BETARD Sp. z o.o.

2.2 Dodaj merytoryczną opinię
opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o BETARD Sp. z o.o.

RQ Nowy wpis
Inne

Na stronie firmy jest zamieszona rekrutacja dla elektryka. Prócz usprawnień elektrycznych do 1kV jest też wymagana dyspozycyjność. To znaczy że trzeba zostawać po godzinach albo to praca wyjazdowa z różnie ustawionym grafikiem? W soboty też jest robota? Będę zobowiązany za info.

@RQ

W celu uzyskania dodatkowych informacji dotyczących oferty pracy bardzo prosimy o kontakt z naszym oddziałem w Przyworach pod numerem kom: 609 349 636

oooooooooyyyyyyyyy

witam niektórzy kierownicy w tym zkładzie nie powinni sie znajdować tak jak [usunięte przez administratora] ten człowiek to zamiast mózgu ma raczej trociny w głowie tacy ludzie jak on to powinni być kierownikami ale w zakładzie pracy chronionej a nie w takim poważnym zakładzie jak BETARD

anonimxxxx
@oooooooooyyyyyyyyy

znam gościa on ma zaawansowaną skleroze , jeden wielki KŁAMCA . Wielki szacunek dla zakładu że trzyma takiego człowieka

ziro
@anonimxxxx

PRAWDA ILE LUDZI PRZEZ NIEGO NIEWINNIE WYLECIAŁO!!!!!!!!!!!!!!!. Gdyby ten człowiek tam nie pracował o wiele lepsza by była atmosfera w tym zakładzie

ja
@ziro

chodzi o kierownika transportu? burak

Pracodawca

Zapraszamy do kontaktu z osobą odpowiedzialną za rekrutację na stanowisko kierowcy, Panem Krzysztofem. Mail: k.kowalski@betard.pl, Telefon: 71 315 20 09 w. 225

Kierowca

Atmosfera w firmie jest tragiczna. Kierownik transportu to stary (usunięte przez administratora) na dodatek uskutecznia mobbing w pracy. Sprzet na ktorym sie pracuje jest stary, zajechany. O nic sie doprosic nie mozna. Jesli chodzi o zarobki to rewelacji nie ma... na dzisiejsze czasy 4000 zl to jest kpina. Pracownicy w biurze to z reguly ludzie bez odpowiednich kwalifikacji, tak zwani pociotkowie i powujkowie... tak jest gdyz szef lubi takich ludzi trzymac za morde. Nie polecam pracy w tej firmie no chyba ze chcesz byc numerkiem na liscie popychaczy

Wiktoria
@Kierowca

4 tyś netto? Ta atmosfera dotyczy tylko podejścia górnych stanowisk do pracowników? Czy pomiędzy zwykłymi pracownikami też jest kiepsko?

@Kierowca

Straszna głupoty piszesz . Pracuje tam ponad 10 lat ( jako kierowca ) I nigdy nie spotkałem tam żadnego szkodliwego pociotka itd . Owszem firma jest firmą rodzinna , pracują członkowie rodziny ( 3 córki I może z 3 jakiś tam kuzynów ) którzy pracują grzecznie , a jak coś potrzebujesz to nawet pomogą I załatwią za Ciebie sprawy ! Paliwo w cenie, mogłeś się nie bawić w bycie "karnistrem" to byś teraz żalów nie miał ! A jak coś boli to idź do lekarza a nie obrażasz firme . Firma ciągle się rozwija I nawet w tych cieżkich czasach nie było żadnych redukcji . Pełen socjal I kasa jak w banku . Polecam

Urszula
@DM

Szkoda, że masz tylko dowód anegdotyczny do zaoferowania. To że Ty się z czymś nie spotkałeś nie oznacza, że inni mieli tak samo. A co do tek redukcji, to wydaje mi się, że sam fakt, że nie obcięli ci pensji to mało, skoro niejeden pracodawca potrafił rzucić podwyżką teraz. A tam, jak te zarobki niby wyglądają?

