Opinie o BULTEN POLSKA S.A. w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy BULTEN POLSKA S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w BULTEN POLSKA S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elementów złącznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BULTEN POLSKA S.A. w Bielsko-Biała

To jakie są najczęstsze przyczyny tego, że jednak kandydatowi się nie udaje i ten nie zostanie przyjęty do pracy? w jednym z ostatnich komentarzy poruszono taki temat lecz bez szerszego rozwinięcia a jednak chyba warto wiedzieć. Czy ktoś wie i napisze? na co uważać na rozmowie i jak się do niej przygotować, jakie macie porady?

Katarzyna

Sielskie wiedzie Pan życie, skoro zwykła rozmowa i niepodanie ręki przez panią rekruter jest dla pana istnym koszmarem. Proszę spojrzeć w lustro i jeszcze raz się zastanowić, jaka mogła być przyczyna nieprzyjęcia Pana do pracy.

Dyrektor

Zakład sięga dna, dyrektor wyłącza ogrzewanie na niedzielę na nad godziny, się dziwak mści chyba na nas, ludzie trzeba skończyć z nadgodzinami bo to już parodia co się tu dzieje. Oby szybko został zwolniony bo zakład padnie przy tym gościu.

Biedak
@Dyrektor

@Dyrektor i po co robicie tyle nadgodzin jak pan dyrektor powiedział, że wszystkie zyski (z którymi i tak by się nie podzielili) poszły w wasze nadgodziny. Takie gadanie to jest totalna porażka, ludzie robią nadgodziny żeby zakład nie płacił kar za postoje innych firm , a na koniec i tak to nasza wina bo nie ma kasy na święta. Zwolnić tego osobnika to może się coś poprawi bo działa na szkodę zakładu.

@Biedak

Tej roboty nie możecie mieć jakoś inaczej poukaldanej żeby właśnie tych nadgodzin nie było? a co jeśli więcej osób by pracowało? Czy to o jakieś inne sprawy teraz chodzi?

To jest taka sytuacja, że jak nie będą szły maszyny, to nie będzie realizacji zamówień - kary za opóźnienia. A jeśli maszyny idą, żeby zrealizować zamówienia - narzekanie, że nadgodziny dużo kosztują zakład. Jak się nie odwrócisz, to masz du*ę z tyłu. Już są podkręcane obroty na niektórych maszynach, co się szybko odbija na awaryjnosci niestety. Już pomijam, że na wiele prac związanych z serwisem maszyn wiecznie nie ma czasu, bo przegląd rzadko kiedy trwa dłużej niż dwa dni, a my poza wykonaniem tego przeglądu mamy jeszcze do utrzymania wszystkie pozostałe maszyny. Efekty tego są takie, że podnoszenie obrotów w nieskończoność skraca żywotność maszyny, zaczynają się bardziej psuć. Z tego nie ma dobrego wyjścia jeśli zlecenie już jest zatwierdzone. Jedyne rozwiązanie, które przyniesie efekt, to rozsądne planowane produkcji na miarę możliwości, a nie planowanie jej tak, jakby 100% maszyn robiło 100% dobrej produkcji przez 100% założonego czasu pracy. W tych wszystkich planach nie ma miejsca na setup, czy awarię, której też nie zawsze da się zaradzić w 5-10 minut. Zarządzanie leży. Dużo dobrego słyszałem o poprzednim dyrektorze, a ten...ten zaczyna prowadzić zakład po prostu po polsku.

wystarczy sięgnąć pamięcią za poprzedniego dyrektora...zagraniczne zarządzanie jest zdecydowanie bardziej mądre niż nasze polskie w stylu pracownik=(usunięte przez administratora). Widać to było na imprezach (usunięte przez administratora)

A tutaj ktoś przypadkiem nie napisał, że jakieś kary za opóźnienia mogą wtedy wystąpić? Jak właśnie tych nadgodzin się nie ogarnie czy cos? dziwisz się ze ludzie chodzą, ale to jakaś właśnie większa część je ogarnia czy prawie wszyscy? Co do kar macie w ogóle za cos innego jeszcze przyznawane?

