Opinie o Mostostal Warszawa S.A. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Mostostal Warszawa S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Mostostal Warszawa S.A. o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mostostal Warszawa S.A. w Warszawa

S11

Nie polecam pracy w tej firmie. Ciągły (usunięte przez administratora)chowany pod dywan. Teraz uderzenie kobiety przez tego samego (usunięte przez administratora)- również nie chca brać za to odpowiedzialności, a ten człowiek chodzi do pracy jak gdyby nic sie nie stalo. Boimy się dalej pracować w tej firmie. Co jeszcze musi sie stac???!!

Zaciekawiony
@S11

Piszesz "ciągły(usunięte przez administratora) teraz uderzenie kobiety" czyli nie jest to pierwsza sytuacja i zdarzały się takie sytuacje wcześniej. Przecież jest jakiś "zarząd kontraktu" (usunięte przez administratora), który odpowiada za to aby zapewnić Wam bezpieczne warunki pracy. Jeżeli już takie rzeczy się zdarzały to człowiek ewidentnie nie nadaje się do tego stanowiska i jest do wymiany.

Uprzejmy

Kierowca, patelnia Praca godzinowa, nadgodziny na tygodniu +50% w soboty +100%, mieszkanie - ok. obiad standard - ok I tyle dobrego. atmosfera szkoda gadać... Standardowo dziennie to tak 12h+, wiadomo przy masie to się wydłuży do 15h. W miesiącu wychodzi tak 250-280h a są rekordziści co i ponad 300 mają, sobota w sezonie obowiązkowa. Ale krótko od 6 do 15 16. Może wcześniej jak się uda. No i największy mankament czyli śmiech na sali, wynagrodzenie.... 6tys to jest w maxie ale standard takie 5000+.... No i tyle wystarczy...jak ktoś jest murzynem swojego losu to praca dla niego, a I bez rodziny bo ona się wgl nie liczy....

Kierowca
@Uprzejmy

Aha,czyli kierowcy tam sami sobie robią ,,pod górkę''.Tak mnie właśnie zastanawiało,czy kierownictwo tak ciśnie,czy sami tak jeżdżą,bo coś z tego mają?A tutaj sprawa wygląda jeszcze inaczej.No firma wydawała się solidna,sprzęt w miarę świeży,w razie czego serwis przejeżdża i robi z tego co widziałem, i chyba od wypłaty są odprowadzane pełne składki na ZUS,nie tak jak u prywaciarzy, że najniższa na umowie a reszta w ,, kopertę''? :)

Ty

Orientuje się się ktoś na jakie średnie zarobki można liczyć jako inżynier budowy na kontraktach infrastrukturalnych?

XYZ
@Ziko

Potwierdzam. Praca w Accionie jest, ale nie dla Polaków z Mostostalu. Nawet logowanie do wewnętrznej platformy Acciony było oddzielnie dla Mostostalu, a oddzielnie dla pracowników Acciony, haha.

Mira Nowy wpis

dzień dobry. wczoraj pojawiła się oferta dla specjalisty ds. zapewnienia jakości. po opisie nie widzę by wymogi były jakieś wygórowane. Wystarczy mieć wykształcenie wyższe techniczne oraz doświadczenie o podobnym zakresie obowiązków. czy na rozmowie jest przydzielane jakiekolwiek zadanie?

Uprzejmy

Już Ci wytłumaczę, raz że te"osoby" co jezdza mają coś z głową chcą pokazać jeden przed drugim że da się . Oczywiście że się da, ale po co komu ta gonitwa i stres drugiemu ? Dwa taki charakter, i dlatego atmosfera jest jaka jest. Na 4osiach atmosfera o niebo lepsza ...

Kierowca Nowy wpis
@Uprzejmy

Grazia Nowy wpis

Dzień dobry, jest teraz dostępna oferta dla asystentki budowy. Nie widzę po opisie by szczególne doświadczenie było wymagane, bo wystarczy roczne na stanowiskach administracyjnych. w jaki sposób kandydat na asystenta będzie sprawdzany na rozmowie?

Ty

@Ty

Tam maja ciekawe projekty w infrastrukturze, zarobki tez dobre i duzo dodatkowych atrakcji tzn benefitów. No i co jest bardzo ciekawe jest szansa na międzynarodową karierę, maja propozycje pracy w Accionie w róznych krajach. To jest naprawde super opcja!

