Opinie o BULTEN POLSKA S.A. w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy BULTEN POLSKA S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w BULTEN POLSKA S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elementów złącznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BULTEN POLSKA S.A. w Bielsko-Biała

Witam, Jak stawka na początek dla magazynierów? Jaki jest system pracy na magazynie ? Czy można robić nadgodziny ?

Witam wszystkich, czy Bulten Polska ma przewozy pracownicze ? Czy dojazd do pracy na własną rękę.

Słyszałem, że operatorzy maszyn do tłoczenia śrub, zarabiają ponad pięć tysięcy brutto. Czy mogę liczyć na takie zarobki? Ile się trzeba uczyć, zeby tyle zarobić?

@Zainteresowany

5 tyś brutto? Chyba że stażem 20 lat, lub przy 3 sobotach w miesiącu, raczej liczył bym na początku około 3 600 brutto

Za 2017 rok miałem prawie 55000zł brutto razem z wszystkimi premiami. Pracuję tutaj 1.5 roku.

Tak to możliwe ale nie bez nadgodzin

Żona tłoczarza

No widzisz kochany , a teraz operator maszyny zarabia prawie 5 tysięcy netto ???? Pracując tu 6 lat prawie , a nie się obijając... Naprawdę nie ma co narzekać na firmę , widzę ile mąż dostaje dodatków , i ,że firma nie ma gdzieś pracowników ! Mąż nigdy nie narzekał na atmosferę , ma spoko kolegów a przede wszystkim ważne ,że praca stała na umowę na czas nieokreślony i nie zwalniają ludzi za byle co tak jak to w poniektórych firmach w Bielsku i okolicach !

Albin kamerdyner

Witam wszystkich byłych i obecnych pracowników. Czy na stanowisku technologa jest szansa na godne warunki i wynagrodzenie? Sporo osób na różne stanowiska szukają, jakieś czystki, masowe zwolnienia czy "aż tak dobre warunki", że trzeba uciekać?

Produkcja
@Albin kamerdyner

Aż tak dobre warunki że trzeba uciekac.

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie BULTEN POLSKA S.A. na stanowisko Recruitment Leader? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
Sam

I jak tam obozowicze z KL Bulten co tam ciekawego sonderkommando wymyśliło po spotkaniu ..?? Dalej kierownictwo nie widzi (usunięte przez administratora) jakiego narobiło ??

Wieprz 22

Witam czy są przyjęcia na produkcję w zakładzie w Wieprzu i jakie warunki dodam że 7 lat pracowałem w Hutchinsonie czy to coś podobnego ?

Miro

Bulten jest wyjątkową firmą tam trzeba mieć układy i wtedy masz się dobrze i robisz jak chcesz,nie ma drugiej takiej firmy .

@Miro

"Układy" mówisz? I ile % ze wszystkich zatrudnionych mogłoby je obecnie mieć? I tak pzt., skoro piszesz, że wtedy spoko się pracuje to czy każdy w teorii może je po prostu mieć? To wykonalne? I na czym one wgl polegają, bo to także jakieś pojęcie względne?

Rokki
@Barbara

30 po znajomości z czego kilku na bezczelnego po kierowniczej rodzinie. Nie muszę Ci pisać, że przysłowiowy Zbyszek z maszyny nigdy tego nie doświadczy. Nie jestem tu po to , żeby się z Tobą kłócić i sprzeczać , ale to jest takie bagno , temat nie jest w żaden sposób do obrony. Wystarczy na chwilkę postawić się w sytuacji po drugiej stronie. Czesto tak robię i wyobrażam sobie co myślą dzieci kierowników , ale ich infantylna postawa to jest skrzywienie rzeczywistości bo każdego dnia kiedy wstają do tej pracy wiedzą , że mają plecy, to jest chora postawa. Zawsze będę za "słabszym" pracownikiem i taka sytuacje będę negował

@Rokki

a nie, ja sie nie sprzeczam tylko pytam właśnie o co chodzi, bo w terenie chcę sie rozeznać. czyli tak dla podsumowania ci słabsi jakie mają obecnie warunki? na co w rzeczywistym ujęciu sprawy można się nastawiać zaraz po przyjęciu? jak szybko teraz rekrutacja przebiega tak właściwie?

