Opinie o Dolnośląski Urząd Wojewódzki we Wrocławiu w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Dolnośląski Urząd Wojewódzki we Wrocławiu. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Dolnośląski Urząd Wojewódzki we Wrocławiu o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dolnośląski Urząd Wojewódzki we Wrocławiu w Wrocław

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie
Anonim

To jest cyrk po prostu, a nie praca.... Tu ciągle będzie (usunięte przez administratora) I sprawy będą się ciągnąć latami, dopóki kierownictwo Wydziału ds. Cudzoziemców nie zmieni nastwienia i stosunku do pracowników. (usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora). Im więcej robisz, tym więcej wymagań, a niektórzy inspektorzy siedzą latami, nie posiadając wiedzy. Za najniższą krajowa nikt nie chce już pracować..

Hanna
@Anonim

Na jakim stanowisku proponują najniższą? Do tego są jakieś benefity jak na budżetówkę przystało? Jakieś 13tki albo inne dodatki?

Nick
Inne

Najgorszy urząd w calej Polsce ok 3 lat oczekiwania na kartę w końcu pozytywna decyzja ale zapomnieli wysłać smsa że karta gotowa do odbioru (usunięte przez administratora) siedzą i nic nie robią

Zenon
@BG

Osoby nie wytrzymują ilości pracy, sporej merytoryki. Jest umowa o pracę. 24h przywołałem w aspekcie ilości rzeczy do zrobienia, robisz 8h ale nie jesteś wstanie zrobić tego co dostałeś nawet przez 24h. Organ ma zbyt duże zaległości. Ludzie po prostu nie wytrzymują tempa. Dajesz z siebie dużo i jeszcze dostaniesz informacje ze za mało... pieniądze zarobisz dobre jak będziesz dobry merytorycznie. Bardzo dobrych nie zarobisz nigdy... bo tu takie zasady płacą tym co mają zarobić.

UJ Nowy wpis
Inne

O co chodziło z tym stwierdzeniem ,ze kwieceni / maj musi budżet? Ktoś wyraz zjadł i dlatego może zdawać się to być niezrozumiale? Fakt faktem w okresie wiosennym cos szczególnego dzieje się w urzędzie?

Nick

WZ
@Nick

No, mimo wszystko wolę usłuszeć opinię pracowników, czy rzeczywiście nic innego niż grzanie fotela nie mają do roboty. A przy okazji, może ktoś doda coś o tym, jak się tu obecnie pracuje? I czy pensja odpowiada ilości pracy?

Zenon stokłosa
@WZ

Pracy na start dostajesz tyle, że osoby uciekają po 3 miesiącach.... wynagrodzenie słabe, pracy w opór możesz walić 24h i nie wyjdziesz z niej.

BG Nowy wpis
@Zenon stokłosa

To na umowie o prace i tak jest? bo jeśli tak to jednak jakieś odstępy przerw obowiązują, prawda? Czemu akurat trzy miesiące przywołujesz? Czy to odstęp czasu potrzebny do zauważenia pewnych aspektów czy raczej to nawiązanie do jakiegoś okresu próbnego by było?

Zenon Nowy wpis
@BG

stokrotka
Inne

Dzwonisz na infolinię, czekasz (usunięte przez administratora)wie ile, aż odbiorą to jeszcze na sam koniec, rzucą krótką informacją i z (usunięte przez administratora) się rozłączą! Co to ma być? Bliska mi osoba czeka na kartę już prawie dwa lata! Za co wy do cholery bierzecie pieniądze? Siedzą za nasze podatki i w (usunięte przez administratora) grzebią

Pracuś
@stokrotka

Hahahaha a masz pełnomocnictwo tej bliskiej osoby? Bo jak nie masz to zajmujesz czas innym zainteresowanym. Obecnie nie czeka się długo na połączenie z infolinią. Kilkanaście miesięcy temu było oczekiwanie 2 godziny conajmniej???? Proponuję zatrudnić się w Urzędzie,i pogadamy za 5 miesięcy, o ile tyle wytrzymasz???? Pozdro ????

Chris Nowy wpis
@Pracuś

To ciekawe. W sprawie karty można zadzwonić tylko w jednym dniu w tygodniu (czwartek, przez 4 godziny). Teoretycznie tylko. Nie usłyszysz dzwoniąc tam, że jesteś np. 10 w kolejce. Dzwoniąc przez 4 godziny non stop będziesz słyszał, że telefon jest zajęty. Taka sztuczka urzędników...

XL
Inne

„nabrać normlanych pracowników”? do urzędu? Tak fraza padła w ostatniej opinii i ciekawi mnie przy tym odniesienie osób aktualnie zatrudnionych. Jak takie postrzeganie pozostałych wpływa na aktualna atmosferę…? na stronie widnieją oferty, lecz żadna nie jest skierowana do osoby bez doświadczenia. Kiedy mogą być organizowane jakieś staże?

