Dolnośląski Urząd Wojewódzki we Wrocławiu

Wrocław

Dolnośląski Urząd Wojewódzki we Wrocławiu

Opinie o Dolnośląski Urząd Wojewódzki we Wrocławiu

Karolina

@Kasia miałas okazję pracować w Dolnośląskim Urzędzie Wojewódzkim we Wrocławiu? Co z własnego doświadczenia możesz powiedzieć o pracy w tej instytucji? Jakie są plusy i co jest najtrudniejsze w tej pracy? Ostatnio niewiele aktywizowaliście się w tym wątku. Co sądzicie o pracy w tym miejscu? Jak oceniacie warunki oferowane przez pracodawcę? Ze względu na niewielką ilość komentarzy każda opinia obecnego pracownika będzie bardzo cenna.

Kasia

Dlatego ja po ukończeniu studiów na UW na Administracji odpuściłam sobie pracę w urzędach, bo za takie pieniądze to jest jakieś nieporozumienie.

Adam

A ja polecam Dolnośląski Urząd Wojewódzki we Wrocławiu zwłaszcza że mają ostatnio sporo ogłoszeń na Inspektorów Wojewódzkich za całkiem niezłe pieniądze i umowę o pracę.

Niedoszły Urzędnik
@Adam 07.12.2015 13:50

Niezłe pieniądze? 2600 brutto proponują na stanowiska z wyższym wykształceniem i językiem obcym. Kpina.

Zostaw opinię o Dolnośląski Urząd Wojewódzki we Wrocławiu - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dolnośląski Urząd Wojewódzki we Wrocławiu