Rokki

Cześć , jak tam dzieci kierowników ? Wszystko w porządku ?

Dla Wszystkich którzy myślą o aplikowaniu na różne stanowiska w „zakładzie” bulten. Ten „zakład” obieca Ci wszystko tylko po to żebyś przyszedł na rozmowę i JAKIMŚ cudem się zatrudnił a później ograbi Cię z godności, upodli, i doprowadzi na skraj załamania nerwowego w późniejszym opisie wszystko wyjaśnię. Ogłoszenie o pracy. W nim napiszą wszystko to co chcesz usłyszeć od stołówki, ubezpieczenia itp. po zarobki na poziomie 5000 tys brutto( jako fizyczny) TYLKO nie napiszą że te 5000 dostaniesz jako młody do 26 roku bo nie płacisz podatku, nie napiszą że szkolący Cię operator ma nie wiele więcej jak Ty(nawet z dodatkiem za szkolenie) i w finale jest ryzyko że nie powie Ci wszystkiego albo będzie Cię traktował jak potencjalne zagrożenie na maszynie( co jest TYLKO i wyłącznie winą zakładu i rządzących) bo jest ryzyko że po zdanym egzaminie zostaniesz na tej maszynie a On pójdzie na inna gdzie jest mało ludzi ( bo Operatorów nie ma WOGULE !!!!!) i tam będzie miał sajgon albo Ty pójdziez na lepszą maszynę bo też zdażają się takie przypadki że młokosy dostają awanse na lepsze maszyny .. Co jest UWŁĄCZAJĄCE dla Dobrych Operatorów. Rozmowa kwalifikacyjna To może pominę bo w tym „zakładzie” to jest Kabaret. Na pokazie procesu produkcyjnego pokażą Ci tylko naładniejsze, najlepsze i najcichsze maszyny i słynny tekst „... No widzisz tu wchodzą podkładki tu półfabrykat i wychodzi śrubka...” i tak 8 godzin. Tylko nie wspomną żeby to ustawić to stracisz nie raz 8 godzin, nie będziesz miał czasu się nie raz zjeść ani się wylać a już nie wspomnę o innych potrzebach .. Jakimś cudem się zdecydowałeś zatrudnic. Trafiasz raczej na maszyne na której jest najbardziej przesrane bo ktoś się zwolnił bo po prostu był zmęczony tym „zakładem” zależy wszystko od osoby szkolącej, ale ogulnie to nie chcą szkolić bo mieć „młodego” to niestety są same minusy. Częste wizyty kierownika zapytania co i jak i oczywiście presja ze po trzech miasiącach ma podjeść do egzaminu teorytycznego a po miesiącu najlepiej praktyczny i na głęboką wode, ma to plusy i minusy ale ogulnie to ktoś komuś natłukł młotkiem do głowy jakiś pierdół i z doswiadczenia KAŻDY Operator Ci to powie że to jest NIEWYKONALNE!!!!!! I żeby pojąc tą robotę musisz tyrać jak (usunięte przez administratora) kilka ładnych lat żeby zrozumieć co i jak !!!! Zostałeś sam na maszynie In nomine Patris, et Filii et Spiritus Sancti JUŻ PO TOBIE!!! Trafi Ci się setup i masz jakiś problem z narzędziami ( bo najczęściej