Opinie o Mostostal Warszawa S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Mostostal Warszawa S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Mostostal Warszawa S.A. o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mostostal Warszawa S.A. w Warszawa

mostostalowiec

Prawo Pracy w tej firmie jest pojęciem abstrakcyjnym. Dziennie nadgodzin minimum 3 (oczywiście nie rozliczane), zaległe urlopy z 3 lat bez możliwości ich wykorzystania, parę lat pracy i żadnego szkolenia poza obowiązkowym bhp, a słowo premia to nie istnieje nawet na święta. Do tego malownicze podróże na budowy na drugi koniec Polski oczywiście bez delegacji i samochodów. To są warunki pracy w mostostalu i dotyczy wielu osób z dużym stażem, o których można powiedzieć, że przyczyniły się dla firmy. Zresztą teraz niby "stawiają na młodych". Wiecie dlaczego? Bo starsi pracownicy już wytrzymać nie moga i sukcesywnie odchodzą, a młodym się wydaje, że ta nazwa to dobra marka. Stąd takie zatrzęsienie ofert pracy. Nie polecam, praca w tej firmie grozi frustracją - pracownik z 5-cio letnim stażem.

atlas

Specjalista, Dział Analiz i Rozwoju, płaca b.dobra powyżej średniej, świetna atmosfera pracy, praca lekka głównie pisanie maili i załatwianie prostych spraw, angielski wymagany im wyżej tym lepiej bo używa się codziennie

Student

Witam, Jak obecnie wygląda sytuacja w firmie? Chciałbym kandydować do niej na stanowisko inżyniera.

Życzę Mostostalowi jak najlepiej jako powykonawca znam wiele firm budowlanych, ale tylko tej firmie mogę z czystym sercem wydać pozytywną opinię. Dobrze wykonana praca tylko w tej firmie została w całości zapłacona i doceniona przez jej szefów. Powodzenia i podziękowania. Niech dobry los Wam sprzyja.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Mostostal Warszawa S.A. na stanowisko Kierownik Robót Konstrukcyjno-Budowlanych? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
GLOBAL INKASO

Global Inkaso oferuje szybką, tanią i skuteczną windykację należności na każdym etapie sprawy. Specjalizujemy się w windykacji w branży transportowej!! Profesjonalnie reprezentujemy Klienta zarówno w postępowaniu polubownym, postępowaniu sądowym, jak również w postępowaniu egzekucyjnym.! Posiadamy szereg wypracowanych metod działania w zależności od stopnia trudności powierzonych spraw W celu zapewnienia jak najwyższej skuteczności windykacji wierzytelności, dostosowujemy strategię działania do określonego rodzaju spraw, jak i oczekiwań Klienta. Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych, a wynagrodzenie prowizyjne należne jest wyłącznie od wyegzekwowanej kwoty (succes fee). (usunięte przez administratora)

xxxx

Też byłem pracownikiem Mostostalu z przelewami było ok zawsze na czas,co do atmosfery podzielam opinie,no cóż tak już jest w korporacjach, da się wytrzymać.W Polsce nie mamy stabilności (my budowlańcy, i nie tylko) i tu jest problem.Wałki korupcje wszędźie są nic nowego.Nie mniej jednak chętnie bym tam chciał pracować z powrotem.Nie każdemu da się dogodzić, wiadomo lekko nie jest.A zarządzanie nie należy do banalnych spraw (ci u góry też mają ciśnienia)tyle że lepsza pozycja i kontrola nad wszystkim ja ich rozumiem.Lepiej pracować i narzekać niż wcale nie pracować.Pozdrawiam wszystkich. xxxx