Kary płaci zakład, jako dostawca podzespołów do produkcji, nie pracownik za to, że nie przyszedł na nadgodziny. Mam na myśli kary umowne za np. Postój linii produkcyjnej u docelowego odbiorcy (np. Jaguar), jeśli jakaś tam partia nie dojedzie. My nie mamy obowiązku chodzić na nadgodziny, ale wiadomo, że to są pieniądze, więc choćby (i chyba tylko) dlatego na te dodatkowe dni pracy się zgadzamy.

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie BULTEN POLSKA S.A.? Na Pracuj.pl jest 6 lipca kilka ogłoszeń.

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie BULTEN POLSKA S.A. na stanowisko Recruitment Leader? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
Zielka

Cześć. Łatwo jest się dostać do Bulten na operatora maszyn bez wcześniejszego doswiadczenia? Widzę oferty 5000 tysi na czas szkolenia, a po szkoleniu więcej. Czy tak faktycznie jest? Ciężko nowemu ogarnąć się na stanowiskach czy jest to do szybkiego załapania? I czy jest fest zapierdziel czy jest znośnie?

Produkcja
@Zielka

Hej, 2 lata nauki żebyś sam powolutku ogarniał ustawianie maszyny. Ludzi brakuje dużo więc dostać się łatwo ale nie polecam.

Zdziwiony
@Zielka

Taaa od razu 10tysiecy hahaha o 5 tysiach to można pomarzyć chyva że wszystkie soboty i niedziele i jeszcze po 12h ...na początek moze z jakieś 3.500 a po 20latach pracy....może ze 4.000 tak tu sie zarabia...

Barbara
@Produkcja

A ze względu na co nie polecasz? Bo na zarobki widzę, że narzekają ale czy w czymś jeszcze problem jest?

Rolok
@Barbara

Jak to na co narzekać? Zarobki to wiadomo ze marne jak na dzisiejsze czasy, jeszcze niech wczasy pod grusza i premie świąteczną zabiorą której zostało pare stówek. Ludzie się zwalniają po 20 latach pracy bo nie wytrzymują tutaj i ja tez się poważnie już nad tym zastanawiam. Teraz dodatkowo wprowadzili komputery nadzorujące prace maszyny, żeby mogli pracownika rozliczyć z każdej minuty, nowy kierownik zmianowy z Amsterdamu już zaciera ręce. (usunięte przez administratora) Dla wszystkich szukających pracy, omijać ten (usunięte przez administratora) szerokim łukiem właśnie z powodu takich ludzi. Chcesz coś zrobić idziesz na narzędziownie a tam nic nie ma. Potrzebujesz pomocy inżynieryjnej, ten dział nie istnieje tak naprawdę, słyszysz odp typu popraw ucinanie albo masz źle ustawione wprowadzanie bo nic innego nie potrafią wymyślić z powodu niskiego poziomu wiedzy, totalne uwstecznienie. Mamy nadzieje ze (usunięte przez administratora)w końcu pójdzie na emeryturę to może coś się zmieni na lepsze ale w obecnej sytuacji szkoda nawet czasu marnować na próbę podjęcia rozmowy rekrutacyjnej. Pozdrawiam załogę.

Śrubka
@Zdziwiony

Kochany , ile pracujesz w Bultenie ? Mój mąż pracuje prawie 6 lat i dostaje 4600 na rękę a by miał 5 k wystarczy mu jedna sobota w miesiącu i nie żadne 12 h tylko 8h... Po co kłamiesz ?

Barbara
@Śrubka

Czy ta kwota, którą Pani w tym momencie przytoczyła to jest z jakąś premią? I odnośnie tych 6 lat kariery to każdy otrzymuje tę samą podwyżkę czy tutaj udało się coś lepszego wynegocjować, że tamten Pan w ubiegłym roku miał mniej?

@Barbara

@Barbara pewnie kwota, która została podana jest kwotą netto całościowego przelewu bez nadgodzin. Zatem wlicza się premia regulaminowa, szkodliwe jedno i drugie i coś tam jeszcze (teraz z głowy nie powiem). Ja również nie narzekam na zarobki, w tym roku jeszcze ani jedna wypłata nie była poniżej 5000zł netto, a pracuję po 8 godzin, bez 12h zmian. Da się zarobić, ale nikt nie daje pieniędzy za darmo - jeśli potrafisz, to zapracujesz. Jak przychodzisz do pracy przesiedzieć 8 godzin to taka ta wypłata też będzie. Uważam, że jest sprawiedliwie. Pozdrawiam

Wojtek

@Pracownik możesz powiedzieć jak długo pracujesz, jaki wydział i który zakład? Noszę się z zamiarem zmiany pracy i może byłby sens przyjąć się do Bultenu.