to jest przyczyna) idziesz na „ kompletację” ten dział to jest tylko nazwa nie będe tu się za bardzo rozpisywał bo naprawdę braknie miejsca. Dział techniczny. To jest też tylko nazwa bo on nie ma nic wspolnego z działem technicznym. Było dwóch Naprawde Dobrych technologów został jeden (drugi wykoszystał mozliwość i uciekł do innego działu NAPRAWDE BRAWO!!!!) Co ten biedny Chop zrobi sam ?? Przed nim kilka lat odkręcania całego bajzlu jaki zrobiła słynna pani „K” która ma paten na racje i słynne „... co mi tu Pan (usunięte przez administratora) Jeszcze zostaje pan słynny JL który gdyby nie pani K to by dawno przepadł jak ciotka w Czechach. Wyroby jakie ten pan daje lub konstrułuje to jest zemsta. Nie potrafi nic wymyślić tylko działa na zasadzie kopiuj- wklej a nie daj bóg jak coś trzeba poprawić to nie wiem czy zdażyło się żeby zmiany naniósł na rysunek a już nie wspomnę że jak zmienią materiał i zaczną się różne problemy (nie z winy operatora) to słynne powiedzenie „ przecież wam to szło..” Jak już jesteśmy przy „przecież wam to szło” To nie da się wspomnieć o TO czyli nowe uruchomienie. Jakimś cudem wytłoczyli raczej udupcy... idzie na walcarkę jakiś cudem udupcy...znowu słynne „ to idzie jednorazowo ..” po drodze oczywiście nie nanieśli zmian jakie dokonali, zapomnieli o tym wszyscy po drodze i temat trafia na dno szuflady, nagle klient się obudził i potrzebuje 200 tys śrub i się zaczyna CYRK!!! I tu znowu na KAŻDYM kroku słychać słynne „.. przecież wam to szło..” O najczęściej odpowiedzialny technolog zrobi karpika i wielkie oczy, a nie daj bóg jak przeniosią wyrób na inna maszyne to już po ptokach i Operator zostaje sam jak palec, spychologia na każdym kroku i MUSISZ liczyć na siebie ale śmietankę będzie kto spijał ..??? Sami sobie odpowiedzcie na to pytanie to Ty raczej nie masz na co liczyć … Kierownicy A raczej Bączki jak są nazywani. Główny młody kierownik zwany „Morus” to jest najlepszy przykład osoby która nie powinna mieć opieki nad nikim ani niczym. Wiecznie wszystko nie pasuje rozdarty jak gacie w kroku, ważny jak kocie (usunięte przez administratora) na ściernisku. Nawet nie potrafią powiedzieć człowiekowi w prost że nie przedłużają umowy tylko jakieś podchody, przyjdz na pierwsza zmianę, musisz iść do działu kadr coś tam załatwić, zamiast powiedzieć otwarcie nie przedłużamy z panem umowy i tyle. Miał byś czas coś sobie poszukać a nie z dnia na dzień zostajesz sam na lodzie. O reszcie „kierowniczków” możecie poczytać w innych opiniach ( i WSZYSTKO jest prawdą !!!) CDN !!!

