Supercar.pl

Wrocław

Opinie o Supercar.pl

Tymoti

A te samochody to dobre tan maja? Skad oni je biora ?

Rozczarowany

Nie polecam tej firmy. Podejście samego prezesa do kandydata jest karygodne. Niekorzystnie sformułowana umowa i utrudniony kontakt, który następnie zostaje zerwany przez prezesa bez jakiegokolwiek poinformowania co dalej pomimo, że wcześniej prezes wyraził chęć współpracy i umówił się z kandydatem na konkretny termin rozpoczęcia współpracy.

Michał

Pracowałem w supercar.pl kilka lat. Firma dba o pracowników. Stwarza duże możliwości, dają dużo. Ale też oczekują i nie każdy się potrafi utrzymać. Okres próbny trwa trzy miesiące. Albo pokażesz się z dobrej strony i dostaniesz umowę o pracę na czas nieokreślony albo szukasz dalej.

Mibot

Największy śmiech na sali dla tej firmy. Pracownika nie szanują, a fakt, że masz zszargane nerwy ich nie obchodzi. Propozycja pracy pięknie wygląda ale polega wszystko na dzwonieniu do klientów, którzy i tak stwierdzą, że tańsze auto sami sobie znajdą. Firma własnych samochodów posiada ok 40-60. Nie polecam, lepiej pracować gdzieś za 7 zł na godzinę - tam więcej zarobisz. Przynajmniej sprzedawcy to fajni ludzie. Pozdrowienia dla R i Ł :)

Alonzo

Szczerze odradzam. Tragiczne podejście do nowych pracowników, bardzo duża rotacja, brak jakichkolwiek szkoleń, zero profesjonalizmu. Oferty pracy skonstruowane tak, aby jedynie zachęcić do podjęcia współpracy - Nie ważne na jakie stanowisko aplikowałeś i tak wylądujesz na słuchawce dzwoniąc przez cały pobyt w pracy. Jeżeli masz szacunek do siebie to po prostu unikaj tej firmy

Simon

Młody, przyjazny i pomocny zespół. Praca daje duże możliwości (można się sporo nauczyć i dobrze zarobić). Szefostwo przyjazne, uprzejme i bezpośrednie. Polecam

salesman700

Nauczyłem się bardzo wielu rzeczy pracując w tej firmie. Szczególnie pomocny jest tam dział analiz, współpraca z nimi (a szczególnie z szefem działu) to sama przyjemność która owocowała wieloma intratnymi umowami.

Zostaw opinię o Supercar.pl - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Supercar.pl