Loko
@Ty

Inżynier zależnie od doświadczenia 5 000 - 7 500 brutto

@Loko

Doświadczenie zdobyte w firmie czy ogólne się liczy? Zastanawiam się ile najwięcej maja go osoby, które zarabiają te 7 500 zł. jest jakaś średnia?

Ziko

Pracowałem tam 8 lat i w życiu nie słyszałem o pracy w Accionie. Nie wprowadzaj ludzi w błąd!

XYZ Nowy wpis
@Ziko

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Mostostal Warszawa S.A. na stanowisko Kierownik Robót Konstrukcyjno-Budowlanych? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Dzień dobry, widoczna jest oferta dla specjalisty ds. koordynacji zakupów. Po przejrzeniu opisu wiem, że spełniam wymagania, nawet znam Power BI i wstępnie SAPa. Ciekawi mnie jakich zarobków można się spodziewać? Nie podano widełek

Meso

Zastanawiałem się czy napisać tu opinie ale myślę że tak wypada,ja również korzystam z opinii na Gow Work.A więc pracowałem w firmie jako cieśla szalunkowy,prawda jest taka że wszystkie poważniejsze roboty dostają podwykonawcy,a czego oni nie chcą bierze Mostostal.Praca 10-12 godzin, bardzo chętnie w sobotę,w razie zalania pogody cała budowa stoi lecz Mostostal walczy.Kierownicy z wyjątkiem kilku to karierowicze i poganiacze.O wypłaconej delegacji zapomnij, wszędzie aneksy na całą Polskę.Ogolnie wypłacalni dają ubranie robocze,i to tyle z plusów,stawka marna

@Meso

Czy istnieje przy tym szansa jeszcze na doprecyzowanie kwestii tego zalania i faktu, że firma walczy? Jest wtedy jakaś alternatywna praca czy nie? chce się upewnić czy dobrze rozumiem. Jeszcze ta delegacja, jakie są reguly, że jednak należy o niej zapomnieć? Przed wyjazdem co na jej temat jest mówione?

Robert
@Meso

Z mojego punktu widzenia ubranie robocze w Mostostalu to nie jedyny plus - to jest norma, że firma musi zapewnić ubranie robocze. A plusy wg mnie to idąc od początku: dostałem umowę o pracę (co wcale w naszym fachu nie jest oczywiste, podobnie jak całość wynagrodzenia legalnie na umowę i przelew), wypłaty zawsze na czas dostaję, jak już było mówione ubranie robocze oczywiście, firma załatwia mi zakwaterowanie - nie muszę się tym przejmować sam i szukać, na budowie mamy posiłki, dostaje zwrot za dojazdy do domu (pracuję teraz z daleka od domu), dostaje na siebie i dzieciaki dofinansowanie do urlopu, firma zwraca mi faktury za bilety na koncerty czy teatrzyki dla dzieci, jest dostęp do lekarzy i świadczeń (na NFZ żona ciągle miała problem i czekała długo, a tutaj jest dużo lepiej, szczególnie jak dzieci chorują to szybko można załatwić sprawy), mamy niezłe dodatki za frekwencje na budowie. Ja nie, ale kolega jest brygadzistą i ma za prowadzenie brygady dodatkową kasę. Dostajemy na siebie i dzieci fajne karty podarunkowe na Mikołaja, można obkupić rodzinę na prezenty. Firma tez płaci dodatki na pranie ubrań na przykład, a mój kierownik ma ryczałt na mieszkanie i sam sobie wybiera gdzie chce mieszkać, niektórzy kierownicy po kilku mieszkają i oszczędzają na tych ryczałtach, a inni za całą kasę sobie wynajmują. Mamy parę dni w roku wolnych dodatkowo- tego nigdzie wcześniej nie spotkałem. A praca po 10 godzin mi akurat odpowiada, bo po to jadę w Polskę żeby zarobić, po co mam siedzieć na kwaterze i co robić, jak można w tym czasie popracować i naprawdę ładne pieniążki za miesiąc zarobić. Niektórzy u nas mają od firmy takie karty na siłownie, ja akurat tego nie lubie to nie korzystam, mam dosyć siłowni w pracy. Jeśli komuś się chce pracować to nie ma co narzekać, warunki dobre i zarobić można. Ja mam dobrą ekipę, nie narzekam. Innym tez tak życzę żeby pracowali i mniej narzekali.