Ktoś
@Michał

Zapomniałeś dodać że tak zwany kier Morawiecki jest też bardzo nie fer w stosunku do wszystkich pracowników jednemu za brak wpisu w shop floor trzeba od razu zabrać premię i postraszyć go że następnym razem będą wyciągnięte surowe konsekwencje a inni we dwójkę na maszynie robią 50 000 śrub które nie są nawet zgodne z rysunkiem bo brakuje na nich czopa i nie ma żadnego wpisu w shoplor a maszyna żeby zrobić tyle śrub to musi iść przynajmniej dwie zmiany i naraz dziwnym trafem zdarza się że śruby są wyzłomowane pamięć zanika że cokolwiek takiego było robione nie wiem czy ktoś komuś tak mocno ssał że mu z mózgu to wysłał bo tego po prostu nie potrafię zrozumieć wszyscy się z niego śmieją że jest sprzedajny wybiórczy jeżeli na kogoś się weźmie to go będzie gnębił a jeżeli zada się konstruktywne pytanie a kierowniczek nie wie jak na nie odpowiedzieć to z takim ryjem wyskoczy rozedże się i wyjdzie albo każe tobie wyjść także bardzo fajne kierownictwo

Franek
@Michał

A czemu nie napisałeś o tym że dla oszczędności ci "panowie " nawet paczki dzieciom zabrali bo dzieci Bogu winne ducha za nieudolność w zarządzaniu dyrekcji, swinorze pierd... mogłeś napisać że mobbing i dyskryminacja w tym zakładzie jest na porządku dziennym że jak jesteś kumaty i trafisz na(usunięte przez administratora) maszynę do masz po 300 setapow na rok TAK ZGADZA SIE PO 300!!! I to nie z M8 na M8 tylko z M6x25 na M8x40 gdzie kręcisz 3 godziny jak nic A jak jesteś nieudolny i gówno umiesz to będziesz miał zlecenia po 500 tys i może 70 setapow na rok z M8x30 na M8x35 ... A jak się odezwiesz to usłyszysz " co ja tam mam dać jak on nic innego nie umie ustawić .." To KURW.. do zwolnienia AAAA zapomniałem że takiego ŁAJNA narobili że nikt za bardzo tu nie chce robić a Ci co przychodzą to jak na wycieczkę do Kołchozu ..Taka jest polityka majstra a kierownicy za bardzo nie mają pojęcia co w trawie piszczy bo skutecznie wszystko jest tuszowane przez cuda jakie są w kartach wypisywane ... W życiu bym nie przypuszczał że można zakład do prowadzić na takie DNO i niestety po raz kolejny sprawdza się powiedzenie że Tempe Polaczki potrafią drugiemu tylko SYFU narobić ...

Spiek

Dyrekcja Ci dwaj panowie to poprzednikom nawet nie powinni podawać papieru toaletowego, nie dostastają im do pięt jak pracuje w tym zakładzie ponad 15 lat i prawie cały czas na 1 zmianę to nie wiem czy widziałem „panów” 10 razy od kiedy są, mało tego przejdzie koło Pracownika z rękami w kieszeni jak gdyby się nic nie stało a ni be ani me widać że „panom” słoma z butów wystaję i że nie liczą się z nikim na hali wychodzą z prostego założenia „ jak nie Ty to ktoś inny” Poprzednicy zarówna jak P. Piotrowski jak i P. Karlsson nie pamiętam żeby nie podeszli i nie podali ręki (chyba że kręciłeś coś z maszyną). Ci Panowie mieli Klasę sami w sobie i niestety ale Oni zostali Legendami Bultenu w Bielsku Białej i nie wiem czy jest osoba która potrafiła być powiedzieć coś złego na Nich,a na nowych orzełków nie wiem czy znajdzie się ktoś co powie coś dobrego ( może poza panią Bożenką..) Chcesz się zwolnić to nie pozostaję Ci nic innego jak porzucenie pracy bo na wcześniejsze zwolnienie nie masz NAJMNIEJSZYCH SZANS!!!!! Może pisać pisma z prośbami możesz odmawiać litania, modlitwy KOMPLETNIE nic to nie da i właśnie to w tym zakładzie jest najbardziej UPADLAJĄCE !!!! Oni doskonale wiedzą że przyszły pracodawca może się nagle rozmyślić z różnych przyczyn losowych to Ty będziesz musiał pięknie ładnie wycofać wypowiedzenie (jak Ci pozwolą) i będziesz dalej w tym (usunięte przez administratora) Niech KAŻDY kto myśli o tym „zakładzie” i o aplikowaniu niech to dobrze przemyśli!!! Mało tego „panowie” kolejny rok bełkotają że kiepska sytuacja zakładu że mało roboty( a soboty puszczają) i pewnie znowu skonczy się na ściepkach a nie na godnej podwyżce a ich zdaniem inflacja to pewnie jakiś twór wyobraźni ...

