Opinie o Selgros Cash&Carry w Długołęka Wrocławska 4c

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Selgros Cash&Carry. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Selgros Cash&Carry o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Selgros Cash&Carry w Długołęka Wrocławska 4c

Dramat Nowy wpis

Pierwszym razem jak się zatrudniłem to miałem 1500zł To jest straszne, pracowałem i przymierałem głodem a kierownicy mieli po 5000 złotych i do dyspozycji auta służbowy. A jak przyjeżdżała kontrola z Poznania to latali jak by mieli wściekliznę. To jest smutne..

Ania Nowy wpis
@Dramat

Jak to 1500zł? Jesteś pewny, że zarabiałeś tyle na cały etat? Teraz? Kiedy najniższa krajowa brutto to ponad 3000zł? Myślałam, że nie mogą teraz mniej dawać niż najniższa krajowa

Czy pracownicy w Selgros Cash&Carry dogadują się między sobą?

Nie!!!! Ci z większym stażem zarozumiali, nie mili dla nowych. Plotkują, obgadują, knują. Najgorsza w Selgros jest atmosfera!!!!

T

To wynika z niskich zarobków i upatrywania w takim zachowaniu możliwości podniesienia swojego statusu materialnego. Niestety ryba psuje się od głowy. Pozdrawiam.

Zbigniew

Chcesz powiedzieć, że nowy pracownik nie może liczyć na żadną wstępną pomoc? Sam musi się wszystkiego nauczyć?

Dominika Nowy wpis

Znaczy co się tam dzieje? Daj znać, czy sytuacja jest poważna. Na tyle, żeby sobie odpuścić ofertę pracy np.

Xxx Nowy wpis

Nie polecam, (usunięte przez administratora)ludzi, traktują jak tania siłę roboczą, uważają się za niewiadomo kogo, nic nie można a kierownictwo się bawi w najlepsze oni mogą wszystko ☺ żenada nie polecam tam pracować (usunięte przez administratora)

Agnieszka

A jak ją smażyłeś/aś i na czym? Bo to też ma znaczenie, to wcale nie musi być ich wina.

Czy po rozmowie w Selgros Cash&Carry rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista ds. Obsługi Klienta
Balex Metal Sp. z o. o.
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
logo firmy monter ślusarz
Długołęka
CDMD Investments Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży
MX Solution Sp. z o.o.

Dariusz

Skąd masz to info o chodzeniu do kierowników? Szklana kula?

@Dariusz

A skąd wiesz że nie chodzą??? (usunięte przez administratora) Jeden na drugiego donosi i to żadna nowość. Aby dostać premie albo podłapać punkty u kierownika trzeba donosić....niestety. Tak robią pracownicy, kierownicy działu i hali.....no beznadziejnie ale tak jest !!!!! Największe plotki na przyjęciu towaru są. Tam to już wogule nie można nic powiedzieć a nie daj Boże wyrazić swojej opinii. (usunięte przez administratora) A kierownicy działów przychodzą tylko i plotki zbierają. Potrafią godzinami tam siedzieć i obgadywać swoich pracowników. PT należy omijać szerokim łukiem. Gdyby pracowali tam normalni ludzie fajny byłby to zakład pracy, ale trzeba tam zrobić ogromną rewolucję aby tak było. Kto tam pracował ten wie!!!!

Czy to samo w sklepie internetowym:)?