GLOBAL INKASO

Global Inkaso oferuje szybką, tanią i skuteczną windykację należności na każdym etapie sprawy. MAMY DOŚWIADCZENIE W WINDYKACJI MOSTOSTALU WARSZAWA! DZIAŁALIŚMY W IMIENIU WIERZYCIELI! Profesjonalnie reprezentujemy Klienta zarówno w postępowaniu polubownym, postępowaniu sądowym, jak również w postępowaniu egzekucyjnym.! Posiadamy szereg wypracowanych metod działania w zależności od stopnia trudności powierzonych spraw W celu zapewnienia jak najwyższej skuteczności windykacji wierzytelności, dostosowujemy strategię działania do określonego rodzaju spraw, jak i oczekiwań Klienta. Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych, a wynagrodzenie prowizyjne należne jest wyłącznie od wyegzekwowanej kwoty (succes fee). Zapraszamy do kontaktu: Global Inkaso ul. Ostrowskiego 30 lok. 304 53-254 Wrocław tel.: +48 71 79 66 000 kom.: +48 608 691 334 e-mail: kontakt@globalinkaso.pl www.globalinkaso.pl

Bezrobotny

UWAGA: NOWA, OGÓLNOKRAJOWA AKCJA INTERNAUTÓW Zbliżają się Eurowybory i wielu polityków (szczególnie tych, których za bardzo nie lubimy) szuka tam sobie ciepłej posadki. Szanowni Internauci, zróbmy im wszystkim niespodziankę i głosujmy solidarnie na osoby z poza politycznego establishmentu, czyli na tych z dalszymi numerami na listach wyborczych albo na tych z mało znanych partii. To ma być dla obecnej klasy politycznej ostrzeżenie. Jak trzeba będzie, powtórka nastąpi w przyszłorocznych wyborach do naszego parlamentu. To, co ostatnio w Sejmie działo się w sprawie niepełnosprawnych to szczyt obłudy, hipokryzji oraz wręcz bezczelności ze strony obecnej władzy. SIŁA NASZA JEST W INTERNECIE. PORADZILIŚMY SOBIE W SPRAWIE ACTA, PORADZIMY SOBIE TEŻ Z POLITYKAMI. PROŚBA DO WSZYSTKICH ABY TEGO POSTA LUB COŚ O PODOBNEJ TREŚCI - ZAMIEŚCIĆ NA WSZELKICH MOŻLIWYCH PORTALACH I FORACH INTERNETOWYCH.

Kolego, co się dziwisz opiniom niepochlebnym. Przecież nie masz chyba zamiaru się tam zatrudniać kiedy w firmie trwają zwolnienia grupowe. Łącznie zwolnią ponad 1000 osób. I nie ważne kogo byle ilość zwolnionych zgadzała się z tym co zadeklarowali do Hiszpanii. Chora atmosfera, ludzie ludziom wilkiem, albo jeszcze gorzej. Pracowałem tam kilka dobrych lat i cieszę się że mnie zwolnili, przynajmniej jeszcze dostałem odprawę bo za chwilę nie wiadomo jak będzie. Okręt tonie i będzie niebawem na dnie zwłaszcza że nic nowego nie kontraktują. Korupstwo tam było, jest i będzie a każdy prezes patrzy tylko co by tu dla siebie jeszcze ugrać, a na żadnej naprawie mu nie zależy. A panią (usunięte przez administratora) z kadr kopną w (usunięte przez administratora) tak samo i z takim samym szacunkiem jak ona traktowała innych. Żenada.

Kieleccok

Mostostal to jedna wielka kupa. Owszem w delegacji dało się zarobić.Kadra z Konstruktorsiej w Warszawie to masakra. Zwłaszcza pewna Pani z kadr i Były dyro z drogówki. Ale to już nieważne bo pewnie w przyszłym roku takiej firmy jak Mostostal Warszawa będziemy szukać tylko w opcji "PRZESZŁOŚĆ"

kibol

jesli chodzi ,,ubrania zawsze byl nowe... ale lapowki to normalka ,,, firma grzy......eu jest tego znana ma wszstkich kieszeni od kerownika do dyrektora ,,,,budowy na ktorej jest, ty pracujesz 8 godz prywaciasz ma na papierku 12 tym byl na budowe 7 godzin papier wszystko przyjmie ,,, a oni maja glebokie kieszenie ,,,bana kierownicza ,,,prezes przychodzi jest nie caly rok bierze 2,200 miliona zl i nowe A 6 ,, to gdzie mam byc dobrze w Mostostalu tam sie kae sie robi ,, Byli dyrektorzy(usunięte przez administratora).. sa teaz na Warszawskim M kolejne stacje buduja i kase maja jest PO UKLADY ,,,moze juz nie dlugo zastuka ABW,,, ZASTUKA DO DRZWI ,,, TYLKO NIECH SZYBKO PAPIERKI SPALA NA MYSIADLE ,,,, BO TROSZKE TAM JUZ JEST..