Były magazynier
@Kierowca

Pracowałem w tej firmie jakiś czas temu w Gajkowie i tam jest porażka psełdo logistyk cudzą praca wspina się po szczeblach. Byłem tam jakiś czas temu odebrać kostkę pan który został zatrudniony na moje miejsce sprzątał pola z kostką wyrywał zielsko drugi pomocnik sobie siedział a (usunięte przez administratora) logistyk oglądał film. Wiem że ten pan Krzysztof pracuję za dwóch nawet został dłużej żeby mnie obsłużyć drugi to już rodzina zastepcy kierownika więcej zarabia a nic nie robi ale ten logistyk to ma się za Boga mobbing w pełni straszy szantażuje dziwię się że prezes firmy nie patrzy na coś co daje mu pieniądze. czyli ci ludzie. Do prezesa nic nie mam dobry chłop ale ludzie którzy tam pracują dają złą opinię dla tej firmy. A tych co ma dobrych nie zauważa. Kierownik tego oddziału Tomek spoko zna się na robocie technice ale przyjaźni się z psełdo logistykiem przez co bawi się w ploty nie doceniając pracowników przez co nikt nie chce pracować. Pracowałem tam krótko ale uwierzcie mi dno.... Odważyłem się napisać po tych opiniach

@Urszula

Zawsze można trafić z deszczu pod rynne ! Betard - angielska pogoda , pod rynne nie trafisz !!!

@Urszula

Jakie stanowisko interesuje Twoją osobe I jakie masz kompetencje , stawki hipotetyczne znam więc odpowiem . :-)

@DM

Myślicie że W Gajkowie jest lepiej??? Nic nie mam do szefa ani jego córek ludzie wporzadku, chodź wymagający. Ale nie rozumiem jak zastępca kierownika pcha na siłę swego siostrzeńca nic nie umie (usunięte przez administratora) na na wszystko ślizga się po cudzych plecach a najwięcej zarabia. Przez takie działania ludzie źle oceniają zakład pracy a to jest bardzo widoczne. W tym zakładzie ludzie nie są ustawieni według stanowisk które mają w umowach. Jest istnym burdelem. Zakład wporzadku ale ludzie ślizgający się na plotkach intrygach oszustwach a najgorsze że nie ma z kim o tym rozmawiać. Czemu prezes nie rozmawia z ludźmi nie słucha.

Marcin
@DM

Witam, interesuje mnie praca w Długołęce na stanowisko kierowca C +E +HDS, czy mógłbym prosić o informację jak wygląda tam praca, ile godzin dziennie, stawka itd. Z góry dziękuję za odpowiedź

@Marcin

Gabriela
@BETARD Sp. z o.o.

Dzień dobry, mój chłopak jest zainteresowany praktykami letnimi dla studentów u Was. Czy są jeszcze miejsca? Ile jest godzin do przepracowania tygodniowo i jaka jest stawka za godzinę?

@Gabriela

Dziękujemy za zapytanie. Proszę podesłać maila wraz z CV na adres: praktyki.dlugoleka@betard.pl. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Stefan
@DM

Witam. W Przyworach jako zbrojarz możę wie pan jaka stawka i premie?

Gosc
Inne

Szkoda tych wózkowych niektórzy robią robotę a ich kierownicy nie mają wogole szacunku do nich traktują ich jak śmieci zwłaszcza nijaki kołacz kawal gnoja .Jako miejsce pracy nie polecam

Romek
@Gosc

Hej, możesz przybliżyć mi trochę tą sytuację w firmie? Myślałem aby się tam zatrudnić w najbliższym czasie? Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź. Pozdrawiam,

Wiktoria
@Gosc

Ale nie polecasz ogólnie pracy w Betardzie czy jedynie na tym stanowisku, o którym wspomniałeś? I dlaczego? Bo napisałeś jedynie o szacunku.. A jak np. warunki pracy takie jak zarobki? Jaka stawka jest oferowana, czy jest tylko podstawa, czy może również jakieś premie (jeśli tak, to za co?)?

beczka
@Gosc

Hej mógłbyś więcej opowiedzieć o tym kierowniku i jego zachowaniu w stosunku do pracowników?

