendy i poczuć się przy tym jeszcze jak małpa w zoo jak szlachta urządza sobie spacery by zobaczyć czy na wydziałach więźniowie systemy robią co im rozkazują. Serdecznie zapraszamy ludzi o mocnych nerwach.

HR

Zatrzymać maszyny i zobaczymy komu się zapali pod nogami. I może wtedy się kasa znajdzie dla ludzi

Ludzie
@HR

Żeby strajk byl legalny muszą to załatwić związki. Nie wiem na co czekają.

Zostaw merytoryczną opinię o BULTEN POLSKA S.A. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w BULTEN POLSKA S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy BULTEN POLSKA S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 151.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BULTEN POLSKA S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 101, z czego 11 to opinie pozytywne, 55 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BULTEN POLSKA S.A.
  • Bukietowa 60