Witam. A jak się pracuje na sklepie internetowym? Czy to samo jest, obgadywanie, wyzysk itd? Nie ukrywam,że dostałem ofertę pracy ze sklepu internetowego na 3 zmiany. Czy nocki w tydzień w tydzień czy to raczej zmiany mieszane? Będę wdzięczny za odpowiedź

Ht

Zmiany zmiany zmiany -Nowy dyrektor -Likwidacja kierwnikow hali zamiast tego zast dyrektora i kierownicy dyzurujacy -Wyzsza pensja na rękę dla pracowników -Służbowy telefon kazda firma ma -Posilki w pracy i dluzsza przerwa bez odrabiania -szacunek dla pracownikow starszych stazem Koniec wizytacji, przychodzenia na 2 w nocy, szacunku troche do nas Tego trzeba ludzie

Ht

Problem na hali leży w osobie dyrektora i kierownictwa hali ktkrzy pozwalaja sobie na bardzo dużo nie mają kompetencji do zarządzania ludźmi mają wygórowane oczekiwania. Pensja jest powiedzieć -słaba to nic nie powiedzieć. Pracownicy dostaja bony w formie premii z brak l4. Nowi pracownicy sa zatrudnieni na innych warunkach niz osoby zatrudnione 4lata temu. Dzisiaj pracownik przychodzi na rozmowe mówi ze chce pracowac od 10 do 16 i jest zgoda starzy pracownicy musza (usunięte przez administratora) Na 2w nocy Ogolnie to w firmie jest tez sporo pań które zbyt powaznie podchodzą do pracy zakaz telefonów rozmów żartów

Jeżeli podejście firmy do pracownika się nie zmieni zabraknie wam ludzi zobaczycie ! Nie warto tu pracować ... pieniądze małe , brak podwyżek a jak już to z łaski w granicy 100 zł które trzeba wybłagać a w nagrode w pakiecie 3 razy wiecej obowiązków ,mamy XXI w. Podwyzka powinna wynosic minimum 500 zł po roku lub max 2 latach pracy bez proszenia o nią ! (usunięte przez administratora)

Pracowałam w kilku miejscach, nawet w kilku krajach ale nigdy nie spotkałam się z takim negatywnym podejściem do nowych pracowników. Tak Pan z BHP bardzo trudny człowiek, opryskliwy, rozdaje podarte i mocno zużyte ubrania robocze a o nowych można zapomnieć, kierownictwo porażka...nie można z nim się porozumieć , lekceważą prośby o rozmowy a jak przyjeżdża kontrola z Poznania latają po hali jak by sraczke mieli. Kierownicy działów w chodzą w (usunięte przez administratora) kierownikom hali. A tacy zwykli pracownicy czy na działach czy na kasach czy na magazynie dzielą się na dwie grupy. Pierwsza grupa osoby pracujące ponad 20 lat. Zarozumiałe, bezczelne nie chętne do pomocy "nowym", najlepiej im wychodzą plotki , intrygi i kopanie dołków pod nowo przyjętymi. Druga grupa to ta nowo przyjęta i tak naprawdę zostawiona na pastwę losu wrednej i dobrze zorganizowanej klitce. Nie wiadomo jak by się człowiek starał i tak będzie źle a "stary" pracownik i tak mu (usunięte przez administratora) podłoży. W Selgros " nowy" pracuje do roku czasu. Nie daje rady psychicznie tego znieść. Obgadają go, poniżą będą knuć za jego plecami. Nie daj Boże weźmie urlop na żądanie chociaż ma do tego prawo czy L4 to już nie stworzone historie się pojawiają. Mnie tak naprawdę to nie ruszało, niech gadają mówiłam, przecież to praca, mam pracować 8 godzin i do domu. Ale z dnia na dzień z miesiąca na miesiąc było gorzej. A na potwierdzenie moich słów proszę wejść na obojętnie jaką stronę z ogłoszeniami o pracę. Do Selgros Długołęka ciągle poszukują na wszystkie stanowiska. Tam się ludzie zatrudniają i zwalniają mega szybko. Nikt tam nie chce pracować!!! Ten cały Poznań podejrzewam nie lepszy ale powinien się zabrać za kierownictwo i zrobić ogromną selekcję może wtedy coś dobrego by z tego wyszło. Odradzam!!!! Szkoda nerwów i czasu!!!!

Kokon

Z jakiego działu jest ta Pani?