@Wojtek

Pracuje w Bielsku niedługo ponad rok czasu, wydziału nie powiem, bo jest nieduży i od razu się będzie można domyśleć, jeśli czytają to pracownicy również. Niemniej jednak jestem normalnie fizycznym.

Stary Lis

Bredzisz synku bredzisz chyba że masz jeszcze nie skończone 24 lata i ci nie ściągają podatku. Albo (usunięte przez administratora)....w soboty i niedziele.

@Stary Lis

W styczniu za dwa miesiące pęknie 29 lat. Na wypłacie w tym roku najmniej miałem 5500 przelewu, a od okresu przy ostatniej podwyżce 6200 to minimum. Zależy czy zrobię dwie soboty czy jedną. I podatku nie ściągają do 26 roku życia, nie do 24. W tej firmie się da dobrze zarobić, mam porównanie do kilku zakładów z okolicy, nie tylko prywatnych ale i państwowych. Bulten nie jest idealnym pracodawcą i jak wszędzie tak i tu znajdzie się sporo powodów do narzekania, niemniej uważam, że finanse do nich nie należą.

Operator

Pracownik co ty (usunięte przez administratora) za farmazony. Czemu nie napiszesz ze nie jesteś tylko operatorem ale odpowiadasz za większość rzeczy. Jesteś operatorem .ustawiaczem . kontrola jakości która dopuszcza wyrób do produkcji . wózkowym który musi szukać wyrobu do produkcji . technologiem . Jak byś policzył te obowiązki które masz to nawet najniższej krajowej nie zarabiasz .

@Operator

Bo nie jestem pracownikiem, który pracuje jako operator na maszynie, ani nie jestem operatorem wózka czy też kontrolą jakości.

Operator

To napisz na jakim stanowisku można tyle zarobić ?

@Operator

Fizycznym, gwarantuję Ci. Napisać nie mogę, bo za chwilę będzie rozgadywanie i tak dalej, ale fizyczne. Nie ma wielu wyborów juz poza produkcją na zakładzie.

UR mówisz? A robota na tym jaka jest? mam na myśli zakres obowiązków co do płacy, bardziej czy mniej to adekwatne w odniesieniu do pozostałych stanowisk? Nie robiłem na nim i teraz pytanie czy by mnie douczyli normalnie czy lepiej zostać przy swoim i się nie przebranżawiać?

Cóż, jaka jest robota...prawdę mówiąc każda. Dosłownie, robisz wszystko. Trudno to ująć w jakichś ramach, dosłownie wszystko co mechaniczne. Czy da się nauczyć tak wchodząc bez praktyki i doświadczenia? Myślę, że tak, ale w jakimś prostszym zakładzie, bo tutejsze maszyny z perspektywy mechaniki są na prawdę mocno złożone i precyzyjne. Bez wcześniejszego doświadczenia nie sądzę by to było tu wykonalne. Duża ilość maszyn i mała ilość ludzi wymusza bardzo dużą samodzielność w działaniu, nie ma przestrzeni na "prowadzenie za rękę" za bardzo. UR to niewdzięczna robota, ale coś w życiu robić trzeba. Co do wynagrodzenia to nie wiem jakie jest w innych działach tak na prawdę całościowo, a nie podstawie jednej opinii, więc trudno mi się odnieść czy wypada to lepiej, czy gorzej w stosunku do pozostałych działów. Myślę, że adekwatnie, ale nie wiem czy to więcej czy mniej niż reszta ma.

były
@Zielka

Zależy na jakie maszyny trafisz...5000-6000 na rękę to chyba jak będziesz robił 6dni w tygodniu - no takich ludzi nie brakuje co żyją tylko pracą w tym ubustwie. Maszyny się sypią a są działy gdzie jak powiesz czy tam pójdziesz to każdy cię wyśmieje bo nikt tam robić nie chce na tym (usunięte przez administratora) Notoryczny brak pracowników. Brak możliwości awansów. Pracowałem tam 3 lata - o 3 za dużo. W Bielsku pracy nie brakuje.

