Indeo Andrzej Serbeński

Wrocław

Opinie o Indeo Andrzej Serbeński

Agata

@zadowolony, a jakie jest Twoje zdanie i Twoja opinia na temat firmy? Każdy też inaczej postrzega firma, każdy ma inne doświadczenia, jednak nie powinno na forum dochodzić do takich sytuacji, że obraża się pracowników lub pracodawcę. Bardzo dużo wpisów dodają klienci firmy, a jak wygląda sytuacja ze strony pracowników?

zadowolony

Chyba coś macie z głową pisząc takie herezje o indeo, tym bardziej o Panu Andrzeju. Firma jest naprawdę w porządku. Za takie pomówienia są kroki prawne. Zresztą to są opinie o pracodawcy, więc to jakiś bezsens że tu piszecie.....

Bardzo niezadowolona

Jeśli chodzi o firmę INDEO to od początku był problem. Szybkosc internetu nie taka, pisma giną , zmiana konta płatność nastąpiła z cztery razy i nie wiadomo gdzie wpłacać???? Niekompetencja, naciąganie i brak zrozumienia klienta !!! BARDZO NIE POLECAM !!

Henryk

Każdy ma prawo do własnego zdania @niezadowolony, wiec rozumiem ze i Ty masz swoje, chociaż ja nie ze wszystkim mogę sie tu zgodzić. Ja nigdy nie miałem problemów z firma

endi

@tarik no właśnie ja potwierdzam super atmosferę w firmie, bez stresu, Jak najbardziej polecam INDEO :)

endi

W INDEO super atmosfera, praca fajna, luźna bez żadnych stresów, można sie dogadać z szefem ze wszystkim, te opinie to chyba jacyś niezadowoleni klienci z własnej winy, To maja byc komentarze o pracodawcy a nie jakieś wylewanie swoich żali

Zenek

Jedno słowo - ŻAL.............

Niezadowolony

Właściciel firmy Pan Andrzej S. bardzo mnie rozczarował poziomem swojego opanowania - niski. Uważa się za osobę priorytetową, najważniejszą i najmądrzejszą. Nie polecam kontaktu nikomu z tym Panem a już na pewno nie polecam tam pracować ani nawet korzystać z internetu. Nie powiększamy portfeli takich ludzi - nie są tego warci.

endi

Właśnie ja tak samo myślę, że super atmosfera, i że można się zawsze dogadać ze wszystkim, bez stresu jak w korpo. Także POLECAM INDEO :)

endi

Właśnie ja twierdzę to samo, że atmosfera super, bez stresu jak w korpo. Zatem polecam INDEO :)

Zostaw opinię o Indeo Andrzej Serbeński - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Indeo Andrzej Serbeński