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie Mostostal Warszawa S.A.? 4 lutego na portalu Pracuj.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Inżynier Budowy. Ktoś z Was aplikował?

Dopiero co wleciała oferta pracy, gdzie firma szuka kogoś jako inżynier budowy branża sanitarna. Napisali tam o transparentnym systemie premiowym. Czy opowiecie, jak ten system wygląda? Jak naliczana jest premia i czy one są naliczane każdego miesiąca, czy jakoś rzadziej? Czy ten system jest wpisane w umowę, czy raczej w regulamin pracy??

Napiszecie cos więcej o tych ciekawych projektach o których wspomniano z parę miesięcy temu? piszą o propozycjach pracy w różnych krajach, a u nas tez będzie ok? na stronie w zakładce z karierą widnieją oferty, mnie Cieśla na Babicę interesuje. opiszecie tamtejsze warunki o ile je znacie? Warto aplikować?

KBHP

Kolejne niebezpieczne zdarzenie na budowie Opatowa- przysypanie pracownika, stan ciężki, brak zabezpieczeń praca w 4 metrowym wykopie. Jest to efekt strategii Dyrektora BHP - bierzemy do działu BHP kogo się da. Najlepiej niedoświadczony i z zaprzyjaźnionej firmy T....t. Niestety obecnie na budowach MW trudno mówić o kompetentnych pracownikach działu BHP, - krzykiem i brakiem kompetencji nie osiągniemy bezpieczeństwa. Dział BHP w MW nie pomoga on tylko jest, a pan dyrektor specjalizuje się w zabieraniu kluczyków ze sprzętu, a nie dbaniem o bezpieczeństwa na budowie. Jako inżynier na budowie liczę na pomoc i wsparcie merytoryczne.

Motasz

Stanowczo nie polecam. Oddział Katowice to tragedia. Ciągła rotacja ludzi i (usunięte przez administratora)w pracy. Praca biurowa w warunkach rozbiórkowych. Wyobrazcie sobie siedzieć 8 godzin dziennie pod pracą młota pneumatycznego tylko ty nie masz zatyczek do uszu. Oprócz tego wszędzie pył i kurz który można wynosić wiaderkami spod biurka. Kadra tez raczej demotywuje niż pomaga w pracy.

Kierownik robot
@Motasz

Możesz powiedzieć jak KB i PM ? Zastanawiam się czy w ogóle warto iść na rozmowę ?

Edzia
@Motasz

O kurczę, a chciałam aplikować tam. A skąd ta rotacja w Katowicach? Jakieś konkretne działy masz na myśli czy wszędzie tak jest? Mówisz o rozbiórce... Mam rozumieć, że będziecie się przenosić niedługo do innej lokalizacji? Bo warunki faktycznie brzmią uciążliwie.

Compliance

Cześć. Zastanawiam się nad aplikowaniem do zespołu compliance czy może się ktoś podzielić opinią o tej jednostce?

BHP

Hej dyrektorze BHP M.K. Cóżeś uczynił, że kolejny Bhapowiec uciekł. Czyżby mu się nie podobał Twój styl zarządzania oparty na hamstwie i braku poszanowania. Współczuję kolejnym osobą, które będą mieć wątpliwą przyjemność pracy z Tym Panem. Pytanie kto następny :)

RamboBambo

Witam. Odbyłem rozmowę na stanowisko Spawacz w nowej siedzibie w miejscowości Urzut. Rozmowa konkretna. Lecz po rozmowę całkowity brak szacunku i gołosłowność... Podczas rozmowy kilkukrotnie powtarzane było, że każdy kandydat otrzyma odpowiedźw ciągu tygodnia. Po dwóch tygodnia zero odzewu od firmy. Po 10 telefonach Pani łaskawie odebrała i powiedziała że do końca dnia da odpowiedź. I cyk kolejne tygodnie bez odpowiedzi. Firma marnuje ludziom czas i pieniądze. Zdecydowanie odradzam wizyt w tym kurniku.

BHP

Współczuję wszystkim którzy współpracują z Dyrektorem BHP. Ten facet jest hamaski, wulgarny i nie szanuje nikogo. Jest to człowiek zadufany w sobie pilnujący własnych interesów - jedna formą obstawia bhapowcami wszystkie projekty - przypadek nie sądzę.