Kierowca
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Jedna rozmowa z konkretnymi informacjami, dotyczącymi warunków.

Pytania

Pytania dot. moich wymagań i doświadczenia.

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy

Firm nie wypłacalna tydzień czasu mydła mi oczy że przelew poszedł

MV
@Pracownik

Nie widzę tu nic o niewypłacalności, to pierwsza taka sytuacja? I co teraz zamierzasz zrobić? Zgłaszasz to gdzieś? Są jeszcze jacyś pracownicy, w tej samej sytuacji? Sorry ze tak wypytuje ale szukam pracy i chciałem się tu załapać.

Pracownik.. M
@MV

Nie wierzę ci. Pracuje w tej firmie wiele lat i nigdy nie było problemu z wypłatą bądź wypłatą innych świadczeń. Także tej firmie wiele można zarzucić ale wypłacalność na pewno nie.

@Pracownik

Szanowny użytkowniku, dziękujemy za Twoją opinię. Chcielibyśmy porozmawiać z Tobą na temat sytuacji, którą nam zasygnalizowałeś. Dlatego prosimy o kontakt pod adresem mailowym kontakt@betard.pl ( lub kadry@betard.pl).

MU
@Pracownik.. M

Hej, napiszesz coś więcej? Co takiego można zarzucić firmie? Chcę tu aplikować, ale ostatnie wpisy od kilku pracowników bardzo namieszały mi w głowie :) Tzn. brak procedur, organizacji, słuchania pracownika i sprowadzania go do parteru.. nie brzmi to dobrze:/ W sumie o zarobkach chyba nikt nie wspomina, czyli firma płaci nie tylko terminowo, ale i konkurencyjnie?

Pracownik M
@MU

Co do wynagrodzenia nie ma rozdzielności między produkcja pracownik biurowy. Najlepiej zarabiają kierowcy na niektórych stanowiskach wynagrodzenie masz bardzo zaniżone. Nie masz.praws o coś prosić w tej firmie sprzęt do pracy dadzą ci stare złomy będziesz prosił o naprawę wymianę toni tak cię zleją nie ma podziału stanowisk totalny (usunięte przez administratora) Żeby nie te firmy z Ukraińcami Gruzinami co więcej zarabiają niż Polak to w tej firmie nie było by komu pracować. Prezesi cię w ogóle nie słuchają nie interesuje ich ty ani jakie problemy występują na oddziałach aby tabela się zgadzała z przychodem . Rodzina która zatrudniają mają ładne wypłaty inne traktowanie ale tak nie myślałem że na tak piękny zakład z potencjałem są tu same buce.

CV
@Pracownik M

O, skoro kierowcy zarabiają tutaj najlepiej, to może podać widełki ich wynagrodzenia? Chętnie bym się tutaj przyjął na te stanowisko. Po ile godzin dziennie oni pracują? Czy w weekendy też? Daj znać.

Marek
Kandydat

Witam, czy ktoś pracuje jako kierowca w Długołęce i może coś wiecej powiedzieć o pracy , po ile godzin czy są jakieś zmiany, soboty, ewentualnie zbliżone zarobki. Od dłuższego czasu śledzę ogłoszenia na kierowce w okolicy i nigdy nie spotkałem żeby Betard szukał kierowców a mają sporo samochodów więc pytanie czy jest naprawdę ok i dlatego nie ma rotacji. Pozdrawiam

Tim Betrad

Ta firma to istny fenomen. Nad wszystkim czuwa jeden wódz, który nie daje pracownikowi żadnego zaufania ani szacunku. Kadra kierownicza oraz dyrektorowie to tylko pionki które nie maja na nic wpływu i zero decyzyjności. Procedury w tej firmie nie istnieją. Brak jakiejkolwiek organizacji. Rozmowy z wodzem na zerowym poziomie. Jeśli ktoś ma do siebie szacunek - nie polecam. Pozdro Dawid

Markus
@Tim Betrad

100% prawdy, nawet jak chcesz się wykazać to szybko zostaniesz sprowadzony do parteru. Szkoda czasu, omijać szerokim łukiem.

