BETARD Sp. z o.o.
counter
2 127 115 5 1
Klient Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 17 dni.

Próbowałem kupić kostkę betonową. Porażka zupełna. Chyba szef? na skrawku papieru wyliczył mi cenę za zwykłą kostkę szarą gr 6 cm w ilości 120 m2 5000,0 zł doliczając do ceny kostki różnego rodzaju koszty. Ale jak poprosiłem o te wyliczenia by się nim przyjrzeć, to odmówił i wręczył mi na drugim skrawku kwotę 5000,0 zł. Szkoda bo przez telefon rozmawiałem z miłym młodym człowiekiem z Betardu i wydawało się, że jest to właściwa i jedyna kultura firmy. Bywa.....

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 41 dni.

Czy pracodawca Betoniarnia BETARD organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Bb
Kandydat

Jak wygląda praca w biurze w Betard- Długołęka? Jak atmosfera i zarobki ?

Urszula Nowy wpis
@Bb

Zadałeś pytanie na temat tego, jak wygląda praca w biurze w betoniarni Betard, pytałeś również o atmosferę i zarobki. A mógłbyś proszę doprecyzować, o jakie konkretnie stanowisko biurowe chodzi? Domyślam się, że jest ich parę.

Marek Nowy wpis
@Bb

Praca w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole, pakiet szkoleń i bogate benefity. Zarobki od średniej krajowej w górę

marko

napiszę tak gdy byłem praktycznie na dnie zresztą z własnej winy to właśnie szef betardu pomógł mi wyjść na prostą i te opinie o kierownictwie że bez wiedzy i kwalifikacjach ,na moim dziale nie powiem złego słowa o ich kompetencje jak i podejście do pracowników

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

A2

Firma Betard to największa porażka pracowałem tam i nikomu nie polecam szkoda tylko wózkowych jedni charują (usunięte przez administratora).Porażka

Użytkownicy czekają na odpowiedź 142 dni.

Czy w Betoniarnia BETARD jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Gosc
Klient

Szkoda tych wózkowych niektórzy robią robotę a ich kierownicy nie mają wogole szacunku do nich traktują ich jak śmieci zwłaszcza nijaki kołacz kawal gnoja .Jako miejsce pracy nie polecam

Kandydat
 Rekomendacja

Moze ktos powiedziec jakie stawki oferuje firma

Wojtek

@janek a dlaczego tak uważasz ?

janek
Klient

z opinii wynika, że to kolejna PATOLOGICZNA firemka jakich w Polsce nie mało...

pracowałem
@janek

zgadzam się w 100000000%

Użytkownicy czekają na odpowiedź 243 dni.

Wiecie czy Betoniarnia BETARD udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Kinga

Tam wymagana jest matura ?

Mareczek
@Kinga

Patrząc na zachowanie kadry kierowniczej, wydaje mi się że nawet podstawowe nie jest wymagane. Pozdrawiam

Kolo

Pracowałem w tej firmie w oddziale Wieruszów, kadra kierownicza masakra. Majstrzy to (usunięte przez administratora) kierownika produkcji, może nie wszyscy ale większość , nic nie potrafią jak o coś zapytasz to nie umią odpowiedzieć a jak jest gruba reklamacja to obwiniają pracownika, a oni gdzie są siedzą w budzie, a jak idzie kierownik to jacy to oni zarobieni. Szczególnie Pani Jul...., ta to już całkiem zastanawia mnie co ona tam robi, ale nie wnikam ....... Już tam nie robie i święty spokój.

Nik
@Kolo

Pracowałem w tej firmie 10 lat temu i było ok potem wyjechałem za granice ale mam kumpli co jeszcze pracują i gadają że jest masakra a Pani J...... rzeczywiście gadają że z krecenia drutów awansowała na majstra produkcji.

Taki tam

Porażka porażka kierowcy około 18 brutto tak słyszałem pracuje gdzie inndziej. Kierownicy beznadziejni 80% z nich wyciagnieci prosto z produkcji wieksza pensja rower służbowy i palma bije.Ale wydaje mi sie ze szef lubi się takimi bezmuzgami otaczać.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 445 dni.

Jak się pracuje z ludźmi z Betoniarnia BETARD?

A2

Praca w firmie betard to porażka A szczególnie na wózku jedni nie mogą się wyrobić A inni siedzą w wózku na telefonie siedzą pół dnia A jak cena coś zrobić to wielce obrażony i się drze i kierownik nic nie powie.kto pracuje tam to wie o kim mowa dobrze że nie pracuje tam już.

