Dolnośląski Urząd Wojewódzki we Wrocławiu

Wrocław

Opinie o Dolnośląski Urząd Wojewódzki we Wrocławiu

Adam

A ja polecam Dolnośląski Urząd Wojewódzki we Wrocławiu zwłaszcza że mają ostatnio sporo ogłoszeń na Inspektorów Wojewódzkich za całkiem niezłe pieniądze i umowę o pracę.

Niedoszły Urzędnik
@Adam 07.12.2015 13:50

Niezłe pieniądze? 2600 brutto proponują na stanowiska z wyższym wykształceniem i językiem obcym. Kpina.

Zostaw opinię o Dolnośląski Urząd Wojewódzki we Wrocławiu - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dolnośląski Urząd Wojewódzki we Wrocławiu