Szkoda

Witam to co się dzieje unas w Bultenie to szkoda Gadać. Jedni Kradną na potęgę niektórzy (usunięte przez administratora) a najlepsze jest to że na drugich zmianach a szczególnie na nockach większość ucieka wcześniej do domu i dają kolega do odbicia karty żal żal żal a tym co uciekają dajecie nad godziny mają większy hajs większe możliwości a tym co zostają i pracują na 100% odmawiane są urlopy podwyższyli i wogule ehhhh

Czeresniak
@Szkoda

Szkoda, ze w sytuacji kiedy cały zaklad jednoczy się w sprawach podwyżek, kiedy chcemy wspólnie wywalczyć za nasza ciężka prace godna pensje to taki odklejeniec będzie pisał głupoty. Chłopie to nie 2018 rok… na 100 % to teraz idzie produkcja przy nowym systemie. Na 100% to robimy jak beduiny. Życzę Ci miłego dnia i mniej zawiści. Pamiętajcie koledzy o wspólnym celu a takich odklejencow szybko znajdziemy.

Wojtek.

Mam pytanie. Jak sa płacone nadgodziny w Bultenie? Jeżeli sa. Czy w weekendy tez sie pracuje, a jeżeli tak to jak jest płacony weekend? Proszę o informację. Pozdrawiam.

Ricz Piana

Witam, Chciałbym się zatrudnić w wilkowicach ewentualnie w radziechowach. Moje pytanie brzmi czy dużo tam pracuje dzieci kierowników ?

Cukier

Bulten to najgorsza firma świata zarząd to (usunięte przez administratora) i złodzie … nigdy nie przychodzicie tu do pracy zniszczą was psychicznie

Wojtek

Witam wszystkich. Proszę napisać jakie sa warunki zatrudnienia i placy dla nowego pracownika tj umowa, stawki. Oraz czy sa przyjecia do oddziału w Wieprzu. Dziękuję za wszelkie informacje.

Zenon

Czy w Bultenie w Bielsku-Białej na produkcji dla robotnika jest (usunięte przez administratora) praca i (usunięte przez administratora) płaca?

@Zenon

Układy w tej firmie ma jeden gość Bogdan.K chodzi do pracy jak znajdzie czas w życiu prywatnym, wpisuje że pracuje dwie zmiany i soboty a nigdy nikt go nie widział pełne 16godzin a w sobotę to chyba chodzi jego duch, wogóle wydział walcarek to jakiś samopas, każdy robi co chce i ile chce a kierownictwo przymyka oczy na to bo po co reagować jak jest ok.

Operator

Witam czy są stanowiska pracy jako operator wózka widłowego?

@Operator

Aktualnie chyba nie ale jak będą, a później będzie mało roboty to wózkowi lecą jako pierwsi. Później jak przyjdą znów zamówienia to dzwonią czy nie chcesz wrócić. Więc nie warto. Zresztą za 3400 na rękę.... Nie warto

@.

Poważnie dzwonią? Nie ma innych chętnych i dlatego tak jest? A zaproponowali kiedykolwiek lepszą stawkę czy coś, żeby zachęcić? i czy ludzie wracają czasami?

Michał CD

Tolek

Witam jak wygląda praca w utrzymaniu ruchu, jaki jest system pracy i wynagrodzenie. Może ktoś coś napisać. Dziękuję

@Tolek

Co do systemu pracy, to zależy jak się dogadasz. Generalnie jest elastycznie bardzo, jak komu pasują zmiany, jedni robią tylko 1 zmiany, inni zaś 2 i 3, czasem 1 i 3, a niektórzy wszystkie 3. Kwestia dogadania wewnątrz działu. Wynagrodzenie? Kwestia indywidualna raczej, ogólnie szału nie ma jakoś wielkiego, ale są zakłady dookoła, które płacą mniej. Nie jest źle.

Inżynier

Witam ile na start może liczyć początkujący inżynier z wykształceniem wyższym ? Jak wyglada praca

Zostaw merytoryczną opinię o BULTEN POLSKA S.A. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w BULTEN POLSKA S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy BULTEN POLSKA S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 151.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BULTEN POLSKA S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 101, z czego 11 to opinie pozytywne, 55 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BULTEN POLSKA S.A.
  • Bukietowa 60