@były

3 lata? I jak warunki pracy Ci się zmieniały przez ten okres ze jednak się tu jakoś trzymales? Piszesz o tych wiecznych brakach kadrowych, mimo wszystko ludzie i tak przychodzili chyba wiec ze względu na to? Zastanawiam się po prostu czy będzie jakaś opcja na poprawe calosci z warunków skoro od lat to wszystko funkcjonuje

Kiero

Standardowo zakład na minusie od kilku lat ta sama śpiewka. Ciekawe tylko jakim cudem jeszcze nie został zamknięty skoro nie przynosi zysków od tylu lat, czy może zarząd nas ładuje w kulki cały ten czas. Dziwne podejście do pracownika, na święta nie chcą dać nic a kiedyś to była prawie druga wypłata. Pod rządami nowego dyrektora to jest totalne (usunięte przez administratora), gość nie ma pojęcia o prowadzeniu firmy, a już nie wspomnę o specyfice produkcji, czepia się pracowników fizycznych, a największy problem to zarządzanie, planowanie i logistyka. Takiego nieładu jak jest teraz nie było tutaj nigdy. Zmiany należy wprowadzić najpierw od dyrektora, który jest gburowaty i niedouczony. A potem się zabrać za planowanie, a w szczególności za technologów (za panią MK, która powinna już być na emeryturze, postradała wszystkie rozumy)

Znaleźć ogłoszenie o pracę, które jest oznaczone na Radziechowy-Wieprz i aplikować przez to ogłoszenie.

Kandydat URa

Gdzie lub jak najlepiej dostarczyć CV ? Elektronicznie na e maila czy osobiście pod bramę ?

Wysyłam CV jednak kilkakrotnie brak odzewu z ich strony ? Dlaczego wrzucają oferty pracy , a brak odzewu z ich strony

@Kandydat

Na jakie stanowisko aplikujesz? Może warto zadzwonić, albo podejść osobiście do zakładu i przynieść CV do rąk własnych i wtedy coś ruszy.

Na stanowiska biurowe i cisza robią aplikacje a 0 odzewu po wysłaniu CV

Edzia
@Kandydat

Które stanowisko masz na myśli? Ciekawi mnie czy grupa rekrutująca jest podzielona na działy w tym zakresie? Teraz jak chciałam spojrzeć na oferty, to właśnie szukają lidera rekrutacji, może to powód chwilowych opóźnień? :D opisze ktoś prace na tym dziale, bo mnie zaciekawiła? Bez doświadczenia także warto uderzać?

@Edzia

notoryczne branie ,,po znajomości,, na stanowiska biurowe, kierownicze. Ciężko się przebić. Na produkcji jest kilka osób bardzo ambitnych, po studiach, z wiedzą z tz 1 ręki i im nie dano możliwości awansu. Zawsze trafia ktoś niby z przypadku a po czasie wiadomo kto od kogo...a wiedzy i kompetencji 0

@Kandydat

Dział HR nie kontaktuje się ze wszystkimi kandydatami, tylko z tymi, którzy mają odpowiednie kompetencje. Także prosze przeanalizować ofertę pracy i swoje cv, czy spełnia pan/pani wymagania.

Łon
@pracownik

Nie dano możliwości bo ludzi brakuję na produkcji . Nowi przychodzą i zobaczą na żywo jak wygląda praca (usunięte przez administratora), olej, mgła olejowa, hałas i poniżanie, zero komunikacji i uciekają młodzi starzy . Ciężka i bardzo odpowiedzialna praca.

Sas
@Kandydat

Bo szukają księci na białym koniu kadry wybierają ludzi na zasadzie jak im się Pan spodoba to zadzwonimy !!!!Śmiechu warte

byly

dziadostwo - praca obiecują cuda na kiju (usunięte przez administratora). jak się zwolnisz to jeszcze pyskują że masz czelności się zwolnić.

@byly

A jakie są zasady na wypowiedzeniu? Czy przypada tutaj standardowy miesiąc czy może elastycznie podczas podpisywania umowy to ustalasz? Są jeszcze jakieś inne ustalenia / spostrzeżenia, na które warto zwrócić uwagę? Ostatnio dla przykładu Recruitment Leader był potrzebny. Ile w tym przypadku się zarabia? Tez widełek brak

Witam, czy praca jest również dla kobiet? Czy jest to praca ciezka i na jakie zarobi plus minus można liczyć?