Remek
@Tim Betrad

Dokładnie tak jest jak piszesz. Ale tak zwykle bywa w firmach gdzie właściciel sprawuje władzę i wiadomo że zawsze ma rację.

CG
@Remek

Czyli nie można wdrażać żadnych własnych pomysłów tylko słuchać i potakiwać? Samodzielność i własna inicjatywa nie są premiowane? A jeśli chodzi o szkolenia to właściciel wysyła na nie pracowników czy nie ma podnoszenia kwalifikacji?

@CG

Dzień dobry, chętnie udzielimy odpowiedzi na pytania, wyjaśnimy wątpliwości. Zapraszamy do kontaktu na: kontakt@betard.pl

Ulka
Inne

Brał ktoś może udział w tych praktykach letnich? W tamtym roku był nabór, widziałam na stronie, ciekawe czy w zbliżającym się kolejnym też będzie okazja? Może nawet wcześniej? Dajcie znać, jeśli coś wiecie na ten temat. W sumie nie mogę znaleźć informacji, ile razy w roku się odbywają, ale bardzo by mi zależało.

@Ulka

Dzień dobry, w tym roku również prowadziliśmy program praktyk letnich. Jak najbardziej można spodziewać się kolejnej edycji w przyszłym roku. Zapraszamy do kontaktu mailowego: kontakt@betard.pl, gdzie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące praktyk w naszej firmie.

Jolanta
Inne

Witam!;) Czy ktoś orientuje się jaka w firmie jest rotacja handlowców? Chce aplikować do sprzedaży, ale zależy mi jednak na stabilności i uop. Mysle, ze z osiąganiem targetu sobie poradzę:) No chyba, ze firma ma jakieś wymagania, którym bardzo ciężko sprostać? Dacie znać, jak praca wyglada? Jak zarobki, system prowizyjny?

@Jolanta

Pani Jolanto, zapraszamy do kontaktu i przesłania pytań na: na kontakt@betard.pl. W wiadomości prosimy o informację, do którego działu handlowego jest Pani zainteresowana złożeniem oferty. Skontaktujemy się w celu odpowiedzi na pytania, wyjaśnienia wątpliwości.

YYYYY
Inne

Jak akurat w sprawie stanowiska biurowego, nie na produkcji... Pracownik działu kadr i płac ma szansę awansować na samodzielnego kadrowca z czasem? Czy osoby z orzeczeniem mają większe szanse na pracę niż te bez? Jakie a zarobki na początek?

@YYYYY

Szanowny użytkowniku, prosimy o kontakt z naszym działem kadr, pod adresem mailowym kadry@betard.pl

Jak jest z pakietem medycznym w BETARD Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

@Pytanie

Ktos
Inne

Praca nie jest zła za to traktowanie pracownika to co innego liczą się tylko osoby które robią po 12h + soboty ale nie koniecznie potrafią coś więcej poza trzymaniem miotły. Młody pracownik ma ta sama stawkę co osoba pracująca 10lat. Kierownicy mają swoje wizje składania elementów i nie wolno im powiedzieć że da się lepiej dodatkowo wypierają się w żywe oczy byle tylko nie dostać opierdolu od pana A za to że nie dopilnują produkcji. Brak odcinków też jest dużym minusem

EE
@Ktos

Jak firma rozlicza te soboty, płacą więcej kasy ? Macie kilka zmian czy tylko jedną po 12h?

Z zewnątrz Betard wygląda bardzo fajnie. Ale w środku już tak nie jest. Szefostwo trzyma poziom niestety dyrekcja nie ma pojęcia o budowaniu zespołu - ciągła nagonka i (usunięte przez administratora). Nie liczą się z pracownikiem a szczególnie z tymi z "dołu" bo to góra robi całą robotę a reszta jest niepotrzebna. Plus dla firmy to dział projektowy i produkcja, niestety wśród większości "handlowców" brak jakiejkolwiek współpracy. Dużo można się nauczyć odnośnie projektowania czy aspektów produkcyjnych. Realizacyjnie brak konkretów - to tylko dostawy.