Urszula
@A2

Taki trochę chaotyczny jest Twój komentarz i dlatego nie do końca jasne jest, co chciałeś przekazać. Ale faktem jest, że akurat mnie bardzo interesują aktualne warunki pracy w BETARD. Właśnie szukają tam (między innymi) Pracownika Działu Kadr i Płac. Na jaką umowę można tam liczyć na sam początek? Od razu umowa na czas nieokreślony czy na określony?

nowy
Użytkownicy czekają na odpowiedź 498 dni.

Ile zarabia miesięcznie na rękę kierowca u was w Firmie ?tylko na reke a nie brutto jakieś godzinowe Czemu tu nikt nic nie pisze.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Betoniarnia BETARD?

Odpowiedź
@Pytanie

Różnie. Zależy gdzie trafisz i z kim będziesz pracować. To jest na prawdę loteria. Na każdym szczeblu BSTARDOWSKIEJ struktury możesz spotkać fajnego czlowieka, ale niestety i kogoś zepsutego do szpiku kości. No i często przez jednego kolesia atmosfera w wielu miejscach jest beznadziejna a jest takich od groma. Nie wiem jak w biurowcu, ale jeśli chodzi o produkcje czy inne prace w "terenie" to masakra jest. Zdecydowanie nie polecam i na ten temat można by referat napisać. Szkoda czasu

Ktoś z labu

Czyżbyś był pracownikiem " labu"? Bo nie mając wiedzy o pracy w labo ferujesz niecne opinie. Tak dobrze znasz ludzi z laboratorium? Poza tym to nieładnie opluwać własne gniazdo.

REMECO

Firma dno... Kierownicy robia wszystko zeby Cie zniszczyc.Pracowalem tam kilka miesiecy, SZEF Tłuman !!!! zamiast popatrzec na prace kierownikow ktorzy nic nie robią obwinia tylko pracownikow najnizszego szczebla. Trzeba być tempym ch...m zeby nierozpoznac winy kierownika.Ale co najwaznejsze ze kantuje skarbowke, inspekcje pracy,i ogolnie wszystkie kontrole.Badania zapylenia na halach techmatik sa niby OK ,a w prawdzie nie sa bo jak sie wejdzie to nie widac drugiej strony.( zapylenie cementem i inna chemią) Hałas niby tez w normie.... Haha a w prawdzie jest taki halas ze mozna ogłuchnąć.. Jestes na wózku widłowym ? to nie mozna wyjsc do ubikacji ba nawet potrafia Cie z KIBLA ściągnąć!! MASAKRA !! TYLKO KIEROWNICY MOGA WSZYSTKO !!! Ale i tak na siebie nawzajem KABLUJĄ ( uprzejmie donoszę że ...) SZEF wymyslil nagrony za kablowanie na innego ( ponoc 800 zl )Praca ogólnie zamiast 8 godzin to jest 9.jak pracujesz 12 to po 9-tej godzinie nie placi setek tylko za te 3 godziny doplaca 20 zl. Za sobotę ,pracujesz 8 godz. i doplaca 40 zl. Kwitki z wyplaty ?? Zapomnij nie daje zeby sie niedoliczyc .. Kanciarz jakich mało!! ODRADZAM PRACE W BETARD !!!!!!!!!!!!!!! CHYBA ZE JESTES DESPERATEM !!!!

xxx
@REMECO

Te Twoje 4 miesiące pracy, z których połowa to zwolnienia lekarskie,a reszta to bóle brzucha i siedzenie w kiblu. Twoja jazda na wózku widłowym to śmiech na sali. Obsługiwałeś jedną linie, gdzie my, koledzy w tym samym czasie dwie i po cichu śmiałeś się z nas. Pracuję wiele lat i żaden z kierowników nie chce mnie zniszczyć, chyba że mowa o takich cwaniakach jak Ty, co chcą żyć na koszt pracodawcy i ZUSU.

kazek
@REMECO

koloryzujesz kolego bo nie dałeś rady. no a z tą nagrodą za donosy to przegięcie.

Urszula
@kazek

Skoro twierdzisz że koloryzuje, to może przestawisz sytuację ze swojej perspektywy? Rozumiem, że wcześniejszy wpis jest bardzo emocjonalny, ale właśnie dlatego można przedstawić w odpowiedzi jakiś swój punkt widzenia.

Zostaw merytoryczną opinię o BETARD Sp. z o.o. - Długołęka

BETARD Sp. z o.o.