Kandydat UR

Witam. Czy jest obecnie rekrutacja na UR? Jaki system pracy jest na UR? Na jaką stawkę można liczyć na początek jako mechanik? Pozdrawiam

@Kandydat UR

System pracy to zgodnie z umową 3 zmiany, jednak zależy jak się dogadasz, co będziesz miał za zadanie robić i tak dalej - kwestia do dogadania co do zmian konkretnie. Czy jest obecnie rekrutacja to nie bardzo, jeśli nie ma na internecie ogłoszeń to nie ma rekrutacji, a co do stawki, to zależy od doświadczenia z jakim przychodzisz.

AAA

Czy od nowego roku są planowane ogólne podwyżki? mnie również będzie interesowała sytuacja na dziale lecz dopiero od kolejnego roku. Co do naborów, z tego co piszesz oznacza, że nie będą one stałe? Jak dla przykładu podeślę cv w ciemno to nie mam co spodziewać się jakiejś zwrotki lub uwzględnienia kandydatury w kolejnych naborach?

@Kandydat UR

jest jedna oferta pracy do UR w Wieprzu. Jak już ktoś wspomniał, stawka zalezna jest od doświadczenia,

Rysiek

Witam moglbym się dowiedzieć jak wygląda praca na produkcji śrub?

Brak możliwości awansu. Pracownikom z kwalifikacjami nie dadzą szansy . Raz słyszysz że jesteś za dobry, raz że za słaby... raz że nie ma ludzi do zastąpienia na twoje stanowisko. Nie tędy droga, na szczęści ofert pracy nie brakuje.

Witam chciałbym zapytać pracowników co sądzą o systemie motywacyjnym , który był bardzo promowany przez Panią podczas rozmowy o pracę, a dokładnie o awansach wewnątrz firmy oraz możliwym rozwoju. Od dłuższego czasu nie da się ukryć, że przychodzą ludzie tak zwani "po rodzinie" i to oni są rzucani po kilku miesiącach pracy do biura. Pięknym przykładem jest dziewczyna z selekcji , która popracowała miesiąc po czym wskoczyła na fikcyjnie wykreowane miejsce do biura. Z tegorocznych co mi wiadomo to jej brat tym samym syn kierownika z Bielska jest przymierzany do skoku za biurko. Co Wy moi drodzy o tym sądzicie , czy tak waszym zdaniem powinno to wyglądać ? Kolejne pytanie do naszych Pań z HR z Bielska Białej, czy nie jest wam zwyczajnie głupio podpisywać takie lukratywne umowy z dziećmi waszych kierowników , co wtedy czujecie ? I ostatnie pytanie do samych niezainteresowanych , czyli tak zwanych dzieci lepszego Boga, czy nie jest wam głupio i lekko wstyd pracując z ludźmi , którzy mają nadzieję na "coś lepszego " na umowie , czy chęć rozwoju ? Nie jest wam wstyd ? Znalezlibyscie sobie pracę gdzie indziej , a nie szli zwyczajnie na skróty po rodzince śmiejąc się w twarz osoba, z którymi pracujecie . Bardzo proszę o reakcje pod tym postem a w przyszłości nie omieszkam napisać pięknego maila po angielsku do Pani z HR w Szwecji w celu rozwiązania problemu .

Benny

To prawda, akurat mam przyjemność pracować na tym stanowisku co synek. Motywacja po (usunięte przez administratora)zygać się chce

Nana

Któryś kierownik jeszcze planuje wkręcić swoje pociechy? Tego typu sytuacje należy poruszać i rozwiązywać szczególnie w takich zakładach jak bulten. Rozumiem małe prywatne firemki, ale w takich firmach to wstyd i wiocha

Lila a co żal Ci tyłek ściska ???? że to nie Ciebie wybrali jak nie wiesz jak było to się nie wypowiadaj na pewne tematy a pracy jest dość po firmach i zawsze możesz sobie Ją zmienić może w innej firmie Cię docenią

Blabla

Obserwując od wielu lat problemy ludzi z okrojonymi ambicjami, mających problem jedynie z własnym sobą i szukających wsparcia u ludzi z podobnie niskimi zapędami o rozwój osobisty, polecam tylko jedno- idź do doradcy zawodowego po pomoc bo ewidentne nie radzisz sobie sam/ sama ze sobą droga Lilo, a tym bardziej ze swoją karierą zawodowa

Oper

Na układy nie ma rady, tylko dziwie się jak tacy ludzie mogą pracować i spojrzeć ludzia w oczy no ale tacy to bez ambicji są żeby dojść do czegoś samemu tylko liczą że mamusia albo tatuś wszystko im załatwią.