Podwykonawca

Nie polecam współpracy żadnemu z podwykonawców chyba, że jesteście gotowi na łapówki - wtedy hulaj dusza piekła nie ma. Kierownictwo nastawione na kary, brak zapłaty za roboty dodatkowe, kombinacje przy protokołach oraz zakresach, zastraszanie. Zwykle tworzone jest grono wzajemnej adoracji, które trzyma się zatrudnienia; 4/5 osób. Cała reszta kierownictwa i pracowników biurowych to ciągła rotacja. Najczęściej powodem do zmiany pracodawcy jest mobbing, brak jakiegokolwiek szacunku do współpracownika, a nawet zwyczajnie wstyd za podpisywanie się pod niektórymi pomysłami kierownictwa, gdyż ludzie zdają sobie sprawę co się dzieje na zadanym kontrakcie. O ile zmiana etatu jest dosyć prosta to podwykonawcom zdecydowanie odradzam współpracę z w/w firmą, gdyż na pewno będą się Państwo zmagać z działaniem na niekorzyść Państwa firmy. Nie wiem skąd ta „renoma” Mostostalu, może to relikt przeszłości, ale teraz jest to firma z niewykwalifikowaną kadrą, która nie potrafi sobie poradzić z najprostszymi problemami życia codziennego budowy. Jeszcze raz odradzam zarówno pracownikom jak i podwykonawcom.

Lucjan
@Podwykonawca

Dzieki za info. a mozesz dac znac na ktorej budowie tak dzialaja? to drogowka czy na kubaturowej ktorejs ? w jakiej miejscowosci konkretnie powiedz prosze, zeby wiedziec gdzie sie trzymac z daleka...

Czy firma Mostostal Warszawa S.A. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

@S11

Co rozumiesz pod pojęciem (usunięte przez administratora)? Czy zostało to zgłoszone do odpowiednich organów?

Atena
@S11

(usunięte przez administratora) to poważny zarzut. Jeśli faktycznie uważasz że miał/ma miejsce (usunięte przez administratora) to należy to niezwłocznie zgłosić. Natomiast jeśli używasz tego słowa na określenie czegoś co (usunięte przez administratora) nie jest, powinieneś liczyć się z konsekwencjami, w tym zarzutami o zniesławienie. Podajesz budowę i stanowisko osoby, której zarzucasz (usunięte przez administratora), łatwo zidentyfikować o kim mowa. Podobnie jak łatwo zidentyfikować w Internecie kim jesteś Ty, jako osoba wysuwająca takie zarzuty publicznie. W Internecie anonimowość jest tylko pozorna - pamiętajmy.

@Atena

pomijając zniesławienie - jeśli pracownik firmy wypisuje o niej w internecie takie zarzuty, które nie są potwierdzone, jest to ewidentne działanie na szkodę firmy. Nie rzucałbym takich słów na wiatr.

Zaciekawiony

KRD

Pracowałem w Mostostalu Warszawa 3,5 roku na kontrakcie infrastrukturalnym. Mostostal Warszawa to firma realizująca prestiżowe, duże i wymagające kontakty infrastrukturalne. Dla młodego inżyniera jest to środowisko, w którym może zdobyć cenne doświadczenie, które będzie procentować później. Dla bardziej doświadczonych pracowników, którzy mają już ułożone życie rodzinne, przeszkodą może być praca w delegacji. Atmosfera w pracy zależy od ludzi, na których się trafi na kontrakcie. Moje doświadczenie jest takie, że było pod tym względem bardzo dobrze. Menadżer zarządzający kontraktem był profesjonalistą, a zespół składał się z doświadczonych specjalistów i młodych ale otwartych na naukę ludzi, a relacje między nami były koleżeńskie. Na innych kontraktach - na podstawie relacji zasłyszanych opinii, a nie mojej własnej - atmosfera nie zawsze była jednak tak dobra, stąd ogólna uwaga, że do zarządzania zespołem należy obsadzać ludzi, którzy są do tego predysponowani (naturalnie, sam zespół też musi być zmotywowany i musi mu się chcieć). Niemniej, moim zdaniem, warto rozważyć pracę w tej firmie. Pracuję w zawodzie kilkanaście lat i z tej perspektywy mogę powiedzieć, że Mostostal jest stabilnym pracodawcą, który daje możliwość rozwoju i potrafi docenić pracowników. Ludziom z branży życzę, by było więcej takich pracodawców na rodzimym rynku pracy :)