Rozmowa kwalifikacyjna
Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Dolnośląski Urząd Wojewódzki we Wrocławiu na stanowisko główny specjalista? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Mobilny Serwisant - Złota Rączka - ETAT
A-Climax-Klima Germany GmbH
Aplikuj na wiele ofert
Prawniczka
Inne

Najgorszy urząd w całej Polsce!!! Odradzam wszystkim! Jeśli zwrócić się do niego to nie zechce się być ani Polakiem, ani być na terytorium Polski! Czekasz na odpowiedź min 1,5 roku, kiedy wysyłasz ankiety to oni nie są sprawdzane, dają ci termin przyjazdu na spotkanie, potem prawie przed nosem zmieniają ci termin spotkania, i mają to w nosie, czy człowiek obcokrajowiec czy nie, czy mieszka daleko, czy wydał pieniądze na wynajem hotelu ( minusem jest to, że za wynajem od razu pobierają opłaty, i nie możesz zmienić daty zajazdu nawet jeśli cię olali w urzędzie) to potem dają inny termin, jedziesz, a oni ci mówią, że nie mogą przyjąć dokumenty, bo nie wszystkie co trzeba. To po jaką(usunięte przez administratora) siedzicie tam w urzędzie? Jeśli ludzie wysyłają w ankiecie, że przedstawią wam takie dokumenty, więc trzeba sprawdzić i odpisać, nie to nam nie pasuje. Proszę nie przyjeżdżać, albo mieć te dokumenty. Miałam sprawę w sprawie karty Polaka. To siedział taki nie miły facet, taka pomyłka przyrody, bo inaczej nie nazwać takie coś. Nie mężczyzna, ma szczęście, że nie zapomniałam jak ma na imię, bo byłby już popularny jako najgorsza istota ziemska. Zwolnić trzeba wszystkich w tym urzędzie Dolnośląskim i nabrać normalnych pracowników. Bo są w Polsce dużo fajnych osób, ale niestety nie w tym urzędzie!!!

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w Dolnośląski Urząd Wojewódzki we Wrocławiu? Co poradzicie osobie poszukującej tam pracy? Na Praca.pl pojawiło się 20 sierpnia kilka ogłoszeń.

kej
@Pytanie

duza ilosc publikowanych ogloszenie o prace w urzedzie to skutek duzej ilosci odejsc ludzi. Odchodza bo zarabiaja male pieniadze, a czesc kierownikow za przyzwoleniem dyrektorow bardzo zle traktuje pracownikow. To nie jest przypadek. Jak ktos potrzebuje "wrazen" i liczy sie z rozstrojem zdrowia to praca jest do rozwazenia

Tobiasz
Inne

Zgadzasz się z przedmówcą, czy to wyraz protestu w stosunku do takich sformułowań? Wiesz o tym, jak traktuje się tu obecnie pracowników? A także, ile płacą, zwłaszcza, jak porównać to sobie z wymaganiami?

Malwa
Inne

Witam, piszę w sprawie ogłoszenia na stanowisku operatora numerów alarmowych. Bardzo chciałabym pomagać ludziom i mam spore doświadczenie w call center, tylko obawiam się stresu. Czy ta presja jest taka wielka jak sobie wyobrażam kiedy się odbiera te telefony i czy mija?

@wydział organizacji i rozwoju
Inne

Nabory do DUW to jest poziom żenady! Robią testy z wiedzy, kompetencji, odgrywanie jakiś durnych scenek z misiami zepsutymi a na koniec i tak wybiorą osobę która tam pracuje,tylko że w innym wydziale!! Człowiek się produkuje, uczy, a na koniec i tak kumeterstwo, kolesiostwo i same pociotki biorą! Tak skrupulatnie wielce sprawdzają wiedzę, a zapewne większość tych osób co tam pracuje nie zdałaby większości. Tracą czas swój i ludzi którzy przychodzą na nabory. Poziom żenady, (usunięte przez administratora).... ! A i tak na koniec oferują psie pieniądze! Na (usunięte przez administratora)..robią te nabory skoro i tam wybierają swoich!

WI
@@wydział organizacji i rozwoju

To jaką Ci kwotę zaoferowali i na jakie stanowisko chciałeś się dostać? Napiszesz też, czego dotyczyły te testy wiedzy i ile czasu Ci zajęli?

...
@WI

Dział organizacji i rozwoju/kadry. Testy dotyczyły kilkunastu ustaw, w większości kodeks pracy. Zmarnowali mi 3,4 h a koniec końców wybrali swoją kolezaneczke z innego wydziału ???? odgrywanie scenek i sprawdzanie pracy w zespole/komunikatywność żenujące sprawdzenie kompetencji ???? a kiedy już się dobrnęło w końcu do 3 etapu-rozmow to jeszcze podczas rozmowy cię przepytywali z innych ustaw, jakby tego było mało na drugim etapie ???? rekrutację robią jak do korporacji za co najmniej 10 tysi, a duw oferuje 3800 brutto????????????