Haha
@Oper

Pewnie bo oni nic nie robią szczególnie chłopak ‚syn Boga’ ???? patrzcie siebie i zacznijcie robić to tez może kiedyś was ktoś doceni

Ree
@Oper

Mam jeszcze nadzieję,że ta potworna nagonka to powikłania psychiczne po covidzie. Tera będziemy się nawzajem kopać po kostkach tak na forum ubliżać i stwarzać problemy? Powiem Wam coś. Przykre jest to ,że pracujemy ze sobą,a żyć nie potrafimy.

Lea

Nie wiem co sobie chcesz udowodnić tym wpisem ale daj sobie spokój i nie jedź po młodej dziewczynie Ciekawa jestem kto Tobie pomógł żeby dostać tą prace bo wątpię że dostałaś się od tak Sama a jak będziesz pisać już że skargą do Szwecji to wspomnji o naszych podwyżkach

Hehe

Lilo :) coraz częściej spotykamy osoby, które nie mogą znieść powodzenia innych, nie mają ambicji i pomysłu na siebie. Widocznie chciałabyś/chciałbyś być na miejscu tej dziewczyny, której ewidentnie zazdrościsz. Niestety, ale radzę udać się do specjalisty. Widać, że masz ze sobą duży problem. Zamiast interesować się czyimś życiem, to lepiej zajmij się swoim. Czas ucieka.

Alba

Przecież firma finansuje studia wiec nikt Ci nie broni z tego skorzystać. Każdy z wyzszym wykształceniem bez problemu zajmie stanowisko umysłowe w naszej firmie.

Współczuję

Chłopak u nas na pakującej robi już ponad rok, jest normalnym młodym gościem, chce mu się pracować i nie uznaje się za nikogo lepszego. Robiłem z nim długo na jednej maszynie i złego słowa nie mogę powiedzieć. Jeśli z biurem to prawda, spoko, po to studiuje żeby mieć lepsze stanowisko. Dziewczyny nie znam, ale słyszałem, że nie wyglądało to tak jak napisałaś/eś. Ludzie tacy jak ty zostali stworzeni do narzekania i zazwyczaj mają bardzo smutne życie. Współczuję.

Cwok

Pracowałam z dziewczyna i bardziej wyluzowanej osoby nie znam nigdy nie usłyszałam z jej ust ze ma tate kierownika. Pracują jak każdy inny człowiek a kopiesz cwoku dziure na sile próbujesz udowodnic swoją racje a nawet ich nie znasz zastanow sie nad soba bo zazdrosc nic ci nie da w zyciu

Upo

Ja też pracowałam z nią ???? pikna, młoda,a przede wszystkim mądra i dobra dziewczyna. Także nie kompromituj się więcej i popatrz ty w lustro radzę. Ciekawe co zobaczysz jak już otworzysz oczy. Zazdrość gubi człowieka!!!

Pozdrawiam

Na skróty po rodzince? Pracując jak każdy inny człowiek, na skróty po rodzince :D No bo wiadomo, nie mógłbyś pomóc swoim dzieciom znaleźć pracy, bo mam nadzieje ze dzieci nie masz, bo byłyby bardzo biedne z takim rodzicem. Licze na to. ze sprawiło Ci satysfakcję to co napisałeś/ napisałaś bo widać że musiałeś poświecić sporo swojego cennego czasu żeby skleić opinię która i tak jest niezbyt logiczna. Najbardziej w tej opinii uraziło mnie pytanie czy nie jest wstyd ludziom którzy z nami pracują, a czy Tobie nie jest wstyd, że z tak beznadziejnym charakterem kroczysz po ulicy? Zawiść ludzka nie zna granic. Życzę więcej powodów żeby cieszyć się z życia, bo ciągłe narzekanie jest przereklamowane! pozdrawiam serdecznie, córka Boga:*

@Hehe

Tak się składa, że na moje miejsce w pracy nie narzekam i wcale nie chciałabym znaleźć się na ich miejscu. Wiem, że równie dobrze poradziłabym sobie gdzie indziej. Na swoje miejsce pracowałam latami , nie idąc drogą na skróty. A wnioski i moje zdanie na ten temat wyciągam z pierwszej ręki od ludzi pracujących w wilkowicach, którzy dostrzegają pewna niesprawiedliwość. Pozdrawiam

Hehe

Wilkowice z dużej litery kochana.

Lila
@Pozdrawiam

To, że w ogóle nie zrozumiałaś mojej wypowiedzi zupełnie mnie nie dziwi :D . Widzę problemy z czytaniem oraz logicznym rozumowaniem u Ciebie koleżanko . Proszę , zanim wyślesz post przeczytaj go chociaż raz

Oli
@Pozdrawiam

Brakło rodziny , żeby przebić łapkami w dół xD

Bus
@Pozdrawiam

Każdy inny człowiek bez doświadczenia nagina 3 lata zanim dostanie się na tego typu stanowisko do biura. Lub składa stosowne CV i jest wybierany spośród kilku kandydatów - o czym Ty w ogóle piszesz , pisząc " jak każdy inny człowiek" . Powiedz to swoim koleżanka z selekcji , które ugrzęzły tam już x lat

jack

babska się czepiają bo mloda dziewczyna a tam wszyscy są po znajomościach

o
@jack

w samo sedno

Ciekawe
@jack

Gościu nie stare baby tylko normalni ludzie .. i co Ty pierdzielisz, że ludzie po znajomości w bultenie wszyscy są . Co ten zakład to jakiś jedyny w Bielsku , stawki gówniane jak za taką robotę, człowieku idz wylizac poslad. widzę brak jakiegokolwiek uargumentowana 0 argumentów broniących nepotyzm.. napiszcie wielcy obrońcy nepotyzmu ( bo inaczej nie da się tego nazwać ) jakim prawem ludzie ze znajomością mają lepsze stawki i dostają miguśiem awanse . ARGUMENTOW MACIE 0 JAK WASZE KOLEZANKI Z HR przekrzyczeć , zagłuszyć , zakopać pod dywan. Dziękuję za uwage

pracalancut@interia.pl
@Ciekawe

W firmie z Łańcuta płacą od 5000 - 8000 zł brutto na sam START + zapewniają mieszkanie firmowe na start pracy. Jeśli ktoś jest zainteresowany zachęcam do kontaktu (mail w nicku) :)

;-)
@Ciekawe

Nie popieram ale normalni ludzie nie wypisują o innych anonimowo na goworku;-)

swojak
@Nana

W prosperplaście jest podobnie...na intratne stanowiska tylko pociotki i znajomi znajomych...to obok Bultenu...więc to może jakaś choroba.. he he

Nepo nepo
@Pozdrawiam

Napiszę Ci koleżanko po kolei co by temat był zrozumiały bo stanowisko nie koniecznie odzwierciedla logiczny tok myślenia :) . 1. Każdy "inny" człowiek wysyła CV rozgląda się , szuka pracy. Na stanowisko do biura jest wiele wiele chętnych , dlatego zazwyczaj jest mocno pytany o różne rzeczy - często podchwytliwe. Czy Pani kojarzy takie coś na rozmowie o pracę ? 2. Nie , nie pomógł bym swoim dzieciom w tak przykry, oczywisty oraz perfidny sposób dla ich przyszłych współpracowników. Skoro ktoś studiuje to prędzej czy później wyląduje na fajnym stanowisku. 3. Wstyd Pani o której mowa, nie współpracownikom. A tu się kłania myślenie, również logiczne. 4. Nie zna Panna moje charakteru, wyrażam swoją opinię, która jest w 100% prawdziwa . Wow, że w ogóle Pani ujęła takie coś w swoim komentarzu. 5. To tak w ramach wyjaśnienia bo widzę, że się Panna jara się tym sarkazmem. "Dzieci lepszego Boga" to bekowe stwierdzenie dla "bananów"

Pol

Wiem z obserwacji w innych zakładach, że osoby takie to minimum kompetencji i wiedzy. Trudno opisać je przyzwoitymi słowami. Kompletny brak kręgosłupa, więc reszty się nie spodziewajcie.