z tym zaleganiem wypłat to przesadziłeś, pracuję jeszcze w mostku i od 5 lat nie było ani dnia opóźnienia - wręcz przeciwnie nawet nieraz jeden dwa dni szybciej. A co do podwykonawców to faktycznie - zaległości są poważne jeśli chodzi o terminy. Ale cóż skoro "góra" myśli tylko o tym jak jeszcze dostać na kolejny miesiąc pensyjkę, a nie o podniesieniu takiej marki jak "Mostostal" i uregulowaniu zadłużeń to za niedługo będzie pewnie kolejna wielka upadłość kolejnego budowlanego potentata. Zszargali sobie opinię na rynku i teraz na słowo "mostostal" dostaje większość drgawek.

podwykonawca

Mostostal na dzien dzisiejszy nie jest w stanie wyplacac w terminie wyplat swoim pracownikow, wiec dla potencjalnych podwykonawcow to samobojstwo. Kierownictwo to kretacze, przeciagaja odbiory, niszcza wieczorami poprawki, ktore podlegaly odbiorom w dniu nastepnym - sam bylem swiadkiem, porannych odciskow buciorow na posadzkach. Firma trup, inwestycja station w Tychach stoi, zwalili 4 miesiace temu budynki i lezy kupa gruzu, ktora proboja teraz sprzedac - zalosne. Dla podwykonawcow jedna rada uciekac, dla potencjalnych pracownikow to juz po temacie, bo planuja ograniczac zaloge.

CYLA TO WI

Mostozłom hehehe(usunięte przez administratora) , na niczym sie nie znają , wykiwać , kombinować wszystkich w koło maja za nic kadra siedzi w Wawie i udaje że wszytko jest dobrze ale ludzie wiedzą , że Mostozłomu juz nie ma kary jakie na dzien dzisiejszy za opóźnienia musi zapłacić MW to ponad miliard złotych (usunięte przez administratora) niczego od kilku lat nie wykonali w terminie i za kwotę z umowy zawsze dają minimum na przetargu a potem Inwestroa skubią z kasy i podwykonawców BANDA ZŁODZIEJI

bezrobotny

wspaniała firma która potrafi robić tylko wałki na podwykonawcach dzieki za rozwalenie mojej firmy - ponad 50 osób na bruk

Wiosna ludów

Hej, luknij co znalazłem i dowiedziałem się (usunięte przez administratora)

anty-mmostostal

witam Ja również jestem byłym pracownikiem MW.Pracowałem dla centrali w Wawie.Musze powiedziec ze firma przyjazna pracownikowi o ile pracownik zna swoje prawa.Co do ludzi i kontaktów persolancyh to bywa z tym róznie.Zreszta jak w kazdej frmie w PL.Prawda jest ze sa "pieski"na zawolanie "gory".Mysle ze hiszpan nie długo im wszystkim da radę. Ocena dostaeczny,przerost biurokracji!!!i dlatego oceniam tak Państwowo!!

rita

wszystko kręci się wokół kieszeni naszych wspaniałych (usunięte przez administratora) kierowników a zwłaszcza jednego największego (usunięte przez administratora) wója cókiernicy fryzierzy matoły bez uprawnień tam rządzom przesto cały ten syf nie polecam tej firmy

Darek Zientarski

To dno poniżanie pracowników(usunięte przez administratora) i chora atmosfera . . . !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mr

Zgadzam się w 100%, w firmie pracuje wiele osób nic nie robiących, są bo mają dobre układy z zarządem. Niestety ta firma nie ma przyszłości, pracują tam ludzie nieodpowiedzialni, na stanowiskach kierowniczych spotkać można osoby bez doświadczenia, którzy swą pracą narażają firmę na duże, a niepotrzebne koszty, to jest bardzo negatywne.

Zostaw merytoryczną opinię o Mostostal Warszawa S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Mostostal Warszawa S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Mostostal Warszawa S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mostostal Warszawa S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 4 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mostostal Warszawa S.A.