Czy w firmie Dolnośląski Urząd Wojewódzki we Wrocławiu występuje system zmianowy? Jak to wygląda na stanowisku Informatyk?

bodek 12
Inne

Moja synowa jest Rosjanką,mieszka w Polsce 12 lat pracuje placi podatki itd,07.06 2023 była w urzędzie z moim wnukiem odn paszportów,została okropnie potraktowana przez nie miłą kobietę i kierownika oddziału który z Niej kpił,sprawą zajmie sie tv Wrocław i odpowiednie organy,wielki wstyd.

Jakie wartości są cenione w Dolnośląski Urząd Wojewódzki we Wrocławiu?

Natalia
Inne

Widziałam ofertę firmy dla osoby sprzątającej. Nie ma tam jednak stawek wynagrodzenia podanych, ktoś się orientuje ile na tym stanowisku proponują? W ogóle czy polecacie, zapewniają wszystkie niezbędne narzędzia do wykonywania obowiazków? Bo nie wiem czy się zgłaszać.

@anny
@Natalia

Wynagrodzenie za sprzątanie jest za 3,490 zł brutto trzynastki są raz na rok a premia to zależy raz na pół roku dodatki są ale jest pytanie czy urząd ma pieniądze. Przyjdź i popracuj to się przekonasz

Kandydat

Jak wygląda rekrutacja? Ile pytań jest na teście, czy oprócz testu jest też jakieś zadanie praktyczne do rozwiązania? Czy bardzo skomplikowany jest test psychologiczny?

Anonim

Hanna
@Anonim

Marta
Inne

Bardzo dziękuję za pomoc u załatwieniu sprawy, kompetentne pracownicy w oddziale Paszportowym i Obsługi Klienta w Wydziale Spraw Obywatelskich i Cudzoziemców. Dziękuję za dobrze zorganizowaną prace Oddziału Mariuszu Sołtysiak.

Marta
Inne

W ofercie starszy specjalista jest mowa o zatrudnieniu w przypadku posiadania statusu osoby niepełnosprawnej. Myślicie, że są gotowi przyjąć osobę z każdą grupą? Czy ma to jakieś znaczenie? Bo z doświadczenia wiem, że często tak jest.

anny
@Marta

Dzień dobry. Odradzam prace w tym urzędzie , od długiego czasu pensja jest za najniższą krajową czyli 3,100 zł w tym wliczona jest premia . U rząd słynie z pośmiewiska czyli jest cyrk a w nim małpy pracują. A od pierwszego lutego urząd jest znany jako dom psychiatryczny

Magdalena
@anny

Sama się przyjęłaś wiec jakie wymagania chcesz od dyrektorów :P

Witold
@Magdalena

Koleżanka z innego pokoju? A tak na serio, to na ile urząd jest faktycznie dostosowany do zatrudniania osób niepełnosprawnych, w tym niepełnosprawnych ruchowo? I czy możesz się odnieść do słów koleżanki o najniższej krajowej?

Liubov

Bardzo dziękuję Zastępcu kierownika Oddziału Paszportowego i Obsługi Klienta w Wydziale Spraw Obywatelskich i Cudzoziemców Mariuszu Sołtysik za dobrze zorganizowaną prace działu. Dziękuję pracownikom działu sala B, stanowisko 12, za wyrozumiałość, wyczerpującą odpowiedź na pytanie.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Dolnośląski Urząd Wojewódzki we Wrocławiu?

jasiu
@Pytanie

Ogłoszenia pracy z DUW: https://nabory.kprm.gov.pl/

anna
Inne

Obsluga jest super !Szef urzendu to jest bardzo kochany czlowiek!I pracownicy tez !Mila obsluga !

Piotr
Inne

W sieci pojawiło się kilka ogłoszeń o prace. Mnie akurat interesuje referent. Napisali że jeśli się jest osobą z niepełnosprawnością można skorzystać z pierwszeństwa w zatrudnieniu. Jak nie ma orzeczenia to tez mam szanse na prace? Jak to wyglądą z waszego doświadczenia, bo już nie wiem czy aplikować.

Zostaw merytoryczną opinię o Dolnośląski Urząd Wojewódzki we Wrocławiu - Wrocław

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Dolnośląski Urząd Wojewódzki we Wrocławiu?

Zobacz opinie na temat firmy Dolnośląski Urząd Wojewódzki we Wrocławiu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dolnośląski Urząd Wojewódzki we Wrocławiu?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 3 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dolnośląski Urząd Wojewódzki we Wrocławiu
1.4/5 Na podstawie 69 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Pl. Powstańców Warszawy 1
    50-951 Wrocław
  • NIP: 8961003245

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

1. GoWork.pl 3 725 514
  2. pracuj.pl 3 349 188