URZĄD GMINY DŁUGOŁĘKA

Mirków

Opinie o URZĄD GMINY DŁUGOŁĘKA

Lord Wader

Jeśli jesteś z układu - wiadomo z jakiego, to masz dobrze. Nie ma znaczenia co sobą reprezentujesz, jesteś zerem ale masz poparcie to zarabiasz kilka razy więcej niż doświadczeni na poziomie z wykształceniem ludzie. To myślę mówi samo za siebie.

Miki

Nie polecam pracy w tym miejscu. Duża rotacja pracowników, która ma swoje uzasadnienie. Aby w pełni zrozumieć to miejsce pracy proponuję porozmawiać z byłymi pracownikami.

Marcus
@Miki 14.06.2015 13:52

hej. a mógłbyś coś więcej napisać? bo sam się zastanawiam nad pracą

Zostaw opinię o URZĄD GMINY DŁUGOŁĘKA - Mirków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie URZĄD GMINY DŁUGOŁĘKA