Opinie o Supercar.Pl Sp. z o.o. w Długołęka

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Supercar.Pl Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Supercar.Pl Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Supercar.Pl Sp. z o.o. w Długołęka

Agne Nowy wpis

Współpraca od wielu lat, solidna, lokalna Firma. Bardzo dobra atmosfera. Polecam!

Pablo Nowy wpis

Dobra atmosfera. Polecam

Mikołaj Nowy wpis

Dobra atmosfera w pracy, firma z wieloletnim doświadczeniem

Współpraca z Supercar24.pl trwa już prawie 6 lat, między innymi usługi transportu samochodów. Wszystko rzetelnie i konkretnie!

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Supercar.Pl Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Aga

Już 4 lata dobrej współpracy, dobra atmosfera :)!

Na jakie wsparcie w Supercar.Pl Sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Firma Nowo Powstała

Masakra z tej firmy moim zdaniem, podajesz cenę brutto to gościu na czacie ma problem z wyliczeniem ceny netto i dolicza swoje wirtualne koszty jakieś . W innych funduszach nie mieli z tym problemów. Masakra piszą ,że mają uproszczone procedury leasingowe . W innych firmach faktura proforma i dokumenty firmowe wystarczają ,a u nich jeszcze skan dowodu auta potrzeba śmiech na sali. Nie polecam jeszcze raz!!!

Tymoti

A te samochody to dobre tan maja? Skad oni je biora ?

zawiedziony
@Tymoti

z windykacji. nie polecam tej firmy na stronie pisza ze uprostszone zasady a co do czego auto kosztuje cene brutto to doliczaja jakies cos i masakra

Rozczarowany

Nie polecam tej firmy. Podejście samego prezesa do kandydata jest karygodne. Niekorzystnie sformułowana umowa i utrudniony kontakt, który następnie zostaje zerwany przez prezesa bez jakiegokolwiek poinformowania co dalej pomimo, że wcześniej prezes wyraził chęć współpracy i umówił się z kandydatem na konkretny termin rozpoczęcia współpracy.

Pracowałem w supercar.pl kilka lat. Firma dba o pracowników. Stwarza duże możliwości, dają dużo. Ale też oczekują i nie każdy się potrafi utrzymać. Okres próbny trwa trzy miesiące. Albo pokażesz się z dobrej strony i dostaniesz umowę o pracę na czas nieokreślony albo szukasz dalej.

Mibot

Największy śmiech na sali dla tej firmy. Pracownika nie szanują, a fakt, że masz zszargane nerwy ich nie obchodzi. Propozycja pracy pięknie wygląda ale polega wszystko na dzwonieniu do klientów, którzy i tak stwierdzą, że tańsze auto sami sobie znajdą. Firma własnych samochodów posiada ok 40-60. Nie polecam, lepiej pracować gdzieś za 7 zł na godzinę - tam więcej zarobisz. Przynajmniej sprzedawcy to fajni ludzie. Pozdrowienia dla R i Ł :)

Alonzo

Szczerze odradzam. Tragiczne podejście do nowych pracowników, bardzo duża rotacja, brak jakichkolwiek szkoleń, zero profesjonalizmu. Oferty pracy skonstruowane tak, aby jedynie zachęcić do podjęcia współpracy - Nie ważne na jakie stanowisko aplikowałeś i tak wylądujesz na słuchawce dzwoniąc przez cały pobyt w pracy. Jeżeli masz szacunek do siebie to po prostu unikaj tej firmy

Simon

Młody, przyjazny i pomocny zespół. Praca daje duże możliwości (można się sporo nauczyć i dobrze zarobić). Szefostwo przyjazne, uprzejme i bezpośrednie. Polecam

salesman700

Nauczyłem się bardzo wielu rzeczy pracując w tej firmie. Szczególnie pomocny jest tam dział analiz, współpraca z nimi (a szczególnie z szefem działu) to sama przyjemność która owocowała wieloma intratnymi umowami.

Zostaw merytoryczną opinię o Supercar.Pl Sp. z o.o. - Długołęka

• Jak się pracuje w Supercar.Pl Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Supercar.Pl Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Supercar.Pl Sp. z o.o.?

Supercar.Pl Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Wrocławska 10A
    55-095 Długołęka