Maja
@KRD

Hej, mógłbyś powiedzieć coś więcej o tej pracy w delegacji? Rozważam pracę tam, ale chciałabym wiedzieć jak to dokładnie wygląda :) Wyjazdy są też zagraniczne? Ile czasu zazwyczaj nie ma nas w domu, to kwestia tygodni czy miesięcy? I może napiszesz jak z zarobkami, jakieś widełki? :)

Lucky

Widzę, ze pojawia się dużo pytań czy warto podjąć pracę w Mostostalu etc. Ja pracowalem dla Mostostal Warszawa jako inżynier budowy, wspierając dział jakości produkcji. Moja rada jest następująca - OMIJAĆ Z DALEKA. Podczas rozmów rekrutacyjnych zapewniano mnie wielokrotnie, ze praca w wymiarze 8h dziennie. Po przyjsciu na projekt okazalo sie, ze 10h +dyżury - (usunięte przez administratora) Ponadto pracując dowiedzialem się, ze chwile przed moim pojawieniem się tam, cała kadra musiala podpisac oświadczenie, że pracują 8h dziennie! Żeby później nie miec praw do roszczeń. Atmosfera pracy (w czasie rynku pracownika) - ludzie byli przestraszeni, chodzili na paluszkami, bali się odezwać. Jak planowane było wyjście firmowe, kierownik budowy wyznaczał osobę do dyżuru - byla to zawsze kolezanka. Systematyczne zwolnienia bez podania powodu, zazwyczaj po odwiedzinach dyrektora. Kadra niechętnie dzieli się wiedzą, bo każdy boi się o swoje stanowisko, na pytanie do osoby, ktora ma przyuczac czesto słyszy się pogardliwą odpowiedz " czy Ty w ogóle masz studia?" Obecnie pracuje 8h, mam uprawnienia, jestem INB i proszę młodych inżynierów, by nie dali się wyzyskiwac. Macie zbyt poważne wykształcenie, nielatwo zdobyte, by dac się w ten sposób traktowac. Nie pozwolcie, by ktos kto jest niewolnikiem kredytu i wysiedzial stanowisko przelozonego, badz ma dosc swojej pracy, delegacji etc przelewal na Was swoje frustracje czy pomiatał. Poziom wiedzy pracowników - niezbyt wysoki, bo kto ma perspektywę zwiewa. ODRADZAM!!!

@Lucky

Stary, ale coś się mijasz z prawdą wg mnie, w Mostostalu nie ma żdanego działu jakości produkcji, specjalnie sie upewniłem przed chwilą, bo pierwszy raz o czyms takim usłyszałem, a pracuję tu 7 lat. Jesli to co piszesz jest jakimś cudem jednak prawdą, to napisz konkretnie gdzie pracowałes - jaka budowa, jaka miejscowośc, jaki obszar budownictwa (Infra? energetyka? kubaturówka?)...

@Adam

Dzial przygotowania produkcji - racja. Nie jest to istotne doświadczenie w moim dorobku zawodowym, więc musiałem sobie przypomnieć. Nazwy Projektu nie podam - budownictwo kubaturowe. Lokalizacja Warszawa.

@Lucky

Albo dział zapewnienia jakości produkcji. Never mind. Było to stanowisko inzynierskie.

Natalia
@Lucky

Ja pracowałam w infrastrukturze i wszystko to co Lucky pisze to Prawda. Pomimo innego działu, a te stare konie co pracują po kilka lat to główny czynnik.

Były
@Lucky

Potwierdzam powyższe z doświadczenia Warszawa kubatura . Szokuje mnie to że ludzie podpisali oświadczenia że pracują po 8 godzin dziennie. Widocznie są z natury swej niewolnikami ... Gardzę takimi ...