Danuta
@Kokon

Ja zapytam o trochę inną kwestię - jakie mielibyście rady dla osób, które właśnie aplikują do tej firmy? Jakie macie informacje o procesie rekrutacyjnym? Co warto wiedzieć o Selgros Cash&Carry?

@Danuta

Uciekaj póki możesz

GruBerta

hej, zatrudnienie jest na umowę o pracę, ale stawka mininum czyli (usunięte przez administratora), plus 15%premii, ale czy jest ona gwaranrowana to zobaczysz sam. Do tego musisz zostawac jeszcze 20minut po pracy, aby odpracować przerwe! kpina! Do kompletu jest szkolenie bhp(usunięte przez administratora)

Tak, zakład pracy. Taki opis ma 100% przełożenia na pracę w tej firmie. Układ, układ i jeszcze raz układ. Jeśli liczysz na jakikolwiek rozwój, to sobie daruj (usunięte przez administratora) Jakakolwiek rozmowa, argumentacja merytoryczna, a nie daj... polemika w temacie rozwiązywania problemów..., nie spotka Cię nic dobrego.(usunięte przez administratora)

Luj

Witam, mam pytanie jak wygląda praca obecnie kierowcy kategorii c ?

Lewy

Pieniądze śmieszne !! Nie polecam !! Szkoda czasu pracować tam:)

Czy Selgros Cash&Carry zapewnia kartę multisportu?

Ktośtam

Tak ale oczywiście dodatkowo płatna

Czy pracodawca Selgros Cash&Carry motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

T

W żaden sposób nie motywuje. Wręcz przeciwnie

Dawid

Dużo macie działów w sklepie?

Aplikowałam

Proszę o udzielenie informacji odnośnie stanowiska Pracownik działu wsparcia sprzedaży. Jak wyglądają zarobki w tym dziale, czy atmosfera pracy jest okej i jak wygląda sprawa ze zmianami. Gdzieś przeczytałam, że pracuje się przede wszystkim na drugą zmianę, co wydaje mi się mocno niesprawiedliwe. Zastanawiam się czy mogą zaoferować mi więcej niż w tej chwili zarabiam.

@iza gdzie taka oferta widnieje ?

tutejszy
@Adam

Ty poważnie pytasz? Nawet na www firmy nie zajrzaleś?

Iza

Chciałabym się dowiedzieć o stanowisku Pracownik Działu Wsparcia sprzedaży proszę o rzetelne opinie

Anonimowy

Byłem w wakacje na rozmowie kwalifikacyjnej jako kierowca w firmie Transgourmet. Pierwsze wrażenie już było złe: 30-45min spóźnienia przez (usunięte przez administratora) bo miał inna rozmowę kwalifikacyjną... To po co ktoś umawia drugiego pracownika, który musiał stać w jakimś hoku pod salą konferencyjną i czekał. Nawet nie było gdzie usiąść. Rozmowa wyglądała jak rozmowa, chwalenie firmy. Zero konkretów odnośnie tego jakim samochodem miałbym jeździć, ile bym zarabiał (usunięte przez administratora) Plus dwie premie po 500 brutto wg "widzimisi" kierowników... Praca niby od 5 do 13, nadgodziny podobno płacone... Rozmowa dolegla końca. Ostatecznie miałem jechać na 3 tygodniowe szkolenie do Ożarowa Mazowieckiego, podobno płatne wszystko. Wyjazd miał być na początku września. Parę dni przed wyjazdem ktoś zadzwonił z pretensjami dlaczego nawet badań nie mam zrobionych :) Jak to ktos po drugiej stronie powiedzial, ze dopiero teraz sie dowiedzial, ze mam przyjezdzac na jakies tam szkolenie. Ostatecznie stwierdziłem, że nie będę pracował w tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Selgros Cash&Carry - Długołęka

• Jak się pracuje w Selgros Cash&Carry?

Zobacz opinie na temat firmy Selgros Cash&Carry tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Selgros Cash&Carry?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Selgros Cash&Carry