Były Magazynier
@Były pracownik

Widzisz w Gajkowie jest jeszcze gorzej wymuszanie łamanie praw pracownika poniżanie (usunięte przez administratora)prak podziału stanowisk. (usunięte przez administratora)

Aaa
@Były pracownik

To jakie jest podejście to tych pracowników "z dołu"? Firma prowadzi szkolenia z projektowania czy można się sporo nauczyć po prostu pracując?

St
Kandydat

Witam. Jak można się zatrudnić jako zbrojarz w Przyworach , mam doświadczenie ponad 7 lat w tym kierunku .

@St

Dziękujemy za zapytanie. Prosimy o kontakt z naszym oddziałem w Przyworach pod adresem mailowym: przywory@betard.pl

Bronisław
@Pracodawca

Mógłbym przed kontaktem dowiedzieć się coś więcej o warunkach? Praca jest od poniedziałku do soboty? Po ile godzin? Jaka umowa? Zależało by mi na czymś lepszym niż zlecenie.

@Bronisław

Dziękujemy za zainteresowanie pracą w naszej firmie. Na wszystkie nurtujące Pana pytania odpowiedzą osoby z oddziału w Przyworach pod adresem mailowym: przywory@betard.pl. Zachęcamy do kontaktu.

Emil
Inne

Znalazłem rekrutacje na majstra produkcji. Tylko napisali ze dobrze mieć uprawnienia budowlane. Bez z tego nie przyjmą? Jeszcze dopytam o benefity bo w ogłoszeniu mowa o zapleczu socjalnym. Chodzi o dodatki czy raczej o miejsce do spożywania posiłków?

@Emil

witaj, w celu uzyskania informacji na temat stanowiska Majster Produkcji prosimy o kontakt z Działem Kadr pod adresem mailowym: kadry.dlugoleka@betard.pl

Jak dużo osób pracuje na stanowisku Specjalista Ds. Umów w firmie BETARD Sp. z o.o.?

Ryszard
Kandydat

Są przyjęcia do pracy na produkcji w Wieruszowie?

@Ryszard

Dzień dobry, dziękujemy za zapytanie. Prosimy o podesłanie swoich danych do kontaktu na adres kontakt@betard.pl. Skontaktujemy się z Państwem w celu udzielenie informacji dotyczących pracy w oddziale w Wieruszowie.

Honorata
Inne

hej, chciałabym do nich aplikować na stanowisko Specjalisty ds. umów handlowych i ciekawi mnie jeden zapis w wymaganiach, a mianowicie że nie będą rozpatrywane oferty osób posiadających tytuł zawodowy adwokata lub radcy prawnego, a także będących w trakcie aplikacji, ktoś może powiedzieć dlaczego?

@Honorata

Pani Honorato, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Prosimy o kontakt z Działem Kadr, który skieruje Panią do odpowiedniej osoby odpowiadającej za rekrutację na te stanowisko: kadry@betard.pl

Przyszły niedoszły pracownik
Kandydat

Witam. Jakie są zarobki w betardzie czy to na Wieruszowie czy Długołęce tak mniej więcej i ile godzin trzeba robić? Czy są jakieś dodatki? I czy w ogóle się zarobi 4 tysiące netto chociaż? Proszę o jakieś odpowiedzi nie muszą być konkretne ale fajnie by było gdyby ktoś napisał w przybliżeniu jak to wygląda.

Zenek
Kandydat

Ile zarabia operator wózka widłowego w Długołęcka

@Zenek

To zależy od rekrutacji umiejętności działu. Ale mało na strefie mają więcej

Zostaw merytoryczną opinię o BETARD Sp. z o.o. - Długołęka

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w BETARD Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BETARD Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BETARD Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BETARD Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w BETARD Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BETARD Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii