Opinie o Aviomechanika Sp. z o.o. w Kozy

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Aviomechanika Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Aviomechanika Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pojazdy specjalistyczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aviomechanika Sp. z o.o. w Kozy

Zainteresowany Nowy wpis

Witam Na jakie zarobki można liczyć w tym momencie na stanowisku tokarza/frezera CNC oraz jak wygląda sytuacja z nadgodzinami

Pracodawca Nowy wpis
@Zainteresowany

Witam, Na tym stanowisku oferujemy stawkę w zakresie 27 zł - 45 zł/godz. brutto, w zależności od umiejętności i doświadczenia. Praca w nadgodzinach jest możliwa.

Jaka jest umowa w firmie Aviomechanika Sp. z o.o.? Wiecie, czy jako Tokarz zatrudniają na umowę zlecenie?

Pracownik Nowy wpis

Witam, Zatrudniamy tylko na umowę o pracę. Pozdrawiam

Praca tokarz

Witam, czy obecnie szukacie kogoś na stanowisko tokarz cnc???

Czy w Aviomechanika Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Witam, W okresie próbnym są zawierane umowy o pracę na okres trzech miesięcy.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Aviomechanika Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Potencjalny nowy pracownik

Widzę, że szukają ślusarza. Może ktoś mi odpowiedzieć jak wygląda praca na tym stanowisku? Widełki zarobków to 26-35zl brutto - czy rzeczywiście można liczyć na takie pieniądze?

Aviomechanika Sp. z o.o. poszukuje pracownika na Tokarz. Czy stanowisko Tokarz wymaga nadgodzin?

Praca na stanowisku tokarz jest trzyzmianowa od poniedziałku do piątku, czyli teoretycznie nie ma możliwości pracy w nadgodzinach. Nadgodziny pojawiają się w momencie jeżeli zmiennik w gnieździe idzie na urlop lub chorobowe.

Barbara

Czyli pomijając sprawy losowe wywołane chorobami to można się ugadywać teoretycznie na cykliczne nadgodziny? Tutaj chyba nie ma przypisanego zmiennika czy ludzie są teoretycznie jakoś dobrani? Ilu Tokarzy pracuje? I te nadgodziny to jak są liczone?

Abc

Witam,jest ogłoszenie w sprawie pracy,faktycznie stawka jest między 28-36zl brutto,chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca,czy jest ciężko itp.

Zuzanna

W której piramidzie finansowej dostajesz umowę o pracę? Chyba że jest inaczej, niż na stronie w ogłoszeniu napisali? :D Albo po prostu nie rozumiesz znaczenia terminu, czemu go tu używasz?

Zuzanna

Witam, jeszcze niedawno widziałam, że była tutaj mowa o jakiejś rekrutacji. A czy można wiedzieć, na jakie stanowiska teraz jest szansa się dostać, o ile w ogóle poszukują rąk do pracy? Będę wdzięczna za każdą wskazówkę, oczywiście chodzi o jakąś pracę dla pań

Zmieszany

Składałem cv do pracy. Dostałem telefon, nie mogłem odebrać ale oddzwoniłem 10 minut później na co pani po drugiej stronie że ona do mnie nie dzwoniła i że ktoś być może przekierował połączenie i do widzenia. Normalnie zdębiałem

Tomasz
@Zmieszany

Dziwna sytuacja. Skoro wyświetliło ci się od nich połączenie to na pewno dzwoniła. Może że obraziła że nie odebrałeś? Ludzie są różni. W końcu do ciebie jeszcze raz zadzwonili czy dałeś sobie spokój z firmą?

fun
@Tomasz

Obraziła? Haha.

@fun

A co? Nie maja ludzie uczuc myślisz?

@Zmieszany

Pani do której się Pan dodzwonił to sekretarka, która obsługuje ok 200 osób w grupie firm. Zapewne dzwonił do Pana Szef Produkcji z numeru wewnętrznego, który jest taki sam jak do sekretariatu. Widocznie sekretarka nic nie wiedziała o rekrutacji stąd jej zdziwienie. Zawsze może Pan napisać email z prośbą o ponowny kontakt: info@aviomechanika.pl

Poszukuję zatrudnienia na Operator. Aviomechanika Sp. z o.o. oferuje taką pracę. Czy zdarza się zmiana formy zatrudnienia w późniejszym czasie?

Witam, aktualnie firma poszukuje tokarzy CNC. Jest możliwość przeszkolenia. Firma oferuje na początek trzymiesięczny okres próbny. Po okresie próbnym umowa o pracę najczęściej roczna lub na czas nieokreślony. Wszystko zgodnie z kodeksem pracy. Dobre warunki pracy (hala klimatyzowana) + dodatkowe benefity np. karta multisport oraz pakiet medyczny. Możliwość pracy w nadgodzinach. Dodatkowo premia miesięczna za jakość i wydajność.

Honorata

A praca w nadgodzinach jakoś lepiej płatna? ;)

Cała prawda

Gorąco nie polecam pracować w firmie aviomechanika . Jeśli ktoś zamierza podjąć tam pracę proszę czytać dalej . Ogółem praca w firmie wymaga wielkiego zaangażowania oraz skrupulatności i ogromnej dokładności w tym co się wykonuje . Ogromne wymagania za stosunkowo jak najniższe pieniądze, ale tak naprawdę to nie jest najgorsze. I nie chodzi o to w tym poście żeby oczernić całokształt firmy oraz ludzi którzy tam pracują , ponieważ ich bardzo szanuję . (usunięte przez administratora) . Kamery umieszczone bezpośrednio nad głową (usunięte przez administratora) Można by jeszcze wiele złych rzeczy pisać ale wydaje mi się że nie ma sensu , tam i tak nic się już ku lepszemu nie zmieni. (usunięte przez administratora)

Jojo

Widzac oferty pracy czego mozna sie spodziewac? Zarobki? Social?

John

Gdzie robiłeś na produkcji?

Szczery1

W firmie nie ma osoby, która zarabia najniższą krajową. Ta informacja to absolutne kłamstwo. Podwyżka w firmie następuje wraz ze wzrostem umiejętności pracownika i jego samodzielności. Firma działa w 100% zgodnie z kodeksem pracy. Gorąco polecam pracę w tej firmie.

admin

Na jakim stanowisku najlepiej jest pracować w firmie Aviomechanika Sp. z o.o.? Czekamy na Twoje opinie!

Zostaw merytoryczną opinię o Aviomechanika Sp. z o.o. - Kozy

• Jak się pracuje w Aviomechanika Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aviomechanika Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aviomechanika Sp. z o.o.?

Aviomechanika Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Wyzwolenia 550A
    43-340 Kozy