Byłem widziałem.
@Lucky

Masakra, robota od 7 do 17 , dwa razy w tygodniu 7 - 22 albo 7- 24 , sobota 1 minimum pracująca , betonowania po 22 cisza nocna blok przy bloku w Warszawie, straż miejska przyjeżdża i wypisuje mandaty , później policja i znowu mandaty dla inżyniera budowy i straszą wnioskiem do Sądu rejonowego...Podwykonawców nie wolno ruszać bo są na stałe z kierownikiem kontraktu, na wysłanie mejla do podwykonawcy trzeba mieć pozwolenie kierownika budowy albo kontraktu. Stare konie na etatach kierowników robót starają się zepchać jak najwięcej pracy na inżynierów, rotacja co 3 mce przychodzą i odchodzą, nieliczni zostają trochę dłużej. Ja się spotkałem z nienawiścią, falszywymi wrednymi ludźmi którzy są w stanie dużo zrobić żeby zniszczyć nowego bez ,,układów,,. TRZEBA O TYM POWIADAMIAĆ ZARZĄD MOSTOSTALU. Kierownik kontraktu tak naprawdę boi się o swoje stanowisko, wiem pewno..Jeśli wpływa dużo skarg to.go.zwolnią..ODCHODZISZ Z MOSTOSTAL KONIECZNIE ZŁÓŻ SKARGĘ DO ZARZĄDU FIRMY I DO PAŃSTWOWEJ INSPEKCJI PRACY. Pomożesz zwolnić (usunięte przez administratora) ze stanowiska.

Szybki
@Lucky

Faktycznie że trzeba zgłaszać wszystkie nadużycia Kierownictwa Kontraktów danej budowy do Centrali Mostostalu i Działu Kadr odpowiadających za zgodność pracy z umową o pracę . Wszelkie nadużycia Kodeksu Pracy a czasem może i Kodeksu Karnego są podstawą do środków dyscyplinarnych wobec tych kierowników kontraktów.... Trzeba zgłaszać pisemne skargi. Nie dawać się zastraszać i wykorzystywać bo oni robią kariery na takich nowych którzy odwalają za nich robotę po godzinach ....

inż
@Lucky

Brawo! Świetna wypowiedź. Trzeba punktować zgraję cwaniaków, która nie ma szacunku do młodych osób po studiach.

Były
@Lucky

W 110 % potwierdzam że to co Lucky piszę to prawda. Jeszcze bym coś dodał od siebie ale u tylu ludzi mają przesrane że nie trzeba, ich powinni do sadzenia ziemniaków zatrudnić a nie do kierowania młodymi w firmie. Mściwy nie jestem ale w pełni zasłużyli na lincz medialny

Były niedoszły
@Adam

Czytaj ze zrozumieniem....Jak widać studia nie są koniecznie potrzebne aby myśleć. Umysł jest jak spadochron, jeżeli nie jest otwarty staje się bezużyteczny

K.
@Lucky

Widzę tu dwa problemy: Problem nr 1: Często na budowie, a zwłaszcza w sezonie pracuje się dłużej niż 8h , często również pracuje się w sobotę . Ostateczna organizacja pracy na budowie zależy od KB i tego jak zespół jest zgrany między sobą . Więc jeśli dałeś sobie wcisnąć kit na rekrutacji przez HR , że będziesz pracował 8h I nie wkalkulawałeś sobie ryzyka w stawkę to wynika, że małe masz doświadczenie na budowie z pracodawcami. (Tu nie tylko MW dopuszcza się nadużyć w tej materii) Problem nr 2: Stawki w MW na tle innych firm, również mniejszych od MW są słabe , a firma nie płaci za nadgodziny co w połączeniu z ograniczeniami kadrowymi powoduje, ze pracownicy są wyciskani na maksa , a na rekrutacji obiecają Ci wszystko czego pragniesz usłyszeć (oczywiście oprócz dobrej kasy bo są przecież są inne "benefity" jak na przykład karta multisport czy praca w młodyn dynamicznym zespole). Podsumowując: Jeśli zależy Ci na tym, żeby robić 8h to budowa raczej nie jest dla Ciebie i raczej kiepski będzie z Ciebie inżynier jeśli traktujesz swoją pracę godzinowo a nie zadaniowo. Jeśli zależy Ci na tym , żeby się czegoś nauczyć , jesteś gotów na poświęcenia , masz już jakieś doświadczenie i widać pozytywne efekty Twojej pracy na budowie to znajdą się lepsze firmy od MW, które docenią to w Twojej wypłacie .

Zostaw merytoryczną opinię o Mostostal Warszawa S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Mostostal Warszawa S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Mostostal Warszawa S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mostostal Warszawa S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 3 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mostostal Warszawa S.A.