Dokładnie
@Pol

Masz rację , ale mnie dziwi tylko skad tyle komentarzy broniących - a wiem wiem to tak jak w putinowskiej rosji banany (dzieci, a może nawet sami rodzice :D ) się poodpalałi i próbują zagłuszyć i weprzeć tutaj opinii publicznej , że to takie jest normalne jak mamusia i tatuś pracę i awanse załatwiają

Judasz

Mobbing to temat tabu w bultenie a kiedyś za starego prezesa tego nie było był jeszcze stary dyrektor który znał się na robocie a potraktowali go strasznie jak odchodził był surowy ale sprawiedliwy i wyjątkowy

Olaf

Rozmowa rekrutacyjna to masakra,Pani Kadrowa Bardzo nie miła, Bardziej odtrąca nowego pracownika aby się przyjoł do pracy Ta Pani za takie zachowanie w stosunku do osoby która chcę się przyjąć to powinna być z roboty wywalona pierwszy raz się z takim czymś spotkałem

Nik

Niestety brak możliwość awansu, pomimo znajomosci procesu z 1ręki tłumacząc że albo awans mało wartościowy dla ,,robola,, albo że brak aż takiego doświadczenia... żenujące. Później się okazuje że wskoczył kuzyn, brat co (usunięte przez administratora).wie

Woofinden
@Nik

Witaj Nik, masz absolutną rację. Niestety często bywa tak, że awanse z tak zwanej (usunięte przez administratora)prowadzą do zgorszenia oraz braku motywacji u pracowników. Minął ponad rok od mojego posta tutaj i temat jest ciągle aktualny . Natomiast pomimo tej początkowej nagonki na ten post ( co jest po prostu niesamowite,l niezrozumiałe i pokazuje zgniliznę ) ludzie nie dali się zakrzyczeć oraz ulec krokodylim łzą dzieciaczków oraz ich opasłych obrońców.

kamil

Witam,jak wygląda sytuacja z szatniami i stołówką ? Jest brudno czy zachowany jest porządek ? Można skorzystać po zmianie z prysznica czy jest tylko przysłowiowy zlew aby umyć ręce i twarz ?

@kamil

Na szatni jest dostęp do pryszniców, wiadomo przybory kąpielowe (klapki, żel pod prysznic, ręcznik) we własnym zakresie, ale prysznic można sobie normalnie wziąć i jest ich na tyle dużo, że nie czeka się w kolejkach na koniec zmiany. Co do stołówki to jest czysto, jest klimatyzacja, jak ludzie nie nabrudzą na stolikach to jest też czysto. Wszystko gra.

Stołówka

Klima może i jest na stołówce ale panie kadrowe cały czas się tam czepiają i przestawiają ta klimatyzację, tak że na zewnątrz jest przyjemniej postać niż na stołówce coś zjeść bo jest zbyt ciepło czasami. Klimatyzację powinni ustawiać pracownicy którzy korzystają ze stołówki a nie panie które biorą jedzenie do biura

Zośka

Jak się pracuje na HR? Pytam, bo widziałam opinie sprzed paru dni od jednej osoby, która twierdziła, że słała aplikacje ale na żadną nikt się nie odezwał. Czy tak dużo osób jest do obsługi? Jak praca na dziale jest teraz zorganizowana i jakie są zarobki?

Witam ile trwa z reguły rekrutacja ? jeśli wyślę swoje CV to po jakim czasie należy spodziewać się odpowiedzi z ich strony ? Proszę o udzielenie informacji.

Zapytanie

Witam, dlaczego tak często widnieje oferta pracy na stanowisko szlifierz? I jak wyglądają te szkolenia stanowiskowe? W jakich godzinach i przez jaki okres?

Witam myślę nad aplikowaniem na stanowisko specjalisty ds obsługi klienta. Na jakie zarobki mogę liczyć ? Czy jest szansa zarabiać 4-5 tys na rękę. Jakie godziny pracy ?

Zostaw merytoryczną opinię o BULTEN POLSKA S.A. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w BULTEN POLSKA S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy BULTEN POLSKA S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 151.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BULTEN POLSKA S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 101, z czego 11 to opinie pozytywne, 55 to opinie negatywne, a 35 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BULTEN POLSKA S.A.
  • Bukietowa 60