Opinie o Centrum 4X4 Tomasz Trzuskolas w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Centrum 4X4 Tomasz Trzuskolas. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Centrum 4X4 Tomasz Trzuskolas na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum 4X4 Tomasz Trzuskolas w Wrocław

Yeti Nowy wpis

POLECAM DOBRY KONTAKT znasie na gr

Edward Nowy wpis
@Yeti

Kontaktowałeś się telefonicznie czy jak? Skąd w ogóle akurat wybór tej firmy?

Zenek Nowy wpis
@Edward

Potwierdzam jest ok

Marko

UWAGA!!! MOJA OPINIA JEST NEGATYWNA. WŁAŚCICIEL TO (usunięte przez administratora) KRĘTACZ, BIERZE NA RĘKĘ, BEZ PAPIERÓW. WCISKA RZECZY NIEZGODNE Z OPISEM, A PÓŹNIEJ NIE CHCE ODDAĆ PIENIĘDZY, UNIKA TELEFONU. SPRAWĘ PODAŁEM NA POLICJĘ

Wiktor
@Marko

Cześć, masz rację odnośnie właściciela, oszusta i kombinator UWAGA nikomu nie polecam!!!

sasz
@Wiktor

jakies konkrety ? czy tylko glupie gadanie twoje ? slava Ukrainie

Marzena Nowy wpis
@sasz

Jesteś byłym pracownikiem z tego co widzę, więc testowałeś to na własnej skórze. Co Ty myślisz w takim razie o właścicielu? Bo faktycznie jakoś chamskie te teksty na niego rzucali kiedyś

pgnig sp zpoo

doświadczenie Pracowników "Centrum 4x4" oraz zakres świadczonych usług, spełniają moje oczekiwania.

Quba

UWAGA Z CZYSTYM SUMIENIEM MOGE POLECIC POLECAM USLUGI TEJ FIRMY TERMIN LEKKO NACIAGNIETY ALE. A TO TROSZKE TANIEJ TO SIE LICZY POZDRAWIAM QUBA WROCLAW

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Centrum 4X4 Tomasz Trzuskolas? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Ferdek

Myślę, że zamiast wypisywać bzdury na forum lepiej zając się pracą bo firma dobra to warto ją utrzymać.

sasz
@Ferdek

prawda

polecam !!

Elżbieta
@Marek

Ale jako miejsce pracy czy oceniasz jako klient? napiszesz coś więcej skąd taki komentarz?

Danuta

Witam, widzę że zarzucacie że właściciel jest krętaczem, że nie wywiązuje się z umów, że pracuje się tam na czarno... Ktoś wspomniał, że zgłosił tę sprawę na policję. Czy ktoś wie, czy sprawa została już rozwiązana, czy nadal jest w toku? Co się tam aktualnie dzieje? Z góry dziękuję.

Gustaw

Podpowiedzcie czy firma zatrudnia pracowników czy to działalność jednoosobowa?

Ilona

Jakich kandydatów poszukują?

Romek

Czy firma zatrudnia na umowę o pracę i jak z weekendami?

Benek

Uwaga na tego pana to (usunięte przez administratora) policyjny konfident i kretacz

Białko
@Benek

Prawda!!!!!!!!!

mirek

Ta firma to pomyłka, naciągacz i krętacz. Nie wywiązuję się z umów, nie potrafi naprawiać, za dużo bierze, wszystko załatwia bez papierów, na rękę!

Darek
@mirek

To prawda, moje auto też zepsuł! Dzwonił co parę dni mówiąc że potrzebuje zaliczki to na to to na tamto. Nie dawałem ! Na koniec auto jechało, ale potem się okazało że to wszystko lipa! Nie zrobił wszystkiego co miał zrobić - a wziął za to pieniądze !!! Bierze na rękę, bez papierów !!! Nie dajcie się nabrać, zawsze bierzcie rachunek z wyszczególnieniem co warsztat zrobił !!! Auto musiałem oddać do innego warsztatu, gdzie zrobiono wszystko dobrze, mniej zapłaciłem i bez gadania dostałem rachunek z wyszczególnieniem co zrobiono !!!

Darek

Moja opinia jest bardzo NEGATYWNA !!! Nie polecam nikomu tego warsztatu ! Ci fachowcy to młodzi uczący się na naszych autach, które psują - nie naprawiają !!! Koszty tego psucia są bardzo drogie ! Auto potem nadaje się tylko na złom !!!!

pati

Oddaliśmy z mężem swojego Patrola na serwis do tego Pana i jestem zadowolona. Szybko, w ciągłej konsultacji z klientem. Informacje ze strony warsztatu co trzeba a co można wymienić, więc nie ma mowy o jakimkolwiek naciągactwie, chociaż i tak by się nie dało bo mąż ma pojęcie i jest pasjonatem. Tak,czy siak polecam i do tego cenowo wychodzi znośnie dla portfela, a to ważne

Kamil

UWAGA!!! Kupiłem od Nich dwu masę do Patrola. Namówili mnie żebym nie brał przez allegro. Jak się później okazało to nie od nich była USZKODZONA dwu masa tylko od jakiegoś sąsiada. Nie odzyskałem pieniędzy. Dwu mase wysyłałem 4 razy i za każdym razem otrzymywałem zwrot!!!NIE POLECAM!!!!!!

mp

Najgorszy warsztat i komis jesli w ogole mozna nazwac tak ta instytucje.Mlody wlasciciel kombinator,kretacz i oszust.Sprzedaje i umawia sie na zatwienie spaw formalnym z jednym kupujacym a za plecami to samo robi z kims innym.Taka placowke powinno sie zamykac przez odpowiednie instytucje.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum 4X4 Tomasz Trzuskolas - Wrocław

Centrum 4X4 Tomasz Trzuskolas
  • Ełcka 124