Urząd Miasta - Wrocław

Wrocław

Opinie o Urząd Miasta - Wrocław

NIck

"Na koniec wszedł taki młody chłopak, jej pracownik podległy i mnie ,,skasował'' wg.wszelkich reguł sztuki rozmowy kwalifikacyjnej(przeszedłem ich już w życiu trochę)." Dlatego, że jak ktoś jest cienki i dowali mądrzejszemu to czuje się od niego lepszy. To powinno być karalne. Mnie ten młody pan zapytał m. in. czy jestem dobrze zorganizowana przy 3 dyrektorach, którzy mają mniejszą wiedzę ode mnie (wiedzę potwierdzoną przez uznane osoby ). A pani dyrektor zapytała np. Wchodzi Pani do biura i co pani robi?

marko

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej rok temu. Jestem dobrze wykształcony, znam bardzo dobrze języki obce.Rozmawiala ze mna miła Pani.Wg.mnie już miala swojego kandydata na ,,moje''miejsce. Mimo tego rozmowa trwała ponad godzinę i była stresująca.Pomieszanie profesjonalnej rozmowy kwalifikacyjnej, która odbywa się w dużych koncernach międzynarodowych (gdzie kilkakrotine też byłem na rozmowie) z amatorszczyzną. W sumie:nie wiadomo jak ,,reagować''. Momentami byla mocno nieprzyjemna, chwilami miła. Na koniec wszedł taki młody chłopak, jej pracownik podległy i mnie ,,skasował'' wg.wszelkich reguł sztuki rozmowy kwalifikacyjnej(przeszedłem ich już w życiu trochę). Po co mnie przepuścili przez magiel skoro juz ktoś był wyselekcjoowany?Szkoda czasu, nerwów, zawiedzione nadzieje na ciekawą w sumie pracę. Wiem, że obecnie w urzędach jest dużo ,,ustawionych rozmów'' i znów trudno o pracę.

Zostaw opinię o Urząd Miasta - Wrocław - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Urząd Miasta - Wrocław